Energa-Obrót S.A.

Toruń

Opinie o Energa-Obrót S.A.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Inz, a jakie pytania usłyszałeś?

Inz

byłem na rozmowie, pytania nie sprawdzające umiejętności, nawet nie otrzymałem odpowiedzi a na stronie piszą że zwrotna informacja do kazdego kandydata!

ada
użytkownik zarejestrowany

warto się wkręcić, szczególnie że teraz prywatni dostawcy energii elektrycznej dla domu i firmy na terenie całego kraju zaczynają przejmować skutecznie rynek, państwo traci monopol i dobrze, konkurencyjnie musi być

BG

Złożyłam CV, widzę, że szanse małe, bo kolesiostwo wielkie. Szkoda, bo słyszałam, że dobre zarobki.

Rambo

czy proces rekrutacji ma sens ...czy to też tylko tak żeby było??

AD

kot - 2011-05-03 17:53:09 dużo mądrych ludzi i doskonały zarząd - do ubiegłego tygodnia. Straszny [usunięte przez moderatora] w robocie - ale i szacunek.każdy zna swoje miejsce Praca w Obrocie to marzenie każdego pracownika..

kot

dużo mądrych ludzi i doskonały zarząd - do ubiegłego tygodnia.

inny anonim

do 15 000 kolego , a zniżkę na prąd w postaci deputatu energetycznego mają wszyscy pracownicy grupy kapitałowej Energa. Jak piszesz - to prawdę [usunięte przez moderatora] .

Zostaw opinię o Energa-Obrót S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energa-Obrót S.A.