Kraków

Opinie o Decus Druk

Decus Druk

Dobre czasy wróciły w Decusie. Zapraszamy do współpracy handlowców: Opis stanowiska: aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów oraz usług oferowanych spółkę realizacja planów sprzedaży sporządzanie dokumentacji sprzedażowej w zakresie realizowanych usług Wymagania: doświadczenie w sprzedaży zorientowanie na osiąganie wyników samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami Oferujemy: umowę o pracę + atrakcyjną premię za wyniki pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku

ania

Super firma! Polecam. Mila atmosfera, mili ludzie - rodzinnie. Stała praca, zarobki odpowiednie do włożonego wkładu, godziny pracy idealne. Super.

!
@ania 07.02.2016 16:31

Żadna Ania tam też nie pracowała... Komentarze wystawiane przez "kierownika zarządzającego " Może i kiedyś za dobrych czasów atmosfera owszem była miła ale nie w ostatnim czasie... Jeżeli 1/4 etatu kogoś zadowala to jak najbardziej można aplikować do upadającej firmy

Decus Druk

Żadnej Olek nie pracował w Decus Druk. Obecnie dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy specjalistów ds handlowych. Możliwe że Olek nie przeszedł rekrutacji i jest sfrustrowany. Olku życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy

olek

niepolecam, oferuja umowe zlecenie, smieszna stawke godzinowa a o premi nie wsponme - roczna nie widoczna, na kazdym kroku oszedzaja, wylaczajac ogrzewanie w zimie, swiatlo w godzinach popoludniowych czy ciepla wode.... to obóz pracy... tam powinna byc kontrola PIP'u

Ja
@olek 25.01.2013 19:26

W pełni popieram! 100 racji!

Zostaw opinię o Decus Druk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decus Druk