Opinie o AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o. w Gdańsk

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Jak szefostwo w AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.? Spoko traktują ludzi?

Jurek
Kandydat

Odradzam tego Pracodawcę. Zapraszaja na rozmowę kwalifikacyjną, przedstawiaja propozycje pracy włącznie z warunkami płacowymi, a następnie sie ze swojej propozycji wycofują. Zaznaczam, że po długiej rozmowie kwalifikacyjnej złożyli propozycje pracy wraz z warunkami, . Jest to niepoważne i mało profesjonalne podejście do tematu.

Ex muezyn Nowy wpis
@Jurek

I pilnować zapisu netto a brutto w umowie jak się ustalało na rozmowie.

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.
Kandydat

Jaka podstawa dla przedstawiciela ? Jakiej klasy auto ?

Luiz Nowy wpis
Kandydat

Witam jaka podstawa w firmie na stanowisko handlowca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marian

@Jurek a na jakie stanowisko aplikowałeś?

Paweł

Czy są poszukiwane osoby na magazyn?

Hanna

@Pracownik najemny czyli twoim zdaniem pensja nie jest adekwatna do obowiązków? A próbowaliście rozmawiać o tym z pracodawcą? @były pracownik przykre, że macie taką atmosferę w AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o. Ale to jednak atmosferę tworzą ludzie, a nie firma. Czy każdy pracownik dostaje taki duży projekt?

Piotrek
@Hanna

Niestety za atmosferę odpowiedzialna jest firma (kierownicy) nie pracownicy... Skąd przypuszczenie, że pracownik musi być zadowolony jak mu się zabierze premię na którą liczył? A kolesiowi się da podwójną premię za nic? (to z innych doświadczeń). Atmosfera przyjazna dla firmy jest tworzona tylko i wyłącznie przez kierownictwo. Jeżeli takiej nie ma - to należy wymienić kierownictwo (nie pracowników).

Pan Pytający
Użytkownicy czekają na odpowiedź 542 dni.

Na olx jest u nich oferta pracy na magazynie. Powiedzcie proszę jak wyglądają realia na tym stanowisku, oraz zarobki na początku.

Hela

Czy ktoś może coś napisać na temat pracy handlowca? Dokładnie od narzędzi po płacę, plany, premie.

Grzegorz
@Hela

Co dokładnie chciałbyś wiedzieć bo słabo sprecyzowałeś pytanie. Ogólnie praca jak każda inna trzeba pracować. Bardzo ciekawa branża, w której można zdobyć dużo doświadczenia i znajomosci . Klimat w firmie dosyć luźny, stawiają na duża samodzielność nie można tego zbyt mocno naginać. Premie uzależnione od wyników oczywiście. Ale są osiągalne w większym bądź mniejszym stopniu. Firma raczej nie jest skłonna do zwalniania ludzi jeśli pracujesz uczciwie spokojnie można pracować. Narzędzia jak w pracy handlowca samochód, telefon, komputer. A jeśli chodzi o płace są to kwestie umowne na pewno nie dostaniesz takiej pensji jaka ma pH z 10-letnim stażem a jeśli chodziło Ci w pytaniu o wypłacalność firmy to nie ma z tym problemu, wypłata jest zawsze punktualnie na czas.

handlowiec
@Grzegorz

nie martw się. tu coś utną tam coś utną :D

Norbert

Mam pytanie czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowisko handlowca?

Małgorzata
@Norbert

Witam, tak, prowadzimy rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli jest Pan zainteresowany, prosimy o kontakt na rekrutacja@amatech.eu Pozdrawiam, Małgorzata Portalska

Hanna

@Gutenberg, czy finalnie zdecydowałeś się na rekrutację do AMATECH-AMABUD Elektrotechnika? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie byś podzielił się swoimi spostrzeżeniami z całego procesu kwalifikacyjnego. Jak go oceniasz? Czy otrzymałeś zaproszenie na rozmowę o pracę? Co zostało w trakcie niej Tobie zaproponowane?

Gutenberg

Witam wszystkich, chce aplikować na regionalnego doradcę techniczno-handlowego na województwo śląskie. Polecacie czy odradzacie? Jaka kasa? Jakie warunki pracy? Ktoś coś może bardziej przybliżyć. Sama tematyka nie jest mi obca jestem inz elektrykiem więc rynek znam, ale chodzi o samą firmę jestem ze Śląska a firma w Płocku, jak to wygląda. Pozdrawiam

Hanna

Czy posiadacie jakieś aktualne informacje z firmy? Ja na stronie internetowej AMATECH-AMABUD Elektrotechnika znalazłam nowe rekrutacje. Jeśli ktoś byłby zainteresowany ofertami pracy, to dodaję link: http://www.amatech.eu/kariera Zachęcam osoby pracujące w firmie do podzielenia się Waszym doświadczeniem z rekrutacją związanym. Jak wygląda jej przebieg?

Hanna

@niezadowolony były handlowiec, a co podobało Ci się w pracy w AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.?

niezadowolony były handlowiec
@Hanna

że odszedłem

Pracownik najemny

Za takie pieniądze to cały czas będą szukać przedstawiciela. Z niewolnika nie zrobią pracownika. Nie polecam tego miejsca i pracodawcy.

były pracownik

sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą. i zawsze na kogoś zwalą. typowe kolesiostwo. mogą cię besztać z błotem i nic z tym nie zrobisz, co najwyżej dostaniesz jeszcze po premii (jaka tam premia - część ruchoma z umowy). jedyny plus to zdobycie doświadczenia w pracy przy dużych projektach. - zawsze przyda się w kolejnej pracy. jak wspominali produkty niedopracowane. a dział produkcji to typowa cepelia. czasami zastanawiam się jak to możliwe że ta firma w ogóle działa.

Hanna

Na stronie firmy AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o. znalazło się wiele ofert pracy http://www.amatech.eu/kariera Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Można liczyć na możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę i pakiet szkoleń.

Monio

Jaka jest przyczyna, że firma potrzebuje tylu doradców techniczno- handl.?

niezadowolony były handlowiec

Obiecanki cacanki. a potem figa z makiem. i tylko kary pieniężne. tu obetną tam obetną i tyle z kasy. pułapy do wyrobienia nie z tej ziemi - nie ma szans na to co obiecują.

Hanna

Czy ktoś z Was współpracował z AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.? Jak wrażenia?

Zostaw merytoryczną opinię o AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kalinowa 68
    09-402 Gdańsk
  • NIP: 7742965937 KRS: 0000266452
AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.