Opinie o P.H.U. PETRO-INVESTMENT w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. PETRO-INVESTMENT. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. PETRO-INVESTMENT w Płock

oszukany

tak

TAK

oszukani

zwracam sie do wszystkich czytajacych forum.proponujemy zablokowac firme pana [usunięte przez moderatora] . mamy juz pare osob i potrzebujemy jeszcze kilka osob, sprawa nie dotyczy sie dnia jutrzejszego bo zdaje sobje sprawe ze na takie forum nie chce sie wam nawet wchodzic i czytac otej firmie PROPONUJE zostawcie wpis TAK i zobaczymy ilu naprawde nas jest obiecuje ze w najblirzszym czasie odezwe sie do was i podam publicznie swój numer telefonu zeby uzgodnic szczegoly.powiem wam tylko ze bedzie telewizja bo to juz jest zalatwione mile beda widziane transparenty w postaci kiji od szczoteki inne nie zucajace sie w oczy narzedzia pracy wiecie co mam na mysli.prezes mysli ze frajerzy na niego pracowali to sie bardzo pomylil. czekam na wasze wpisy TAK nic wiecej nie piszcie pozrawiam was panowie [usunięte przez moderatora]

OSZUKANY

[usunięte przez moderatora] NAJLEPIEJ BY CHCIELI ŻEBY ZA DARMO ROBIC.TYLKO SAME KARY DAJĄ A KASY JAK NIE MA TAK NIE MA .CZEKAM OD PAZDZIERNIKA NA PIENIĄDZE DAJĄ JEDYNIE JAKIEŚ OCHŁAPY PO 2OOZŁ.POŻADNA FIRMA NIE SZUKA PRACOWNIKÓW TYLKO O NICH DBA .DLATEGO Z TAKICH FIRM JAK TA I SEMISERWIS TEZ LUDZIE UCIEKAJA.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
xxx

co wy piszecie wystarczy podejść na graniczną i poczekać30minut przychodzą ludzie po kase bo [usunięte przez moderatora] nie płaci i nie będzie my grupowo wystąpiliśmy do sądu bo za franćje nam nie zapłacił to prostak i ham

Panowie prawda jest taka że Pan Prezes [usunięte przez moderatora] i bawi się za wasze pieniądze tak tak tu niby siedzi w Belgi wyjaśnia sprawy a jak się do niego dzwoni włącza się włoska automatyczna sekretarka. Czyżby zbieg okoliczności????? W tym samym czasie są w płocku ferie zimowe apan prezes jak myślicie gdzie się podziewa?

specja_lista

czy ktoś z Was ma jakieś wieści?? PIP już się im dobrał do [usunięte przez moderatora] czy dalej uchidzi im na "sucho"??

tomi

nie kompromitujcje sie [usunięte przez moderatora] płacą wam chyba za pozytywne wpisy bo napewno nie za prace [usunięte przez moderatora]

specja_lista

Panie Pawle mogę prosić nr tel do Pana?? Może chociaż PAN będzie tak kompetentny i wytłumaczy co to za śmieszne pisma otrzymali pracownicy,długi list - zero konkretów. Ja mam tym pismem opacić mieszkanie,raty w banku i utrzymać rodzinę??!! pozdrawiam p.s. również wysyłam pismo do PIP

fg

Słuchajcie wszyscy, mam na imię Paweł, a nie Pawełek i pije pewnie dużo mniej niż każdy z was. [usunięte przez moderatora] wiec nie dzwońcie do mnie więcej i mnie nie proście o prace, bo skoro jest tak źle to pokiego [usunięte przez moderatora] odbieram dziennie z zapytaniem o prace po 50 telefonów i wiem ze od polowy z was, którzy piszecie. Szczerze tak od siebie ... nie dzwońcie do mnie więcej, bo honor nie powinien wam pozwolić gadać na mnie i na firmę na forum, a za chwilę [usunięte przez moderatora] prosić o pracę. Ja osobiście nikogo nie oszukałem, a jedynie mogłem pomóc. Nie moja wina,że do pracy się przychodzi co 3 dzień i po tym o zaliczkę. itd.... itp.... To moje osobiste zdanie. A co do umiejętności to co drugi monter i naprawdę co 2 spawacz nie nadawał się do robot na orlenie. A twarz moja jest w kolorach czerwonych gdyż jestem astmatykiem , kieruje do tych co nie wiedzą jaka to choroba,odsyłam do encyklopedii medycznej. :Powtórzę jeszcze raz, nikogo nie oszukałem, a jak ktoś ma ze mną problem to proszę o bezpośredni kontakt. Ludzie weźcie się za robotę, a nie za monterkę i za spawalnictwo. Piszę ogólnie do wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paweł Bruchajzer

ja też już go zgłosiłem do inspekcji pracy a w poniedziałek zamierzam zgłosić w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa art218kk pozatym składam pozew do sądu pracy TRZEBA POSPRZĄTAĆ TEN SYF !!!!!!!!!!!!

robert

Panowie i tu sie z wami zgadzam ja juz zglosilem pana [usunięte przez moderatora] do Inspekcji Pracy przez 12 lat pracy na kontraktach zagranicznych jeszcze takiej bandy nie spotkalem piszcie wszyscy to moze wreszcie ktos sie wezmie za tego [usunięte przez moderatora]

tobiasz

raczej traci przez pseudo szefa co to ani prezencji ani kasy [usunięte przez moderatora] . na wczasy ma ale dla tych co na niego robia już mu brakuje a [usunięte przez moderatora] to wypisuja takie brednie [usunięte przez moderatora]

tobiasz

z czego ty jesteś zadowolony??? z braku wypłaty???? [usunięte przez moderatora] jeśli jestes zadowolony to gratuluję ci poczucia humoru

bolo - 2011-12-29 20:31:37 A ja pracuje cały czas na Orlenie jako spawacz z wieloletnim doświadczeniem i nie mogę pojąć jak tacy nieudacznicy i pierdoły weszły w posiadanie certyfikatów jak włączyć spawarki nie umia a monter ma problem z obsługa szlifierki nie mówiąc o zrobieniu fazy o młodzieży nie warto mówić bo ci to statysci. Patrząc na to to ta firma przez tych farmazonow nigdy nie zarobi a ci co piszą ze dostali po 500 czy 600 zł to niech dziękują bogu ze tyle nawet dostali bo w innych firmach dostali by kopa [usunięte przez moderatora] a tak serio to sami powinni dopłacać za naukę zawodu [usunięte przez moderatora] do nauki i roboty [usunięte przez moderatora] bolo klepnij ty się prosto w.......!!!!może ty tak zaczniesz dopłacać pracodawcy za to że cię wogóle raczył zatrudnić.Pozatym pan [usunięte przez moderatora] szkoli swoich pracowników ale za szkolenia potrąca z pensji!!!!!potrąca a tym co te szkolenia robili jeszcze do tej pory nie zapłacił.Pozatym jeśli pracodawcy nie podoba się jak pracownik pracuje to niech wypowie umowe o prace.Nikt go nie zmusza do zatrudniania nieudaczników.Przeprowadzał rekrutacje więc widział z kim ma do czynienia.Natomiast jeśli chodzi o miesięczne opóznienie z wypłatą to już przegięcie.Pan [usunięte przez moderatora] wywozi ludzi za granice,ludzie ciężko pracują ale nie na siebie i na swoją rodzinę tylko na PANA [usunięte przez moderatora] a póżniej jak chcecie dowiedzieć się co z pensją to wyłącza telefon a w biurze jakaś biedna dziewczynka nie wie co ma powiedzieć i dostaje po uszach od pracowników.Tak się ludzi nie traktuje!!! Firma zacznie zarabiać jak zacznie szanować swoich pracowników.Ta firma ludzi nie szanuje ,opóznienia w wypłacie wynagrodzenia to standard, po powrocie do kraju nie lódżcie sięże ujżycie pieniądze,o diety trzeba się prosić ŻENADA tu naprawde potrzebna jest Państwowa Inspekcja Pracy.Ja czeka jeszcze dwa dni jak nie będzie pensji na koncie zaczne działać ,oczywiście z prawnikiem i tak za jego wynagrodzenie ostatecznie zapłaci Pan [usunięte przez moderatora] .Pozdrawiam Pana PREZESA i myśle że do zobaczenia przed sądem pracy aty bolo pracuj jak ten jeleń na pana prezesa [usunięte przez moderatora]

bolo

ja również nie polecam firma jest niewypłacalna pensji pracownikom nie wypłaciła ma głeboko w poważaniu że były święta nikt nawet nie potrafi powiedzieć kiedy ta pensja zostanie wypłacona [usunięte przez moderatora] pracować musiałem ale zapłacić nie ma kto sprawa napewno oprze sięo sąd pracy i inspekcje pracy NIEPODARUJE Pan prezes nawet nie raczy odebrać telefonu.Tłumaczą sie tym że jakaś firma nie zapłaciła za fakture i oni nie mają na pensje dla pracowników ŻENADA jeśli chcecie pracować społecznie lub na pana prezesa [usunięte przez moderatora] zapraszam do petro investemnt w płocku !!! tych którzy nie mają pensji jest sporo więc może by tak pozew zbiorowy złożyć !!!!!!!!!!!!! nie bójcie się wypowiadać takich pracodawców trzeba tępić i unikajcie tą firmę szerokim łukiem

Zdeceydowanie nie polecam tej firmy, do tej pory nie dostałem wypłaty i nie wiadomo czy w ogóle dostane. Jeżeli chcesz pracować za 580 zł miesięcznie na umowe zlecenie, lub w czynie społecznym to petro investment stoi otworem, jeżeli szukasz konkretnej wypłacalnej firmy to omijaj ich szerokim łukiem...

remik

a co tak prawda w oczy kole

każdy ma prawo wyrażać swoje opinie

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. PETRO-INVESTMENT - Płock

P.H.U. PETRO-INVESTMENT