Opinie o MARKET NA WZGÓRZACH w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MARKET NA WZGÓRZACH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MARKET NA WZGÓRZACH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET NA WZGÓRZACH w Kraków

chemon

Witam Wszystkich serdecznie :)... Jestem współwłaścicielem firmy i muszę przyznać, iż na to forum trafiłem zupełnie przypadkowo... Trochę jestem w szoku jak nie-fajnie mogą wypowiadać się co po niektóre osoby. Myślę że przychodzi to im to o tyle łatwo, że jest to anonimowe i kompletnie nie musi zgadzać się z rzeczywistością. Może nie będę tego komentował... Generalnie mam wrażenie że nie jesteśmy tacy straszni ;). Oczywiście jak każda firma mamy swoje problemy. Powiem może tylko że w naszej firmie pracuje wielu pracowników z długoletnim stażem, ale oczywiście zdarzają się też osoby które nie zagrzewają u nas długo miejsca. Staramy się aby atmosfera była rodzinna i zawsze otwarci jesteśmy na rozmowę z naszymi Pracownikami. Cenimy w ludziach uczciwe podejście do pracy i ich zaangażowanie. Niestety nie w każdym przypadku mamy szczęście trafiać na takie osoby. Szanujemy pracę ludzi i staramy się ją wynagradzać adekwatnie do ich podejścia. Oczywiście jest możliwość wewnętrznego awansu i mamy na to w firmie szereg przykładów. Wynagradzania w naszej firmie mają charakter motywacyjny... Ale jak sądzę nie jest to właściwe miejsce na rozwijanie tego tematu... Zainteresowane osoby gorąco zapraszam do kontaktu bezpośredniego... Wierzcie mi - każdy powinien wyrobić sobie swoje własne zdanie.... Serdecznie zapraszam :)

A po latach nie zainwestowano jakoś w ten omawiany sklep? Mam z doświadczenie z pracy jako sprzedawca w spożywczym i u nas to nawet paleciak był, tu w sklepie też coś do pomocy mają? Jedna Pani pisała, że parę lat temu praca zdawała się być ciężka, upewniam się bo oferta wciąż jest dostępna. Zastanawiam się czy jest tu już ta nowoczesna kasa?

Cześć, wcześniej pisaliście tutaj, że żadne benefity nie występują, ogólnie sama praca raczej była odradzana. Teraz jednak jak patrzę po bieżących ofertach dla sprzedawców to widzę ze oferowany jest jakiś motywacyjny system wynagrodzeń oraz dodatkowe świadczenia socjalne. możecie je omówić?

I Nowy wpis

Pracowałam tam kilka lat temu, cudów nie było, powiedzmy sobie szczerze to sklep spożywczy, robota ciężka i przypuszczam dalej najniższa krajowa bez jakichś specjalnych dodatków, ubezpieczenie mieli nawet ok ale tak to nic specjalnego

chemon Nowy wpis

MK

Nie wiem jak jest na innych sklepach, bo pracowałam tylko na Strusia. Ale wiem że dziewczyny są rzucane z jednego sklepu na drugi jak (usunięte przez administratora) Kierowniczka strusia i właściciele porażka. Jeśli to czytacie - nauczcie się jak być prawdziwymi, porządnymi szefami bo to aż boli patrzeć. Jesteście (usunięte przez administratora) tak jak i wasza ukochana Renia. Nie polecam się zatrudniać. Jeśli któreś z was się nad tym kiedyś zastanawiało, polecam szukać gdzie indziej. Nawet nie idźcie na rozmowę bo już na tym etapie traktują was jak (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARKET NA WZGÓRZACH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Obecnie MARKET NA WZGÓRZACH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Sklepu. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 9 czerwca.

Jaka jest stawka początkowa w MARKET NA WZGÓRZACH? 3 października na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kasjer.

Raina

3050 pln. Odliczając składki, odbijanie premii itd - typowa wypłata to 2500 z groszami.

Gabriela
@Raina

Można jakos negocjować tą kwotę czy nie? Widzę że trochę osób szukają i tak się zastanawiam czy aplikować. Piszą w ofertach coś o dodatkowych swiadczeniach dla pracowników, co to konkretnie jest?

@Gabriela

Nie, wszyscy mają płacone tak samo. A dodatkowe świadczenia? Pewnie o niepełnosprawności. Albo jak ma się dzieci, nie wiem, pierwsze słyszę

Kazimierz
@Raina

Dodatkowe świadczenia to pewnie benefity. Coś z tego dają? Np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą? A jak już wspomniałaś o niepełnosprawnych to przyjmują pracowników z orzeczeniem? Pracują tu tacy?

@Kazimierz

Żadnych benefitów. Jak dostaniesz człowieku premię to jest cud, choć ostatnio premia nie istnieje. Z orzeczeniem pracowały kiedyś dwie osoby, chyba jedno z nich pracuje obecnie.

Elżbieta
@Raina

Czemu nie istnieje, za co ucinają te premie? Rozważam ten sklep jeśli chodzi o stanowisko kasjera - sprzedawcy, bo mają teraz tu ogłoszenie. Ale z tego co piszesz to średnio... A może z czasem jest szansa żeby awansować na kierownika czy tylko rekrutują z zewnątrz? Zawsze więcej grosza by pewnie wpadło.

@Elżbieta

Nie ma tu czegoś takiego jak awansowanie na kierownika, sami sobie wybierają kto się nadaje albo zatrudnią nową osobę jeśli jest taka potrzeba. A za co ucinają? Za żywota... Nie możesz na L4 pójść bo będziesz mieć po premii, na przykład.

Kamil

Wczoraj, tj. 15 lutego 2023, stałem w kolejce do kasy na os na Wzgórzach, i słyszałem jak kasjerka komentuje co młoda dziewczyna przy kości kupuje, i jak wygląda. Jeżeli właściciel tej firmy widzi te opinie to bardzo proszę nauczyć kadrę pracującą w tym sklepie że tak się do klientów NIE zwraca. Może i dziewczyna jest trochę większą osobą ale kasjerka powinna być przynajmniej, MINIMALNIE pouczona jak się zwracać do klientów. Wstyd.

Małgorzata

Super, że tutaj dyskusja z pracownikami się nawiązała. Wreszcie jest co czytać przez kandydatów. Ale głosy podzielone czy masakra czy bezproblemowo. Obecnie szukają FAKTURZYSTKI. Macie jakieś info jakie są widełki płacowe jak się ma rok doświadczenia na tej pozycji?

@Małgorzata

Osobiście nie wiem jak się zachowują właściciele w stosunku do fakturzystek, ale wiem że roboty jest dużo. Trzy sklepy do wprowadzenia w komputer dzień w dzień, i dużo telefonów bo im towar nie wchodzi na kasy. Tutaj to na pewno lepiej się przygotować psychicznie.

Gabriela

Firma ma dużo ofert pracy aktualnie, zastanawiam się czy nie zgłosić się na Fakturzystkę. Jednak martwią mnie wasze komentarze... Czy rzeczywiście marnie z wypłatami i traktowaniem przez szefostwo? To raczej kluczowe... Może to dlatego szukają ludzi na aż 4 stanowiska, bo nikt tam nie chce pracować??

@Gabriela

Jestem byłym pracownikiem Marketu na Wzgórzach. Zapewniam Cię, że nie było nigdy problemu z wypłatami. Jestem również zaskoczona, że ktoś napisał cokolwiek złego pod adresem szefostwa. Kompletne bzdury. Nie ma mowy o nieodpowiednim traktowaniu pracowników przez Nich. Trzeba po prostu filtrować to, co się czyta i dzielić na cztery ????

@Ania

A istnieje taka możliwość, że to ktoś z naburmuszonych byłych się właśnie mści? Ktoś odchodził z firmy w dość nieciekawych okolicznościach?

@Maja

Czemu mają służyć te infantylne pytania? Gowork z zasady jest platformą o charakterze informacyjnym a nie plotkarskim.

Krystyna
@Ania

Nie wiem dlaczego się irytujesz, dla mnie to normalne że ktoś kto szuka pracy, chce wiedzieć że firma rozstaje się z pracownikami w dobrej atmosferze. Swoją drogą, dlaczego już tu nie pracujesz skoro było tak dobrze?

@Krystyna

Ludzie szukający pracy, raczej chcą wiedzieć jaka atmosfera panuje w miejscu pracy, jakie są relacje między pracownikami a kierownictwem....jakie warunki finansowe proponuję Firma. Chyba nie zrozumiałaś co napisałam w poprzednim poście. Napisałam że Właściciele są w porządku. A dlaczego już tam nie pracuje? Że względów osobistych.

Agata
@Ania

A co ci oferowali, ciekawe czy warunki finansowe tez takie w porządku? Nie wszyscy maja duże wymagania ja to wiem ale No

A.
@Agata

Na swoje pytanie uzyskasz odpowiedź, umawiając się na rozmowę.

@A.

A nie da się tego jakoś obejść? Bo tak jakby od odpowiedzi tak trochę zależy czy w ogóle warto iść na rozmowę. A tak to szkoda zmarnować swój czas i firmy. ;)

@Maja

Zarys warunków finansowych byłby wskazany chociażby że względu na dużą rotację na tym stanowisku(częste ogłoszenia o pracę)

A.

Warunki finansowe , zakres obowiązków i swoje oczekiwania przedstawi Ci Właściciel na rozmowie kwalifikacyjnej. O ile oczywiście jesteś zainteresowana pracą....a nie robieniem burzy w szklance wody.

@A.

Nie mam pytań

Maja

No to już swoją drogą, fajnie jest mieć pełne info faktycznie. Ale co sądzisz, że tamta rotacja to tylko finansami była spowodowana czy czymś jeszcze? wiadomo jaka na dzień dzisiejszy jest?

@Maja

Odeszłam z firmy całkiem niedawno. Sklepy są 3, każdy z innych działa inaczej. Niestety, w niektórych faworyzacja jest wysoka, w innych mniejsza. Zarobki nie są tego warte, szczególnie jeśli nie masz drugiego dochodu i mieszkasz sama, przykładowo. Ogólnie nie polecam firmy, nie obchodzi ich czy jesteś chora czy nie, masz być w pracy bo Ci utną premię. A o ucinaniu premii to szkoda gadać. Na każdym kroku coś źle, micromanagement, szef 24/7 na kamerach i dzwoni do kierowniczek cały czas, przychodzi i robi zdjęcia i śmieje się na (usunięte przez administratora) że na tym i tym sklepie dziury, mimo że na zmianie jest kasjerka, osoba na mięsie i kierowniczka która nie wie gdzie ma ręce wsadzić. Jeśli szukasz spokojnej pracy, gdzie nie będą się na Tobie wyżywać na każdym kroku - polecam szukać w innym miejscu. :)

@Raina

No dobrze z tego opisu to faktycznie jakoś niekorzystnie to wszystko wygląda. :/ To chorowanie jest martwiące zwłaszcza w aktualnym okresie... Sama nie wiem co o tym sądzić, mimo wszystko możesz wskazać ten ewentualnie "najlepszy" sklep? Może na przyszłość się coś polepszy

@Maja

Mogłabym, ale ze względu na to żeby nie wyszło kim jestem niestety tego nie zrobię, nie mam ochoty potem być atakowaną przez firmę telefonami, więc przepraszam za to. Ale o popolepszenie się czegoś w tej firmie proszę nie liczyć... ;)

Mila
@Raina

Też tam pracowałam po prostu masakra

Alex

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy !

ktoś
@Alex

Osobom wygłaszającym tak niemiłe komentarze... proponowałby skontaktować się z naszymi Pracownikami... Jeżeli ktoś ma z tym problem - z tego co wiem - zapraszają do kontaktu Właściciele...

@ktoś

Proszę się nie przejmować czymś takim, jeśli macie pewność, że to nieprawda. Niestety internet jest pełny trolli, ale myślę, że z pewnością wielu inteligentnych kandydatów będzie potrafiło odróżnić co jest prawdą a co zwykłym hejtem. ;)

@ktoś

Jestem byłym pracownikiem i zgadzam się w 100% z opinią powyżej.

Czy MARKET NA WZGÓRZACH ma ściśle ustalone godziny pracy?

Raina

Nie. Czasami się zdarza przychodzenie na ranną zmianę z popołudnia.

Dawgid235

Tragedia ludzi wogule się nie szanuje zarówno psychicznie jak i pod względem wynagrodzeń. Zjeść śniadanie się nie da biegają te biedne panie od wędlin po kasę moim zdaniem karygodne. Raz słyszałem scenę jak wielka Pani menadżer rozkazywala palcami i pomiatala zamiast coś pomóc wredna beszczelna????

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET NA WZGÓRZACH - Kraków

• Jak się pracuje w MARKET NA WZGÓRZACH?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET NA WZGÓRZACH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET NA WZGÓRZACH?

MARKET NA WZGÓRZACH
  • Osiedle Na Wzgórzach 31