Opinie o Vercom S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vercom S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vercom S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vercom S.A. w Poznań

baner wywiady
CB Nowy wpis
Inne

Widzę, że ludzie cos nie odpowiadają na zapytania względem stanowisk programistycznych, wiadomo dlaczego? mnie interesuje i tak oferta odnosząca się do kontentu. (chodzi o Mailer Lite). Widzę, że cala oferta jest po angielsku czy również w tym języku mam się spodziewać już całej rozmowy?

Kamila (HR Manager) Nowy wpis
Pracownik
@CB

Dzień dobry, rozmowy do MailerLite odbywają w języku angielskim :)

niezdecydowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat
 Pytanie

Ktoś teraz brał/bierze udział w rekrutacji na .NET Developera? Jak oceniacie?

YW Nowy wpis
Inne

Account Specialist – widzieliście ofertę? jest właśnie wystawiona od dwóch dni na Rybnik, na stronie udało mi się ją odszukać. Widzę po opiniach, że rekrutacja chyba u niektórych dość długo trwała? Teraz jakieś można się spodziewać? I ogólnie pytań w zakresie tego stanowiska? był już ktoś i opowie?

Okradziony?
Inne
 Pytanie

Hakerzy wykradli numery telefonów mieszkańców z bazy poznańskiego urzędu. Atak przeprowadzono na obsługującą magistrat spółkę VERCOM. Firma zajmuje się wysyłką SMS do mieszkańców zarejestrowanych w miejskim systemie. Wykradziono około 30 tysięcy wiadomości wraz z numerami telefonów. Co to ma znaczyć? Jestem poważnie zaniepokojony!!!!!!!

6
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Junior Customer Service Specialist w firmie Vercom S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. jakości ofert pracy
Warszawa
GoWork.pl
(532 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i pozyskiwania klienta
Gdańsk
DPS Software Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior Product UX/UI Designer
Oleśnica
debesto.com
(87 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Informatyki
Jelenia Góra
Zorka Sp. z o.o.
(4148 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Aplikujenastanowisko
Kandydat

Aplikowałam na stanowisko Prawnika pewien czas temu. Proces rekrutacji był bardzo długi, brakowało informacji o przejściu do kolejnego etapu-dosłownie dostawało się te informacje po ponad 2 tygodniach od rozpoczęcia procesu. Po informacji, że znalazłam inne zatrudnienie, rekruterka była zdziwiona. Nie każdy może czekać na wynik rekrutacji prawie miesiąc, a tyle trwały etapy rekrutacji.

Barbara
Inne
@Aplikujenastanowisko

A dużo było ogólnie tych etapów zanim znalazłeś nową pracę? Doszedłeś do momentu rozmowy z osobą decyzyjną i padły jakieś konkrety? Pytam, bo interesują mnie warunki jakie oferują i jak mniej więcej przebiega rozmowa, może następnym razem sama aplikuję.

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Jakie są widełki płacowe na stanowisku juniorskim na umowę o pracę?

Halina
Inne
@Zainteresowana

Masz jakieś doświadczenie może? W ogóle będziesz szła na rozmowę? Dasz znać jakie pytania zadawali jeśli tak? Sama szukam pracy.

Asia
Pracownik
@Halina

W Vercom aktualnie nie pracują osoby na stanowisku juniorskim, wiec ciężko będzie znaleźć tutaj odpowiedź. Poza tym takie pytanie jest bardzo ogólne, trzeba określić w jakiej branży i jakie zadania będzie się wykonywało.

Jakub
Inne

Jest praca dla specjalisty ds. obsługi klienta. Ktoś był już na rekrutacji i może napisać jak było? Bo szukają kogoś kto zna choć trochę czeski i zastanawiam się czy jest jakiś test z tego języka? No i jaką proponują stawkę? Dajcie info.

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Vercom S.A.?

Alicja z zespołu HR
Pracownik
@Pytanie

Większość pracowników pracuje między 9:00-17:00. W zespołach Customer Service obowiązuje praca zmianowa między 8:00-18:00. Godziny mogą różnić się w poszczególnych zespołach i biurach.

AR
Kandydat

Aplikowałam do Vercom na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Po raz pierwszy od kilku lat spotkałam się z bardzo profesjonalną i terminową rekrutacją. Pani Alicja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, a dodatkowo czułam się zaopiekowana podczas trwającego procesu. Spotkania ogólne oraz omówienie zadań rekrutacyjnych odbyły się terminowo. Pomimo rekrutacji online, kontakt był na bardzo wysokim poziomie, a kolejne etapy rekrutacji, które sprawdzały wiedzę były bardzo merytoryczne i szczegółowe. Całość procesu oceniam bardzo dobrze!

Halina
Inne
@AR

Podczas rekrutacji online odbyła się wideo rozmowa? Na jakiej platformie? I czy robili Ci jakieś testy?

AR
Kandydat
 Pytanie
@Halina

Tak, wszystkie rozmowy odbywały się w formie video na Google Meets. Możesz doprecyzować o jakie testy chodzi? Podczas mojej rekrutacji były sprawdzane umiejętności (czy są zgodne z CV, z doświadczeniem) oraz znajomość branży i znajomość informacji o firmie/ grupie.

Kandydat
Kandydat

Niestety, jedna z bardziej nieprofesjonalnych rekrutacji dotychczas. Rekruterka nie wiedziała na jakie stanowisko rekrutuję, nie znała mojego CV, często przerywała moją wypowiedź, ogólnie nieprzyjemnie, sam proces rekrutacji dość specyficzny - porównując z innymi. Przy czy zaznaczam, że oceniam tylko samą rekrutację.

Alicja z zespołu HR
Pracownik
@Kandydat

@Kandydat bardzo dziękujemy za Twój feedback. Przykro nam, że odniosłaś/odniosłeś wrażenie, że proces rekrutacyjny z naszej strony był poprowadzony nieprofesjonalnie. Z naszej strony staramy się dołożyć wszelkich starań, aby był on na najwyższym poziomie. Zrewidujemy dodatkowo proces po naszej stronie, aby upewnić się, że realizujemy go według ustalonego standardu. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś możesz skontaktować się ze mną mailowo - a.jastrzebska@vercom.pl, chętnie porozmawiam i zbiorę od Ciebie szczegółowy feedback. Na procesy rekrutacyjne staramy patrzeć się globalnie i zdarza się, że rozmawiamy na spotkaniu o różnych stanowiskach, stąd mogło wynikać Twoje negatywne odczucie.

Administrator

Vercom S.A. właśnie rekrutuje w mieście Poznań. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Alicja z zespołu HR
Pracownik
@Administrator

Cześć, możesz zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi rekrutacjami tutaj https://vercom.traffit.com/career/, aktualnie mamy otwarte rekrutacje w Poznaniu, Krakowie, Pradze i w Londynie. Jeżeli aktualne rekrutacje nie odpowiadają Twoim potrzebom rozwoju i jesteś zainteresowany(a) pracą w pozostałych biurach zachęcam do wypełnienia poniższego formularzu https://vercom.traffit.com/public/form/a/MCtNPQ==.

anonim
Pracownik

Do Vercom trafiłam po zdecydowanie wyróżniającym się na tle innych firm, profesjonalnym procesie rekrutacji. Już po pierwszej rozmowie poczułam, że jest to odpowiednie miejsce do dalszego rozwoju i to właśnie z tą firmą chcę wiązać swoją przyszłość. Dziś pracuję w ambitnym, zaangażowanym i wzajemnie się wspierającym zespole. Bardzo polecam :)

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Vercom S.A.?

Alicja z zespołu HR
Pracownik
@Pytanie

Oczywiście. Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy https://vercom.traffit.com/career/. Pracownicy Vercom mają możliwość rozwoju w ramach całej struktury grupy. Dbamy też o rozwój pracowników finansując udział w szkoleniach i wydarzeniach branżowych.

anonim
Pracownik

Do zespołu dołączyłam po bardzo profesjonalnym, miłym i zdecydowanie wyróżniającym się na tle pozostałych firm procesie rekrutacji. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że Vercom to firma, z którą chce wiązać swoją przyszłość. Dalsza współpraca tylko potwierdziła słuszność tej decyzji. Dzisiaj pracuje w super zespole, atmosferze i w miejscu, gdzie docenia i szanuje się pracownika. Zdecydowanie polecam aplikowanie! :)

Jack
Były pracownik

Mimo, ze nie pracuje już w Vercom zawsze miło wspominam czas kiedy współpracowaliśmy. Miejsce, w którym wiele się nauczyłem, gdzie mogłem rozwijać swoją pasje i zainteresowania. Polecam to miejsce każdemu.

Alicja z zespołu HR
Pracownik
@Jack

Dziękujemy Ci za opinię :) Cieszymy się, że tak pozytywnie wspominasz pracę w naszej firmie!

Urszula
Inne
@Jack

Cześć, a jak dawno temu pracowałeś w Vercomie i na jakim stanowisku? Czego dokładnie się nauczyłeś? W jaki sposób firma umożliwiała Ci rozwijanie pasji i zainteresowań? Czy organizowane są jakieś szkolenia dla pracowników?

Andrew
Pracownik

Jestem nowym pracownikiem w firmie Vercom i jeszcze dużo jest przede mną ale wszystko co spotkało mnie do tej pory było mega pozytywne i miłe! Od momentu rekrutacji, która przebiegała na wysokim poziomie i w bardzo miłej atmosferze, aż do momentu jak trafiłem do zespołu ludzi z którymi pracuję - otrzymuję satysfakcje od tej współpracy. Napewno mogę polecić Vercom - firmę która dba o swoich pracownikach i tworzy dla nich przyjemne miejsce pracy! :)

zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Ktoś może się wypowiedzieć co do pracy w Rybniku?

Błażej
Pracownik
@zainteresowany

Fajny zespół, ciekawa praca oraz ogromne możliwości rozwoju. SerwerSMS.pl należy do Vercom SA notowanej na GPW. Polecam jak najbardziej!

Angelika
Pracownik
@zainteresowany

Hej :) pracuję w SerwerSMS 4 lata, polecam z czystym sumieniem i zapraszam do kontaktu! Mamy bardzo dobrą atmosferę, dużą szansę na rozwój, wiele możliwości, spokojna ale wymagająca zaangażowania praca. Obsługujemy jedynie klientów B2B. Praca tutaj dała mi wiele dobrego, jeśli masz doświadczenie, chęci i zapał do pracy, to na pewno znajdzie się tu miejsce dla Ciebie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Vercom S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Alicja z zespołu HR
Pracownik
@Pytanie

Premie i prowizje w grupie Vercom są ustalane w zależności od zespołu i projektu.

.......
Kandydat

nie warto wysyłać czy składać. Nie informują o stanie rekrutacji, możliwe, że poprzednie opinie wystawiali tylko pracownicy z polecenia. Straciłem pare godzin na zrobienie zadania rekrutacyjnego i nawet nie dostałem finalnie odpowiedzi. nie polecam.

Alicja z zespołu HR
Pracownik
@.......

Zawsze jesteśmy otwarci na feedback. Jest nam przykro jeżeli doszło do wspomnianej sytuacji. Staramy się regularnie i terminowo przekazywać informację zwrotną z procesu rekrutacji. Zapraszam Cię do kontaktu na adres mailowy a.jastrzebska@vercom.pl, chcielibyśmy porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

Paulina Gorczyca
Pracownik

Vercom to przede wszystkim ludzie, którzy inspiruja, pobudzają chęć rozwoju i umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy oraz doswiadczenia. Firma, która dba o rodzinne aspekty. Jako młoda mama mogę liczyć na pełne wsparcie i wyrozumiałość moich przełożynych. Mam na swoim koncie kilku pracodawców, ale nigdzie nie czułam sie tak idealnie wpasowana w strukturę firmy jak w Vercomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vercom S.A. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Vercom S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Vercom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Vercom S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vercom S.A.
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Abpa Antoniego Baraniaka 88
  61-131 Poznań
 • NIP: 7811765125 KRS: 0000535618
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Vercom S.A.
Przejdź do nowych opinii