Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Devi_Car

Czytam to forum od dawna, gdy 2 lata temu przyjmowałem sie do Icar'a też je czytałem..Jeżdzę ( jeszce ) u kogoś na procencie.. Niestety nie miałem możliwośći inaczej startować..Tak.. wcześniej zaliczyłem 3 plackarnie, dwie swoim jedną firmówką.. I co z tego? Staje czasami na Bosackiej gdzie się da oczywiście poza postojem bo od razu koledzy ze słupa by mieli pretekst do nie nudzenia się / czytania gazety / oglądania filmów / marudzenia na Icara tylko mogliby go dojechać na żywo :) I co z tego ?? Robię XXX kursów na miesiąc, obrotu na kasie XXXX zł, godzin wyjeżdzonych w aucie / wysiedzianych XXX, na rękę za godzine mam XX (średnia krajowa za godzinę...) i nie da się więcej chyba że mega się poskłada i dymasz cięgle na III poza miastem... I co z tego ?? Widzę na radiu chłopaków co biorą kursy spoza KrK z dolotem 20, 30 km żeby nie stać na 18 na żydzie i pojechać z zyda na rynek za 10zł... Gdybym mógł też bym tak robił.. na czyimś aucie nie mogę więc i mniejsze obroty z automatu bo jak i na czym.. I co z tego ?? Z całej tej opowieści jak i czytania tysięcy stron starego jeszce forum.. NIC !! Z całej tej mojej opowieści nic nowego nie wniosłem do tematu.. Oklepany schemat, oklepane zajeżdzanie Icar'a Megi, Barbakanu i innych... Taki standardowy schemat Polaka.. praca dom bzykanko, praca dom bzykanko, wolne weekend impreza bzykanko praca dom bzykanko i tak do zaje...Sie pytam PO CO ?? Po co te wojny, wykazywanie a icar tak a mega tak a ja tyle a on tyle.. Narzekanie w kółko..W aucie mi klienci narzekają a ja czytam forum i sam zaczynam narzekać bo wszyscy narzekają.. Qwa powiedział ktoś z tłumu.. czy Ty przypadkiem nie straciłeś rozumu ? Padają posty o blokowaniu Krk i strajku.. Co to da ? Wqrw mieszkańców / kierowców i tyle.. może kilkadziesiąt mandatów.. Jadę z klientem, piątek po południu spieszy mi się a tu BLOKADA - Rowerowa Masa Krytyczna... Mięso odemnie i klienta na nich i co ? NIC !! Jest ogólnie powiedziane - Taksówkarz = kokosy totalne i jeszce im mało..Taka będzie opinia z tego wszystkiego.. Nie robić nic ? Też zle.. trzeba to zrobić z głową..jak ? Nie odpowiem bo nie wiem.. Ale nie blokadą miasta..

driver

przenosimy sie na (usunięte przez administratora) bardzo dobry pomysł przekazać dalej bez nas to forum padnie wreszcie...

Icar

Zdecydowanie. Kiedyś niską stawke nadrabialo sie ilością zleceń a teraz nawet tego nie ma. Daje sobie czas do kwietnia. Jeśli nic sie nie zmieni mówie do widzenia i pluje na pysk tym dwóm oszustom z biura którzy obiecali mi kiedyś ze więcej niż 500 aut nie będzie, że będzie porządny marketing, godne warunki pracy, ze bedzie zarabiać biuro i kierowcy. Kto zarabia? Dwie osoby 150tyś/ miesiąc a reszta ledwo wiąże koniec z końcem.

dno

Ten cały Icar to jedna wielka porażka! Masakra!!! Kompletny brak ruchu! Nie dzieje się nic. Nie dość że człowiek czeka po godzinę, półtora na zlecenie to potem kurs za 11zł z czego 40 min stania w korku za friko... Chyba nadszedł czas pożegnań...

szef
@dno

Żegnaj próchnico:)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
aa

A ty ględzisz jak prezesina korporacji, bo w większości miast na zachodzie jest limin na licencje oraz tzw. cena mininalna :-) + z roku na rok wyrównanie stawek.

promocja
@aa

Zadałem proste pytanie. Czy nie umiesz na nie odpowiedzieć? Podaj branżę w której urzędowo jest regulowana cena minimalna. A skoro dałeś przykład zachodu to podaj państwo/miasto z zachodu gdzie jest stawka minimalna na taxi a nie rzucaj ogólnikami!

@promocja

bardzo cie prosze podaj mi branże z sektora prywatnego gdzie jest cena maksymalna(oprócz taxi).

sklep monopolowy
@rrr

sektor prywatny, branża : sklep monopolowy - cena maksymalna papierosów to xx,xx i max za tyle możesz je sprzedać. Natomiast pomimo tej regulacji możesz je sprzedać taniej np. dodając do nich zapalniczkę lub po prostu robiąc na nie promocję. Teraz ty nieuku podaj mi branżę w której jest regulowana cena minimalna bo o takim wynalazku jeszcze nie słyszałem! Ale ty podobno tak, podobno na zachodzie...... podobno elvis żyje hehehehe I to, że punktuję twoją głupotę nie oznacza, że jestem właścicielem sieci czy kimkolwiek innym tylko nie da się nie reagować na ułańską fantazję jakiegoś wsiu rka.....

planeta
@sklep monopolowy

Następnym razem zanim zaczniesz obrażac Dz. U. z dnia 14 maja 2010 r c) pkt 7 otrzymuje brzmienie: "7) "promocja wyrobów tytoniowych" - publiczne rozdawanie wyrobów tytoniowych lub rekwizytów tytoniowych, organizowanie degustacji, premiowanej sprzedaży wyrobów tytoniowych, oferowanie wyrobów tytoniowych konsumentom po obniżonej cenie w stosunku do ceny wydrukowanej na opakowaniu jednostkowym wyrobu, organizowanie konkursów opartych na zakupie wyrobów lub rekwizytów tytoniowych oraz inne formy publicznego zachęcania do nabywania lub używania wyrobów tytoniowych, bez względu na formę dotarcia do adresata,",

sklep monopolowy
@planeta

dzięki za wsparcie. Jak widać pomimo ceny maksymalnej można sprzedawać taniej. Teraz pytam tego krzykacza gdzie są ustalone ceny minimalne?? Jak już się tak wydurnia w tylu postach to niech przynajmniej spróbuje obronić swoje FANTAZJE

ggg

prrrfuuu to bąk dla ciebie rrr. tyle mam ci do powiedzenia:)

@ggg

tak myślałem mały człowieczku niemający nic mądrego do powiedzenia......miło mi,że mogłem ci pomóc i przez chwile czułeś się bogiem obrażając mnie anonimowo w postach.....ciekawy jestem czy mama cie kochała i czy miałeś w dzieciństwie kolegów bo te kompleksy muszą mieć jakieś poważne podłoże.....no cóż czymam kciuki za twr zdrowie psychiczne by bardziej ci już niedokuczało......pozdrawiam.

aa

W takim razie wujka kojarze z tej racji że byłem w umk. Uwierz mi że w icarze i medze poziom wkvrwienia kierowców sięga już szczytu i napewno duża część z nich poszła by na strajk, zwłaszcza z megi gdzie w ciągu roku mieli dwie podwyżki abonamentu.

promocja
@aa

Ustalenie cen minimalnych nic nie da bo jakaś sieć będzie dawać rabaty typu przez 3 miesiące minus 40% a później 3 miesiące rabat minus 45% itd. I nie piszcie, ze tak nie można bo w takim razie jak np sieci komurkowe sprzedają telefony warte 1000zł za 1 zł. Każda firma ma prawo zrobić promocję. reasumując na taksometrze bedzie ustawiona cena minimalna 3zł/km ale bedą robione rabaty promocyjne! Co do limitu licencji to mam wrażenie, ze tu same niedoroby piszą bo UM nic do tego nie ma. Limity licencji zostały zniesione ustawą ( ustawa o transporcie drogowym ) i to ustawa musi być zmieniona aby limity przywrócić. A i jeszcze jedno : cena minimalna hehehe pokażcie mi choć jedną branże w której jest odgórna cena minimalna?? Cena maksymalna to się zgodzę ale minimalna? To jest naprawdę hit pomysłowości. Pozdrawiam i nie utożsamiam się niestety z wami bo ględzićie jak banda tłumoków!

@promocja

panie promocja-a dlaczego rozumiesz ceny maksymalne?deregulacja to zaprzestanie(lub minimalizacja) ingerencji w£adzy w w prowadzenie dział.gosp.,cen i jakośc towarów i usług-nie ma limitó. licencji nie ma ceny minimalnej(bo takiej miasto nawet jakby chciało to nie ma jak uchwalić-a wątpie czy chce)to dlaczego ma być cena maksymalna?moja kalkulacja to 28,80 za km w nocy-dlaczego mi nie wolno?ja jako przedsiębiorca mam PRAWO I OBOWIĄZEK działania na korzyść firmy(prezes firmy działający na jej niekorzyść dostaje wyrok co najmniej w zaw.-tak?).Jestem za wolnym rynkiem-zrobie 3 kursy i będe miał więcej niż w medze za 30super zleceń......a wy dalej zabijajcie sie o ochłapy po 8,10 zł z nabardziej roszczeniowymi i prymitywnymi klientami.

cccccc

witam koledzy co do zwiazkow zawodoqych taxi solidarnosc ktore istneja nie znam ich nie znam (usunięte przez administratora) wiec nie pluje na nich bo z jakiego powodu co do cen minimalnych kancelaria prawna tylko tutaj pomoze pamietaj kolego rrr ze istnieje cos takiego jak dumping i najnizsza stawka powinna byc wyliczona na podstawie modelu czlowieka ktory zyje z taksowki nie emeryta studenciaka ub sb i wojskowych bo jesli ktos nie placi zusu nie jest twoja uczciwa konkurencja zeby to zadzialalo dokladnie wam opisal oshee zanim usuneli jego post polowe postu ta najwazniejsza ale pamietajcie jedno placzecie myslicie zeby sie zorganizowac zastanowcie sie jak to zrobic nie mowimy jako taksowkarze jednym glosem istnieje konflikt interesow i to powazny zus krus emerytury policyjne wojskowe itd umowy zlecenia bardzo popularne w jednej sieci w krakowie wszyscy wiemy jakiej panowie nastepny temat swiezakom ktorzy zostali zbalamuceni oszukani wyprodukowani jak warzywo taksowkarskie ktoremu mozna na poczatek wmowic wszystko moge wybaczyc ok ci ludzie nie wiedzieli w co sie pakuja bo skad ale ludziom ktorzy jezdzili w roznych sieciach i na kolanach szli do icara megi by ich przyjeli wybaczyc nie moge ci ludzie doskonale wiedzieli ze wijaja reszcie noz w plecy(usunięte przez administratora)

@cccccc

cena dumpingowa to jazda poniżej kosztów-udowodnij mi w sądzie,że jeżdząc po1zł za km robie to poniżej kosztów.......jezeli zarobie choć 1zł a nawet grosz to już nie jest poniżej kosztów.....tak nie wygrasz...niestety....co do"starych" taksówkarzy którzy przeszli do megi i icara w 100proc się z tobą zgadzam.

gołąb

strajk w krakowie odbył się TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki krakowskim taksówkarzom.(usunięte przez administratora)

wiki

a jaką kolego masz alternatywę dla tych którzy odejdą z megi czy icara?

krakus
@wiki

korzystam z icara ale niektorzy kierowcy to porazka; przyklad z dzisiaj; ul. Prosta godz 20.30 - koles wyjezdza z posesji przy ul. Prostej pod prad w kierunku Biezankwsiej , nie daje migacza do skretu wiec jestem pewny ze skreci w lewo zgodnie z ruchem ale nie skreca na mnie na czolowe, migam dlugimi ale koles nic , dojezdzam a ten otwiera szybe i ma ochote na dyskusje. Przykald z kiedys , ul. rownolegla do Kalwarysjksiej dwu kierunkowa ; jade , wolny pas na przeciwny zaparkowane samochody nagle z za ktorego z nich wyskakuje samochod , uciekam na chodnik ocieramy sie lusterkami , otwieram okna i pytam kolesia co robi a on zdziwko no i na koniec temat chyba jzu nieaktualny bo nie widuje kolesia z BMW gasujacego obwodnica i dojezdzajacego samochody na zdezak......

Icar
@krakus

Też byś jeździł jak szalony gdyby od tego jak szybko i sprawnie realizujesz kurs zależało czy będziesz miał jutro na chleb czy nie. Niestety spokojna jazda bez nerwów bez obawę o kolejkę w strefie skończył sie jakieś 300 aut temu.

Wpisz w wyszukiwarkę lub facebook: "Związek zawodowy krakowskich taksówkarzy" (usunięte przez administratora)

aa

W umk były osoby które reprezentują zwiazek taxi solidarność ale niewiem dokładnie co i jak, w internecie nie mogę znaleźć kontaktu.

aa

Jeżeli istnieje obecny zwiazek zawodowy to można śmiało się pod niego podpiąć jeżeli jego kierownictwo nie będzie miało nic przeciwko. (usunięte przez administratora)

@aa

Ja nie mówię o zatrudnieniu prawnika a jedynie o poradzie prawnej w jakiej formie musielibyśmy się zarejestrować. A co do związku w Krakowie to jakoś nie znalazłem nic konkretnego

wiki

Jeśli nie na związku w Krakowie to trzeba by założyć jakąś organizacje żeby było wszystko zgodnie z prawem bo inaczej w urzędzie nikt z nami nie będzie gadał. Najlepiej na początku umówić się z prawnikiem,który jest dobry w temacie związkowym żeby pokierował jak z tym ruszyć.

aa

Prawnika nie mam, to nawet nie muszą być ulotki, tylko na zwykłej kartce a4 na której dałoby się zrobić z 20takich "ulotek, wizytówek" tam napewno logo związku (o ile taki istnieje), adres strony www, profilu na fb, i krótkiej informacji w jakim to jest celu, dać każdemu taksówkarzowi na słupie po 5-10takich żeby dał kumplom i już pójdzie pocztą pantoflową, prezesi mniejszych sieci typu wawel, mpt, dwójki myślę że sami by dołączyli do akcji, bo sami widzą jaki burdel panuję. Wyeliminowanie przewozów to również priorytet, ale tutaj wystarcza wzmożone kontrole policyjne oraz ITD tylko trzeba to robić do skutku, a skuteczną metodą na odpuszczanie kontroli przez urzędy będzie w razie W blokada miasta, w każdym bądź razie pierwsze krok - najważniejszy to zebranie jaknajwiększej ilości taksówkarzy na forum internetowym bez moderatorów usuwających teksty czy prezesów korporacji. Dalej już powinno iść z górki. Wystarczy poinformować związek o takiej akcji, później prezesów normalnych korporacji, oraz tych którzy zatrudniają najwięcej taksówkarzy, dać info na mostkach, w skf`ie oraz naklejki na tylną szybę z informacją o forum taxi. Dalej zostaję tylko prawnik i spec od wyceny taryf, w najgorszym wypadku blokada miasta, ale uwierzcie że 800aut spokojnie wystarczy żeby zrobić paraliż miasta :-)

passat

Panowie WAŻNA sprawa trzeba pamiętać że zanim stawki zostaną zmienione na normalne to muszą zostać wyeliminowani (usunięte przez administratora)przewozy bo taka zmiana cen w taxi spowodowała by dla nich raj na ziemi ludziska rzucili by się jak reksio na szynkę bo oni by stawek nie zmienili. Wiem że można zrobić samemu stronę za darmo na facebooku lecz ja się na tym nie znam ale mogę zrobić ulotki w domu w formacie A6 na zwykłym papierze ksero. Niech ktoś mądry o ile tu taki jest napiszę co by miało się w niej znajdować jak się większości spodoba do drukuje kolega wyżej rozwiezie i początek już jakiś będzie. Inny ktoś niech się zadeklaruje że założy stronę będziemy tam wszyscy razem działać. Co do cen to macie racje min 3 zł taryfa pierwsza. Może ktoś w rodzinie ma prawnika co by mógł chociaż pomóc w doradztwie zawsze było by to coś.

driver

Panowie juz wczesniej było pisane...cena za kilometr ma być wyliczona przez powołanego rzeczoznawce, tylko taki dokument ma sens, cena za kilometr licząc wszystkie czynniki przypuszczam ze bedzie oscylowała ok 3 zł....czyli składki związkowe i działac...

aa

Ja osoboście byłem w UMK jak były rozmowy o licencjach, największy problem polega na tym że sami taksówkarze o tym nie widzą. Sprawa jest prosta. Obecnie jest chyba jeden związek taksówkarzy (do którego nawet nie mogę znaleźć kontaktu), a sam osobiście mógłbym się zając kolportażem ulotem po słupie, wsród znajomych taksókarzy itp. Ktoś inny mógłby się zając stroną www lub profilem na facebooku(komputery nie są moją mocną stroną). Jak ja to widzę, nawiązanie kontakty ze związkiem -> założenie strony www -> kolportaż ulotek informacyjnych wśród ludzi z branży a nawet prezesów korporacji bo mimo wszystko jest pare normalnych korporacji/zrzeszeń żeby dały cynk kierowcą. Przy ulotkach można dać odrazu naklejkę na szybe z adresem do niezależnego forum taxi gdzie można by się było wymieniać informacjami i taka strona napewno dała by rezultat jakby było chociaż z 800 osób zarejestrowanych. Krok kolejny wpłacenie symbolicznych stawek typu 5-15zł na kancelarie która wystosowałaby pismo do UM z postulatami oraz informacją że jest 14dni na odpowiedź wraz z zagrożeniem blokady miasta, jedna druga blokada i było by ok. Ceny nie żadne 2.3 bo to jest cena wciąż dumpingowa, jakma być normalność to muszą być normalne ceny na chwile obecną napewno ponad 3zł taryfa 1 i ok 50zł czasówki, bo rozyebana vectra b czy passat b5 to nie jest normalność na taksówce, a napewno nie w cywilizowanych krajach. Kolejna rzecz ważna limit licencji. 3000 i ani jednego więcej, na chwile obecną jest chyba 3800, owszem ci co już mają to mają, ale załóżmy ktoś kto zawiesze dg na 1rok automatycznie traci licencji i tak aż dojdziey do poziomu 3000 poczym znów można wydawać "nowym" druga sprawa jeden taksówkarz - jedna licencja ! bo przez to m.i.n są wyrobnicy na 30%. Początkowe koszta typu ulotki/naklejki strona www myślę że ok 500-1000zł, jezdze taxa prawie codzień, i sam mógłbym rozdawać kierowcą ulotki z naklejkami, i jak będzie pareset osób w jednym miejscu to blokada miasta jest już kwestią czasu. Pozdrawiam zdrowo myślących i proszę o jakiś namiar na związek taxi kraków.

rrr

nie ma szans na ceny minimalne-trzeba by udowodnić ,że jeździ poniżej kosztów a to w sądzie jest realnie niemożliwe.....jedyna opcja to czysto teoretycznie gdyby przewoźnikom poniżej kwoty X psuły by sie auta np.opony,nad i podwozia........zaznaczam,iż wcale nie namawiam by niszczyć auta szmaciarzy którzy zepsuli rynek i sprawili,że ludzie nas mają za żebraków!!!choć myśle iż projekt zmian cen by się przyśpieszył.

udzielajacy sie
@rrr

Wolocie wszyscy wieszac psy i obrazac wszystkich na okolo a czy ktos zadal tutaj pytanie jak skontaktowac sie ze zwiazkami i dlaczego niema strony ???? Mam kontakt do goscia ze zwiazkow rozmawiam z nim i wiem ze cos robi - on i okolo 20 osob(usunięte przez administratora) mozecie sie z nim umowic naljepii w grupie i zadac kilka pytan. Dostajecie do reki narzedzie do dzialania tylko od was zalezy czy bedziecie dalej marudzic czy ruszycie do przodu. Ciekawy jestem czy jest tu kozak chetny do dzialania czy tylko ludzie z wielka geba.

@udzielajacy sie

(usunięte przez administratora)..jestem w stanie sie z tobą o literek mleczka założyć ,że jednak troszke więcej zrobiłem.

udzielajacy sie
@rrr

ja nie mówię ze zrobiłeś mało albo wcale akurat odpisałem na twoim poście a numer podałem ogólnie bo myślałem ze może ktoś będzie chciał się z gościem skontaktować widzę ze admin kasuje numery wiec podaje numer w formie pisemnej PIĘĆ JEDEN PIĘĆ PIĘĆ SIEDEM OSIEM OSIEM DWA JEDEN

rrr bagatela(n)
@udzielajacy sie

myśle,że admin ma problemy ze zrozumieniem tego co czyta skoro kasuje mi to co kasuje.....gadałeś z P.K.zakładając,że jest osobą publiczną a jest z racji pełnionej funkcji mógłbym podać pełne imie ale admin pewnie nie wie co to osoba pełniąca funkcje publiczną......to jak ci zapału nie braknie pewnie sie poznamy.

@rrr bagatela(n)

prfuuuuu chyba się zaraziłem. Ale bącur poszedł! Przepraszam:)

passat

Prawda jest taka że nauczyliście klientów wozić za grosze. Nie szkoda klientom na piwo za 12 czy drinka za 20 ale na taxi to się sępią chcieli by wręcz za darmo jeździć. Ludzie kasę mają tylko na wszystko jest a na taryfę szkoda.Przy założeniu że jadą 4 osoby to taniej wychodzi taxi jak tramwajem lub na to samo wychodzi.Ale stało się i się nie odstanie trzeba to zmienić. Jest na to sposób zablokowanie Krakowa i rozmowa z urzędnikami aby wprowadzili ceny minimalne co najmniej 2.3 taryfa 1 i 3.5 taryfa 2 wypieprzyć przewozy,ochrony,wypożyczalnie aut wystarczy kilka akcji policji przykładowe kary reszta się przestraszy i sama zrezygnuje a jak na razie wszyscy o wszystkim wiedzą lecz nikt nic nie robi. Klienci zaraz przyzwyczaili by się do nowych stawek i my byli byśmy zadowoleni nie było by gadki ten to (usunięte przez administratora) jeździ za grosze itp. Jak ktoś nie ma jeszcze rodziny i mieszka u mamusi to to co teraz zarobi to mu na waciki wystarczy lecz jak ma się 2 dzieci to wesoło nie jest a w każdej chwili może się zepsuć auto to nawet nie ma za co zapłacić za naprawę i części. Trzeba zrobić ulotki informacyjne o spotkaniu na lotnisku w hucie rozdać jeden drugiemu lub pocztą pantoflową i wyjechać na ulice Krakowa blokując miasto. Nie dajmy się bo jak tak dalej będzie to komornik na autku siądzie i już nikogo nie przewieziemy.

Icar bieda nędza

Niedziela. Zawsze max 60-70 aut pologowanych. Dzisiaj 100-120. Dramat jeden wielki koniec roboty,zarobków koniec godności człowieka. Jeśli jedni moim kosztem zarabiają 150.000 na głowę mięsiecznie a ja nie moge zarobić 1500...

nowy
@Icar bieda nędza

wojek byl jako taxi ja zostalem z koniecznosci przez co? przez ustrój? jezdze w wiadomej sieci tylko od pol roku dramatTTTT baby (kobiety)mysla ze sa madrzejsze od telewizora a nie wiedza co to wieksze auto poza tym siedza jak te kwoki odbieraja z automatu tel pewnie tez za marne grosze i utrudniaja zycie innym, nie wiem czy np nie maja prikazu dawac dobre zlecenia innym hmm kto to wie w tym kraju wszystko mozliwe!!!

icarus
@Icar bieda nędza

Też jeździłem i max co widziałem na radiu to 52 auta. Może poszukaj sobie innej roboty bo aż żal czytać wpisy takich płaczków jak ty!

Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "Jak pan (usunięte przez administratora) zablokował pół Warszawy". Jeden pan (usunięte przez administratora) sam zrobił to, czego boi się zrobić ileś tam tysięcy ciotowatych taksówkarzy :) Jeden zwykły prosty człowiek zablokował tory tramwajowe, czym ściągnął dziesiątki policjantów, straż pożarną, telewizję i całą rzeszę dziennikarzy nie tylko z Warszawy. Wszystkie stacje radiowe tego dnia o nim mówiły. Po obejrzeniu tego filmiku pomyślcie co by się działo gdyby w największych miastach w Polsce jednego dnia taką akcję przeprowadził tylko co setny taksówkarz :-) Gdyby o 7.00 rano stanęło skrzyżowanie Karmelicka-Królewska, całe miasto by stało, a policja nie dałaby rady tam dojechać mimo że obok mają dwa komisariaty :-)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR