DOM WINA Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o DOM WINA Sp. z o.o.

Iwona

@ToNieMaSensu Czy zmieniło się coś w ostatnim czasie? Chętnie dowiemy się, czy obecnie pracownicy DOM WINA mogą liczyć na dodatkowe benefity. Warto też zgłaszać takie potrzeby do pracodawcy. Próbowaliście to zrobić?

@kodzik nie ma juz tej pferty..jest inna na stanowisko asystentki prezesa zarzadu w Krakowie wymagane jest wyższe wykształcenie, mile widziane studia z zakresu administracji bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

ToNieMaSensu

@Oleki Szkolenia owszem, ale tylko z wina. Płacą niewiele. Dla asystenta pensja wyniesie około 1600 zł netto i to raczej na umowę o zlecenie. Później będą oferować o pracę, ale chwilę będą przeciągać zanim ją dadzą. Benefitów nie ma żadnych, ani premii, ani Multisporta, nie wspominając np. o opiece medycznej.

Obiektywnie

Rodzaj pracy: umowa o pracę Plusy - brak stresu (na moim stanowisku) - elastyczne godziny pracy Minusy - brak szkolenia BHP, które jest obowiązkowe. Nie ma go być może dlatego, by pracownik nie był świadomy zbyt wielu swoich praw? - nadgodziny nie są płatne. Z kolei żeby je sobie odebrać, należy machać przed nosem przełożonego Kodeksem Pracy, który twierdzi "że wszędzie jest tak samo i nigdzie nie płaci się nadgodzin i ich się nie odbiera". Brak poszanowania pracownika? - brak jakiegokolwiek pakietu socjalnego i motywacyjnego - brak wody do picia (nie licząc kranówki...) - brak kawy, herbaty, cukru, mleka (każdy musi mieć swoje) - brak innowacyjności, nastawienie na utarte schematy pracy. - nieprzyjazne otoczenie pracy - brak okien w niektórych pomieszczeniach

NNKNKN
@Obiektywnie 28.12.2014 13:01

Jaka jest pensja kierownika sklepu ?

zniesmaczona

Zero perspektyw na przyszłość, jest to raczej praca przejściowa tuż po szkole. Brak szans na własne utrzymanie z oferowanej pensji (minimalnej). Nadgodziny jako forma non-profit, nie wspominając o charytatywnych sobotach. Nie polecam.

ooo

W pełni zgadzam się z moim poprzednikiem, nie płacą ani za nadgodziny ani za pracujące soboty. Ilość pracy jest absolutnie nie adekwatna do wynagrodzenia, często nawet nie ma czasu na skonsumowanie posiłku.Żadnych premii ani podwyżek.

noway

Najśmieszniejsze jest to, że nie chcą płacić nadgodzin. Co więcej, są zdziwieni, gdy ktoś się upomni, że chce je sobie odebrać. (usunięte przez administratora)Za swój atut uważają to, że w ogóle płacą. O jakichkolwiek dodatkach nie ma mowy. Ta firma może być jedynie trampoliną do czegoś lepszego.

as_kier

szkoda ze karnetów multisport nie ma, były to miły dodatek

abs

witam byłych i obecnych proszę o odp. na: zarobki - podstawa i wysokość premii może być w % narzędzia plany - na jakim poziomie wynosi ich realizacja pozdrawiam

była pracownica

Mieszane uczucia. Z jednej strony niby wszystko OK, bo wypłata była w terminie i szeregowa kadra to ludzie którzy są OK ale na tym koniec plusów. Obecnie 3/4 pracowników szuka nowej pracy. Płacą niewiele ale wiele wymagają. Podwyżek ani premii nie ma żadnych! Bonusów typu multisport czy opieka zdrowotna albo choćby jakieś wyjścia do kina - zero! Masz tylko pracować i nic więcej się nie liczy.

Zostaw opinię o DOM WINA Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM WINA Sp. z o.o.