Opinie o ORLEN Serwis S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ORLEN Serwis S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ORLEN Serwis S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORLEN Serwis S.A. w Włocławek

Pracowałem w tej firmie kilkanaście lat i uważam że jak ktoś szuka tu pracy to niech omija tą firmę szerokim łukiem praca w chemii w ciężkich warunkach, pod chmurką, przemożeni niekompetentni, aroganccy i bezczelni wyzysk na każdym kroku nie istotne czy mechanik, automatyk czy elektryk. Teraz będzie grono ludzi po szkole średniej szukających pracy, idźcie gdzie indziej szkoda waszego życia na tą pseudo pracę i szanujcie swoje zdrowie bo praca w tej CHEMII uszkodzi wam wątrobę albo dostaniecie jakiegoś raka, ewentualnie w najlepszym scenariuszu się poparzycie lub podtrujecie a wiadomo wypadków w Orlen Serwisie nie ma bo jak by to wyglądało a jak się zdąży to wiadomo wina pracownika. Przychodząc jako młody będą mieli cię za pomiota ostatniego sortu a ludzie co nie znają się na robocie będą cię "uczyć" i poprawiać chociaż sami do końca nie wiedzą co robią a jak się będziesz stawiał to przeniosą cię na jeszcze gorsze stanowisko a co gorsza wyślą do Płocka bo przecież to ta sama firma.

@Gabriela

Gabrielo aplikujcie razem z mężem, może razem będziecie pracować w Orlen Serwis

Krystyna

No i szukają teraz elektromontera do Wydziału Utrzymania Ruchu. I chcę zapytać jakie pieniądze, bo tak tu narzekacie, a nikt w PLN nie podaje. I kobiety pytają się dla swoich mężów i partnerów o różne szczegóły, więc są obśmiewane za to. Nie wstyd Wam, panowie?

Pomocny
@Krystyna

Zarobki są BARDZO zróżnicowane, wszystko zależy od wiedzy i tego jak się zaprezentujesz na rozmowie. Nikt nie dostaje tu najnizszej krajowej - chyba ze jakies kompletne dno ( ale z tego co wiem takich to nie biora).

Estera Nowy wpis

Widzę, że sporo osób pyta o pracę, więc i ja dopytam. Mężowi chodzi po głowie etat instalatora w biurze techniki. Niech ktoś poda chociaż widełki pensji, bo to, że piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, nic Nam nie mówi. Poza tym, ktoś tu pisał, że zarobki są bardzo zróżnicowane... Mąż czyta i nie bardzo wiem, co to znaczy w praktyce ten program wspierający rodzinę. Ktoś wytłumaczy?

Zla Nowy wpis
@Estera

Warto bo zarobki dobre

Oliwka Nowy wpis
@Zla

Ja za to mam chłopaka, który też chciał tu się zatrudnić i podoba mu się ta praca instalatora. No ale jak zarobki dobre, to podajcie szczegóły. To dość ogólne i każdy może inaczej interpretować. Dajmy na to będzie minimum 7000 zł netto od razu??

Pracuje tu Nowy wpis
@Estera

Warto praca dobra i wiele dodatków do pensji

Krystyna

Pomocny
@Krystyna

Weronika

Ciekawe, że piszecie, że kasa słaba, ktoś nazwał 'śmieszne pieniądze'. A wiecie jak kasa jest na stanowisku jako Elektromonter w Wydziale Utrzymania Ruchu Elektryka? Jaka jest pensja i czy są premie?

gościu
@Weronika

aplikuj i przekonaj się sama elektromonterko

K.L
@Weronika

O 150 zł więcej niż najniższa krajowa. Biorąc pod uwagę odpowiedzialność to ludzie tam powinni zarabiać minimum 15 tys miesięcznie.

automatyk

sami staży ludzie po 50 czekają, aby dotrwać do emerytury nikt nie ma zamiaru cię czegokolwiek nauczyć bo nawet majstrowie mają to gdzieś, wyslą cie na robotę i sobie radź, ważne że poszedłeś i robisz jakąś ściemę, wszystko na sztukę bo i tak anwil czy orlen da im zarobić bo musi, jak jesteś młodą osobą to szkoda twojego czasu, naobiecywać to potrafią a jak się przyjmiesz to zapomną o twoim istnieniu

@automatyk

No a co się dziwić tym ludziom, że im się robić nie chce? Twierdzisz że sami staży ludzie po 50-tce to chyba trochę Cię poniosło. Ci ludzie mają jeszcze przed sobą przynajmniej 10 lat pracy :D

@Weronika

Mam pytanie są szukam pracy jak można się do was dostać . Pracowałem dość długo za granicą . I chcę pracować w Polsce . Dziękuję pozdrawiam

@Marcin

Hej a jakie Ciebie interesuje w ogóle stanowisko pracy w firmie bo nic nie piszesz na ten temat?

@Marcin

Marcin widzę, że liczysz na pracę marzeń w Orlen Serwis powodzenia!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ORLEN Serwis S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Automatyk w Dziale AKPiA i Elektrycznym Południe (TTA)?
Leszno

@pracownik

Ej bo serio to wygląda z tego opisu niebezpiecznie. Ja mam nadzieję, że jednak serio o to bezpieczeństwo tu dbają. Podobno praca na każdym ze stanowisk tu jest okropna ale na którym z nich najbardziej niebezpieczna? Czy takie narażanie się ma tu może przełożenie na jakieś lepsze wynagrodzenie?

@Paulina

parę masz wszędzie pod wysokim ciśnieniem jak (usunięte przez administratora) to powodzenia życzę, czynniki chemiczne różne w zależności od instalacji na jaką trafisz amoniak, chlor, chlorek(rakotwórcze (usunięte przez administratora) kwas octowy, kwas azotowy, ołów ewentualnie zapylenie saletrą czy saletrzakiem

@pracownik

Czyli na każdym ze stanowisk jest z tym wszystkim normalna styczność?

@Paulina

Na każdej instalacji inny rodzaj chemii z powyższych a wysokie ciśnienia i para wszędzie na dodatek (usunięte przez administratora)i rzucanie ludzi co chwilę na inny dział gdzie się da

praco
@Paulina

wynagrodzenie za tym nie idzie dają 3300 brutto plus premia 9% więc sam sobie odpowiedz czy warto a jak ugrasz jakieś 200zł więcej to cię uwala przy najbliższej podwyżce żeby ci dorównać w dół abyś nie miał zbyt dużo

Gabriela
@praco

Mimo tego co mówicie mój mąż dalej myśli o aplikowaniu. Pisaliście że ciężkie warunki i praca pod chmurką - a to są jakieś posiłki regeneracyjne w okresie jesienno - zimowym? W ogóle jest opcja ogrzania się gdzieś jak człowiekowi za zimno się robi?

gość
@Paulina

Paulina spróbuj w ASKI tam znajdziesz pracę swoich marzeń

Wiktor
@pracownik

Ja pracuje w tej firmie od 9 lat i nie narzekam. jak Ci nie pasuje to się zwolnij.

@Wiktor

9 to faktycznie sporo. a można dopytać jak kariera tu w firmie przy takim stażu przebiega? na jakich stanowiskach udało się być i co z wynagrodzeniem wtedy?

@Gabriela

Gabrielo aplikujcie razem z mężem, może razem będziecie pracować w Orlen Serwis

ya

Witam, kto pracuje w administracji w orlen serwis? Jaka atmosfera panuje wsrod pracownikow? Dobrze Wam sie tam pracuje? Jak czesto pojawiaja sie oglszenia o wolnym naborze? I czy rekrutacja jest realna, czy to ustawkai maja swoich ludzi na stanowiska? Pozdrawiam :)

Izabela
@ya

Podpinam się pod pytanie, też mnie to bardzo ciekawi... Chciałabym rozpocząć tam prace, ale szukam wcześniej opinii w necie..

doradca
@ya

na każdym wyższym stanowisku to ustawka ściągają swoich z Lubania i okolic

@doradca

W sensie rekrutują wewnętrznie z firmy ?

gość
@Urszula

Urszula spróbuj w ASKI tam znajdziesz pracę swoich marzeń

Kudlaty

Witam. Jakie warunki trzeba spełnić żeby zostać członkiem zarządu ?

DO
@Kudlaty

ponoć wystarczy prawo jazdy kategorii D lub znajomości w partii rządzącej

@DO

tylko tyle? a na jakieś inne tutaj stricte wyższe stanowiska? co jest potrzebne? tu poważnie pytam.

Nigdy wiecej

Jestem byłym pracownikiem. Niestety nie miałem poczucia humoru zeby pracować za smieszne pieniądze. Premie smieszne i nie tak jak się umawialismy. Praca w chemi i bardzo szkodliwym środowisku. Ponadto przelozeni to ..je. Szczegolnie p. R. S. Nigdy wiecej i jak najdalej. Nie polecam. Elektrycy omijajcie to miejsce.

Alicja
@Nigdy wiecej

To jak się umawialiscie, a jak finalnie wygladaly te premie ?

Kamil

jakie zarobki na stanowisku Automaty?

@Kamil

tyle ile dostaniesz na początku za tyle będziesz robił do (usunięte przez administratora)śmierci tam brak perspektyw rozwoju lepiej wybierz inną spółkę orlenową bądź sam orlen, oreln serwis omijaj szerokim łukiem robię tu i widzę że każdy ucieka stąd gdzie się da

@automatyk

Każdy ucieka gdzie się da a Ty? Czemu dalej pracujesz? No chyba że też jesteś stary człowiek po 50-tce :D

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ORLEN Serwis S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

rozwój w tej firme nie istnieje jak trafisz na jakąś dyżurkę to do usranej śmierci będziesz na niej siedział i nie nauczą zbyt dużo żebyś nie uciekł do innej firmy

adamo

Nie ma żadnych możliwości rozwoju dla zwykłego robotnika. 2850 brutto i premia, której nawet nie da się odczuć. Nie warto. Odszedłem 2 lata temu a z tego co słychać to wieeeeeeeelu szuka innej pracy bądź uciekają za granicę.

Stefek

@Go a to tutaj mocno patrzą na poglądy polityczne pracowników?

Daniel

Odkad spółka zarzadza Albert Kolodziejski to warunki pracy sa tragiczne! Mobbing,(usunięte przez administratora) i tekst jego powatarzany wszedzie "nie ma ludzi niezastąpionych" jest Kolodziejski chamski i arogancki!

@Daniel

Dziękuję za opinię, tylko proszę, unikajmy podawania imion i nazwisk, to niezgodne z regulaminem serwisu GoWork. Mobbing to długotrwałe znęcanie się (psychiczne i/lub fizyczne) nad osobami w pracy, możesz podać przykłady tego typu konkretnych sytuacji, które miały miejsce w ORLEN Serwis S.A.? Będę wdzięczna za konkretne szczegóły na temat warunków pracy w tej firmie.

Figa
@Daniel

Jak pan Albert jeżdził autobusem w Pksie na trasie Płock Bodzanów i zarabiał 1600 miesięcznie, to był miły....Widać pieniądze mu zaszkodziły...

Go
@Figa

Pisowski pociot Jasiń...go kariera niczym Nikosia Dyzmy. ???? , Od kierowcy do prezesa. Zmieni się partia to i kariera się skonczy, a niesmak zostanie.

robol

W Orlen Serwis mało się zarabia a żyje się jak hrabia, bogaty socjal, nagroda świąteczna (dwa razy w roku), dofinansowanie po urlopie wypoczynkowym (raz w roku), karta na stację bezynową ORLEN, dodatkowa nagroda roczna. robić, robić. https://www.orlenserwis.pl/PL/Praca/Strony/Oferty-Pracy.aspx z tego co firma oferuje w ogłoszeniu: stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zniżkowe na paliwo, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, Program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne bardzo dobrą atmosferę w pracy

Czy w ORLEN Serwis S.A. są szkolenia zewnętrzne?

bolt

tak tylko dla kadry kierowniczej,dyrekcji,itd.

automatyk ii

Wszyscy ważniejsi pozamykali się na tak zwanej pracy zdalnej ,a fizyczni na instalacje i zaczynamy remont . Wszyscy nas wspierają "pracując" w domu na tak zwanym HO . (usunięte przez administratora)

3tydzien pandemii a Orlen serwis nie zapewnil pracownikom fizycznym zadnych srodkow ochrony....brak nawet zelu antybakteryjnego..

PETER

Czy warto isc do orlen serwis do pracy? Jakie są zarobki?

Stefan
@PETER

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to obecnie firma szuka automatyka w wydziale utrzymania ruchu i elektromontera - elektryka. Proponuje atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród oraz bogaty pakiet benefitów zawierający między innymi karty zniżkowe na paliwo i dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku. Chętnie dowiem się jeśli podejmiesz decyzję o złożeniu CV.

@Stefan

Pracując 5 lat możesz liczyć na 3000 brutto tak samo co pracownicy z 40 letnim stażem, a idąc po podwyżkę słyszysz nie ma pieniędzy. Jak na spółkę Orlenu zarobki nie adekwatne do ilości obowiązków, ryzyka podczas pracy oraz odpowiedzialności. Firma po prostu nie dba o pracowników woli szukać nowych niż dać podwyżkę aby zatrzymać pracownika. Problem wynagrodzeń nie dotyczy tylko wydziału automatyki, problem dotyczy całej firmy, a spowodowany jest brakiem kompetencji osób zarządzających i strachem przed podjęciem decyzji płacowych.

automatyk II
@automatyk

Zgadzam się z tobą ,ale tyko częściowo , ponieważ są przyjmowani automatycy i nie tylko do naszego wydziału za stawkę przekraczającą grubo ponad 4 tysie.

Gienek
@PETER

Śmieszne a, warunki z minionej epoki

Boguś
@PETER

Jeśli nie widzisz różnicy w pracy na wózki widłowym czy wagonach w deszczu i wietrze.... to gnaj śmiało i zapomnij o obiecanych 3300 brutto....

Bubu

Uwaga na pracę przez agencję Lanu... Inv.... Człowiek który "to" reprezentuję to zwykły (usunięte przez administratora) 2200 do łapy miast 2600-2700...firma porażka

Gienek

Praca porażka.... (usunięte przez administratora) Co innego na rozmowie a co innego wykonujesz podczas pracy. Właśnie dlatego i nie tylko ludzie stąd uciekają.... Ludzie naiwnie myślą że jak Orlen to coś poważnego..... Bu haha

Mechanik

To co tam dzieje sie ostatnio jest nie do zaakceptowania. Zmiany, ale tylko na gorsze. Ciagle jakies glupie pomysły co by tu zrobic , zeby peacownikom pracowalo sie gorzej . Zero szacunku do ludzi . Pracownicy traktowani sa jak wiezniowie. Zmuszanie do nadgodzin , wyjazdów/delegacji . Ktore rzekomo nie sa delegacja bo wystarczy zrobić miejsce pracy Włocławek/ Plock i gra gitara .Nikogo nie obchodzi kto w firmie pracuje. Liczy sie aby bylo pokrycie. Mialo byc gdzies 5 jest 5 a kto to i co potrafi nikogo to nie interesuje, niech martwia sie mistrzowie itd. Zarobki na poziomie najnizszej krajowej , spawacze z wszystkimi uprawnieniami z angazami mechanikow zarabiajacy czesto 2300-2600 na reke .Przeciez to sie w glowie nie miesci .

Janusz
@Mechanik

To prawda, firma robi wszystko by ludzie ciągle odchodzili i to doświadczeni pracownicy, to początek końca

Zostaw merytoryczną opinię o ORLEN Serwis S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w ORLEN Serwis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ORLEN Serwis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORLEN Serwis S.A.?

ORLEN Serwis S.A.