counter
2 115 231 5 1

Popularne opinie

oszukany
 Rekomendacja

W dniu 17 stycznia 2019 r. podpisano porozumienie odnośnie podwyżek zarobków dla ,, wszystkich ,, pracowników grupy Energa ( 200 zł brutto- od 1 stycznia 2019 r. ) Zapomniano jednak że istnieje grupa Energa Ochrona rozproszona po całym kraju i nie ma swoich związków zawodowych . Teraz już nie wiem czy jestem pracownikiem grupy Energa , czy tylko noszę taką naszywkę dla reklamy czy ozdoby . Obiecali kokosy , ludzie opuścili swoje dotychczasowe zaklady pracy i zostali na lodzie z ręką w nocniku . Ja już niedługo się przenoszę a następnym odradzam tą pracę .

Tak36Nie1
Jurek

W firmie panuje totalne kolesiostwo i nepotyzm. Firma jest polityczna. Przekręty finansowe na dużą skale, aż dziw, że CBA jeszcze tam nie ma. Największe pieniądze zarabiają górne stołki. Technik dostaje więcej od Inżyniera tylko dlatego, że zna kogoś w zarządzie. Inżynierami zostają osoby po technikum, które mają staż albo znają kogoś w kierownictwie. Później taki "Inżynier" panosi się mówiąc, że niejednego by po studiach złamał z wiedzy.. ale niestety swoją wiedzą poza obszarem energetyki jest na poziomie podstawówki. Każdy knuje i patrzy sobie na ręce. Szkolenia? Jakie szkolenia ? Po co... Atmosfera ? Niektórzy Ci nawet nie odpowiedzą "Czesć" ani "dzień dobry ". Jeżeli ktoś lubi klimat jak z 20 lat wstecz- zapraszam. Jeżeli jesteś młodą osobą szukającą pracy i chcesz się rozwijać. Szukaj dalej... Osobiście straciłem ponad rok, myśląc ile mógłbym się nauczyć przez ten rok, jak bardzo podnieść kwalifikacje na drodze kariery to aż jestem na siebie zły. Pozdrawiam

Tak47Nie
GUDKa

Firma jest spółką skarbu państwa a co za tym idzie zarządzaną raz w prawo raz w prawo raz w lewo. Ogłoszenia o pracę w internecie to tylko proforma. Większość stanowisk już na starcie jest obsadzona przez osoby zaufane. Jeżeli masz rodzinę w partii rządzącej - dostaniesz pracę. Jeżeli donosisz i plotkujesz z przełożonym dostaniesz awans. Kwestia awansu to nie kwestia stażu pracy czy wiedzy a układów i ukladzików. Najbardziej doświadczonym pracownikom blokuję się szansę rozwoju bo są zbyt dobrzy na swoich stanowiskach, a osoby nowo zatrudniane zwykłe traktują pracę jako odskocznię bo mają układy. Jeżeli chcesz pracować w salonie sprzedaży, infolinii lub jako technik w terenie, Energa do Ciebie zadzwoni. Natomiast jeżeli szukasz pracy na stanowisko specjalisty - zapomnij, już dawno jest ono obsadzone osobami z wewnątrz. Zarobki są różne. Jest dużo dodatków jak taryfa pracownicza, pakiet medyczny, Multisport, bony, 13 pensja. Tylko pamiętaj to są dodatki dla pracowników Energia, a Ciebie najprawdopodobniej zatrudnią na umowę z Agencją Pracy Tymczasowej. Premie są, a nawet były bo od 2019 r. Nie są już wypłacane. Każdy ma zaakceptować cele na dany miesiąc czy kwartał ale ma razie po mimo wyrobionych celów premiowych pieniędzy nie ma.

Tak13Nie4
Córka firmy -Ochrona

Nie rozumiem dlaczego energa ochrona przejęła zbędne zarządzenia które miała firma Eko Trade .Tym ktoś powinien się zająć , ktoś z otwartym umysłem a nie Ci panowie którzy przeszli z Eko Trade i zajmują te same stanowiska . 1. po co powielać informacje o tym ,że na dyżurze nic się nie działo i informować wyznaczone osoby .? Może na odwrót -informujemy jak się coś wydarzy !!!. Pozdrawiam .

Tak9Nie1

Wszystkie opinie

Tomasz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Dlaczego w Energa Elblag chca zatrudniac tylko monterow przed 40 r zycia???Nie ma zadnych oficjalnych od gornych ustalen w tej sprawie tylko jakies ciche wytyczne i nakazy z Olsztyna.Tak samo z zatrudnianiem bylych pracownikow po PDO,po 8-9 latach mozesz zapomniec o powrocie do firmy .Niby bychcieli Cie wziasc ale nie mozna bo j,w.

Ja

Przez jaką agencje pracy zatrudnia energa?

Energa Nowy wpis
@Ja

Przez otto i płaca w euro

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Energa S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kacha

Czy możecie powiedzieć mi coś na temat stanowisko obsługa klienta energa

James Bond Nowy wpis
@Kacha

Musisz mieć kilka cech charakteru, które pozwolą Ci bez chwili zawahania mówić ludziom, że słońce świeci, gdy rzeczywiście pada deszcz. Musisz mieć w sobie dużą odporność psychiczną, gdy klienci będą do Ciebie wracać, aby porozmawiać o szczegółach dopiero co podpisanej umowy. (usunięte przez administratora) Taka praca, że trzeba mieć twarde cztery litery. Kiedy powiesz sobie dość i zmienisz robotę, to jeszcze tylko kilka miesięcy czasami usłyszysz na ulicy serdeczne pozdrowienia, gdy "zadowolony" klient Cię rozpozna. No ale czego nie robi się dla pieniędzy...

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fan eneri

Przepisałem licznik na siebie, wszystko poszło w miarę normalnie. Sądziłem że wybrałem lepszą tańszą ofertę G12 z. Miało być jak w bajce,mniejsze rachunki,no chulaj dusza. Dziś moja euforia minęła natychmiast. Dostałem dwa rachunki,jeden na starego właściciela drugi już na mnie . Otwieram rachunek na mnie już i szok. Za jeden dzień użytkowania prądu dostałem prawie 33 zł.

Mor

Co powiecie o Energa operator Oddzial GDAŃSK ?

TakNie2
master
@Mor

Nic dobrego, jeżeli chcesz coś załatwić to przygotuj się na betonową ścianę lub zaproś kogo trzeba tam gdzie trzeba i z odpowiednimi załącznikami.

Kamil
@Mor

Mają piękny widok z okien na panoramę miasta

xavier

pracownicy w energa to pociotki i (usunięte przez administratora) bez wykształcenia. tak się z nich śmiałem z tępaków którzy nie znają PRAWA OHMA!!!! brawo downy.

Tak3Nie7
Nancy
@xavier

Po Pańskiej wypowiedzi widać zerowy poziom skoro wszystkich z Energa ocenia Pan tak samo. Nie ma to jak poubliżać w necie

Tak3Nie2
Edek

Energa Przyłącza Ostróda to nie kompetentni pracownicy postawili skrzynkę przyłącza przy działące o nr. 68/3 i 68/4 jeszcze przed nowym podziałem działek.Po nowym podziale geodezyjnym mówią że te przyłącze nie jest dla tej działki gdzie w srodku skrzynki pisze dz.68/4 przyłczenie miało nastapić w ciągu 1 roku do lipca 2020r.teraz mówią że przyłącze nastapi do listopada 2020 r po wybudowaniu nowej linni. W tym obrębie nie ma do przyłączenia innej działki o takim numerze/ do wybudowanego domku od tej skrzynki jest 18m więc mają wybudować nowa linię w drodze do nowych działek za moją działką i do nowej skrzynki będę mjał 41m przez całą działkę czy to nie chory ich pomysł

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.

Czy pracodawca Energa S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marta12311

Co możecie powiedzieć na temat pracy w dziale windykacji w Gdańsku? Jak warunki? Łatwo wyrobić premię ?

Gda_city
@Marta12311

Obecnie firma nie płaci żadnych premii. W zeszłym roku były jeszcze pewnie uznaniowe, teraz nie ma już nic. Od kiedy rząd zaczął wtrącać się w ceny ee pod koniec 2018 r. firma nie ma zysków więc nie ma premii.

Tomasz

Próba zgłoszenia awarii zakończyła się fiaskiem ponieważ z infolinii stwierdził że skoro w całym bloku nie ma prądu to mam to zgłosić zarządcy nieruchomości. Choć tłumaczyłem mu że w bloku obok również nie ma prądu powiedział że nie przyjmie zgłoszenia że mam i tak to do zarządcy nieruchomości zgłosić. (usunięte przez administratora) nie był wstanie zrozumieć że zarządca nie jest dostawcą prądu tylko firmą w której pracuje.

TakNie2
Gda_city
@Tomasz

Awarię zgłasza się na 991 a nie na GoWork. Co Twoja opinia ma wspólnego z Tym serwisem, który służy do oceny pracodawcy a nie usługi jaką świadczy?

Tak3Nie

Muza

Dlaczego ? Sądząc po twojej wypowiedzi nie pochlebne masz zdanie o firmie hehe

QuQuk

Rekrutacja obiecała podczas rozmowy kwalifikacyjnej że będzie feedback, oczywiście zero nawet mimo przypomnienia się.

Tak4Nie
Kakai
@QuQuk

Niestety zgadza się, chyba ta sama rekrutacja....

Helena
@Kakai

Szkoda, że nie napisaliście, jakie konkretnie uczestniczyliście w rozmowie rekrutacyjnej. Niewykluczone przecież, że w Energa nadal trwa rekrutacja i dlatego nie otrzymaliście feedbacku. Poczekajcie jeszcze trochę. A o jakie stanowiska się ubiegaliście? Dajcie mi koniecznie znać!

AntyLaLouze

A co myślicie o Centrum Usług Wspólnych ? Jak Wam się pracuje? Nie odczuwacie nierównego traktowania, wręcz mobbingu, wszechobecnego kumoterstwa, kolesiostwa, układów i układzików? Dobrze, że przyjdą zmiany i rozwalą ten zabetonowany świat i niesprawiedliwość w rozkladaniu obowiązków i traktowaniu. Jedni pracują non stop, pracują po godzinach, nierzadko za free, a inni - "święte krowy" robią tylko zamieszanie wokół siebie i narzekają ile to mają pracy, a ciągle mają czas siedzieć godzinami, plotkować w kuchni i wychodzić sobie o 15.00. Układy, jakie mają miejsce, nie służą dobrej atmosferze w pracy i mają niekorzystny wpływ na jakość pracy. Dużo jednak zależy od przełożonej i w tym przypadku ona sama stworzyła taki chory układ. Mam nadzieję, że z czasem, po przejęciu przez Orlen, skończą się te dziwne, skostniałe układy i będzie choć w miarę normalnie. W końcu przełożeni się zmieniają :-) Czas najwyższy!!!

Tak5Nie

Czy w Energa S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Obc
@Pytanie

Rzadko. Może raz na 5lat jakieś szkolenie

Słupsk

Pracowałam ponad 5 lat.Odeszłam gdyż znalazłam bardziej płatne zajęcie. Praca była ogólnie w ok, jedyne co razi i należałoby w końcu z tym zrobić porządek to kolesiostwo i wszechobecna prywata.Dla przykładu firma jednego z kierowników kosi trawę na terenie zakładu, inny ma swoją firmę od której kupuje sam sobie urządzenia i w godzinach pracy je montuje... W dzisiejszych czasach takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Askier

No i poszło wezwanie Orlenu na akcje Energii.. Drżyjcie (usunięte przez administratora) nic nie robiące całymi dniami. Zwolnicie miejsce wazeliniarzom OBAJTKA z Orlenu.. Idzie wasz koniec lenie i nieroby

Tak5Nie4
Hahahaaaaa xD
@Askier

Już się nie mogę doczekać, kiedy to nastapi. Może wreszcie zostanie rozbity ten caly betonowy układ. A niech mają za swoje. Wcale mi ich nie będzie żal

Tak6Nie2
niezle
@Hahahaaaaa xD

Tylko, że ostatni betonowy układ został stworzony przez Pana Obajtka i jeszcze mocniej zabetonowany, także bedzie jeszcze ciekawiej :3

TakNie1
Si
@Askier

No i co z tym wezwaniem dalej ? Wiadomo coś ?

Energa

Masakra z podłączeniem licznika dostaliśmy w nowym bloku mieszkanie komunalne podpisałem umowę z Energa w Toruniu i do dnia dzisiejszego cisza mieszkam z rocznym dzieckiem bez prądu pytając w biurze Panią kiedy wkoncu będzie licznik stwierdziła że nie wie super podejście do klijenta w dodatku ludzie dzien po nas dopiero podpisywali umowy i już mają prąd porostu ludzi maja za nic

TakNie3
Kandydat
@Energa

To chyba mke opinia dotycząca zarobków i warunków pracy????

Tak2Nie
N

Wszystkim zainteresowanym pracy na stanowisku doradca klienta, szczerze odradzam. Praca polega na wciskaniu ludziom produktów okoloenergetycznych. W firmie jest ogromne parcie na sprzedaż, wiec jak nie bedzie sprzedaży to będą stresujące rozmowy lub zwolnienie. Finalnie i tak sie migają od wypłacenia wypracowanych premii. Wiele osób ukrywa swoje depresje i frustracje, które narodziły się podejmując ta prace. NIE POLECAM

I tak brak stabilizacji
@N

Brak słów jak tam się traktuje ludzi.......

Pulpet

Zjebani po całości. Często "naprawiaja" usterki gdy czlowiek chce sie do nich dodzwonic, system internetowy ledwo dziala i wymagaja (usunięte przez administratora) wie czego do zalogowania. Normalnie kpia z klienta, sa bezczelni, niemili i absurdalni. NIKOMU NIE POLECAM!!!!!

Tak3Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o Energa S.A. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Energa S.A.
2/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al.grunwaldzka 472