Opinie o Energa S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energa S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa S.A. w Gdańsk

Maria

Masz na swoje słowa jakies dowody, bo każdy tak może sobie pisać? A może po prostu nie chcesz sobie robić konkurencji w rekrutacji?

Slimak2405
@Maria

Ja robiłem w oddziale Elbląg, tam np. Zmuszanie do pracy bez odpowiedniego sprzętu i uprawnień

Obserwator

To czy to zrobili, czy nie, to niech się tym zajmują odpowiednie służby. Jednak jak nie dasz rady tego udowodnić co publicznie twierdzisz, możesz narazić się na odpowiedzialność karną. Samo wklejenie jakiś nazwisk czy wypisywanie oskarżeń po internetach chyba wiesz, że nie jest dowodem.

@Obserwator

Jest to nie dowód dla ciebie, lecz ostrzeżenie dla potencjalnych klientów i pracowników, którzy zamierzają tam podjąć pracę. Straszyć odpowiedzialnością powinieneś swoich znajomych, których tu bronisz.

Danuta
@Marek

Pisałeś wyżej o kontroli pipu, wiesz może jak poszło? skoro jest tak jak opisałeś w poprzednim komentarzu, mam nadzieję, że do czegoś się "przyczepili"

Jacek

Pracowałem tam kiedyś.to co Pan opisuje jest mi dobrze znane. Panowie lubią tylko "swoich" i jesli ktoś im nie podpasuje będą mu uprzykrzać życie, siebie nawzajem klepią po plecach. (usunięte przez administratora)

Bartosz
@Jacek

Jak uprzykrzać? Nie można zgłosić tego gdzieś wyżej? Przecież w kiepskiej atmosferze praca niespecjalnie idzie do przodu. Nikt nie dba tu żeby ludzie się dogadywali i integrowali?

Grzesiu

Byłem obecny przy tym cyrku, który odstawił pan (usunięte przez administratora) On sprowokował tą kobietę. Następnego dnia błagał kolegów z pracy o obronę. kazał (usunięte przez administratora) przekręcić sytuację, jakoby został wielce pokrzywdzony. Zarząd spółki liże (usunięte przez administratora). Wstyd Energa Olsztyn

Włodzimierz

Pracownicy Energa to (usunięte przez administratora). Przez jakiś okres czasu miałem wątpliwą przyjemność pracować w Punkcie Obsługi Przyłączeń w Olsztynie przy ul. Cichej 7 żaden z nich nie posiada żadnej wiedzy, mało który potrafi coś więcej, niż włączyć komputer i odpalić na nim firmowy program. po za samymi sobą (tj. grono swojaków.) z pozostałymi ludźmi porozumiewają się tzw. (usunięte przez administratora), co wygląda moim zdaniem przerażająco. Na moich oczach pracownik, pozostający w zażyłej relacji z kierownikiem działu, w którym pracowałem, pobił inną pracowniczkę po czym doniósł na nią do dyrekcji. (usunięte przez administratora)obecne tam na co dzień pozwala na to, żeby ludzie ci we wszystkim mogli popierać siebie nawzajem i bronić samych siebie, niezależnie od tego, co zrobią, niezależnie od tego, jak bardzo złamią prawo. (usunięte przez administratora)czegoś takiego jak tam nigdy wcześniej nie widziałem.

amper

Witam w pierwszy dzień grudnia tych co wciskają klientom umowy nie mówiąc prawdy o ukrytych kosztach i wyłudzają pieniądze .

Energa-Operator Płock praca

Obserwuje od dłuższego czasu stronę z ofertami pracy przez tego pracodawcę i chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie odnośnie rekrutacji w Energa-Operator SA oddział w Płocku. Jak to jest możliwe, że w Płocku zdecydowana większość ofert dotyczy wyłącznie stanowisk fizycznych typu elektromonter/pomocnik bądź kierownik/dyrektor? Mam rozumieć, że w tak dużej firmie nie ma żadnych rotacji i wstęp dla osób z zewnątrz jest wzbroniony, a stanowiska techniczne dla np. specjalistów są możliwe jedynie przez rekrutację wewnętrzną. Proszę o informację, być może jest inny sposób na zdobycie pracy. W innych oddziałach (Toruń, Koszalin, Gdańsk) są dostępne oferty dla techników, inżynierów, specjalistów, inspektorów czy dyspozytorów, co więcej, pojawiają się regularnie. Osoby i firmy, które współpracują z zakładem energetycznym w Płocku doskonale wiedzą, że spora część kadry nie ma odpowiednich kompetencji na dane stanowiska, nie chcąc nikomu ubliżać, ale warto by się temu przyjrzeć. Będę zachwycony, jeżeli ta opinia chociaż w minimalnym stopniu wpłynie na poprawę obecnej sytuacji.

@Energa-Operator Płock praca

Moim zdaniem rekrutacja jest tylko dla formalności, a odpowiedni człowiek już czeka na dane stanowisko.

Bartosz
@Kandydat

Serio? To jaki jest sens dawać ogłoszenie i przyjmować na rozmowę kandydatów? Tylko bezsensowna robota. Skąd wiesz że tak robią?

Specjalista
@Energa-Operator Płock praca

W enerdze specjalista zarabia min. 10tys więc rotacji nie ma.

Aleksandra

Kto Twoim zdaniem tak robi? Masz na to jakieś dowody? To dośc mocne stwierdzenie.

Kociu1958

Do mnie też dzwonili z Gdańska że będę miał 5%tańszy prąd NIC nie podpisywalem czekam na papiery mają przysłać pocztą jak TO przekręt to idę do Rzecznika praw konsumenta i do biura Energy odwołać TO wszystko

Nnnnn

Sprzedawca energii wystawia zlecenie. 25 konsultantów potwierdza datę zlecenia. Operator dzwoniono 4 razy potwierdza ze zlecenia nie otrzymał. Potem otrzymał o 5 dni później. Konsultanci nie mili nieumiejacy pomóc. Każą dzwonić od 1 do 2. Tam pracują ludzie bez kompetencji

@Nnnnn

Są mili jak chcą oszukać klienta naciągając go na umowę z dodatkowymi kosztami o których nie wspominają . To jest szajka (usunięte przez administratora) i ................................................. .

@Nnnnn

Są mili jak chcą naciągnąć klienta na umowę z ukrytymi kosztami o których nie wspominają .

Kiedy przestaniecie naciągać ludzi na umowy z dodatkowymi kosztami . Niech Obajtek powie coś o niecnych praktykach jakie stosujecie . Zero ambicji nie mówiąc o honorze '

AntyLaLouze

A co myślicie o Centrum Usług Wspólnych ? Jak Wam się pracuje? Nie odczuwacie nierównego traktowania, wręcz mobbingu, wszechobecnego kumoterstwa, kolesiostwa, układów i układzików? Dobrze, że przyjdą zmiany i rozwalą ten zabetonowany świat i niesprawiedliwość w rozkladaniu obowiązków i traktowaniu. Jedni pracują non stop, pracują po godzinach, nierzadko za free, a inni - "święte krowy" robią tylko zamieszanie wokół siebie i narzekają ile to mają pracy, a ciągle mają czas siedzieć godzinami, plotkować w kuchni i wychodzić sobie o 15.00. Układy, jakie mają miejsce, nie służą dobrej atmosferze w pracy i mają niekorzystny wpływ na jakość pracy. Dużo jednak zależy od przełożonej i w tym przypadku ona sama stworzyła taki chory układ. Mam nadzieję, że z czasem, po przejęciu przez Orlen, skończą się te dziwne, skostniałe układy i będzie choć w miarę normalnie. W końcu przełożeni się zmieniają :-) Czas najwyższy!!!

@AntyLaLouze

Prawda, jest dokładnie tak jak piszesz, niestety pomimo przejęcia przez Orlen, nic się nie zmieniło, pracuje od roku i żałuję, że zdecydowałam się zostać w CUW po okresie próbnym, wdrożenie nowego pracownika w obowiązki to dramat, nigdy do tej pory nie spotkałam się z taką niechęcią aby cokolwiek wytłumaczyć, pomóc nowej osobie, masz sobie radzić sam, na szczęście już skończyła mi się umowa. Szkoda tylko tego roku, moich nerwów i stresu.

Płock

Dokładnie taka straszna atmosfera w Energa obrót S.A w (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora).Ponad 20 lat stażu pracy nie spotkałam się z taką (usunięte przez administratora)atmosferę w miejscu pracy.wszyscy mówią sobie z przyklejonym uśmiechem cześć i wszechobecna obłuda.Na okresie próbnym czułam się jak intruz, nikt nie z pseudo współpracowników nie kiwnie palcem żeby cokolwiek podpowiedzieć.Nawet usłyszałam że koleżanka obok stwierdziła że nie jest nauczycielką do kierownik oddziału.jeden wielki chaos i sztuczne spotkania,szkolenia na skype nie wnoszące żadnej merytorycznej wiedzy.Z czystym sumieniem odradzam podjęcie tam pracy.

Spytałem poprzez pocztę elektroniczną Energę dlaczego mam wyższy rachunek za prąd po zawarciu nowej umowy , skoro byłem informowany że moje płatności nie wzrosną . Ci którzy mnie (usunięte przez administratora) nie mieli na tyle odwagi żeby mi wyjaśnić moje wątpliwości , tylko zamknęli sprawę . Ostrzegam przed tymi ......,,,,, z Energii , przed zawieraniem umowy przez telefon .Przez moją łatwowierność płacę wyższe rachunki z b. niskiej emerytury .

oszukany

Dlaczego Energa S.A -Gdańsk (usunięte przez administratora)swoich klientów? Miałem dwa telefony od przedstawicieli firmy ,którzy oferowali mi pakiet oszczędnościowy . Zachwalali go , nie wspominając nic o opłacie handlowej zwiększającej (usunięte przez administratora)Czuję się oszukany przez cwaniaczków - nie chcę nazywać ich po imieniu- . Ostrzegam przed nimi innych żeby nie ulegali namowom.

Dawid
@oszukany

A ile ta opłata wynosi? Możesz zrezygnować jeszcze z tego czy już za późno?

@Dawid

Biorą opłatę 29 zł miesięcznie , mogę zrezygnować , ale muszę zapłacić karę 12 zł za każdy miesiąc do końca umowy tz. do 31 12 2024 roku . Jutro idę do rzecznika praw konsumenta , a później do punktu energii zerwać umowę .

Naciąganie ludzi na oferty z opłatami handlowymi i niepokazywanie cennika taryfowego to częsta praktyka w salonach sprzedaży. Wypalenie zawodowe w takiej pracy to chyba jedyna droga.

Adam Nowak

zmiana umowy w Koszalinie zostałem oszukany więcej płacę za fakturę

@Adam Nowak

Jak to zmiana umowy? Zgodziłeś się na nią?

Energa lbn

Witam Aplikowałam na stanowisko pracownika infolinii Energa Obrót SA w Lublinie. Oddział jest nowy, ale z tego co zasłyszałam pracuje już tam dość sporo osób. Chciałabym poznać opinie czy warto? Jaka atmosfera panuje w pracy? Czy często zdarzają się tak zwani trudni klienci? Praca na infolinii jest bardzo stresująca czy da się uniknąć frustracji i depresji? Ludzie bardzo często dzwonią czy jest chociaż chwila, żeby napić się wody? Z tego co czytałam jest to praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Czy grafik sami ustalamy Czy jak mam przydziela godziny tak mamy pracować? Pytam, ponieważ mam do Lublina jakieś pół godziny autobusem i chciałam się dowiedzieć czy warto brać udział w rekrutacji czy może szukać czegoś bliżej? Byłabym bardzo wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam

Witam. Co mogę zrobić w sytuacji gdy Energa mnie oszukała i dostałem do podpisania taryfę G11k, a chciałem G11. Umowa podpisana stacjonarnie. Dopiero spostrzegłem się gdy sprawdziłem pierwszu rachunek. Rachunek był powiększony o opłatę Handlową. Chamy wciskają ludzie!! Reklamację pierwszą mi odrzucili.

@Paweł

Nie rozumiem, nie wiedziałeś co podpisujesz?

Kazimierz Babiński

Oto bełkot pracownicy ENERGI na moją rzeczową uwagę o umieszczeniu w fakturze chamskiej rządowej propagandy, co narusza art. 106e. ustawy o podatku VAT: "Z przytoczonego przez Pana zapisu ustawy o podatku od towarów i usług nie wynikają jedyne obowiązki nakładane na nas przez powszechnie obowiązujące prawo w celu zastosowania w tekście generowanych dokumentów rachunkowych." Ble, ble, ble .... Strach zlecić zmiatanie podwórka.

Kandydat Energa Gdańsk

Podać najniższą krajową. Każda większa o złotówkę to brak odpowiedzi że strony HR mimo zapewnień że dadzą odpowiedź po tygodniu.

Weronika
@Kandydat Energa Gdańsk

ciężko mi uwierzyć że wszyscy pracownicy w tak dużej firmie zarabiają najniższa, naprawdę tak jest, napisz proszę prawdę

@Weronika

Jak szukają pracownika na odpowiedzialne miejsce które wpływa na bezpieczeństwo mienia i osób. To stawka powinna być adekwatna dział Hr w rozmowie niechcial podać widełek. Podałem swoje Pani z hr zapewniała że w ciągu tygodnia odzwoni z wynikiem rekrutacji. Nikt nie dopełnił swoich obowiązków w HR. Jeżeli bezpieczeństwo ludzi nie jest warte widełek które podałem 6-7 tyś w dzisiejszych czasach. To jedynie najniższą krajową. Specyficzna praca wymagająca odpowiednich kwalifikacji które ciężko zdobyć w dodatku dużo odpowiedzialność. Lepszy kandydat za minimalną bez doswiadczenia.

Danuta
@Kandydat Energa Gdańsk

I kolejna firma, która nie daje feedbacku po rekrutacji :/ A duzo na nia czasu poświęciłeś? Czy to tylko rutynowa rozmowa, a nie jakis dluzszy proces?

Dziara

Dziś dostałem fakturę na 1800 zloty dwa miesiące beż opisu zużycia oraz beż numeru licznika czy to normalne

Hix
@Dziara

To nie normalne, nie masz danych z umowy numeru klienta to próba wyłudzania

Rekrutacja

Czy Energa zawsze daje informację zwrotną?

@Rekrutacja

Aplikowałem do Energa w Gdańsku i już więcej nie będę. Dział HR skontaktował się, umówił spotkanie na rozmowe i po niej zapewnił o kontakcie odnośnie wyniku rekrutacji, nawet zaproponował kontakt tel w razie pytań. Na tym się jednak skończyło minął miesiąc bez odzewu na e-maila, kontakt tel pod numer z którego dzwoniła rekruterka. Pani Aniu G. takie podejscie do kandydata tylko zniecheca do dalszych rekrutacji. Oby kiedyś instytucja HR przestała istnieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Energa S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energa S.A.?

Kandydaci do pracy w Energa S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energa S.A.
1.7/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Al.grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk