counter
1 1 6 5 1
Marcel Nowy wpis

A może ktoś ma wiedzę, czy aktualnie potrzebują kogoś do firmy?

Dawid Nowy wpis

Nie wiem jak pracuje się w tej firmy gdyż się tam nie dostałem. Aplikowałem na pozycję junior front end developera. Chciałem jednak pochwalić firmę za fakt, że po zadaniu rekrutacyjnym dostałem szczegółowy feedback co do moich zadań. Jest to pierwsza firma która to zrobiła zamiast po prostu urwać komunikację.

Chwilowy Nowy wpis

Bardzo często ludzie uciekają po kilku miesiącach. Kłótnie i awantury to codzienność w tej firmie. Ustalenia lepiej mieć na piśmie, ze szczegółami, później zaczynają się kombinacje.

Zainteresowana

Interesuje mnie ogłoszenie Customer Success Specialist. Czy ktoś może napisać coś więcej o tym stanowisku? Zastanawia mnie czy częstotliwość ogłoszeń wynika z rozrostu firmy czy z tego, że ktoś odchodzi? Wygląda to ciekawie, czy ktoś może napisać więcej na temat atmosfery? Zastanawiam się nad zmianą otoczenia. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Łucja Nowy wpis
@Zainteresowana

Zainteresowana, czy złożyłaś już swoją aplikację do firmy Shoplo? A może jesteś po rozmowie rekrutacyjnej, bądź już tam pracujesz? Będę wdzięczna, jeśli odpowiesz mi na to pytanie oraz zdradzisz, co działo się podczas rozmowy rekrutacyjnej - jakie zadawane były Tobie pytania, czy owe pytania były trudne i wymagające jakiejś specjalistycznej wiedzy. Pytanie swoje kieruje również do innych osób, które z racji tego, iż firma posiada wiele ogłoszeń o pracę, mogły w ostatnim czasie odbyć tego typu spotkanie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jak wygląda praca u nich w firmie Shoplo Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Shoplo Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad