Opinie o MARKET NA WZGÓRZACH w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MARKET NA WZGÓRZACH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MARKET NA WZGÓRZACH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o MARKET NA WZGÓRZACH w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy MARKET NA WZGÓRZACH ma ściśle ustalone godziny pracy?

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy MARKET NA WZGÓRZACH w Kraków.

Sprawdź
Gabriela

Firma ma dużo ofert pracy aktualnie, zastanawiam się czy nie zgłosić się na Fakturzystkę. Jednak martwią mnie wasze komentarze... Czy rzeczywiście marnie z wypłatami i traktowaniem przez szefostwo? To raczej kluczowe... Może to dlatego szukają ludzi na aż 4 stanowiska, bo nikt tam nie chce pracować??

@Gabriela

Jestem byłym pracownikiem Marketu na Wzgórzach. Zapewniam Cię, że nie było nigdy problemu z wypłatami. Jestem również zaskoczona, że ktoś napisał cokolwiek złego pod adresem szefostwa. Kompletne bzdury. Nie ma mowy o nieodpowiednim traktowaniu pracowników przez Nich. Trzeba po prostu filtrować to, co się czyta i dzielić na cztery ????

Maja
@Ania

A istnieje taka możliwość, że to ktoś z naburmuszonych byłych się właśnie mści? Ktoś odchodził z firmy w dość nieciekawych okolicznościach?

@Maja

Czemu mają służyć te infantylne pytania? Gowork z zasady jest platformą o charakterze informacyjnym a nie plotkarskim.

Krystyna
@Ania

Nie wiem dlaczego się irytujesz, dla mnie to normalne że ktoś kto szuka pracy, chce wiedzieć że firma rozstaje się z pracownikami w dobrej atmosferze. Swoją drogą, dlaczego już tu nie pracujesz skoro było tak dobrze?

@Krystyna

Ludzie szukający pracy, raczej chcą wiedzieć jaka atmosfera panuje w miejscu pracy, jakie są relacje między pracownikami a kierownictwem....jakie warunki finansowe proponuję Firma. Chyba nie zrozumiałaś co napisałam w poprzednim poście. Napisałam że Właściciele są w porządku. A dlaczego już tam nie pracuje? Że względów osobistych.

Agata
@Ania

A co ci oferowali, ciekawe czy warunki finansowe tez takie w porządku? Nie wszyscy maja duże wymagania ja to wiem ale No

A.
Kandydat
@Agata

Na swoje pytanie uzyskasz odpowiedź, umawiając się na rozmowę.

Maja
@A.

A nie da się tego jakoś obejść? Bo tak jakby od odpowiedzi tak trochę zależy czy w ogóle warto iść na rozmowę. A tak to szkoda zmarnować swój czas i firmy. ;)

Ja
Klient
@Maja

Zarys warunków finansowych byłby wskazany chociażby że względu na dużą rotację na tym stanowisku(częste ogłoszenia o pracę)

A. Nowy wpis
@Ja

Warunki finansowe , zakres obowiązków i swoje oczekiwania przedstawi Ci Właściciel na rozmowie kwalifikacyjnej. O ile oczywiście jesteś zainteresowana pracą....a nie robieniem burzy w szklance wody.

Ja Nowy wpis
Klient
@A.

Nie mam pytań

Maja Nowy wpis
@Ja

No to już swoją drogą, fajnie jest mieć pełne info faktycznie. Ale co sądzisz, że tamta rotacja to tylko finansami była spowodowana czy czymś jeszcze? wiadomo jaka na dzień dzisiejszy jest?

Czy MARKET NA WZGÓRZACH zatrudnia studentów?

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j. w mieście Kraków? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Wioletta i Ryszard Dziadkowiec sp.j.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA w firmie MARKET NA WZGÓRZACH ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET NA WZGÓRZACH - Kraków

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie MARKET NA WZGÓRZACH?

Liczba opinii klientów firmy MARKET NA WZGÓRZACH, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET NA WZGÓRZACH
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osiedle Na Wzgórzach 31
    31-725 Kraków
  • NIP: 6780078876 REGON: 350560759 KRS: 0000015040

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MARKET NA WZGÓRZACH