Opinie o Vercom S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Vercom S.A., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vercom S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vercom S.A. w Poznań

MZ
Kandydat

Proces rekrutacji pod kątem terminowości, zadań, harmonogramu i przede wszystkim płynności komunikacji z Panią Rekruterką oceniam na 10/10. Część spotkań odbyła się on-line. Cały proces od momentu wysłania CV po podpisanie umowy zajął tylko 3 tygodnie, zatem polecam aplikowanie

Oliwia z Marketingu

Szczerze polecam pracę w Vercom. Bardzo dobra atmosfera, ludzie są rozmowni i otwarci. Firma patrzy dalekosiężnie i ma plany na kilka lat do przodu, które konsekwentnie realizuje. Od początku byłam wrzucona na głęboką wodę, dzięki czemu rozwinęłam swoje kompetencje.

Jack Nowy wpis

Mimo, ze nie pracuje już w Vercom zawsze miło wspominam czas kiedy współpracowaliśmy. Miejsce, w którym wiele się nauczyłem, gdzie mogłem rozwijać swoją pasje i zainteresowania. Polecam to miejsce każdemu.

Alicja z zespołu HR Nowy wpis
@Jack

Dziękujemy Ci za opinię :) Cieszymy się, że tak pozytywnie wspominasz pracę w naszej firmie!

Urszula Nowy wpis
@Jack

Cześć, a jak dawno temu pracowałeś w Vercomie i na jakim stanowisku? Czego dokładnie się nauczyłeś? W jaki sposób firma umożliwiała Ci rozwijanie pasji i zainteresowań? Czy organizowane są jakieś szkolenia dla pracowników?

Andrew Nowy wpis

Jestem nowym pracownikiem w firmie Vercom i jeszcze dużo jest przede mną ale wszystko co spotkało mnie do tej pory było mega pozytywne i miłe! Od momentu rekrutacji, która przebiegała na wysokim poziomie i w bardzo miłej atmosferze, aż do momentu jak trafiłem do zespołu ludzi z którymi pracuję - otrzymuję satysfakcje od tej współpracy. Napewno mogę polecić Vercom - firmę która dba o swoich pracownikach i tworzy dla nich przyjemne miejsce pracy! :)

zainteresowany
Kandydat

Ktoś może się wypowiedzieć co do pracy w Rybniku?

Błażej
@zainteresowany

Fajny zespół, ciekawa praca oraz ogromne możliwości rozwoju. SerwerSMS.pl należy do Vercom SA notowanej na GPW. Polecam jak najbardziej!

Angelika
@zainteresowany

Hej :) pracuję w SerwerSMS 4 lata, polecam z czystym sumieniem i zapraszam do kontaktu! Mamy bardzo dobrą atmosferę, dużą szansę na rozwój, wiele możliwości, spokojna ale wymagająca zaangażowania praca. Obsługujemy jedynie klientów B2B. Praca tutaj dała mi wiele dobrego, jeśli masz doświadczenie, chęci i zapał do pracy, to na pewno znajdzie się tu miejsce dla Ciebie.

Czy w Vercom S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Alicja z zespołu HR
@Pytanie

Premie i prowizje w grupie Vercom są ustalane w zależności od zespołu i projektu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Prawnik w firmie Vercom S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

.......
Kandydat

nie warto wysyłać czy składać. Nie informują o stanie rekrutacji, możliwe, że poprzednie opinie wystawiali tylko pracownicy z polecenia. Straciłem pare godzin na zrobienie zadania rekrutacyjnego i nawet nie dostałem finalnie odpowiedzi. nie polecam.

Alicja z zespołu HR
@.......

Zawsze jesteśmy otwarci na feedback. Jest nam przykro jeżeli doszło do wspomnianej sytuacji. Staramy się regularnie i terminowo przekazywać informację zwrotną z procesu rekrutacji. Zapraszam Cię do kontaktu na adres mailowy a.jastrzebska@vercom.pl, chcielibyśmy porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

Paulina Gorczyca

Vercom to przede wszystkim ludzie, którzy inspiruja, pobudzają chęć rozwoju i umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy oraz doswiadczenia. Firma, która dba o rodzinne aspekty. Jako młoda mama mogę liczyć na pełne wsparcie i wyrozumiałość moich przełożynych. Mam na swoim koncie kilku pracodawców, ale nigdzie nie czułam sie tak idealnie wpasowana w strukturę firmy jak w Vercomie.

Piotr Gorzyński

Szukałem firmy, która zapewni mi rozwój, a nowe wyzwania nie będą wiązały się z koniecznością zmiany miejsca pracy. Vercom ma ambitną wizję biznesową, którą konsekwentnie realizuje. Będąc tu 7 lat w ogóle się nie nudzę. Atmosfera jest dobra, wszyscy się wspierają. Jest fajny podział obowiązków, każdy w czymś innym się specjalizuje, czuć, że wszyscy gramy do jednej bramki. Nie widać negatywnej konkurencji. Wszyscy pracujemy nad tym, żeby odnieść sukces. Klienci są zadowoleni, wracają i rozszerzają zakres współpracy oraz traktują nas jako sprawdzonego i zaufanego partnera. To wszystko sprawia, że praca choć bardzo odpowiedzialna i wymagająca ogromnego zaangażowania daje mega satysfakcje i przyjemność. Z czystym sumieniem mogę polecić ;)

Piotr z Performance

W Vercom jestem 6 lat, zaczynałem jako Junior, teraz jestem Team Liderem w zespole Performance. Od początku podobał mi się klimat pracy i ludzkie podejście. Gramy wszyscy do jednej bramki, nawet jeśli pojawiają się u nas nieporozumienia to je wyjaśniamy i szczerze rozmawiamy. Polecam Vercom, jako miejsce pracy dla osób, które chcą mieć wpływ i dobrze czują się w niekorporacyjnej atmosferze pracy.

Pracownik z działu IT

Zaczynałem jako junior programista w tym momencie jestem Liderem zespołu Dev i wspieram rozwój wszystkich platform. To, co mi się podoba to możliwość rozwijania produktu, a nie tylko klepanie zadań od A do Z. Polecam tu pracę osobom, które chcą angażować się w robotę i widzieć efekty.

Katarzyna

Pracuję ponad 3 lata w charakterze kierownika projektu. Bardzo polecam, świetne miejsce do rozwoju, ciekawe projekty, wymagające zadania i klienci. Bardzo racjonalne podejście zarządu i koncentracja na celach. Startupowa atmosfera, fajny zespół.

MZ

Jakub
@MZ

Super że tak dobrze oceniasz proces rekrutacji. Czy możesz dodać jaki rodzaj umowy podpisałeś? Na trzymiesięczny okres próbny czy od razu na stałe?

Zuzanna
@Jakub

Jakub, mamy umowy o pracę i B2B. Pierwsza umowa jest na okres 3 miesięcy, kolejna podpisywana jest na dłuższy okres. Jeśli chodzi o początkowy etap to zawsze planujemy wdrożenie i osoba, która do nas dołącza otrzymuje odpowiednio wcześniej informację o kontynuacji współpracy.

Paula

W Vercom S.A. pracuję przeszło trzech lat - od razu wiedziałam, że to najlepsze miejsce na dłuższy przystanek w mojej zawodowej podróży. Począwszy od procesu rekrutacji firma zrobiła na mnie ogromne wrażenie - bardzo dobra organizacja, komunikacja i atmosfera, a nowoczesne biuro z widokiem na Poznań to przyjemny dodatek :) Sama praca - choć nie zawsze prosta jak to w firmach technologicznych bywa - na pewno satysfakcjonująca i co najważniejsze dająca możliwość rozwoju. Jeżeli zatem szukasz stabilnej, ciekawej i perspektywicznej pracy w polskiej spółce, z polskim kapitałem Vercom jest najlepszym wyborem!

Katarzyna
@Oliwia z Marketingu

To ciekawe, co piszesz o trafieniu na starcie pracy w Vercom do głębokiej wody. Chciałam Cię poprosić o sprecyzowanie - czy zaczynając karierę w marketingu tej firmy mogłaś liczyć na szkolenie onboardingowe, a może wystarczyły podpowiedzi starszych stażem marketerów? Wydaje mi się, że bez takiego wstępu mogłoby Ci być trudno.

@Katarzyna

Tak, jak najbardziej. Bardzo pomocni byli koledzy z pracy.

Edyta

Widziałam, że Vercom oferuje usługi informatyczne. Czy ktoś korzystał z usług firmy i może się wypowiedzieć? Wszystko załatwione bez problemu?

Wiesz jak wygląda praca w firmie Vercom Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Vercom S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vercom S.A.
3.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Abpa Antoniego Baraniaka 88