Dom Korkowy Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Dom Korkowy Sp. z o.o.

ramzes

Stanowczo odradzam tego pracodawcę, na rynku mówią o tej firmie że obcina wypracowaną prowizję, podstawa to 2 tys. brutto plus prowizja która co miesiąc jest obcinana, ciągły monitoring GPS, tłumaczenie się z tego ile przesiadujemy u klienta, jest 2 dyrektorów którzy nie mają pojęcia o handlu. P.Roman i P. Grzegorz.

Marcin
@admin 10.08.2015 15:11
Macie w firmie Dom Korkowy Sp. z o.o. dodatki pozapłacowe, benefity? Jeśli tak to napiszcie jakie! Czekamy na komentarze!...

Firma z Krakowa nie trzeba tłumaczyć patrzą by Cię okraść z każdej strony. Nie polecam tej firmy dużo się o nie mówi złych rzeczy np. Ze produkty które mają są bardzo słabe jakościowo i są robione w chinach.

Zostaw opinię o Dom Korkowy Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Korkowy Sp. z o.o.