AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.

Gdańsk

Opinie o AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.

Pracownik najemny

Za takie pieniądze to cały czas będą szukać przedstawiciela. Z niewolnika nie zrobią pracownika. Nie polecam tego miejsca i pracodawcy.

były pracownik

sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą. i zawsze na kogoś zwalą. typowe kolesiostwo. mogą cię besztać z błotem i nic z tym nie zrobisz, co najwyżej dostaniesz jeszcze po premii (jaka tam premia - część ruchoma z umowy). jedyny plus to zdobycie doświadczenia w pracy przy dużych projektach. - zawsze przyda się w kolejnej pracy. jak wspominali produkty niedopracowane. a dział produkcji to typowa cepelia. czasami zastanawiam się jak to możliwe że ta firma w ogóle działa.

Hanna

Na stronie firmy AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o. znalazło się wiele ofert pracy http://www.amatech.eu/kariera Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Można liczyć na możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę i pakiet szkoleń.

Monio

Jaka jest przyczyna, że firma potrzebuje tylu doradców techniczno- handl.?

Hanna

@niezadowolony były handlowiec, a co podobało Ci się w pracy w AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.?

niezadowolony były handlowiec

Obiecanki cacanki. a potem figa z makiem. i tylko kary pieniężne. tu obetną tam obetną i tyle z kasy. pułapy do wyrobienia nie z tej ziemi - nie ma szans na to co obiecują.

Hanna

Czy ktoś z Was współpracował z AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.? Jak wrażenia?

Monio

Czy ktoś wie o pracy dla programisty? Ile płacą za taka pracę?

PH

Jaką podstawę ma w Amatechu przedstawiciel? i jakie narzędzia pracy?

3e4r

masz racje jednak taka terminowa wypłata to jest dużym plusem przecież jak tego nie ma to robi się całkiem spory chaos w firmie i traci ona zaufanie ..

Ferdynand

anderw pewnie będzie wiedział :)

Edziu

Jak chcesz wciskać klientom coś, co nie działa by osiągnąć wymagane wysokie plany sprzedaży, to droga wolna... Firma ma wielkie aspiracje, by sprzedawać własny produkt, a nie ma odpowiedniego zaplecza inżynieryjnego, by go poprawnie zbudować... niemniej jednak, obrywają wszyscy, tylko nie dział za to odpowiedzialny. Jak ktoś już wspomniał - kolesiostwo, a akurat w dziale handlowym rotacja jest największa...

Aa

Duza rotacja, slabe pieniadze, niskie standardy i brak stabilnosci. Lepiej omijac i szukac gdzie indziej.

Aa

Xyz

Nie polecam tej firmy! Chyba ze masz za duzo zdrowia.

romulus

Nie liczył bym na dobra kase. oczywiście obiecują złote góry. ale nie do zdobycia. a Handlowcy zmieniają się jak rękawiczki. Atmosfera nie jest najlepsza, typowe kolesiostwo, mówią jedno robią drugie a za rogiem d... obgadają.

Gutek 0825

Witam może ktoś zdradzić jakie są warunki pracy w firmie na stanowisku PH czy Doradcy Technicznego.

Zostaw opinię o AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.