FreshMail

Kraków

Opinie o FreshMail

Lidia

Aktualnie szukają pracownika na stanowisko Młodszy księgowy. W ofercie napisali, że zapewniają przytulne biuro, w którym poczujesz się jak w domu ale bez nadgodzin, native speakerzy doprowadzający Twój angielski do levelu perfect, a także rozdają darmowe karnety na siłownie. Czy ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem pracy?

norbi

@ Gall Anonim wiadomo, że najlepiej jest szukać takich in formacji w specjaluistycznych książkach, które zapewne mogą znaleźć się w bibliotekach ...

Gall Anonim

To wszystko zależy. Branżowa, specyficzna literatura dla danej dziedziny jest droga. Takiej literatury nie znajdzie się również w postaci .pdf na chomiku wiec dla pracowników, którzy chcą się rozwijać, jest to jak najbardziej na rękę.

Joanna Wójcik

Potwierdzam, jeśli chodzi o FreshMail, nasze biuro znajduje się w Krakowie i tam poszukujemy Pracowników. Obecnie poszukujemy nowych osób zarówno do Działu IT, Marketingu jak i sprzedaży http://freshmail.pl/praca/ Bardzo chętnie odpowiem na ewentualne pytania odnośnie pracy :) Mój adres email to: joanna.wojcik@freshmail.pl Zapraszam :)

maszeq

mnich, jeśli jesteś front end developerem i szukasz pracy w email marketingu napisz do mnie na maszeq@gmail.com

Zostaw opinię o FreshMail - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FreshMail