Opinie o Kate Media Katarzyna Gola w Jędrzejów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kate Media Katarzyna Gola. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kate Media Katarzyna Gola o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kate Media Katarzyna Gola w Jędrzejów

Dzejsonek Nowy wpis

Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze to radzę omijać firmę z dala. Odrzucają reklamacje nagminnie, a wysyłają towar tragicznej jakości stąd zmiana firmy na Shaky GSM. Opinie google wyłączone prawdopodobnie z w/w powodów.

klient Nowy wpis

nie bez powodu nie mają wyłączone opinie na google. zwykli (usunięte przez administratora)

Stella

Zastanawiam się dlaczego klienci tak upodobali sobie to forum pracownicze?

traktor
@Stella

bo nie ma się gdzie wypłakać. Szkoda jest zbyt mała by uruchomić system. Zresztą, sam kupiłem tam trochę sprzętu i zostałem serwisantem dla samego siebie. Ciągle się psują. Elektronika pada raz na kwartał, mikroskop sam się zsuwa (przestaje trzymać blokada), śrubokręty, podobno niezniszczalne dawno się obrobiły (miękki metal)... szkoda było pieniędzy.

Maciej Nowy wpis
@traktor

Myślisz, że ludzie się tu tylko żalą i wypłakują? Przecież to forum, żeby dzielić się informacjami o warunkach pracy. Nie ma gwarancji na sprzęt, który kupiłeś? Przecież to profesjonalny serwis powinien ci to naprawiać, a nie ty.

Klientka Nowy wpis
@Maciej

No pewnie powinna być gwarancja.

Na jaką atmosferę pracy można liczyć w Kate Media Katarzyna Gola? Czy wszyscy pracownicy są wobec siebie pomocni i przyjmując się do firmy można liczyć na dobre relacje z nimi? Koniecznie napiszcie jak ta kwestia wygląda w tym miejscu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kate Media Katarzyna Gola na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Janusz

Nie polecam z całego serca tej firmy. Nie miły Pan, (usunięte przez administratora) na koszta twierząc ze za kazdym razem odsylaja na reklamacje uszkodzoną część, ze nie przyjmie reklamacji botwierdzi ze klient to uszkodzil i trzeba doplacic. Widze ze nie pierwsza osoba pisze o tej przypadlosci wiec cos w tym jest. Firma KrzakMedia

mac

towar nie zgodny ze zdjeciem, instrukcja i specyfikacja w calosci po chinsku. Wystarczyoby zawrzec to w opisie.

Jacek

Czy trudno jest się tu dostać?

Adrian M

FIrma Kate Media olewają totalnie kupującego. Nie ważne z czym zwrot zawsze jest problem i pieniędzy które zapłaciliśmy za towar nie zobaczymy na oczy. Firma będzie wypierać wysłanie uszkodzenie towaru

Klient

Firma sprzedaje uszkodzony towar wmawiajac, że to klient uszkodził wyświetlacz podczas montażu. Raz ich "ekspertyza" wykazuje faktyczne uszkodzenie wyświetlacza, po 15 minutach dzwonią że wyświetlacz uszkodziłem ja. Gwarancja kończy się z momentem zainstalowania części w telefonie (tak, proszę poczytać ich regulamin) w skrócie gwarancja do bramy a potem się nie znamy. Radzę zastanowić się czy warto kupować "oryginalne" części do telefonu w Jedrzejowie:)

Kacper

Sprzedająca przez dwa miesiące sporu na Allegro próbowała mi wmówić, że spuchnięta bateria w iPhone 8, którą użytkowałem przez 2 miesiące spuchła z winy użytkowania. Oczywiście brak chęci współpracy i wymiany baterii na nową. Już nie wspomnę o chamstwie, niesmacznych komentarzach i braku szacunku do klienta. Firma (usunięte przez administratora) O wiele więcej byłoby negatywów, ale niestety Allegro pozwala pisać opinie do 90 dni od zakupu i większość osób w tym i ja nie mają możliwości zamieścić swojej opinii. totalne (usunięte przez administratora)

Asia

Czy reklamacjami zajmują się sprzedawcy?

Normalny Klient

Do niedawna wszystko było ok, towar za każdym razym przychodził zgodny z opisem. Ostatnie trzy transakcje musze opisać jako totalny dramat. Wysłali wadliwe wyświetlacze (w każdym z trzech przypadków) , kazali odesłać na reklamacje, podobno u nich wszystko działało, odesłali - problem ten sam. Pracownik KateMedia twierdzi że to wina montażu, natomiast dziwne, że tylko części od katemedia są "źle montowane" w dodatku na 6 pracowników serwisu, żaden nie potrafi "poprawnie zamontować" wyświetlacza. Kpina, strata czasu i pieniędzy, zdecydowanie odradzam

data

Szczerze nie polecam sprzedawcy, niemiła obsługa, przedmiot dotarł do mnie uszkodzony, po reklamacji sprzedawca i tak jej nie uznał, mimo sprawdzenia wyświetlacza w serwisie który potwierdził że przedmiot jest wadliwy i po kolejnym odesłaniu wyświetlacza tym razem z telefonem ponieważ sprzedawca uznał że wina tkwi w montażu dostałem tel ale z uszkodzonym wyświetlaczem a sprzedawca dalej mówi ze wszystko działa. Zapłaciłem nie dość że za uszkodzony wyświetlacz, usługę w serwisie, wymianę u nich oraz wszystkie przesyłki.

Jerzy S.

Polecam zakupy w tej firmie - bardzo miła i przyjemna obsługa ,reklamacja uwzględniona na piątkę. Pozdrawiam całą obsługę i Szefa firmy . Polecam wszystkim ????????????????????????????

Mariusz
@Jerzy S.

Czego konkretnie dotyczyła Twoja reklamacja? Jak długi był czas oczekiwania na zwrot lub wymianę produktu? Czekam na więcej informacji z Twojej strony.

Geralth

A ja kupowałem wielokrotnie, i zawsze byłem zadowolony.... Popsuty telefon wrócił naprawiony, i działa do tej pory :) Polecam.

Łukasz

Witam też dostałem uszkodzoną część. Narazie zgłoszone zobaczymy co dalej.

Nie polecam korzystania z usług Katarzyny Goli z Jędrzejowa Oszukuje ludzi wysyła uszkodzony towar i nie chce zwrócić pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Kate Media Katarzyna Gola - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Kate Media Katarzyna Gola?

Zobacz opinie na temat firmy Kate Media Katarzyna Gola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kate Media Katarzyna Gola?

Kate Media Katarzyna Gola
  • 11 Listopada 121 lok. 21