Opinie o Next77 Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Next77 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Next77 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Next77 Sp. z o.o. w Kraków

Czy w firmie Next77 Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Obecnie
@elo

Nie wiem co tu było w 2021 i chyba było średnio. Teraz i szkolenia są i pracuje się dobrze

Po tych zeszłorocznych opiniach do teraz nie mam pewności jakie są warunki zatrudnienia a jakiś czas temu poszukiwali do siebie specjalisty ds. marketingu. Praca przy nim by mnie interesowała ze względu na doświadczenie. proszę o opis atmosfery na dziale. zastawia mnie też brak widełek w opisie, są do negocjowania?

Me

Atmosfera ok. Warunki też coraz lepsze. Bywają szkolenia. Po prostu dobrze się tu pracuje i firma ma duży potencjał. Zwłaszcza w marketingu i sprzedaży bo mają swoje marki globalne. Ja polecam.

Maniek

Fajna polska firma. Są trudności ale widać że ciągle pracują nad ich poprawą. I jest rozwój. Bardzo doceniam że pracownicy mogą korzystać ze sprzętu foto. Jeśli ktoś pasjonuję sie fotografią to ma ekstra sprzęt bez dodatkowych inwestycji.

Teraz tu
@Maniek

Nie wiem czego dotycza popędzenie opinie u jakich sytuacji ale teraz pracuje sie tu naprawdę przyjemnie. Może poczytali i przemyśleli.

Monika Nowy wpis

Jest teraz dostępna oferta na pewnym portalu dla Specjalisty ds. obsługi Klienta i zamówień internetowych. Zostało w niej oznaczone, że powinno się mieć odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jak mam to rozumieć? Jestem po kilkumiesięcznym stażu z e-commerce i nie mam pojęcia czy to wystarczy?

Czy w firmie Next77 Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

elo

nie ma żadnych szkoleń, ani pracownicy nie są wysyłani na szkolenia zewnętrzne. do tej pracy samemu trzeba wnieść umiejętności

xvz

Nie, bo nie ma osób kompetentnych do przeprowadzenia takich szkoleń. Są obiecywane szkolenia zewnętrzne które nigdy nie są realizowane.

@elo

Im większe masz doświadczenie i im mniej chcesz zarabiać - tym większa szansa na zatrudnienie.

była
@xvz

to nieprawda na 100%. jak byłam to miałam szkolenie. 6 miesięcy naprawdę fajnego szkolenia zewnętrznego z certyfikatem. nie byłam sama

Obecnie Nowy wpis

Nie idź tam!

Atmosfera jest okropna, niejasna, niesprawiedliwa. Sprzedadzą cię, jedno z tobą ustalą, potem cię oleja. Zero poczucia winy, przemyśleń, zastanowienia. A pensja jest słabą żałosna żadnych dodatków. W ogóle się nie liczą z pracownikiem. Praca tam to koszmar. Odradzam. Są inne firmy naprawdę. Zdrowe.

Zoja
@Nie idź tam!

Ja to ciekawa jestem potencjalnych okoliczności, które faktycznie skrywają się za tak wystawiona opinia. co przykładowego zostało powiedziane, że później jakieś rozbieżności wyszły? Przyda się przy tym dowiedzieć jakie konkretnie warunki na 100% byłyby pewne

O.
@Nie idź tam!

Pensje negocjujesz sam, więc albo się z nią zgadzasz albo nie. Nie zgodzę się, że dodatków nie ma. Całym park foto i wideo do dyspozycji na 90% pracowników to ludzie z branży więc to jest profit. Ja nie widziałam braku szacunku do pracowników. Jak to się przejawia?

@O.

Wiem, że ta oferta dla specjalisty ds. marketingu już mi umknęła i nie puszczają jej z powrotem ale może jeszcze na dniach coś się pojawi, spełniam wymogi. Zastanawia mnie jednak ocena w drugą stronę, czy ludzie mogą się czuć w firmie zadbani?

BV_nie_rób_tegooo

Przeczytaj sobie WSZYSTKIE opinie, szczególnie ludzi, którzy zostali wyjątkowo pokrzywdzeni i potraktowani nie sprawiedliwie. Jest tyle firm. Na pewno chcesz aplikować do takiej, o której piszą, że tam są skandale o tym, że źle traktujom ludzi?

Maybe

Co to znaczy zadbani? Pracuję się dobrze. Zespół zgrany, ludzie z pasją. Dużo wyjazdów i spotkań branżowych. Nie ma żadnych multisportow, etc ale poza tym pracuje się normalnie i dobrze.

Me Nowy wpis

Maniek

Fotograf
@Maniek

Prawda. Sprzęt mają super i to spory benefit jeśli ktoś dorabia zdjęciami ????

@Maniek

w końcu jakaś realna opinia. nie zawsze jest łatwo i nie zawsze wszytsko nam się podoba ale filma ciagle sie roziwja i poprawia to co umie. atmosfera jest bradzo w porzadku i zawsze da się porozmawiac, to duży plus

Ale smrodek pozostaje na lata.
@pracownik

Niestety smród po takich sytuacjach, że się jednego dnia pracownikowi mówi, że się sprawdza i że się chce z nim pracować na stałe, a drugiego że się już rozmyśliło zmieniło zdanie, albo jak się daje ludziom wypowiedzenia na schodach przy świadkach. Na dodatek jest mnóstwo opinii o tym, że ludzie się obgadują i nie są sobie życzliwi. Sami sobie na to zapracowaliście. Ludzie czytają opinie. Niewiem czy wciąż żądzą te same osoby w firmie co dawniej ale renoma firmy sama sobie na to zapracowała. Może te (usunięte przez administratora)sytuacje sa dla państwa lekcją. Oby. Bo żaden pracownik nie zasługuje na takie traktowanie!

Morda
@Ale smrodek pozostaje na lata.

(usunięte przez administratora)pozostał. Niby tak ale liczy się to co jest czy to co było? Ja pracuję 1,5 roku i widzę że ludzie nie odchodzą jakoś często, a nowi przychodzą bo to firma rozwijająca się …

Nie szanują ludzi nadal?
@Maniek

Sprawdź czy szanują ludzi, bo za moich czasów nie szanowali ???? Co tam sprzęt jak ludzi traktują jak przedmioty.

Teraz tu Nowy wpis
@Maniek

Czy kandydat na stanowisko Serwisant sprzętu optycznego (obiektywy fot.) i elektroniki w firmie Next77 Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Zatrudnimy natychmiast!

Żeby zwolnić za chwilę. Nie podamy przyczyny. Dzień wcześniej powiemy, że umowa będzie przedłużona. Zapewnimy bezpłatne nadgodziny. Zapewnimy atrakcje w postaci silnych i skrajnych emocji pogardy, traktowania jak rzeczy, olewania. Damy pewność, że ktoś skorzysta z twoich pomysłów ale nie zapłaci ci za nie. Hubert, twoje firmy to porażka. Porażka pod kątem polityki zatrudnienia, komunikacji, marki pracodawcy. Zacznij coś z tym robić bo to jest już żenujące. Co tam się musi dziać, że tyle ludzi się wściekli. Możesz sobie być sławnym potentatem, ale szacunku, respektu, uznania, nie kupisz stary.

@Zatrudnimy natychmiast!

Irytuje mnie jako pracownika, że kilku frustratow pluje w internecie, pisze idiotyzmy i obraża swoich kolegów i koleżanki, bo tak właśnie jest. Firma jak każda inna, (usunięte przez administratora) i tyle, ale pisząc o nadgodzinach bezpłatnych to wyzywacie się na Joli, ktora robi co może żeby wszystko dobrze rozliczyć i nie było sytuacji żeby mi źle policzyła. Wszystko jest legitne. Śmieszny rejestrator wejść i wyjść. Przestańcie pisać bzdury, bo pojęcie na kogoś kto poświęca czas na policzenie wszystkiego dobrze i zgodnie z przepisami.

Chłopak Czyjejś Dziewczyny

Wytłumaczę Ci to, bo coś czuję, że nie jesteś typem człowieka, który pójdzie do psychoterapeuty, by ujrzeć i odczuć pewne kwestie w sposób obiektywny. Twoja irytacja wynika z tego, że jesteś wierny firmie toksycznej, nieszanującej pracowników, poniżającej zatrudnianych ludzi. To jakieś chore przywiązanie. Oczywiście masz do tego prawo. Możesz wikłać Cię w co chcesz, wybierać styl przywiązany oparty na lęku. Ale odczep się od Innych Publikujących, którzy wyrażają swoje opinie. To miejsce jest od tego. Zostały naruszone nie tylko ich standardy, ale także kodeks pracy. Dokonujesz wtórnej wiktymizacji ofiar. To jest przemocowe działanie. Obwiniasz ludzi o to, że otwarcie mówią o tym, że zostały przekroczone ich granice. Właściwie zdrowe granice. Próbujesz pokazać, że taka "kultura" pracy to coś normalnego i naturalnego. NIE. I ludzie to wiedzą. Polecam Ci iść z tym postrzeganiem do psychoterapeuty. Kieruje Tobą jakaś (usunięte przez administratora) lojalność. Moja dziewczyna bardzo się (usunięte przez administratora) możliwością stażu w tej firmie na szczęście znalazłem to forum i przekonałem ją, że nie warto zdobywać doświadczenia w miejscu, które miesza ludzi z błotem. Pasja i możliwość szlifowania warsztatu to nie wszystko, nie można nad to stawiać zdrowia psychicznego. Jeśli to się wyświetla komuś, kto napisał szczerą opinię o tej firmie, to bardzo ja wam dziękuję! Jednego dnia moja miałaby ten staż, a drugiego już nie. Skoro to się zwalnia ludzi z dnia na dzień. (usunięte przez administratora) A wy młodzi zastanówcie się, czy napewno i naprawdę tu chcecie się uczyć fotografii...

@Zatrudnimy natychmiast!

Co za bzdura z tymi nadgodzinami. Tego pilnuje żelazna kadrowa i wszystkie nadgodziny są rozliczane. Ściema i tyle

Odradzono aplikowanie na serwis a ja chciałbym się dowiedzieć dlaczego? w ofercie na stronie podkreślone zostało to, że można zadbać o rozwój kompetencji, zastanawiam się w jaki sposób? Kiedyś ktoś napisał, że szkoleń tu praktycznie brak ale w sumie było to dość dawno. W przypadku serwisantów jaki ich zakres jest teraz dostępny?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Ogłoszenie na Serwisant do Next77 Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Tu to zbyt dużo aktualnych opinii chyba nie ma? chodzi mi o to, że są wpisy ale głównie sprzed ponad polowy roku jeśli już. Wiecie może czy cos zmieniło się w ewentualnych warunkach? chce się szybko dowiedzieć bo przez jakiś czas będzie jeszcze dostępna oferta dla specjalisty ds. marketingu. Ciekawią mnie zarobki i powód przyjęć. czy jest tu ktoś kto jest na bieżąco i by dla znać? aplikowaliście?

Praca w tej firmie to istna gehenna. Jeśli szukasz miejsca, gdzie masz szansę być doceniany i współpracować z kompetentnymi przełożonymi, to na pewno nie jest to to miejsce. Tutaj toksyczna atmosfera i brak jakiejkolwiek szacunku wobec pracowników to na porządku dziennym. Nikt tu nie dba o twój rozwój zawodowy, a jedyną rzeczą, którą zdobędziesz, to stres i frustrację. Zarządzanie to totalny chaos, brak planów, a wszystkie ważne decyzje są podejmowane na kolanie. Jeśli jesteś pewien, że chcesz zniszczyć swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, to ta praca jest właśnie dla ciebie. W przeciwnym razie, rozważ każdą inną opcję zawodową, aby uniknąć tego piekła.

FB

Ta odpowiedź nic nie wnosi i nie odpowiada na pytanie. Gehenna, piekło, frustracja, dużo słów, ale 0 konkretów. Nie o to chodzi w pytaniu. Jakieś szczegóły ? Sam serwis prosi o komentarze merytoryczne, a u ciebie merytoryki zupełnie brak.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Next77 Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

W trosce o swoje zdrowie psychiczne omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)i ludzie którzy w swojej pracy są tam za karę. Od przełożonych nie dostałem żadnej pomocy. Naprawdę są ciekawsze miejsca pracy

wiewiórka

zastanawiam się czy Ty w ogóle chciałeś pracować? Tak bardzo firma zaszła Ci "za skórę" żeby się teraz odgrywać? To jest ewidentna chęć zemsty na pracodawcy za zwolnienie. Weź się ogarnij i zastanów co powiesz kolejnemu pracodawcy o poprzednim :) :) Musisz prawdę :) :)

DobreSobie
@wiewiórka

No jak zwalniacie w taki sposób, to nikt się raczej poza tobą pani wiewiórko nie dziwi, że ludzie później tak leją na te firme.

Hubertus Adamus
@wiewiórka

Jak to co powie? Powie, że zatrudnił się na inne stanowisko, niż od niego żądano obowiązków, że w firmie był chaos, nikt mu nie zapewnił narzędzi pracy, więc w końcu wyleciał, bo "nie pasował". Dziwne, że sam nie odszedł. No właśnie, czemu Ty sam nie odszedłeś?

Nie Nadaje Się Pani
@Hubertus Adamus

Widzisz tylko swoją perspektywę. Pomyślałaś chociaż raz o racjach tego mężczyzny, który napisał taką anty - recenzje pracodawcy? Napisałaś to tak, że można przypuszczać, że byłaś jego szefową. Twoje stanowisko jest takie 'na pewno nie masz racji i z tego braku racji się będziesz tłumaczyć' w następnej pracy. Żenada. Nie dostałam do tej pory odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej. Może to i lepiej.

onio

Powodzenia z kolejnymi rekrutacjami pazerne krakowskie chamidla !!! Odrzucili moja stawke bo nawet na stawkach sie nie znaja!!!

@onio

Zależy co zawołałeś Jak podasz to wspólnie ocenimy co Ty na to?

@Maja

Tyle ile w Krakowie srednio sie zarabia w tej robocie. Srednio! A mam 3 lata doswiadczenia. I wybrali kogos kto dal bajmniej. Jakie licytacje. Idzcie do diabla pazerne kabzy.

@onio

A bo widzisz oni chcieli taniego a nie dobrego pracownika w takim razie. ;p To ile oni w końcu według własnego uznania oferują?

@Maja

Oni chcą tanich i dobrych.

@onio

Doświadczenie a umiejętności toczą inne rzeczy. Widocznie byli lepsi

Żarty sobie robisz chyba

To zabawne, że ci niby "lepsi", znajdują się co parę miesięcy. Jeśli jest taka rotacja w firmie to nie świadczy najlepiej, obudźcie się.

Christian, spora część która tu pracuje bo wbrew temu co pisza trole ludzie tu pracuja dlugo, to byłeś totalnym mieporozumieniem. Nie wiem czemu tak długo ktokolwiek cie trzymalw tej pracy.

@Żarty sobie robisz chyba

Nie wiem jaka jest średnia, ale są tu ludzie pracujący po kilkanaście lat, dużo po kilka. Ostatnio była jedna dziewczynka ktorej nie przedluzyli umowy, ale wybitnie sie nie nadawala. Widac ją tutaj, bo pluje jak leci. Ta co twierdzi, ze o wygaśnieciu umowy trzeba informować :) Szkoda, że się nie wykazywała w biurze

@pracownik

kompletnie się "nie nadawała"? z jakich konkretnie przyczyn? dasz znać jakie umiejętności / wiedza są kluczowe, żeby na spokojnie się tu odnaleźć? bez czego nie warto wgl przychodzić?

Julia

Łatwiej będzie mi wypunktować: 1. Pracownik ma w swojej umowie informacje ze sprząta cały salon łazienkę itp? Czy akurat nie było sprzątaczki? 2. Co do pracy zdalnej, to jak ze sprzętem? Dostawalas laptop do domu? 3. A w jaki sposób działa system premiowania ? A co do samego zwolnienia, to trochę niefajnie jak zwalniają cię w przerwie na korytarzu. Dziwna sprawa

@Julia

1. Pracownik nie ma takich informacji w umowie. Sprzątałam z własnej inicjatywy. Ale samo to, że nikt inny się do tego nie kwapił. Nie było jakichś dyżurów czy coś. Było brudno, brzydziłam się szykować jedzenie w (usunięte przez administratora) to sprzątałam. 2. Dostawałam laptop do domu. 3. Mi na rozmowie rekrutacyjnej nic o premii nie mówili. Co do zwolnień - sami pracownicy żartowali, że w tej firmie powinny być drzwi obrotowe. Ludzie tam pracowali po parę miesięcy i wypad. Przeczytaj sobie wpisy poprzednie, dużo jest o nagłych zwolnieniach.

się zwolniłem sam

no no no nowa opinia o centusiowie wesołe alleluja odważnie dziewczyno ale nie się dziwię sie jak cię pogotowie zabrało od siebie dodam, że na magazynie podobne cyrki faceci sie pozwalniali bo tak mało płacili zatrudnili jakieś wontłe panie na nasze miejsca SIŁA robocza hue hue hue

Julia
@się zwolniłem sam

O nareszcie się dowiedziałam Z JAKIEGO POWODU ta Justyna z dołu zasłabła. Bo powiedzieli tylko tyle, że zasłabła. Ja (usunięte przez administratora). Wstydźcie się.

Ociec
@się zwolniłem sam

Jeśli kobieta wyrabia normę i przykłada się do pracy, to w czym jest gorsza od faceta, co? Nie rozumiem. to dyskryminacja. To dobrze, że zatrudniają kobietę.

DobreSobie
@Ociec

Tłuku, chodzi o to że taniej jest zatrudnić kobietę. Z resztą na magazynie nigdy nie było stałej ekipy. Nawt Ukraińcy odeszli bo znaleźli lepszą prace : D : D : D

fajnie się pośmiać

chyba już bardziej się nie dało nasrać, trzeba jeszcze było tylko dodać, że pracownicy jak tylko się orientują jaka jest w tej firmie atmosfera to biorą L4 i szukają nowej pracy

Hubertus Adamus

Justyno, doceń to, co Cię spotkało! Wyleciałaś w akompaniamencie koguta pogotowia. Ile jest osób, które zwalniają po cichu i nawet nie znają powodu, na którego nie przedłużają z nimi umowy dalej.

@DobreSobie

@DobreSobie Ze 4 lata temu była stała ekipa na magazynie, która się trzymała gdzieś od 2010 roku. No ale, że ówczesny kierownik robił (usunięte przez administratora) który zwalał na resztę to ekipa się rozeszła :) Myślałem, że za moich czasów było grubo, ale teraz to widzę, że jeszcze gorzej jest.

Dobre Sobie
@Ziomek

O chłopie, 4 lata temu to ja jeszcze nie robiłem w Krakowie. Jak robiłem to nic nie było poukładane. Wszystko się załatwiało na pożarze, pożar za pożarem. Ciekawe czy prezes czyta te opinie. Kilka zmian i ludzie naprawde chcieli by tam robić.

GORZEJ BYĆ NIE MOŻE
@Dobre Sobie

CZY KTOKOLWIEK TAM ZADAJE SOBIE PYTANIE JAK ZATRUDNIANI LUDZIE CZUJĄ SIĘ Z TYM TRAKTOWANIEM, Z TYMI MAŁYMI PENSJAMI, W TYM CHAOSIE? KTO NORMALNY SIĘ TAM W OGÓLE ZATRUDNIA CZY ONI ZASTANAWIAJĄ SIĘ ILE FAKTYCZNIE ZROBIĄ LUDZIE, A ILE PRZESIEDZĄ JEDNO SZKOLENIE Z KOMUNIKACJI NA KILKA LAT PODCZAS KTÓREGO PRAWIE CAŁY ZESPÓŁ BYĆ WCIĘTY PROFESJONALIZM

GORZEJ BYĆ NIE MOŻE
@DobreSobie

MAGAZYN JEST NA CIĄGŁYM OBCZAJU NA KAMERKACH LUDZIE Z BIURA SPRAWDZAJĄ CZY NIE SIKAJĄ ZA DŁUGO (usunięte przez administratora)

Natalia
@DobreSobie

Nie używaj takich słów. Czyli wg Ciebie płacą kobietom na magazynie mniej niż mężczyznom? W ogóle coś takiego jest możliwe i legalne?

@Julia

Powodem było to że po otrzymaniu wypowiedzenia chciała jeszcze wykombinować lewe L4 ale nawet w karetce się nie nabrali

Justyna go poza tym, że udawałą osłabnięcie w pracy jest bardziej znana z tego, że zlecała swoje zadania ludziom na zewnątrz i im za to nie płaciła, az jej szukali tu w firmie. Moze o tym coś napiszesz (usunięte przez administratora)?

Justyna

Przykro mi... A podali powód , dla którego nie przedłużyli Ci umowy? Wypowiedzenie miało skutek natychmiastowy, bez okresu wypowiedzenia ?

Mówię jak jest
@Justyna

Ogólnie recenzja mojej pracy kilka dni wcześniej była dobra, było kilka rzeczy do poprawy, ale od razu dawałam propozycje zmian (które po moim odejściu oczywiście zostały wdrożone hehe) Dowiedziałam się, że jestem bez pracy w dniu, kiedy ta umowa się skończyła zgodnie z datą. Nie było wypowiedzenia. Ale mieli obowiązek 2 tygodnie wcześniej dać mi znać, czy tak, czy nie.

Kamały

Mailem dokładnie tak samo. Ta firma to dno. Bardzo żałuje podjęcia z nimi współpracy.

Robert
@Kamały

Czyli nie przedłużyli umowy po 3 miesiącach nic wcześniej nie mówiąc? Podasz, ile płacą? Dumam nad tym, czym nowych ludzi do pracy przyciągają.

Dzieki wam, dziekuje
@Robert

To obiecujaca firma. Robi wrazenie. Na mnie tez zrobila, jak robili rekrutacje w lato. Duzo ludzi, aktywnie, ruch... Tyle przestrzeni, sal... Ma sie wrazenie, ze bedzie oplacalnie i rozwojowo. Ze bedzie dobrze. Nie chcialam dac wiary tym opiniom, ale przeczytalam tez je przed pojsciem tam na rozmowe do pracy. Myslalam, ze kazdy przyklad jest inny. Ze to ci pracownicy zawalili i sie teraz mszcza. Ale nie. Tu juz widac, ze firma nie szanuje pracownikow. To jest nagminne. To sie przyjelo. To absurd, ze przyjela sie pogarda, olewanie, brak komunikacji w sprawach najwazniejszych dla pracownikow - czy mam te prace czy nie. Mialam te firme na liscie "moze kiedys znow sprobuje" ale nie. Dzieki wam za wszystkie glosy opinii. Te negatywne. Ostrzegajmy sie przed niewiarygodnymi firmami. Dziekuje.

nikt tu nikogo nie kituje
@Robert

Raczej nie kokosy, ani nawet jabłka. Za nadgodziny nie jest płacone. Pracy związanej z fotografią na rynku jest mało. Dlatego jeśli ktoś się tym pasjonuje to leci jak ćma do światła + marki i produkty same w sobie są dosyć popularne więc to robi dobre wrażenie.

Leszek
@nikt tu nikogo nie kituje

Słabo jak się robi po godzinach za darmo tylko dlatego ze takiej pracy jest na rynku mało. Nie jest to dobry argument, nie? Jak często trzeba siedzieć dłużej w pracy? Ty nie miałeś z tym problemu?

Mówię jak jest
@Leszek

Teoretycznie słabo robić za darmo tylko dlatego że takiej pracy na rynku mało, ale zawsze też jest w ludziach nadzieja, że dostaną docenieni, że coś się zmieni...

@Mówię jak jest

Czyli jest perspektywa? Ale na postawie czego konkretnie odnośnie bieżących warunków ją stwierdzasz? Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

@nikt tu nikogo nie kituje

Kłamiąc że są bezpłatne nadgodziny obrażasz współpracowników którzy tę nadgodziny wyliczają. Jako pracownik mam dość ciągle czytać bzdury o moich koleżankach i kolegach. Kilku frustratow anonimowych usiadło przy komputerach i piszą (usunięte przez administratora)

Ja Pier

Czy to jakaś akcja mająca na celu poprawę wizerunku firmy? Żenujące. Napisz coś jeszcze. (usunięte przez administratora)

jaja

ale nadgodziny są bezplatne przeciez, co to za zarzut o klamstwo.

Rzucę tę pracę.

To, co zdarzyło się tym wszystkim ludziom, pogarda, nagłe zwolnienia, brak wyjaśnień, traktowanie gorzej niż zużyty sprzęt... Daje do myślenia. Od lata 2022 dzieję się tu szczególnie źle. Mi przeszkadza to, że wrzucają mi nowe, inne obowiązki, bo ktoś odszedł / robi teraz co innego i ogarniaj. A nie ma rozmowy o tym, że te inne rzeczy to się inaczej płaci. Jak tu jesteś, to ogarniaj. Czarka się przebrała. To nie jest jedyne miejsce do pracy. Pozdro dla tych, co rżną głupa i tłumią emocje.

Szkola zawodu dla twardych

To jest jedna z najwiekszych firm tego rodzaju na rynku. Tam mozna zdobyc doswisdczenie i wiedze. Zdecydowalem sie na bitubi, zeby moc tam pracowac. Minusem jest mentalnosc, zarobki, atmosfera, niepewna sytuacja, brak komunikacji. Jesli ktos chce sie czuc w pracy bezpiecznie - to nie polecam. Mam wrazenie, ze jak jestes dobry i dostarczasz dobra robote, to jest ok. Ale nie mozesz sie przyzwyczajac, ufac im, spodziewac sie ze bedzie milo jak na imieninach babci Zosi. Ta firma to nie kultura. Dziewczyny. Te wasze reakcje sa takie emocjonalne. Im sie nie oplaca wam tlumaczyc, czemu juz was nie chca. Jestescie tasma dostarczajsca robote ???? Szkoda mi was tych waszych lez, zali. Ale tam decyduja faceci nie umiejacy sie konfrontowac.

Wiatr Hula

Kto tam jeszcze pracuje po takich historiach i przebojach pracownikow? ???? Halo, jest tam ktooo?

ale się ładnie

szambo wylało teraz zaczną tytułować ogłoszenia "Inna Firma, Niż Next 77" zatrudni, żeby ludziska nie szukali opinii na Nexta

@ale się ładnie

Ale o jakąś zmianę nazwy sugerujesz czy jak?

miraż
@ale się ładnie

no do mnie dzwonili używając nazwy "Q Media" xD także jest ciekawie

Czy firma Next77 Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

jaja sobie robisz

chyba na dokładanie do ich interesu umiejętności, szkolenia, kursy tam nawet nie ma systemu premiowego koszmarnie trudno o podwyżkę

Aleksandra
@jaja sobie robisz

Nawet w obliczu takiej inflacji jest trudno o podwyżkę? Lata temu szukali Specjalisty produktu foto-video - Produkt Managera. Czy na tak wysokim stanowisku, jak się jest już właśnie managerem, jest jakaś opcja awansu, jak posiada się lata doświadczenia?

Hubert

Jedyne co mam do powiedzenia szefowi - Hubert, jesteś zapatrzonym w siebie despotom który nie widzi dalej niż czubek własnego nosa, popatrz ilu pracowników rozstało się z Tobą w niezgodzie, dalej myślisz że to wina wszystkich tylko nie Twoja?

Aleksandra
@Hubert

A ilu pracowników rozstało się z szefem w niezgodzie? To jakiś masowy ruch, bo to tak wynika jakby rotacja była jakaś spora. Ile jest takich osób w stosunku do liczby pracowników?

Najgorszy Okres W Karierze
@Aleksandra

Ilu? Mnóstwo, tylko zawsze to było zacierane, były wymyślane jakieś inne powody oficjalne i powtarzane tak długo aż 'stały się prawdą', jak to bywa z kłamstwami. To jest masowy ruch, ludzie przychodzą, popracują po parę miesięcy i orientują się, że to toksyczne miejsce. Góra 2 lata, jak się zatną na tym że nie ma podwyżek a zarabia się mało. Stali pracownicy to garstka zaufanych ludzi prezesa. Mają z nim układy, zależności, przyjaźnie, sekrety... I ciągną mu ten cały bajzel. Za moich czasów, a przepracowałem w tej firmie jakiś czas, po okresie próbnym wyrzucili takiego młodego chłopaka, który nie do końca wiedział, co ma robić, ponieważ był przerzucany z działu do działu, dziewczynę od razu po studiach, która nie miała jasnego zakresu obowiązków i której powiedziano że nie nadajesz się do tej pracy, bo jesteś za uprzejma, a dwie osoby odeszły same, bo płacono im najniższą krajową na papierze, a resztę pod stołem i znalazły lepszą pracę, może nie odeszły w atmosferze konfliktu, ale ze świadomością, że to ich najgorsze miejsce pracy bo tak później mówili. Tam się nawet nie rozmawia o niezgodach, o powodach do nieporozumień. Albo przyklaskujesz albo wylatujesz. Ja też nie odszedłem w niezgodzie, bo niby co miałoby mi dać robienie awantur? Jest to nieprzyszłościowe, nieopłacalne miejsce, gdzie szef kieruje się wyłącznie własnym interesem albo interesem 'swoich ludzi'...

@Najgorszy Okres W Karierze

Z tymi samymi zaufanymi ludźmi to nie do końca prawda. Jeszcze parę lat temu było sporo stałych pracowników, którzy nie mieli układów z H, narzekali, ale pracowali z przyzwyczajenia, lub z braku pewności siebie, że mogą znaleźć coś lepszego. Co do szacunku to racja. Np. ludzie na magazynie z kawałkiem stażu, którzy odchodzili w zgodzie, nie doświadczyli nawet tego żeby podjechał na 5 minut i powiedział "na razie, dzięki za pracę". W dawnych latach było lepiej, ale moim zdaniem to właśnie jego zaufani ludzie (kolaż, pewien programista, mały), którzy zamiast robić dobrze swoją robotę, szukali na siebie na wzajem haków, żeby ukryć swoje niepowodzenia, doprowadzili do obecnej sytuacji.

Najgorszy Okres W Karierze
@Ziomek

W tej firmie nie było ducha współpracy. To, co było to wyeliminowywanie ludzi, których szkolenie, nauka, dostosowanie do stanowiska okazywały się po przyjęciu czaso chłonne i trzesenie portkami przed prezesem. Ci ludzie ze sobą nie rozmawiają jak "jest problem", tuszują problem albo udawają że go nie ma. Nie było szkoleń, zebrań, planów naprawczych. Albo człowiek się z góry nadawał albo nie, nic w niego nie inwestowali. Żerowali na wiedzy pracowników, którzy wnieśli ją do firmy. Prezes był myślami gdzie indziej, ciałem w innej strefie czasowej. Wpadał i wypadał, jak ogień. "Zatrudnij, dobierz sobie kogo chcesz.". Ile tam się czasu, pomysłów i inicjatyw marnowało... To nie na moje nerwy. Teraz mam pracę gdzie dobrze mną zarządzają.

@Najgorszy Okres W Karierze

Z tym duchem to zgadza się. Sam byłem świadkiem jak osoba A dzwoniła do B narzekać na osobę C, a później ta sama osoba A dzwoniła do C obgadywać osobe B. NIejednokrotnie ludzie spędzali czas na godzinnych pogaduchach jak to inni nic nie robią w firmie, gdy sami właśnie marnowali godzinę. H przydałby się kurs zarządzania + otoczenie się managerami z umiejętnościami, a nie kumplami, którzy robią go w ciula. Gość zamiast zająć się strategią biznesu, to przez to, że nikomu nie ufa potrafił pisać o 1 w nocy elaborat na temat tego dlaczego wybrane przez pracownika laptopy są nieopłacalne.

To nie jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!

Czemu tak tu szkalujecie Nexta?????? Ludzi wyrzucają nagminnie z Quadra, tych od nowych mediów i tych co niewiadomo co do końca robią, a ta dziewczyna co po nia przyjechalo pogotowie jak ją zwolnili z dnia na dzień na schodach to byla z Foto Tipa! Next jest w porządku. To ten sam budynek ale inne spółki. Szkalujecie tu firmę która jest na rynku dłużej niż wy żyjecie, a gdyby ludzie na nią nie robili i nie pracowali latami to szybko by się skończyła! Są ludzie, którzy pracują w tej firmie i nic nie mogą z tym zrobić, a ludzie są zwalniani z innych firm! Ludzie to nie jest w porządku!

Ziomek
@To nie jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahahaha. Tak to może mówić właściciel w razie kontroli. Każdy wie że next, d, q, foto tip to ci sami właściciele, ten sam zespół, ten sam bałagan:)

Zostaw merytoryczną opinię o Next77 Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Next77 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Next77 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Next77 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Next77 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Bonarka 11
    30-417 Kraków