Opinie o Agnieszka Nowak Addent w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Agnieszka Nowak Addent, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agnieszka Nowak Addent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Nowak Addent w Kraków

Bylypracownik

Nie polecam, szkoda nerwów i stresu na prace tam, wylęgarnia fałszywych ludzi, wyzysk do granic możliwości

ruda

Pracowałam tam krótko, bo tylko kilka miesięcy. Przyszłam do pracy jako asystentka z niczym, za tydzień dopiero miałam zacząć szkołę dla higienistek. Dzięki tej pracy nauczyłam się tak bardzo dużo, że zawsze będę wdzięczna za pomoc i naukę, za szansę. Koleżanki z pracy bardzo przyjazne, lekarze bardzo mili - to oni nauczyli mnie podstaw pracy w tym zawodzie. Zawsze będę im za to wdzięczna. Praca w systemie 12h, czasem połowki 6h. Tylko w jednym miesiącu przepracowałam ponad 160h. Fakt praca ciężka, 5 gabinetów, dużo pacjentów, ciągłu ruch, czasem nie było czasu na siku czy obiad... Ale to chyba urok tego zawodu. Wiadomi zdarzały się czasem jakieś niefajne sytuacje, ktoś był zły na Ciebie bo nie zdążyłeś/aś czegoś zrobić - no życie. Nie może być idealnie. Duży plus to umowa o prace i benefity. Wszytko jest kwestią dogadania się, a każdy problem da się rozwiązać -kwestia Twojego nastawienia do pracy i ludzi. Szacunek przede wszytkim. Jeśli koleżanka zapytałaby czy polecam do miesjce pracy, odpowiedzialnym Tak, ale pod warunkiem że jest gotowa na pracę w której nie siedzi się i przegląda facebook cały dzień.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam, nie polecam. Udajemy że jesteśmy profesjonalni, praca marzeń a tak naprawdę firma krzak. Rodzinny biznes. Żonka doktorka wielka Pani manager. Chyba pracy znaleźć nie mogła to mąż posadkę wymyślił. Prace zleca recepcji a zasługi jej. Spiski, fałsz i żenada. Atmosfera koszmar. Asystentki szkoda gadać. Wszyscy się do siebie uśmiechają a za plecami nóż wbijają. Typowa korporacja kasa, kasa, kasa. Pracownik się nie liczy. Moja koleżanka jeszcze tam została (nie ma wyjścia) i wiem że jest bez zmian. Pani Agnieszka musi zrozumieć że podstawą dobrej firmy jest szacunek do pracowników, bo bez nich jest nikim. Bez nich nie miałaby kim zarządzać.

Była pracownica Nowy wpis

Najgosza placówka do jakiej trafiłam, jeżeli chodzi o pracę w gabinecie, obiecują wielkie pieniądze, a jak przyjdzie co do czego to dadzą Ci najniższa krajówkę miesiąc po tym jak już pracujesz ! Atmosfera fatalna szczególnie PANIE ASYSTWNTKI ! Są tak fałszywe i boją się o swoją posadę jakbyś chciała im ja odebrać. Pani recepcjonistka o ile można ją tak nazwać, bo zachwouje się jakby była wieśniara a nie recepcjonistka, pierdzi w stołek i uważa się za najlepszą, mowa o Agnieszcze. Często jest zgrupowanie w socjalnym 2 asystentek i Agnieszki popijających sobie kawkę i obgadujących wszystkich po kolei, nawet ciebie, a najlepsze w tym wszystkim była nagła cisza jak wchodzisz do socjalnego albo wychodzisz z gabinetu i nagle cisza na recepcji i wszyscy stoją w kółku. Tak nieprofesjalnego podejścia jeszcze w gabinecie nigdy nie widziałam. Tak zbrzydła mi tam praca że nigdy prze nigdy tam nie wrócę i odradzam każdemu kto chce tam iść! Odnośnie lekarzy to zależy na kogo trafisz i jak jest przesiąknięty całym tym syfem tam, np. N. Kowalczyk wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma, tak samo M. Kamińska i inni, najmniej przesiąknięty tym syfem jest chirurg który tam pracuje no i oczywiście nowi lekarze.Jeżeli chodzi o umowę i pieniądze, prawda jest taka, że gdybym nie robiła dymu iż nie mam umowy bym jej pewnie do tej pory nie dostała, zostałam wypłacona po 4 miesiącach robienia awantur i telefonów. Co najlepsze za badania lekarskie ani śnią Ci oddać pieniądze, więc jeśli chcesz tam pracować sam sobie inwestuj we wszystko nawet w badania sanepodowskie. Zero zrozumienia ze w czasie covida lub wakacji są odległe terminy i trzeba poczekać 2 tygodnie, najlepsze jest to że mają od Ciebie wymagania, a sami nic od siebie nie dają. Opinia jest dla addent Andrychów. P.S. panie wykonujące zdj rentgenowskie wcale nie są lepsze od asystentek.

Bylypracownik Nowy wpis

Adonis Nowy wpis
@Bylypracownik

Święta prawda, wyzysk,fałszywość to idealne określenia dla tej firmy Wyścig szczurów personelu,praca po 12 scie godzin , nie polecam !!!

JT

Nie polecam tej firmy. Wyzysk człowieka do granic możliwości , Pani Agnieszka Nowak jako szefowa nie spełnia się w żaden sposób, arogancka kobieta. Pozostały personel znośny aczkolwiek przełożona Pani Weronika zadufana w sobie osoba , nie słuchająca drugiej osoby. Wynagrodzenie adekwatne do podejścia szefowej czyli marne. Pozdrawiam załogę która nadal pracuje w Addencie

MM
@JT

W 100% zgadzam się z opinią. Pani Agnieszka Nowak bardzo zarozumiała osoba, nie szanująca swojego pracownika. "Kierowniczka" o ile można nazwać tak Panią Weronikę nie jest godna takiego stanowiska, jeśli sprzeciwi się ktoś zadręczy człowieka , zwraca uwagę drugiej osobie , a myślę,że powinna zacząć od siebie i swoich błędów , które popełnia na niemalże każdym kroku, idealna nie jest , a uważa się za taką kobietę. Nie polecam obu Pań, nie polecam pracy w Addencie za tak marne pieniądze,wyzysk,brak wolnego,brak życia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy Agnieszka Nowak Addent zatrudnia studentów?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Agnieszka Nowak Addent?

Czy zdarzają się nadgodziny w Agnieszka Nowak Addent?

Smiech
@Pytanie

Tam tylko robisz nadgodziny nie ma tam normalnego etatu godzin pracy

Xons
Klient
@Pytanie

W tej firmie tylko i wyłącznie pracujesz nadgodziny, dodatkowo nie ma żadnych zmian. Są same 12nastki, widząc ogłoszenie o poszukiwaniu asystentki śmiech ogarnia mnie, gdy widzę "system zmianowy". Nie polecam pójść tam pracować za marne grosze, dodatkowo czepialska się o wszystko Pani kierownik, która sama niewiele robi, a przypisuje dla siebie każdą pochwalę - oczywiście rękoma innych asystentek. Sama szefowa nie jest zła, ale nie potrafi wysłuchać drugiej osoby, nie ma w tej firmie sprzeciwów, wolnego dnia zapomnieć można. Reasumując człowiek przychodząc do tej firmy musi liczyć się, że jego życie będzie ograniczać się tylko i wyłącznie do pracy, życia prywatnego nie ma prawie wcale.

donis
@Xons

Boże w samo sedno. Banda baranów

Karol

Hej, jesteście zadowoleni z zarobków w firmie?

ruda

Haha
@ruda

Chyba jesteś oderwana od rzeczywistości albo nie wiesz jak wygląda praca w tym zawodzie i nie wiesz co znaczy SZACUNEK. W normalnym gabinecie masz czas na obiad, siku i inne naturalne czynności bo to się nazywa szanowanie pracownika. Pewnie pracujesz za 14 zł za godzinę po 12 godzin dziennie jak jakas (usunięte przez administratora) Zastanów się bo są dużo lepsze gabinety gdzie pracowników się SZANUJE.

Mieczysław
@Haha

Znasz Agnieszka Nowak Addent od środka? Co sądzisz o tej firmie, to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw jaka jest Twoja opinia na ten temat, liczę na to że niedługo mi odpowiesz.

Olka

Nie zgadzam się z opiniami przemówcami. Jesten bardzo zadowoloma z pracy w gabinecie Addent.

Mieczysław
@Olka

To fajnie, że masz swoje zdanie na temat pracy w tym miejscu. Możesz napisać, co dokładnie należy do zakresu Twoich obowiązków?

olka
@Mieczysław

Jestem asystentką, przygotowanie miejsca pracy lekarza, praca na 4 ręce, sprzątanie po pacjencie, sterylizacja narzędzi, zgłaszanie braków w narzędziach do pracy.

Student

Od 4 lat odbywam w tej firmie praktyki i nigdy nie wybrałbym innego miejsca. Fakt pracy jest dużo, ale czytając opinie mam wrażenie że część osób walczyło o życie. Atmosfera miła, można się sporo nauczyć.

Smiech
@Student

Jak jesteś na studiach dentystycznych to wiadomo ze będą traktować cię jak Króla bo jesteś „lekarzem” a asystentki i higienistki jak (usunięte przez administratora) wiec co to za opinia

@Smiech

Oceniam miejsce pracy i odbywania praktyk. Po 4 latach pracy mam większe prawo oceniać atmosferę niż osoba pracująca pół roku. Co do bycia na studiach, to przecież nikt nikomu nie bronił wybrać innej drogi więc uważam, że wykształcenie nie jest dobrym wyznacznikiem kto jak jest traktowany tym bardziej, że w tej firmie pracowałem na recepcji zanim ktokolwiek wiedział że jestem na takich a nie innych studiach(podejście szefostwa jak i personelu nie zmieniło się). Zawsze chętnie wrócę do tego miejsca, i tak jak pisałem wcześniej pracy jest dużo, ale można się sporo nauczyć.

Śmiech
@Student

Ucz się ucz nauka to potęgi klucz, miało się coś zmienić ???

@Śmiech

Sama sugerowałaś inne traktowanie ze względu na studia. Teraz nie wiesz o co chodzi? Dyskusja bez sensu z mojej strony. Pozdrawiam

Nowa

Co z tego ze profesjonalne gabinety skoro obsługa jest tak fatalna ze brak slow. Lekarka jedna ciagle robi leczenie kanałowe chociaż nie ma wskazań ale tłumaczy się ze „lepiej działać szybko” przez co koszta dużo są większe i pacjenci nie raz się denerwowali. Asystentki są beznadziejne, jedna trzyma z szefowa i ciagle podpieprza jej inne asystentki przez co ona wychodzi najlepiej. Nic cię nie naucza każą wszystko z internetu robić. Nie polecam pracy tam. Zmiany codziennie po 12godzin za 13 zł na godzinę. Śmiech na sali

arvena

Zacznę od pozytywów. W gabinecie są 4 stanowiska, pracują lekarze różnych specjalności, dzięki temu można skorzystać i czegoś się nauczyć jeżeli jest to wasza pierwsza praca. Atmosfera w addencie jest jednak bardzo nerwowa i napięta. Starsze koleżanki fałszywe, mało pomocne, tak jakby bały się ze ktoś je wygryzie, maja za zadanie zbierac haki na młodsze koleżanki. Z każda głupota biegną do pani manager. To samo dotyczy recepcji. Jeżeli chodzi o sama P Agnieszkę to przede wszystkim mało skomplikowana i prosta osoba, intrygantka, której zależy na tym żeby skłócić ze sobą personel, oczywiście to wszystko w dość mało wyszukany sposób jak przystało na jej poziom intelektualny. Łatwiej jest jej wtedy sterować i manipulować ludźmi. Nie umie jasno określić obowiązków asystentek, ciagle upiera się ze przecież już o tym mówiła wcześniej - UWAGA -to samo dotyczy rozliczeń. Sama kiedyś pracowała jako asystentka ale szybko zapomniała jak to jest. Podsumowując gabinet mógłby być dobrym miejscem pracy gdyby nie kadra zarządzająca. Jak to się mówi ryba psuje się od głowy. Nie jestem szczególnie pamiętliwa ale życzę im żeby nowi właściciele potraktowali ich dokładnie tak jak oni traktują ludzi.

Nowy Pracownik

Ja przyszłam tam do pracy niedawno. Obawiałam się opinii ale zaryzykowałam. Nie mogę powiedzieć aby warunki przedstawione mi podczas rekrutacji różniły się o tych które otrzymałam. Jestem narazie zadowlona

Recepcja
@Nowy Pracownik

Napisz za 2-3 miesiące jaką masz opinię

HejtToNieOpinia

Zastanawiający jest fakt, że wszystkie negatywne opinie dotyczą faktu, iż pracodawca wymagał pracy za wypłacane wynagrodzenie. Jak komus sie nie chce pracowac to ma duzo czasu na pisanie hejtu...

Gabriela
@HejtToNieOpinia

@HejtToNieOpinia Ty natomiast sądzisz, że wynagrodzenie w Addent jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Liczę, że odpowiesz.

HejtToNieOpinia
@Gabriela

Wydaje mi sie, że to o co pytasz to indywidualna sprawa. Ja byłam zadowolona z zarobków, niestety musiałam zmienić miasto zamieszkania i co za tym idzie pracę z przyczyn osobistych. Nie wiem jak reszta zespołu oceniała zarobki bo ich nigdy o to nie pytałam

Negatyw

Każde słowo napisane poniżej to prawda. Nie ma co się oszukiwać, że ze mną będzie inaczej albo, że to tylko kilka opinii problematycznych pracowników. Brak profesjonalizmu, zakres obowiązków bliżej nieokreślony ale oczywiście wraz z załatwianiem prywatnych spraw "szefostwa". Nieprywatnych z resztą też, bo obowiązki "menager" wykonuje recepcja, ale na umowie masz najniższą krajowa. Atmosfera okropna, wylęgarnia fałszywych ludzi. Zwalnianie ludzi przez osoby trzecie lub w trakcie urlopu to "normalna" zagrywka profesjonalnej "menager". Szkoda czasu, zdrowia i nerwów.

Wrzesien

Najgorsza firma, z jaką można pracować. Dodają ogłoszenie, że poszukują asystentek w trakcie nauki, nie musisz mieć doświadczenia ani wiedzy - oni wszystkiego Cię naucza! Trafiasz na "koleżanki" z pracy, które mają Ci pomóc a co druga kopie pod Tobą dołek i specjalnie chowa ci rzeczy, żebyś nic nie mógł znaleźć a jak zrobisz coś nie tak to lecą ze skarga do p.Agnieszki zamiast pomóc i wytłumaczyć. Nie muszę wspominać o tym, że trzeba robić tam wszystko naraz. Zwolnienia są takie jak wyżej dziewczyny napisały- idziesz na urlop a podczas urlopu jesteś zwalniany bez jakichkolwiek podstaw. Agnieszka bardzo nie przyjemna, stara się być profesjonalna ale dużo jej do tego brakuje. Traktują tam nowe osoby jak intruzów, a wszyscy siedzą w socjalnym i obgaduja każdego po kolei. Nie idźcie tam, nabawicie się tylko stresu i zniechecicie się do tego zawodu. To samo jeśli chodzi o recepcję. Koleżanka tam rektutowala na recepcję i to jak ją potraktowali to porażka. Musiała umieć cały cennik na pamięć w jeden dzień. Nie polecam. Jeden doktor tylko był w porządku i Pani doktor. Jeśli chodzi z kolei o T.N - brak słów. Pracować musisz 12h codziennie bo "nie ma kto przyjsc" a jak mówisz że nie możesz to jest awantura.

Crazy
@Wrzesien

A w jakim mieście pani pracowała andrychow czy krakow?

Gosc

Szczerze NIE POLECAM!!! Atmosfera w pracy wiecznie napięta, ogarniać trzeba wszystko na raz, od programu i znajomość cennika po pisanie planów leczenia a do tego na rece patrzy wiecznie niezadowolony i napuszony Pan Doktor T...., któremu trzeba robić kawę i podawać do biura. Wieczne sprawdzanie recepcji przez szefów (czy coś robią) poprzez wysyłanie maili od „tajemniczych pacjentów”, przy odbieraniu telefonów, kasowaniu i umawianiu pacjentów, pilnowaniu wysyłki i odbiorów prac protetycznych, wysyłaniem korespondencji naprawdę sie odechciewa bo jest co robić, a robisz to wszystko za najniższa krajowa a jak „ty” sie chcesz zwolnić to nagle jesteś nieoszlifowanym diamentem maja wobec ciebie ambitne plany chcą podwyższyć ci pensje i to 2x. Firma żenada, a do tego wszystkiego lekarze robią co chcą czujesz sie jak intruz wiecznie przesiadują w pokoju socjalnym. A jak są z ciebie niezadowoleni hmm No cóż to tu bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu bo wtedy wyjeżdżają ciebie wysyłają na urlop i przypadkiem sie dowiadujesz od osób trzecich że nie musisz przychodzić juz do pracy.

Abc
@Gosc

Ależ ja to znam...jakbym czytala o swojej hisotrii kilka wczesniej

Ktoś tam
@Gosc

Pan Doktor T.N ?

Gabriela
@Ktoś tam

A czy możecie potwierdzić poniższe opinie, co do wynagrodzenia? Mieliście jakieś problemy z wypłacalnością lub opóźnieniami? I na jakich umowach pracowaliście w Addent?

@Gabriela

U mnie się nie zdażyło opóźnienie lecz słyszałam,że dziewczyny miały takowe problemy jak również w pracowniach były zaległości

Olga

Rzeczywiście firma wymaga pracy, tylko w takim razie za co mają nam płacić?

pracownikrecepcji

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie - opóźnienia w wypłatach, zwalnianie pracowników przez osoby trzecie lub podczas urlopu szefostwa, namawianie pracowników do donoszenia na siebie nawzajem... Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Nowak Addent - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka Nowak Addent
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Eljasza Walerego Radzikowskiego 18