Galeria Wina

Kraków

Opinie o Galeria Wina

Maciej

Czy coś nowego dzieje się w firmie? Tak dawno nikt nie pisał!!

Cis

Wiesz co, dla niektórych praca i hobby to dość podobne tematy, więc na spokojnie mozna robić co się lubi i nikt nikomu nie broni przecież się rozwijać, żyć, niczego, mam nadzieję, że trochę pomogłem..

Winci

Już ponad rok brak jakich konkretnych informacji na temat Galerii Wina. Dwie osoby zainetersowane tą firmą a odzewu brak. Jest to spora sieć sklepów z winami działąjąca na terenie całej Polski więc jest to bardzo dziwne. Strony internetowej nie posiadają więc może coś jest na rzeczy ? Wie ktoś co się z nimi stało ?

jan winny

również z niepokojem patrzę na sytuację tutaj na forum. nie ma od bardzo dawna żadnego komentarza na tym forum o Galeria Wina. szkoda. chciałem znaleźć tam pracę, dobrze znam się na winach i mam doświadczenie w sprzedaży, ale myślałem że tutaj dowiem się wszystkiego aktualnego o nich jako o pracodawcy. napiszecie co się z nimi teraz dzieje?

klient

A ta sieć jeszcze istnieje ?

pracownica

Sądzę że te negatywne opinie piszą pracownicy którzy zostali zwolnieni i żałując że nie mają możliwości zarobić niezłej kasy piszą bzdury. Pracowałam w Galerii Wina i uważam że traktują bardzo dobrze pracowników i od razu informują o warunkach pracy i płacy. ( usunięte przez administratora )

Hysteria

Właśnie :)

były klient

czy oni jeszcze działają ? czy ktoś wie gdzie jest jakiś ich sklep ?

xxx

Nie mają niestety dobrej opinii. Lepiej szukaj gdzie indziej ..

szukam pracy

Szukam pracy . Czy warto sie u nich zatrudnić ? Czy płacą pensje na czas i nie rolują pracowników ? Nie lubie zmieniać pracy - czy jest szansa, że będą egzystowac dłuzej ?

U\\\\

Te sklepy są obecne w Warszawie, jest ich 4. Natomiast z tego co wiem ma zamiar otwierac następne. Natomiast z drugiej strony proponuje bardzo ciekawe warunki pracownikom.

AAA

Czy Galeria Wina prowadzi jeszcze jakieś sklepy ? Byli w Krakowie w mojej okolicy , ale od pewnego czasu sklep jest nieczynny

Zostaw opinię o Galeria Wina - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Wina