Gocal Dariusz Gocał

Jędrzejów

Opinie o Gocal Dariusz Gocał

Magda

Potwierdzam, rewelacyjna atmosfera. Naszym priorytetem jest dbanie o klienta. Zapraszamy do naszego zespołu osoby , którym sprawia przyjemność praca z ludźmi.

Kinga

Super współpraca. Pamiętaj jednak , że dla nas najważniejsze jest dobro klienta. Jeśli takie jest Twoje podejście do pracy to zapraszamy do naszej ekipy.

Maciek

Super !!! Fajna firma prawnicza, miło i konkretnie zajęli się sprawą odszkodowania dla mnie po wypadku. Która którą otrzymał jest przyzwoita. Zaskoczyli mnie pozytywnie. Kolega który też był poszkodowany i miał podobne obrażenia, a sam starał się o odszkodowanie dostał jedną czwartą tego co ja już po objęciu prowizji Gocał. Teraz pluje sobie w brodę, bo sporo na chodził się za tym wszystkim :)

Arek

Pozdrawiam starą gwardię :) Tęsknię za Wami. Mile wspominam pracę w GOCAL :D To fantastyczna firma z wysokimi wartościami. Dbają o klientów i pracowników. Wiedzą że najważniejsi są ludzie. Wszystkich gorąco pozdrawiam! :D Arek B.

Inka

Polecam :D

Cyborg

Pracowalem w tej firmie 2 lata. Super atmosfera pracy. Mozliwosc wlasnej organizacji czasu pracy. W firmie stawia sie na cele do realizacji co daje duza swobode dzialania. Polecam prace kazdemu kto chce sie rozwijac, wykazac, byc docenionym. Ja zmuszony bylem zmienic miejsce zamieszkania i jak ptaki wyleciec na inny kontynent, ale zawsze milo bede wspominal prace w GOCAL GROUP. SUPER LUDZIE :)

Sylwia

Pozdrawiam moich współpracowników, jesteście super. Tak zgranej i pomagającej sobie nawzajem ekipy nie ma w żadnej branży.

Jagoda

Fajna, zgrana kadra. Wspaniała atmosfera pracy. Z takimi ludźmi "można konie kraść" :)

Ania

Rozwojowa praca. Wiele można się nauczyć i rozwinąć skrzydła. W firmie stawia się na kreatywność i zaangażowanie. Polecam :)

Robert

Ok. W związku z ciągłym rozwojem wciąż poszukiwane są nowe oboby do pracy(usunięte przez administratora)

Karola

SUPER nowoczesna firma. Dynamicznie się rozwija. Pracują tu fajne osoby. Zachęcam do pracy z nami.

Zostaw opinię o Gocal Dariusz Gocał - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gocal Dariusz Gocał