Opinie o Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j. w Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Wiecie, czy Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Alex Nowy wpis
Klient

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy !

Dawgid235 Nowy wpis
Klient

Tragedia ludzi wogule się nie szanuje zarówno psychicznie jak i pod względem wynagrodzeń. Zjeść śniadanie się nie da biegają te biedne panie od wędlin po kasę moim zdaniem karygodne. Raz słyszałem scenę jak wielka Pani menadżer rozkazywala palcami i pomiatala zamiast coś pomóc wredna beszczelna????

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j. w mieście Kraków? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osiedle Na Wzgórzach 31
    31-725 Kraków
  • NIP: 6780078876 REGON: 350560759 KRS: 0000015040
Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j.