Infolet Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Infolet Sp. z o.o.

Joanna

@maciek nie wiem czy obecnie dalej szukasz pracy w firmie Infolet Sp. z o.o., ale obecnie poszukują oni specjalistów IT do pracy właśnie w Krakowie! Wiecie jak wyglądają warunki zatrudnienia dla programistów w tej firmie? A jak z atmosferą?

maciek

Firma wiekszosc ofert ma do Gdańska, wiec trochę szkoda, że nie ma możliwosci wyboru miejsca w centralnej Polsce.

gość

Minusem jest to że większość ofert jakie mają na stronie jest z Krakowa. Na plus jest to, że są już 10 lat na rynku i mają doświadczonych rekruterów. No i jako jedni z pierwszych zaczęli zamieszczać wynagrodzenie w swoich ogłoszeniach.

Zostaw opinię o Infolet Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infolet Sp. z o.o.