Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Cyrk

Jak tam wasze premie 6000 w Orlenie bożonarodzeniowe wypłacane we wrześniu ? Biedna firma A na prowadzących stacje i ich ludzi dajecie śmieszny pseudo konkurs 200 zł brutto i to na kwartał ?! Internet , radio już trąbi o tym co robicie biegiem przed wyborami. Szkoda że ja zajączka sobie nie wyplaciliacie już premii bożonarodzeniowej. Dla stacji nigdy nie ma i obcinanie etaty , limity na środki czystości i artykuły biurowe , plany zawyzacie nawet o 50% mimo dodatnich dynamik , byleby jak najmniej stacji a jak najwięcej dla siebie .. co za firma ....

pati
@Cyrk

Nie narzekaj ,dostajecie kasę za prace i to mega dobrą .Elastyczne grafiki, mega miłego menagera .Tylko narzekać potraficie ,to nie jest wyczyn hot-doga zrobić i transakcje na kasę wbić

@pati

Buahhaha. Opuść propagandziarzu forum. Pieniądze zarówno dla prowadzących jak i ich pracowników są kary godne. Śmiejecie się nam w ten sposób w twarz jak obecna (usunięte przez administratora) Banda (usunięte przez administratora). Sami sobie przyznajcie 200 brutto na kwartał zoabczymy czy będzie wam tak fajnie . Mega dobra praca to była 15 lat temu . Teraz to wstyd , hańba i (usunięte przez administratora) . A co do menagerow regionalnych itd w życiu nie stali za kasą i nie prowadzili stacji. Nie mają o tym pojęcia. Jedynie znają puste teorie które tworzą ci wyżej . Ni jak się to ma do stacji .

Jj
@pati

Po 15, jak się władza zmieni, sami zaczniecie robić hot-dogow i przepraszam za popsute dystrybutory..Ludzie powinni już dawno przestać kupować na stacjach coś więcej niż paliwo, dopiero przejrzyście na oczy

Ona
@Cyrk

Ręce opadają to co robią to tylko kary ankiety i wyjasnienia za wyniki 90% bo dla nich to mało

ola
@Ona

90% to hańba , żeby miec takie noty. Dostajecie godne wynagrodzenia ,praca jest nieskomplikowana ,czego wy chcecie zarabiać krocie ? Za robote się weźcie nieuki.

@ola

O proszę mamy kogoś z partii . Wy zarobki dla osób które prowadzą stacje oferujecie równe kasjerowi Lidla czy biedronki. . hańba obecnie jest prowadzić stacje . A noty za 90% to (usunięte przez administratora) który już dawno powinien być w tv razem z chora umowa którą dajecie do prowadzenia stacji

Doris

Wspaniała firma, wspaniała praca, regularne podwyżki dwa razy w roku ???? (najniższa krajowa) plus ewentualna premia, którą na każdym kroku "sępy" próbują ci z każdej strony wyszarpać , żebyś przypadkiem nie zarobił więcej niż najniższa krajowa. Podwyższanie planów, zabieranie etatów a napuszczania jakiś Tajemniczych klientów z ich chorymi kryteriami to już apogeum tego (usunięte przez administratora) Najgorsi są imbecyle, ameby umysłowe które przychodzą na stację i obrażają pracowników stacji bo im się rząd nie podoba; Przepraszam ale co mnie to obchodzi? Ja tu tylko pracuję, nie obchodzi mnie ani Obajtek ani prezes czy też jego kot. Tak więc, tankujesz gaz(bo są Panowie którzy nie potrafią w dziurkę trafić lub mają za ciasne spodnie żeby się schylić i podpiąć pistolet), kasujesz klientów, dokladasz towar, zamiatasz, myjesz podłogi , odśnieżasz, czyścisz fugi, pilnujesz terminów, przyjmujesz dostawy, robisz banka, myjesz osrane kible (bo ludzie to świnie I czasem specjalnie osrają czy oleją ) Tak więc Polecam za te pieniądze jest wręcz praca marzeń! Mam nadzieję że niedługo managerowie będą musieli wypełniać luki po ajentach którzy odejdą i sami będą musieli zająć sie tym syfem za te psie pieniądze

Stacja
@Doris

No nie wiem. Ja słyszałam historię, że kiedy zwolniła się stacja do przejęcia to manager nie mógł spać w nocy tyle mial e-maili i telefonów od chętnych na stanowisko prowadzącego. Zarobki są w miarę atrakcyjne jak na takie warunki.

@Doris

Bo to prawda niestety....szanujcie ludzi którzy pracują na stacjach i dajcie im zarobić bo za chwilę będą musieli pracować menadżerowie albo tajemniczy klienci bo nikt nie będzie miał ochotę pracować za te psie pieniądze

Natalia

Zastanawiam się, dlaczego wylewa się tyle hejtu na firmę i menadżerów. Ja prowadzę stację i nigdy nie zamieniłabym się swoim stanowiskiem z menadżerem, który ma o wiele więcej obowiązków niż prowadzący. Co więcej niektórzy menadżerowie zamieniliby się miejscami, bo wkładają dużo pracy żeby stacje prawidłowo funkcjonowały. Pomysły firmy też są trafne i wcale to nie utrudnia prowadzenia stacji. Jak dla mnie jest ok. Zarobki naprawdę dobre jak na prowadzącego przy nieskomplikowanej fajnej pracy. Na kasie w Biedronce czy Lidlu wcale nie jest tak kolorowo. Bądźmy dumni z tego że prowadzimy stacje, bo to zaszczytna funkcja dla wielkiej polskiej prężnie rozwijającej się firmy.

Olag
@Natalia

Totalne (usunięte przez administratora). Propaganda dla ludzi o IQ 0. Brak pomocy , brak zainteresowania stacjami . Zgłaszane problemy konkurencji , zawyżonych planów i wiele innych natomiast reakcji i pomocy brak. Gnębienie jak za (usunięte przez administratora) , zasady gorsze niż w wojsku. Prowadzisz stacje a na 60 stron kilka to kary za cokolwiek . Pieniądze niskie. Wyzysk . Pisząc kłamstwa o dobrych menageravh napisz imię i nazwisko my natychmiast zweryfikujemy czy taki pracuje j poprosimy mikrorynek o wypowiedź. Haha i dobrze wiadomo że tego nie zrobicie bo propagandowe posty wciskaj dzieciom w domu a nie tym którzy pracują tu jak małpy w zoo na wasze widzi misie których po części nawet w umowie nie ma tylko sobie KR wymyśli .

@Natalia

Co za głupoty ... zwykła propaganda...!!! Skoro menadżerowie są tacy dobrzy to dlaczego nie zechcą popracować chociażby przez mc za najniższą krajową o reszcie dowiedziałby się w trakcie trwania umowy i zapewniam że inaczej spojrzałby na to inaczej. W Biedronce może nie jest kolorowo ale pensja jest wyższa i 8 godzin pracy.A na stacji jest tak kolorowo??!!! Jesteś tego pewna (y) ???!!! Zanim napiszesz takie bzdury to najpierw zastanów się. Byłby miód na stacjach to nie było by problemu z rotacją pracowników taka jest prawda!!! A tak wiele trąbili że warunki na stacjach się poprawiły !!! Ciekawe gdzie i dla kogo????!!!!

Prowadząca stację
@Samirka

A nie pomyślałaś, że menadżerowie mają bardziej ambitne i logistycznie trudne zadania przez które po prostu nie mają czasu? My prowadzimy stacje, a oni muszą jeździć być mobilni i pomagać prowadzącym, żeby stacje dobrze funkcjonowały. Dlatego wcale im nie zazdroszczę, bo nie mają lepiej jak prowadzący. Żeby być menadżerem to trzeba mieć głowę na karku.

Prowadzący
@Prowadząca stację

Nie wstyd ci te bzdury pisać ? Co z tego że jeżdżą i robią ankietę ? Nawet pracownik potrafi już taka zrobić. Pomagac prowadzącym jak ? Jak żyje tak się z tym nie spotkano. Zawsze jest Twój biznes radź sobie . Ankieta i do widzenia . A ty sobie radz z planami , etatami , stawaj na głowie , dwoj się i troj a oni wpadną cię (usunięte przez administratora) i jadą dalej. Świetna pomoc .. ppfff... Bezczelna propaganda . Śmieją nam się w twarz

@Prowadząca stację

(usunięte przez administratora)Ich ambitne pracę to durne ankiety, zle traktowanie pracowników,zastraszania i głupie komentarze nie jednokrotnie słyszałam. Tylko jeden z nich przeliczył się...jak pisemko poszło do siedziby w Płocku. Poleciały te ambitne niektóre mądre głowy!!!(usunięte przez administratora)

Prowadzoncy
@Samirka

Ja dziękuję w swojim i prowadzoncych imieniu menadżerom bez których bylibyśmy bezradni. Dzienki partnerom biznesowym dobrze prowadzi nam się stacje i jako stacjarze jesteśmy wdzięczni oraz zadowoleni.

Pati
@Samirka

Ale tu zawiści do tych to, że coś osiągnęli. Te Ankiety według mnie są potrzebne i mogliby mi je robić na stacji nawet dwa razy dziennie.

Pracownica

Jestem zwykłą pracownicą, i dojeżdżam do swojej pracy na stacji. Mimo, że dostałam propozycję lepiej dwukrotnie płatnej pracy w swojej miejscowości to i tak nie porzuciłam swojej pracy na stacji, bo dla mnie nie liczą się pieniądze tylko ranking i duma że pracuję dla tak fajnej firmy. Poświęcenie i miłość do klientów jest mojim priorytetem. Nie wymagam dużo od życia dlatego ta praca daje mi ogromną satysfakcję oraz rozwój osobisty.

Prowadzący
@Pracownica

Tak bardzo boicie się wyborów że rozszerzacie propagandę jak w TVP ? W tej pracy rozwój konczy się na PSP. Te bzdury nikomu się nie chce czytać. Prowadzący mają juz was serdecznie dość a wy zamiast poprawić warunki w firmie to bawicie się w propagandę i to tak tandetna że ten co to pisze i myśli że ktoś w to uwierzy chyba skończył 3 klasy podstawówki. Ale zapomniałem że tam po koleżeńsku tylko takich inteligentów zatrudniacie co widać na każdym kroku . Żadna duma tylko wstyd . Kilka lat wstecz może i tak Teraz to totalne (usunięte przez administratora). Nawet z prowadzących się śmieją bo więcej zarabia przedstawiciel fotowoltaiki niż prowadzący stacje . Żenada do potęgi n.tej. mamy wielką nadzieję że na jesień pogonią takich jak ten co pisze propagandę pseudo dobrych warunków których nie ma od lat. Jest cięcie kosztów , obcinanie na materiałach eksploatacyjnych, środkach czystości, zawyżanie planów nawet o 50% więcej i widać nikt nie kontroluje tych co te plany narzucaja oraz CIECIE etatów . Niedługo sobie roboty wynajmia na stacje bo chcieliby czystość obsługę prace porządkowe i wiele wiele innych a zamiast pomóc to tepia ludzi ankietami jak w przedszkolu i zabierają etaty żeby się utopić w własnym pocie.

Prowadzoncy
@Prowadzący

Ja ze swojimi pracownikami ogarniam stację i kiedy przyjerzdża pan menadżer zawsze jest z pełnym uśmiechem zadowolony z prowadzenia stacji. Szczere uściski renki i gratulacje to wymażona nagroda dla mnie jako prowadzoncego. Zawsze wysłucha zawsze pomorze. Niech żyje partner biznesowy.

Natalia
@Prowadzoncy

Szanowny Panie. Ma Pan absolutną rację. Dodam do tego, że fajne są ankiety i dużo można się z nich nauczyć, a plany i cele są na tyle łatwe do wykonania, że same obliczenia statystyczne pokazały jak fajnie jest to zorganizowane.

@Natalia

Jeden i ten sam koleś pod różnymi nickami. Żadna z ciebie Natalia ani pracownica itd tylko propagandowy człowiek bez wstydu i honoru . Uważasz że jeżeli ktoś ma dynamikę vervy ponad 130 % a realizację planu niecałe 80% przez co nie dostanie grosza premii to ambitny cel ? Cel o 50% większy to chore , perfidne , chamskie. Robią z nas osłów żebyśmy tylko premie brali jak najniższe . Ankiety pomocne ? Pomocne jeżeliby ktoś siadł porozmawiał z tobą doradził a tu jest zarządzanie tyłu wpaść obsrac prowadzących i jego ludzi cyknac ankietę i jechać dalej . Mało tego często do ankiet wpisują nieprawdę żeby tylko coś zaniżyć. A jak już to wylapiesz i zapytasz czemu wpisane skoro jest ok to odpowiedź masz że dyrektor mówi że na stacjach nie mogą być wysokie wyniki. Wierzymy w to bo na spotkaniach dyrektor to samo powiedział Gratuluję podejścia do biznesu . I statystycznie to wy jesteście banda propagandową która boi się nadchodzących wyborów bo nie znamy firm które czynne są 24 h mają tyle wymagań a średnio 10-12 osób w zespole buahahha tyle to mają firmy czynne 8 h a nie 24 . Piszcie nie bójcie się tych propagandystów niech wiedza co 99% o nich myśli . Macie jak macie jak płacicie a jak wymagacie właśnie dlatego was PSP i pok mają gdzieś bo to już jest przesada . I pozbawianie człowieczeństwa

Co???
@Prowadząca

Piszesz o jednej osobie, a potem mówisz, że jest więcej propagandzistów. Jeden zły może się znajdzie menadżer, ale to nie znaczy, że wszyscy są Według moich doświadczeń ponad 90% menadżerów to oddani firmie ludzie. Jakoś nie wierzę w to, że piszą tu opłacani ludzie przez firmę. Jak dla mnie piszą tu pasjonaci, którzy poświęcają się pracy dla dobra ogółu. Może nie mają rodzin, bo praca jest dla nich najważniejsza i jest to cel ich życia. Dlatego najlepiej obsmarować z błotem, którzy są ambitni, pomysłowi, inteligentni, pełni wiedzy o stacjach i paliwach benzynowych. Ja tak to odbieram.

Aleksandra
@Co???

Zmień facet leki albo dilera . Pasjonacie bzdur . Ambitni i tak mocno pomysłowi że prowadzę stacje 11 lat . I nie doświadczyłan żadnej pomocy. Najczęściej slyszalam bezczelne odpowiedzi ja nie znam systemu , to wy macie regulaminy i instrukcje to je czytajcie . Za taką pomoc dziękuję . Potwierdzam jak wyżej, że kończy się ich praca na wykonaniu ankiety . Patrzą na swoje wyniki a stacje mają głęboko. Jeżeli nie napiszesz bezpośrednio wyżej to łaskawie się nie zainteresują etatami , planami, konkurencja itd .

Przyszły prowadzący

Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest niby źle? Oglądałem ostatnio reklamę firmy i można stwierdzić, że to prężnie rozwijającą się i gigantyczna firma. Ja wieżę tej reklamie i trudno mi uwieżyc w te narzekania na firmę. Mam znajomą która prowadzi stację i stwierdziła, że to taka fajna praca, że mogłaby wsiąść jeszcze dwie. Widać, że bzdury niektórzy piszą szkalując firmę. Udało mi się dostać na prowadzącego, bo konkuręcja była ogromna. Na jedno miejsce dziesieńć kandydatów z wyższym wykształceniem oraz doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich.

@Przyszły prowadzący

Ma Pan absolutną rację. Ja się dostałam za piątym razem tylu było chętnych. Praca bardzo fajna polecam. Dobrze, że pan się zdecydował. Dla mnie to była najlepsza decyzja mojego życia. Będąc prowadząca czuję dumę z pełnienia takiej funkcji.

@Psp

To fajnie, że nasze grono prowadzących się powiększa. Moje serce się raduje na samą myśl jak firma się rozwija, a my się do tego przyczyniamy. Wielkie to szczęście że razem z partnerami biznesowymi tworzymy zgraną rodzinę.

@Samirka

Dlaczego piszecie tylko o prowadzących i menadżerach?? Dlaczego nie wspominacie o zwykłych kasjerach i podjazdowych którzy pracują za najniższą krajową a wymagania że głowa boli ? Co za bystry inteligent podszywa się pod moje konto ,, Samirka " wypisując takie brednie ...bo piszę prawdę?! A prawda w oczy kole !!?

@Przyszły prowadzący

Wciąż nieustannie bronicie swojego koryta ...nie dopuszczając uczciwych zwykłych pracowników, by mogli sobie zarobić ... tylko częstujecię najniższą krajową..... Płock zapewne o tym niema zielonego pojęcia co wyprawia się na stacjach

ola
@Samirka

Najniższa krajo0wa jest dlatego , że PSP (usunięte przez administratora) pracowników .Dopisują lewy etat lub zwyczajnie nie wypłacają premii .

Psp

Dokładnie. Codziennie nowe ogłoszenia. Nikt nie chce się już użerać za 4-5 tysięcy mając na głowie multum odpowiedzialności jak jakiś prezes firmy. Natomiast poki myślą że są cuda bo nie wiedzą że auta są w leasingu itd. Zwykly ciemny naród. Brać , są ogłoszenia jest do wyboru tyle stacji. Buahha . Choć myślę że to zwykła propaganda na forum ktoś się podszywa za bok. Miejmy na dzieje że po 15 tym zrobią u góry porządek i wyrównają place adekwatne do obowiązków i odpowiedzialności a premie od sprzedaży a nie planów które ktoś sobie z palca narzuca gdzie przy dynamice vervy 130% ktoś nie zrobi planu 80 %. Specjalnie żeby tylko premii stacja nie dostała .

Jajo
@ola

Nie wypłacają premii. Zabierają dla siebie. MM siedzi cicho.

Mike

Jak wam się podoba ten cyrk z cenami i "awariami" dystrybutorów?

@Mike

Zostaliście pośmiewiskiem neta i całej Polski xd Orlen zaraz ogłosi, że ceny i te śmieszne kartki o awariach instrybutorow to pomysł prowadzący xd

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Koordynator ds. Kontroli Jakości i Standardów- na jakie zarobki można liczyć? Jaka podstawa? Czy to 5 dni poza domem? Jakie auto służbowe?

Klijęt

Witam dlaczego ceny ropy i dolara w dniu 20 lipiec 2023 wynoszą 75 dolarów za baryłkę a dolar po 4.03zł a na stacji cena za verve 6.67(Olsztyn) . Dziś 20.09 cena ropy na świecie 95 dolarów a cena za dolara 4.34 a na stacji verva jest po 6.18. ( Olsztyn) wiadomo że idą wybory itd ale aż tak (usunięte przez administratora) ludzi ???? tak samo jak na koniec 2022 te cuda z obniżką cen w hurcie itd! Te mega zyski Orlenu są z (usunięte przez administratora) społeczeństwa i mega marży ewidentnie przez która nakręca inflacje i drożyznę ! (usunięte przez administratora)

@Klijęt

Zgadnijcie czyim kosztem odbija sobie po wyborach te (usunięte przez administratora)ceny xd . Będziecie zarabiać po 2 tysiące, pracując dla tego championa mulltienergetycznego... buahahahaha

A
@ByłyPSP

A PSP dostanie 3 haha po czym ta bezwstydna propaganda jak na wschodzie napiszę że to dużo . Sami na ten cyrk pozwalamy jak obecnie pracownik zarabia między 3200-4000 zależy od stacji wyników miasta , a prowadzący ,4000-6000 gdzie ma umowę 59 stron a4 w tym kilka stron masy kar za co i małym druczkiem. To jest firma która ma problemy psychiczne . Że jeszcze żadna umowa nie wypłynęła do TVN .. najwyższy czas przed wyborami gwóźdź dla obecnych złodzieji z zarządu

Jak wygląda ścieżka kariery w PKN Orlen? Czy trudno jest zdobyć awans?

marcin87

orlen zapewnia kierowcom tylko umowę b2b mimo że charakter pracy jest stricte pasujący pod umowę o pracę myslę że powodem takiej polityki jest to, że jak się coś stanie to puszczają kierowcę w skarpetkach umowy są pisane drobnym drukiem, już całe kolonie kierowców jeździły podpisać z orlenem umowę w Płocku i wracali z niczym bo bardzo dużo kruczków gdzie jest PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY ?

.....

Jeden i ten sam koleś pod różnymi nickami. Żadna z ciebie Natalia ani pracownica itd tylko propagandowy człowiek bez wstydu i honoru . Uważasz że jeżeli ktoś ma dynamikę vervy ponad 130 % a realizację planu niecałe 80% przez co nie dostanie grosza premii to ambitny cel ? Cel o 50% większy to chore , perfidne , chamskie. Robią z nas osłów żebyśmy tylko premie brali jak najniższe . Ankiety pomocne ? Pomocne jeżeliby ktoś siadł porozmawiał z tobą doradził a tu jest zarządzanie tyłu wpaść (usunięte przez administratora)prowadzących i jego ludzi cyknac ankietę i jechać dalej . Mało tego często do ankiet wpisują nieprawdę żeby tylko coś zaniżyć. A jak już to wylapiesz i zapytasz czemu wpisane skoro jest ok to odpowiedź masz że dyrektor mówi że na stacjach nie mogą być wysokie wyniki. Wierzymy w to bo na spotkaniach dyrektor to samo powiedział Gratuluję podejścia do biznesu . I statystycznie to wy jesteście banda propagandową która boi się nadchodzących wyborów bo nie znamy firm które czynne są 24 h mają tyle wymagań a średnio 10-12 osób w zespole buahahha tyle to mają firmy czynne 8 h a nie 24 . Piszcie nie bójcie się tych propagandystów niech wiedza co 99% o nich myśli . Macie jak macie jak płacicie a jak wymagacie właśnie dlatego was PSP i pok mają gdzieś bo to już jest przesada . I pozbawianie człowieczeństwa

Mike

Znów Orlen zaczął wprowadzać program oszczędnościowy. Plany w górę, do niewykonalnych poziomów. Wiadomo w jakim celu: zminimalizowac wydatki PKNu na premie dla stacji. I to w sytuacji, gdy od lipca wzrosła płaca minimalna, a co za tym idzie, koszty prowadzących (stawka za nadgodziny, nocne, L4). Ciekawe czyj to pomysł? Żuraw? Znowu? Historia zatacza koło i niedługo zacznie się wysyp rezygnacji z prowadzenia SP. Trzeba zacząć pisać do Zarządu. Niech przyjrzą się sytuacji. Sytuacja ekonomiczna Orlenu tego wymaga? Wątpię. Czyżby to celowe działanie o innym podłożu? Bo zaczną się bluzgi na Obajtka i (usunięte przez administratora) a zbliżają się wybory. Może komuś zależy, żeby (usunięte przez administratora) odebrać te kilkadziesiąt tysięcy głosów pracowników stacji i ich rodzin....???

@Mike

Dokładnie tak . Plany potrafią dorzucić nawet o 50% i dla nich to mierzalny cel. Brak słów . Kiedy wreszcie to nagłośnia do TVN ? Oni mają pojęcie o prowadzeniu działalności tyle co wcale . Nawet stawek nie znają , nie wiedzą jak są liczone nadgodziny urlopy a później szyderczo mówią ci że masz mieć podjazdowego , trzecia osobę do szykowania gastro itd a etatów brak . Śmiech na sali . To jest złodziejstwo w biały dzień. Zarząd ma to gdzieś . Posłuchajcie co na zebraniach mówią dyrektorzy to będziecie wiedzieć kto za tym stoi . Bo niżej KR i ms się nie odezwia. Tu trzeba konkretnego restartu systemu premiowego płatnego od sprzedaży a nie planów bo inaczej mają jedni 3000 brutto na zespół 12 osób a inni 8 . Bo plany sobie ktoś na oko robi . Chore . Pisowcy tylko ciąć potrafią zabierać etaty , tnąc koszty a w TVN wiosna pokazali jakie sobie premie przyznali i to niezgodnie z regulaminem a na stacje mówią że pieniędzy nie ma . Módlmy się żeby to wreszcie się skończyło bo sprowadzili stacje na (usunięte przez administratora)

Osoba

(usunięte przez administratora) Gdyby płacili normalnie to i firma by zyskała i ludzie . Każdy by szanował pracę. A tak jaka płaca taka praca. Tak będzie dopóki rządzi tu polityka i mają na nagrody u góry a nie niżej. Obcinają etaty a w zamian robią niby konkursy pseudo 350 brutto na kwartał jeśli się stacja zalapie a dopiero w regulaminie jak się wczytasz wchodzi to jako dochód prowadzącej osoby i po opłaceniu podatku zostanie jakieś 220 brutto dla pracownika . Śmiech na sali. Tu obciąć a tu kawałeczek niby oddać . Stale kontrolę , ankiety , tajemniczy klienci wymysły i reguły jak rakieta która ma lecieć w kosmos . Firma jak kabaret . Tonący statek dzięki porażce ludziom bez kompetencji za pośrednictwem nepotyzmu i kolesiostwa w centrali

@Osoba

Zgadzam się. Niestety widać w tej firmie obojętnie jaka partia wchodzi to wie że czas jest policzony i łapią ile się da a stacje i prowadzących mają głęboko w .... Śmiejąc się w twarz i robiąc z nich (usunięte przez administratora). Nie ma jak pogodzić urlopów , chorób , wychodzą nadgodziny na które firma nie daje i tłumacza się excelem że etaty się zgadzają a później stękają że jest raport kolejek . Co jeden to lepszy . Żeby tylko coś wprowadzić dostać premie i niby udowodnić że jest potrzebny w firmie a że nie jak się to ma w rzeczywistości na stacji nikt już tego nie sprawdza. Krajowa rośnie więc i stawka nadgodzin rośnie a w nagrodę zabierają etaty. Powiedzą że premia się zapłaci za nadgodziny tylko średnia stacja zrobiac premie ma może 5.5 brutto do podziału na naście osób i wtedy zostaje jak na orzeszki w barze a co dopiero mówić o nadgodzinach . Sobie przyznają premie roczne , kwartalne nagrody a my mamy prowadzić ich bałagan który sami wprowadzili za pół darmo

Pracownik jeszcze

Nie polecem szczególnie umowy na zastępstwo dyrektor Natalia jest klamczucha, co innego na rozmowie , co innego przy podpisywaniu umowy a w rezultacie traktują czlowieka jak śmiecia jezeli nie jesteś z (usunięte przez administratora) Totalny balagan nie ma z kim rozmawiać, szefostwa uciekla na urlop. Wiem tylko tyle przyklad idzie z góry, pozwolenie na takie traktowanie same procedury tylko nie ma z kim rozmawiać. Nie skladajcie ofert to Gdanska przenosza wszystko do Płocka (usunięte przez administratora)

Jj.

Może głupie pytanie, ale na czasie. Dodajecie od Orlenu wodę do picia, czy musicie też sami..no chyba przy takich temperaturach to obowiązek firmy/prowadzacego

Arek
@Jj.

Niestety wody też nie dostajemy trzeba ją sobie samemu kupić chociaż to nie jest jakiś ogromny problem, bo na szczęście jest klimatyzacja na sklepie . Na mniejszych stacjach na uboczu gdzie nie ma dużego parkingu i co za tym idzie ruch nie jest ogromny możesz zrobić sobie nawet kawę lub herbatę i może nawet zdążysz ją wypić.

@Jj.

Poczytaj przepisy dopiero pisz farmazony. Tym bardziej że pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu. Zawsze patrzycie na PSP a pomysleliscie że stacja to nie własność PSP tylko PSP tak samo jak wy idzie tam do pracy ? Że to Orlen stawia warunki narzuca standardy i wykorzystuje zarówno nas jak i was ? . Pomyslcie trochę zaczym wylejecie hejt

badmemories

Od siebie dodam, że biurokracji jest coraz więcej. Trzeba wypisywać wszystko co się bierze z chłodni / mroźni - ilość, liczba sztuk produktów, numer seryjny daty oraz godziny. Konieczne jest drukowanie metek na surowce i wyklejać się to na pojemnikach. Kiedyś można było sobie godzinkę spokojnie usiąść albo jakiś planogram zrobić a teraz nie. Niebawem trzeba będzie po godzinach zostawać bo tyle tego będzie, a wypłaty stoją w miejscu.

Prowadząca

Za opozycji było gorzej. Módlmy się żeby ta władza co jest była nadal. Mi się lepiej pracuje na stacji i są większe zarobki.

badmemories
@Prowadząca

Za opozycji nie było tego całego gastro, przy którym jest pełno roboty, nie było takiej różnorodności towaru - spora część asortymentu idzie na straty np. różne wariacje coli, której ludzie nie chcą kupować, a co dopiero przy piwie - różne zerówki o dziwnych smakach które się nie sprzedają. Kiedyś miało się prowizję za sprzedane hot - dogi, kawę przez co się opłacało polecać klientom.

Były
@badmemories

Tak a kiedy to było? Ja żadnych profitów nie otrzymywałem z tytułu tej prowizji to jak to jest że taki dobrobyt był a ajenci najniższa krajową płacili?a teraz taka lipa i mimo to jednak parę groszy więcej się zarabia?

Orlenek
@Prowadząca

Większe zarobki są bo najniższa krajowa poszła w górę a w raz z nią ceny wszystkiego, a Orlen to by mógł przestać walić w (usunięte przez administratora) Tylko mógłby zacząć normalnie płacić na pracowników . Sytuacja na Orlenie się ani nie poprawiła ani nie pogorszyła dla zwykłych pracowników jest bez zmian polityka firmy jest ciągle taka sama czyli rzucając ochłapy na pracowników wycisnąć maximum z klientów.

Ekonomistka
@Orlenek

Sprawdź sobie niezależne media to zobaczysz, że Orlen jest pionierem i wiodącą firmą w Polsce. Teraz jest kolosem i rozwinął się ogromnie za tej władzy. Jakoś moja znajoma, która prowadzi stację nie zamierza zrezygnować, a nie słyszała żeby ludzie rezygnowali z prowadzenia stacji. Co świadczy o tym, że warunki pracy oraz zarobki są atrakcyjne.

Nikt
@Ekonomistka

Oki to prawda za obecnego rządu Orlen stał się kolosem i się rozwija inwestuje w nowe technologie w zieloną energię itp. ale dla przeciętnego Kowalskiego nie ma to większego znaczenia , ktoś kto pracuje na Orlenie słysząc to, tym bardziej wymaga godnych zarobków a otrzymuje jałmużnę pracę na wysokich obrotach gdzie jesteś oceniany przez gościa który nie ma pojęcia co dzieje się na takiej stacji, którego obchodzi tylko czy poleciłaś mu ciastko do kawy lub poinformowałas o promocji na choinki zapachowe do samochodu czy inne (usunięte przez administratora). Pracując tam, na ogół nie masz czasu nawet zjeść kanapki, pracownicy stacji często biorą na klatę sfrustrowanych klientów wkurzonych na obecny rząd co sprawia że często obrywają rykoszetem, więc nie pisz mi o tym rozwoju bo na tym korzystają rodziny i znajomi obecnie rządzących którzy zajmują tam dobre stanowiska a plebs ma robić za (usunięte przez administratora)

@Ekonomistka

Bujahaha do nicku ekonomista dopisz sobie p. I . S owska propaganda bez kompetencji . Rozwija chyba wasze premie roczne dla dyrektorów a stacje jak biedowaly tak bieduja. Obcinane etaty , środki na materiały biurowe i czystości , plany zawyżane zeby tylko stacja nie wyrobiła . Verva kosmos plany nawet do 50 % większe. Tym się pochwalcie w tej propagandowej tv . Byle do jesieni.

@Psp

Dzięki kadrze menadżerskiej firma jest bardzo logistycznie prowadzona. Partnerzy biznesowi pomagają sumiennie prowadzącym w prowadzeniu stacji, a współpraca układa się na wysokim poziomie według statystyk i analiz rynkowych. Bardzo wielu chętnych do pracy niż miejsc. Pracować na stacji to fajna i dobrze płatna płaca.

Chętna
@Psp

Ja słyszałam, że płacą jakieś 4-5000 netto? To warto za takie pieniądze prowadzić stację. Bardzo uczciwa i elegancka stawka.

@Psp

Nie podawaj się za PSP bo po twojej propagandzie widać że w życiu nie prowadziłes stacji . Menagerowie nie pomagają nic mają totalnie w (usunięte przez administratora) Plany gdzie non stop są zawyżone , pomocy 0 bo nie znając systemu i podstaw. Jedyne co potrafią to zrobić zdjęcia i ankietę żeby na siłę coś wpisać bo Dyrektorzy zabraniają dać 100% . Kontrolerzy a nie partnerzy . (usunięte przez administratora) Firma odstaje ogromnie od nowoczesnych firm

Były

Nie zapomnij dodać o karach które czasem się zdarzają i "ktoś" to musi pokryć... Czy 5 tys netto do dużo? Według mnie dla szeregowego pracownika to średnio, sam zarabiam nieco więcej jako pracownik fizyczny , czy to dużo dla kogoś kto pełni funkcję kierownika bez urlopów oto stacji to już sami musicie sobie odpowiedzieć

Ekonomistka

To skoro tak ci źle to czemu nie zostałaś kasjerką tylko prowadzisz stację? Pewnie boisz się, że na twoje miejsce stoją w kolejce inni. Znam przypadek kiedy jeden facet szukał rok pracy na stacji i w całym województwie nie mógł znaleźć, bo nie było miejsc, co świadczy że wiele osób chce pracy na stacjach, a menadżerowie są potrzebni żeby pomagać prowadzącym.

Anżej
@Ekonomistka

To musiał być zdesperowany, że w całym województwie szukał pracy na stacji jako prowadzący. Brał pod uwagę dojazdy po 100 km dziennie lub nawet dalej w jedną stronę? Czy całe swoje życie podporządkować chciał stacji i miał zamiar się przeprowadzić do nowego miasta w pogoni za ogromną forsą jaką oferuje Orlen ?

@Ekonomistka

Ahahahhahha . Daruj sobie tandetna propagande. To nie TVP . Wy z PiSu naprawdę tylko tyle potraficie ? - kłamać bezczelnie j pisać o dobrych warunkach pomocy partnerstwie gdzie w rzeczywistości tego NIE MA.

Anżej

Takim pionkom jak prowadzący stacje czy podrzędny manager nic nie grozi, takimi stołkami sobie pociotki partyjniaków głowy nie zawracają. Na tych stanowiskach są za małe zarobki (za mało mozna się obłowić i za mała będzie z tego dziesięcina na partię) tam trzeba ludzi kompetentnych którzy pracują i robią czarną robotę. Zmiany będą widoczne dopiero na stołkach gdzie zarabia się konkretne pieniądze i nie trzeba nawet palcem kiwnąć bo sie ma ludzi ,którzy za ciebie myślą.

Ta firma

Ta firma jest sto lat za (usunięte przez administratora) Potrafią tylko karać , i ganiać za wszystko jak 20 lat temu. Zapomnieli , że rynek pracy się zmienił , ludzie , wymagania. Inne firmy maja podejście do ludzi. Tutaj tylko surowizna i bez zmian od lat . Zarobki osób prowadzących są śmieszne w porównaniu do rynku pracy i podobnych stanowisk w innych firmach Nie czekajcie. Nie będziecie żałować zmieniając pracę

Słabe zarobki na większości stacji Orlen a na tych na których zarabia się już ok 4 tys na rękę jest taki młyn że to po prostu szok. Pracownicy nie wiążą z tą pracą żadnych dłuższych planów, ale i nie ma się co dziwić firma nic nie zapewnia włączając w to choćby przerwę śniadaniową, w sezonie letnim po prostu zjesz lub nie. Orlen chwali się rekordowymi zyskami , wielkimi inwestycjami a o zarobkach i warunkach pracy swoich pracowników szkoda gadać

Bartek

Mam zamiar na 1/4 dorobić sobie na stacji i mam pytanie odnośnie pracy w niedziele niehandlową oraz święta. Czy jest jakiś dodatek do stawki godzinowej w te dni? Bo kumpel co pracował u konkurencji 3 lata temu mówił. że dostawał 20% dodatkowej stawki godzinowej w te dni. Czyli tyle samo co dodatek nocny.

Prowadząca

Uważam, że menadżerów jest stanowczo za mało.

Stacja PKN

Prowadzę stację około pół roku. Napiszę tyle, że obowiązki są adekwatne do zarobków. Jako prowadzący mógłbym zarabiać minimalną, bo jako prowadzący zarabiamy sporo. Co do partnera biznesowego zawsze otrzymuję wsparcie albo przez telefon, albo osobiście przyjeżdża i wspólnie rozwiązujemy problemy. Fajnie jest też to, że można pracować na nocki przez co grafik nie jest monotonny. Polecam prowadzić stację. Fajna przygoda, rozwój oraz różne ciekawe obowiązki.

Osoba prowadząca
@Stacja PKN

Zgadzam się z tym, że partner biznesowy wspiera prowadzącego. Ja miałem taką sytuację, że nie mogłem sobie poradzić z problemem, to mój partner biznesowy na drugi dzień przyjechał z Kanady zrywając swój urlop, aby pomóc.

@Stacja PKN

Ale fajne obowiązki na nocki! Zamiast spania i normalnego dla zdrowia rytmu życia... jej, jakie to musi być ciekawe! (Sarkazm)

@pytajacy

Witajcie. Jaki macie dodatek zmianowy na petrochemi Orlenu w Płocku ?

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 866.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 794, z czego 212 to opinie pozytywne, 287 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen