counter
3 17 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Energa-Obrót S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

polok Nowy wpis

...dziś byłem w Energa Toruń jest tam Pani Beata stanowisko 4 albo 5 jest wspaniałą profesjonalistką jestem zaskoczony jej podejściem do mnie jak jej prostotą w wytłumaczeniu sprawy to tyle bo się potem do niej nie dostane ale jest wspaniała dziękuję Pani bardzo .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 453 dni.

Czy Energa-Obrót S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

cierpliwy Nowy wpis

Punkt obsługi przyłączęń zamiast obsługi interesantow zajmuje się swoimi prywatnymi sprawami. Czekałem pod drzwiami 1.5 godziny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Paulina

@Karo, firma prowadzi obecnie rekrutację na kilkanaście stanowisk. Oferty pracy dostępne są pod adresem https://grupa.energa.pl/kariera/oferty-pracy Poszukiwani są na przykład Elektromonterzy oraz Inżynierowi różnych specjalności. Oferty są interesujące. Może ktoś z Was planuje aplikować do tej firmy?

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Dl21

Wyłaczyli prąd podczas mistrzostw świata

Dl21

Wyłaczyli prąd podczas mistrzostw świata (usunięte przez administratora)

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Toruń.

Mentor

Sadzę, że nie powinno się oceniać firmy tylko na bazie pracowników. Ludzie ą bardzo różni, nie zawsze identyfikują się z firmą!!

Alex

Witam...wczoraj zostałem napadnięty i wyzwany przez pracownika firmy energa. Skończyło się naa interwęcji policji. Skandal....!

Paulina

@Inz, a jakie pytania usłyszałeś?

Inz

byłem na rozmowie, pytania nie sprawdzające umiejętności, nawet nie otrzymałem odpowiedzi a na stronie piszą że zwrotna informacja do kazdego kandydata!

ada

warto się wkręcić, szczególnie że teraz prywatni dostawcy energii elektrycznej dla domu i firmy na terenie całego kraju zaczynają przejmować skutecznie rynek, państwo traci monopol i dobrze, konkurencyjnie musi być

BG

Złożyłam CV, widzę, że szanse małe, bo kolesiostwo wielkie. Szkoda, bo słyszałam, że dobre zarobki.

Rambo

czy proces rekrutacji ma sens ...czy to też tylko tak żeby było??

AD

kot - 2011-05-03 17:53:09 dużo mądrych ludzi i doskonały zarząd - do ubiegłego tygodnia. Straszny [usunięte przez moderatora] w robocie - ale i szacunek.każdy zna swoje miejsce Praca w Obrocie to marzenie każdego pracownika..

kot

dużo mądrych ludzi i doskonały zarząd - do ubiegłego tygodnia.

inny anonim

do 15 000 kolego , a zniżkę na prąd w postaci deputatu energetycznego mają wszyscy pracownicy grupy kapitałowej Energa. Jak piszesz - to prawdę [usunięte przez moderatora] .

Zostaw merytoryczną opinię o Energa-Obrót S.A. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Energa-Obrót S.A.
3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Grunwaldzka 472