Opinie o Vercom S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vercom S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vercom S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vercom S.A. w Poznań

Jack

Mimo, ze nie pracuje już w Vercom zawsze miło wspominam czas kiedy współpracowaliśmy. Miejsce, w którym wiele się nauczyłem, gdzie mogłem rozwijać swoją pasje i zainteresowania. Polecam to miejsce każdemu.

@Jack

Dziękujemy Ci za opinię :) Cieszymy się, że tak pozytywnie wspominasz pracę w naszej firmie!

Urszula
@Jack

Cześć, a jak dawno temu pracowałeś w Vercomie i na jakim stanowisku? Czego dokładnie się nauczyłeś? W jaki sposób firma umożliwiała Ci rozwijanie pasji i zainteresowań? Czy organizowane są jakieś szkolenia dla pracowników?

Andrew

Jestem nowym pracownikiem w firmie Vercom i jeszcze dużo jest przede mną ale wszystko co spotkało mnie do tej pory było mega pozytywne i miłe! Od momentu rekrutacji, która przebiegała na wysokim poziomie i w bardzo miłej atmosferze, aż do momentu jak trafiłem do zespołu ludzi z którymi pracuję - otrzymuję satysfakcje od tej współpracy. Napewno mogę polecić Vercom - firmę która dba o swoich pracownikach i tworzy dla nich przyjemne miejsce pracy! :)

zainteresowany

Ktoś może się wypowiedzieć co do pracy w Rybniku?

Błażej
@zainteresowany

Fajny zespół, ciekawa praca oraz ogromne możliwości rozwoju. SerwerSMS.pl należy do Vercom SA notowanej na GPW. Polecam jak najbardziej!

Angelika
@zainteresowany

Hej :) pracuję w SerwerSMS 4 lata, polecam z czystym sumieniem i zapraszam do kontaktu! Mamy bardzo dobrą atmosferę, dużą szansę na rozwój, wiele możliwości, spokojna ale wymagająca zaangażowania praca. Obsługujemy jedynie klientów B2B. Praca tutaj dała mi wiele dobrego, jeśli masz doświadczenie, chęci i zapał do pracy, to na pewno znajdzie się tu miejsce dla Ciebie.

Czy w Vercom S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Alicja z zespołu HR

Premie i prowizje w grupie Vercom są ustalane w zależności od zespołu i projektu.

Czy kandydat na stanowisko Junior Customer Service Specialist w firmie Vercom S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
.......

nie warto wysyłać czy składać. Nie informują o stanie rekrutacji, możliwe, że poprzednie opinie wystawiali tylko pracownicy z polecenia. Straciłem pare godzin na zrobienie zadania rekrutacyjnego i nawet nie dostałem finalnie odpowiedzi. nie polecam.

@.......

Zawsze jesteśmy otwarci na feedback. Jest nam przykro jeżeli doszło do wspomnianej sytuacji. Staramy się regularnie i terminowo przekazywać informację zwrotną z procesu rekrutacji. Zapraszam Cię do kontaktu na adres mailowy a.jastrzebska@vercom.pl, chcielibyśmy porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

Paulina Gorczyca

Vercom to przede wszystkim ludzie, którzy inspiruja, pobudzają chęć rozwoju i umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy oraz doswiadczenia. Firma, która dba o rodzinne aspekty. Jako młoda mama mogę liczyć na pełne wsparcie i wyrozumiałość moich przełożynych. Mam na swoim koncie kilku pracodawców, ale nigdzie nie czułam sie tak idealnie wpasowana w strukturę firmy jak w Vercomie.

Piotr Gorzyński

Szukałem firmy, która zapewni mi rozwój, a nowe wyzwania nie będą wiązały się z koniecznością zmiany miejsca pracy. Vercom ma ambitną wizję biznesową, którą konsekwentnie realizuje. Będąc tu 7 lat w ogóle się nie nudzę. Atmosfera jest dobra, wszyscy się wspierają. Jest fajny podział obowiązków, każdy w czymś innym się specjalizuje, czuć, że wszyscy gramy do jednej bramki. Nie widać negatywnej konkurencji. Wszyscy pracujemy nad tym, żeby odnieść sukces. Klienci są zadowoleni, wracają i rozszerzają zakres współpracy oraz traktują nas jako sprawdzonego i zaufanego partnera. To wszystko sprawia, że praca choć bardzo odpowiedzialna i wymagająca ogromnego zaangażowania daje mega satysfakcje i przyjemność. Z czystym sumieniem mogę polecić ;)

Piotr z Performance

W Vercom jestem 6 lat, zaczynałem jako Junior, teraz jestem Team Liderem w zespole Performance. Od początku podobał mi się klimat pracy i ludzkie podejście. Gramy wszyscy do jednej bramki, nawet jeśli pojawiają się u nas nieporozumienia to je wyjaśniamy i szczerze rozmawiamy. Polecam Vercom, jako miejsce pracy dla osób, które chcą mieć wpływ i dobrze czują się w niekorporacyjnej atmosferze pracy.

Pracownik z działu IT

Zaczynałem jako junior programista w tym momencie jestem Liderem zespołu Dev i wspieram rozwój wszystkich platform. To, co mi się podoba to możliwość rozwijania produktu, a nie tylko klepanie zadań od A do Z. Polecam tu pracę osobom, które chcą angażować się w robotę i widzieć efekty.

Katarzyna

Pracuję ponad 3 lata w charakterze kierownika projektu. Bardzo polecam, świetne miejsce do rozwoju, ciekawe projekty, wymagające zadania i klienci. Bardzo racjonalne podejście zarządu i koncentracja na celach. Startupowa atmosfera, fajny zespół.

MZ

Proces rekrutacji pod kątem terminowości, zadań, harmonogramu i przede wszystkim płynności komunikacji z Panią Rekruterką oceniam na 10/10. Część spotkań odbyła się on-line. Cały proces od momentu wysłania CV po podpisanie umowy zajął tylko 3 tygodnie, zatem polecam aplikowanie

Jakub
@MZ

Super że tak dobrze oceniasz proces rekrutacji. Czy możesz dodać jaki rodzaj umowy podpisałeś? Na trzymiesięczny okres próbny czy od razu na stałe?

Zuzanna
@Jakub

Jakub, mamy umowy o pracę i B2B. Pierwsza umowa jest na okres 3 miesięcy, kolejna podpisywana jest na dłuższy okres. Jeśli chodzi o początkowy etap to zawsze planujemy wdrożenie i osoba, która do nas dołącza otrzymuje odpowiednio wcześniej informację o kontynuacji współpracy.

Paula

W Vercom S.A. pracuję przeszło trzech lat - od razu wiedziałam, że to najlepsze miejsce na dłuższy przystanek w mojej zawodowej podróży. Począwszy od procesu rekrutacji firma zrobiła na mnie ogromne wrażenie - bardzo dobra organizacja, komunikacja i atmosfera, a nowoczesne biuro z widokiem na Poznań to przyjemny dodatek :) Sama praca - choć nie zawsze prosta jak to w firmach technologicznych bywa - na pewno satysfakcjonująca i co najważniejsze dająca możliwość rozwoju. Jeżeli zatem szukasz stabilnej, ciekawej i perspektywicznej pracy w polskiej spółce, z polskim kapitałem Vercom jest najlepszym wyborem!

Oliwia z Marketingu

Szczerze polecam pracę w Vercom. Bardzo dobra atmosfera, ludzie są rozmowni i otwarci. Firma patrzy dalekosiężnie i ma plany na kilka lat do przodu, które konsekwentnie realizuje. Od początku byłam wrzucona na głęboką wodę, dzięki czemu rozwinęłam swoje kompetencje.

Katarzyna
@Oliwia z Marketingu

To ciekawe, co piszesz o trafieniu na starcie pracy w Vercom do głębokiej wody. Chciałam Cię poprosić o sprecyzowanie - czy zaczynając karierę w marketingu tej firmy mogłaś liczyć na szkolenie onboardingowe, a może wystarczyły podpowiedzi starszych stażem marketerów? Wydaje mi się, że bez takiego wstępu mogłoby Ci być trudno.

Oliwia z Marketingu
@Katarzyna

Tak, jak najbardziej. Bardzo pomocni byli koledzy z pracy.

Edyta

Widziałam, że Vercom oferuje usługi informatyczne. Czy ktoś korzystał z usług firmy i może się wypowiedzieć? Wszystko załatwione bez problemu?

admin

Wiesz jak wygląda praca w firmie Vercom Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Vercom S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Vercom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vercom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vercom S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vercom S.A.
3.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Abpa Antoniego Baraniaka 88
    61-131 Poznań