Hymon Energy Sp. z o.o.

Opinie o Hymon Energy Sp. z o.o.

Mino

Pracuję już kawał czasu. Ekipa w porządku, ludzie ze sporym doświadczeniem. Też nie ma co cukierkować, ale warunki ok, pewne pieniądze, więc jestem zadowolony.

Piłka
@Mino

Pewne pieniądze, zawsze na konto, bez opóźnień. Ja akurat w innym rejonie, ale ze wszystkim się zgadzam.

S.K Nowy wpis

Bardzo dobra firma, przede wszystkim z dobrą ofertą cenową

Kordian Nowy wpis
@S.K

potwierdzam. jest z czego wybierać, ponadto znają się na rzeczy i wiedzą co zaoferować,żeby zapewnić potrzeby klienta.

Czy Hymon Energy Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Kelson

Doradztwo świadczone przez Hymon było niezwykle pomocne, a instalacja odbyła się szybko i efektywnie. Z pewnością polecę to znajomym.

zdezorientowany Zibi Nowy wpis
@Kelson

na pewno zakładaliśmy instalacje z tą firmą?

Adrian6

Hymon to nie tylko firma, ale partner, który skupia się na zaspokajaniu potrzeb klienta. Moje doświadczenie z nimi było naprawdę dobre, polecam gorąco.

Brałeś udział w rekrutacji do Hymon Energy Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Wszystko OK :) plus za urządzenia Blaupunkt, bo to bardzo dobry i soldiny sprzęt

Wszystko ok polecam

sebastian

Dobra jakość oferowanych usług.

wella

Jeśli chodzi o fotowoltaike, jestem bardzo zadowolona. Pracownicy kompetentni, z odpowiednią wiedza na temat sprzedawanych usług. Wszystko mi wytłumaczyli bardzo dokładnie.

Magda

baaardzo długi czas oczekiwania na realizacje, a sama realizacja bez szału;

pawell
@Magda

Mi udało się wszystko załatwić w krótkim czasie, o wiele szybciej niż moi znajomi którzy korzystali z innej firmy

Czy w Hymon Energy Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dawww

Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Hymon, udało się wszystko w szybkim czasie zorganizować, nie miałem problemów z kontaktem z firmą.

Kamila

O Hymon dowiedziałam się od brata który już wcześniej zamontował panele. Również i ja zdecydowałam się na panele. Sama instalacja przebiegła bez problemów.

@Kamila

A brat za robota lata ...

Agatha
@Kamila

u mnie było podobnie :) dowiedziałam się od znajomych, którzy korzystali z usług Hymon i też się zdecydowałam. nie znam się bardzo na fotowoltaice ale wszystko przebiegło sprawnie a i oferta jest korzystna.

beks
@Kamila

Widzę,że firma nadal trzyma poziom, bo mamy 2 lata później a Hymon dalej jest jednym z lepszych w branży. Maja wiele lat doświadczenia to i klienci polecają, logiczne. Też tak robię ;)

blues boy

Przejrzałem inne oferty, porozmawiałem z konkurencją i stanęło na Hymon. Najlepiej wypadają pod kątem jakości, ceny i obsługi klienta.

Robert
@blues boy

U mnie podobnie. Zanim podjąłem decyzję popytałem osób, które albo zrobiły sobie instalację albo mają większe doświadczenie, i też wybrałem tą firmę.

Firma nie dotrzymuje terminów, handlowiec nie czuje się winny. Po podpisaniu umowy brak odpowiedzialności i zainteresowania. To częste w tym przypadku? Ktoś sobie jakoś z tym poradził?

@Marek

Wysłałem pismo od prawnika , zamontowali w tydzień ... Tyle że nieprawidłowo i instalacja pracuje byle jak . Już wiem że odwiedzę prawnika ponownie .

nic sie nie zmieniło :)

radek w.
@Marek

Nie wiem ale u mnie było wszystko ok, dobry kontakt i sprawna realizacja....

Damian
@Marek

nie wiem jak próbowałeś to wyjaśniać, ale u mnie wszystko się mega szybko potoczyło, obsługa była super, a przede wszystkim umieli doradzić.

Natan
@Marek

I jak się sprawa zakońćzyła? Pytam z ciekawości, bo u mnie deadline był konkretny i nie było opcji, żeby nie zdążyć. I tak się stało. Wszystko poszło zgodnie z planem. A na kontakt z obsługą zawsze mogłem liczyć.

Adamm

Firma na poziomie. wiedzą co sprzedają i znają się na temacie.

Andrzej Nowak
@Adamm

Mogę potwierdzić dobrą opinię nt paneli od hymon. Zero problemów, terminy dotrzymane. Udana transakcja.

Jestem zdruzgotany jak czytam pytania przyszłych kandydatów: - czy mogę oferty wysyłać z domu? Haha czytając takie pytanie aż ręce opadają. Czy są leady? Samochód 3h dzień pracy haha. Dramat. Pracowałem w różnych korporacjach. ING, Orange... zawsze na kontrakcie B2B. Zawsze na prowizji, a jeśli chodzi o Hymon jest ona bardzo bardzo godna. Jeśli chcesz leada i masz wysłać ofertę z domu i czekać na magiczny telefon: "biorę" to idź do Lidla na kasę. Serio. Zero pojęcia o sprzedaży i przedstawicielstwie. Chyba że byłeś przedstawicielem Pawełków z tofi a Twoja odpowiedzialność to było uzupełniać braki w wiejskich sklepach. Dać Wam laptopa samochód komórkę a i tak nie sprzedacie jednej instalacji. Handlowcy którzy robią sprzedaż pytają tylko o prowizję, wiem bo znam ich setki. Pozdrawiam tych co czy się stoi czy się leży.

Czy polecasz pracę w hymon osobom, które dopiero wchodzą w handel? Mają jakieś doświadczenie ale w innej branży. Z tego co piszesz to przy dobrym zaangażowaniu można nieźle zarobić ale właśnie po jakim czasie?

Kammo
@Adam

chyba się podłącze pod te pytania. sam myślę na temat przebranżowienia, słyszę wiele dobrego o tej branży a sama firma ma dobre opinie wśród klientów.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hymon Energy Sp. z o.o.?

Wiktoria

Trafiłam na stronę, gdzie jest masa ich ofert pracy, wszystkie nowe lub odświeżone na dniach. I teraz zagadka - tylko magazynier produkcji ma podaną stawkę za pracę. 25 zł godzina brutto. Skąd mam wiedzieć, jakie są zarobki koordynatora serwisów instalatorskich, serwisanta, montażysty-brygadzisty? Znam ludzi, którzy mogą kandydować, ale kto nam powie, za ile?

Usuwacie negatywne komentarze, czy mi sie zdaje?

Witam , proszę napiszcie jak jest w Hymon - atmosfera - rozmowa o prace - kasa Narzędzia pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Hymon Energy Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hymon Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hymon Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hymon Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 88 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hymon Energy Sp. z o.o.