Zakład Budowy Aparatury S.A.

Płock

Opinie o Zakład Budowy Aparatury S.A.

Radek

Ta firma to totalne dno. Przestrzegam kontrahentów i podwykonawców. Wykonaliśmy usługę montażu demontażu oraz najmu rusztowań. Pół roku temu wystawiliśmy fakturę z terminem 30 dni. Do tej pory nie uregulowali zobowiązania. Mało tego w biurze księgowe informują, że nie mogą nic zrobić mają związane ręce bo zarząd nie każe przelewać pieniędzy. Do zarządu (prezesa i głównej księgowej przez pół roku nie sposób się dodzwonić). Przestrzegam przed oszustami!!!

Zostaw opinię o Zakład Budowy Aparatury S.A. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowy Aparatury S.A.