Opinie o P.H.U. PETRO-INVESTMENT w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. PETRO-INVESTMENT. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. PETRO-INVESTMENT w Płock

UWAŻAJ

UWAGA KAŻDY WPIS ZOSTAWIA ŚLAD IP TWOJEGO KOMPUTERA

gol

a ja polecam

Saba

Zadowoleni w tej firmie są i piszą dobre komentarze ci którzy nie mają pojęcia o pracy [usunięte przez moderatora] dorabiają się na ludzkiej krzywdzie . [usunięte przez moderatora] .Nie polecam pracy w tej firmie .

sero

ludzie nie mieszajcie w głowach pracujcie i zarabjajcie na rodziny i nie oczerniając innych

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
golis

ja byłem zadowolony pracowałem tam kilka miesiecy od 2 miesiecy jestem na zwolnieniu Pan prezes powiedział że mnie przyjmnie z powrotem więc ufam że tak będzie.

Dari

ja pracuje u nich z przerwami ok trzech lat jako spawacz nigdy nie miałem problemu z zaliczka czy wypłata lecz zdazalo się ze czekało się dwa tygodnie ale patrząc i być obiektywnym to przez pseldo pracownikow których umiejętności są znikome a wydajność pracy mała były i są te problemy bo jak firma nie ma sprzedaży robot to i pózniej nie starcza na wypłaty. ludzie są roszczeniowi nie zwracając uwagi ze sami dali totalnej dupy i sami narobili sobie problemu. Faktem jest ze leży u nich rekrutacja bo większość osób nie powinna Wogole być przyjęta do pracy a jedynie na przyuczenie na praktyki. Jka pracownik jest uczciwy, wydajny i posiada odpowiednie umiejętności to nie ma tam problemu. Maja jak zawsze problem nieudacznicy i farmazony ale zawsze tak jest.

Robert

[usunięte przez moderatora] niby wielki dyrektor to zwykła [usunięte przez moderatora] Ślizgają się na ludziach , kłamią jak z nut, stać ich na ładne samochody takie jak INFINITI jakim wozi się szefowa za przekręty na pracownikach .Przez 15 lat pracy na kontraktach nie spotkałem się jeszcze z takimi patałachami .Brak słów na tą firmę .Nie polecam nikomu pracy w tej firmie .Na wypłatę czeka się 3 miesiące i ciekawe jak jeszcze długo .O ile wogóle zapłacą .

superowy

ja jestem zaspokojony przynajmniej teraz , warunki finansowe tak jak wszędzie , robota tak jak wszędzie , i wszystko tak jak wszędzie firma jedna z wielu

[usunięte przez admina]w żadnym wypadku nie polecam tego dziadostwa

zadowolony

nie wiem jak wy możecie pisać o robocie w plecy jeśli byliście tacy dobrzy to trzeba było pracować a nie się opierd a później my po was poprawialiśmy a premie dla nierobów,, idź poszukaj sobie innych jeleni JA JESTEM ZADOWOLONY na premie nie licze w dzisiejszych czasach,, mam wypłate i to szanuje że mam na chleb! Pozdrawiam cie

Koziołek

No muszę powiedzieć że dopero niedawno zaczołem ale trafiłem na fajnego kierownika byłem 5 tygodni za granicą teraz tydzień urlop i jedziemy znowu narazie nic złego a ni mi ani kolegom się nie działo wiem że teraz tworzą nową trzecią grupe na wyjazdy możecie się podpytać koledzy a jeśli chodzi o kase to tak jak była umowa tak sa.

remik byly pracownik

jakie terminowe wyplaty a za co z orlenu wyleciala firma totalny syf kila i mogila podstawowych nazedzi nie maja odradzam

Pawlo

Ja tesz jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobre zarobki we fracji warunki pracy i mieszkaniowe ok, diety są praca na następnych kontraktach jest.

darek

firma jak każda inna na dzień dzisiejszy jestem zadowolony wypłate odebrałem pracuje dalej oby tak cały czas było

gery

Dla mnie bez spoko dużo roboty ale mam prace nie

weteran

nie polecam nie idzcie tam do pracy rece opadaja poprostu co tu pisac (usunięte przez administratora) nic wiecej

peterk

Do byłych pracowników “Najlepszą pracę dostaje ten, kto może ją wykonać bez zrzucania odpowiedzialności na innych i przychodzenia z usprawiedliwieniami, dlaczego jej nie wykonał.” Pracownik

black

Panowie pracujcie uczciwie i wydajnie, nie kombinujcie na godzinach, nie przywłaszczajcie sobie obcego sprzetu to zawsze zarobicie. Dlaczego jest tak, że jak my pracujemy w kilku od kilku miesiecy mamy wszystko ok. Staramy sie i jest to doceniane w Płocku na Orlenie. Tacy jak wy niby pracownicy zawsze bedziecie mieli problemy, może mniej alkocholu a wiecej pracy, czy tu czy u innego pracodawcy.

A mnie tu nigdy nikt nie oszukał byłem na kilku wyjazdach z tej firmy teraz czekam na wyjazd do Szwecji od nich pozdrawiam Mirosław

przeciesz ten sam wlasciciel ma . semiserwis .tamsie bili o zupy. bo niebylo dla wszystkich zawsze.. a pozatym na prubkach to majol swoich naganiacz,wspulpracujol z siczers .>WLOCHAMI< te firmy sa bezkarne totalnie i sie smiejol z praw .czemu sie nikt tym niezajmnie,.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. PETRO-INVESTMENT - Płock

P.H.U. PETRO-INVESTMENT