Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

CARO

możecie nam skoczyć!!Dobijamy do 200 aut więc jesteśmy więksi niz nie jedna krakowska korporacja taxi.Ochrona śmiga,ludzie to lubia.

Taak

WLASNIE nie krzyczeć mi tu jak banda 14 latków, tylko zróbcie coś jak dorośli ludzie. Jedynym wyjściem jest dzwonić do oporu, skoro Państwo nam nie pomoże - pomóżmy sobie sami!!!!!

do roboty byscie sie wzieli

TELEFONY W LAPKI I DZWONIC NA SMICIOWOZY JAK JUZ ICH NIE BEDZIE BEDZIE MOZNA MYSLEC CO Z MEGOM I ICAREM ALE WTEDY SIE PEWNIE SAMO WYKLARUJE. A PUKI CO TO E C O 4C AR CA R O WOZY SA NA MIESCIE TO WSZYSCY MAMY RECE ZWIAZANE. WIEC ZAMIAST TYLKO SIE NAPINAC NA FORUM WEZCIE SIE C I O T Y Z A S R A N E ZA TELEFONY I DZWONIC WSZYSCY ILE SIE DA NAMÓWIĆ RODZINY MATKI SIOSTRY SZFAGRA BRATA I KOGO SIE DA I NIECH WSZYSCY ŁADUJOM MIN ILE SIE DA!! GÓRA 2 MIESIACE I SCIERWA NIE BĘDZIE !!!!! I DOPIERO WTEDY BEDZIE MOZNA ZACZĄĆ REALE ROZMOWY I REALNE MYSLENIE O MEDZE I ICARZE !!! a jak sie wolicie obrzucac blotem tylko na forum bo tylko na tyle macie odwage iszkoda wam 5zl na startery to nie liczcie na to ze pociagniecie w tym zawodzie dluzej niz kolejne 2 lata bo juz jest taka tragedia że wyżyć nie idzie.

copacabana

I jak tu ma być dobrze jak tylko wszyscy sobie do gardeł skaczą?! Nikt w icarze, medze nie jezdzi za takie stawki bo tak mu sie podoba, tylko w większości przypadku nie ma wyboru. Ci goscie mają na utrzymaniu rodziny, dzieci, do spłaty kredyty a póki co te dwie sieci zapewniają jaki taki zarobek. (usunięte przez administratora)

@copacabana

Równie dobrze możesz wysłać żonę na ulicę bo nie ma co do garnka włożyć. (usunięte przez administratora)

copacabana
@takibeton

Nie będę ci konkurencji robił bo z głodu umrzesz...

@copacabana

A komu konkurencje robisz? (usunięte przez administratora).

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
glupki

wezcie cie sie lepiej za telefony(usunięte przez administratora)

takibeton

ICARY nie kozakujcie(usunięte przez administratora) .A Postój to macie w krzakach bo nie macie nawet zaniżonych stawek z przed 10 lat.To samo dotyczy MEGI NIECH stoją na ulicy.Skończeni ekonomiści.

hihiharo

Wy betony to kozaki jesteście jak stoicie w kilku na postojach. Jak przychodzi do męskiej rozmowy w cztery oczy to wtedy nagle robicie sie mega grzeczni. Zapytajcie swojego kolegi z (usunięte przez administratora)jak przekopali mu auto na Szkolnym w Hucie za niewyparzony język...

icar

Niestety to prawda. kiedyś mieliśmy wiele argumentów, szczególnie jak icar przechodził na taxi. Wtedy bali się o to czy zostaniemy w icarze jak zdamy egzaminy a teraz mają nas gdzieś. Co im powiemy? Nie przyjmujcie już? Odpowiedzą, że będą dalej przyjmować i co im zrobimy? Nie zapłacimy abonamentu? odejdziemy do innej sieci? To przyjdą inni szczególnie z tych innych sieci do których pójdziemy. Ja kończę z taksówką ale życzę wam powodzenie w walce!

Icar

Dokładanie, to jest początek końca Icara a raczej jazdy w Icarze już teraz jest lipa ide o zakład ze za miesiac dwa będzie 1000 aut. Jesteśmy skonczeni.

głupiicarowiec

z icarami akurat jrst najłatwiej wiec nie zgrywaj cwaniaka-podjedzie pod ciebie 8u kolegów na mine to ci sami podziękują a jak stoisz na postoju to ja sam moge wsiąść i podjade pod pierwszy parking i tam sobie postoimy 2 godzinyto zmiękniesz(na koniec paragon dasz a ja ci 6 zapłace-nie dasz wezwe policje-będziesz mnie chciał wyrzucić to złoże skarge w UM bo nie masz takiego prawa pajacu-a to,że masz czasówke 0.... no cóż ból....)albo wiesz z dwoma kumplami przytrzymamy cie 6godzin- i co zrobisz? kurs to kurs,stałes na postonu spytałem czy wolny...a jak skłamiesz,że byłemnp.agresywnya nie potwierdzi tego mój dyktafon kręce ci normalnie sprawe,wiec nie pizz,że postój jest dla ciebie.ty obniżając ceny nie pomyslałes:zamiast10 kursów musze zrobic 20 żeby zarobić to samo, czyli komuś te 10 odbiore bo jestem pazerną świnią i ten ktoś niezarobi- to kto cie teraz ma żałować egoisto ?minki wczoraj:półanki,mieczykowa,armii kraków,przewóz-która z icara niepamiętam ale dziś przysięgam za twoje cwaniakowanie dwóch poleci do swoszowic-i co mi zrobisz?dzwoń do mnie (usunięte przez administratora)

@głupiicarowiec

możesz mnie pocałować dziadu w chorągiewkę.Zebyś trafił akurat na mnie musiałbyś kupić chyba 700 startówek.Co do postoju to juz ci pisałem ze sie nie loguję na radiu. To co napisałeś świadczy o twoim totalnym braku wiedzy na temat przepisów taxi i do czego taxi służy.Albo jedziesz albo spadaj.Czekać na ciebie moge góra 10 min i to pod warunkiem że ci sie zgodzę.Opuszczając mój samochód płacisz to co wyszło na zegarze a jak wrócisz dopłacasz to co dojedziemy. 6 godz to ty żebraku musisz stać na postoju żeby zrobić rucha za 20 zł.Gdybyś miał ruch to nawet nie zwracałbyś uwagi na icara megę czy caro.

ot cała prawda
@icar

Ten wpis wyczerpuje temat bezsilności buraków którzy tu piszą.... jedyne co mogą to powarczeć jak małe pudelki i poszczekać jak to oni na miny wysyłają i jak to nam wsiądą i będą dwie godziny siedzieć za 6zł.... Taksówkarz nie ma obowiązku stać z klientem! skoro siedzisz w aucie i nie chcesz jechać to oznacza, że jesteśmy u celu i spadówa z auta - a opuszczając auto masz obowiązek zapłacić za to co wyszło do tego momentu ( przepisy porządkowe trzeba postudiować )! Jeśli nie jesteśmy u celu to powiedz dokąd jedziemy ale wtedy taksometr już bije. Siedzieć to se możesz na ławeczce w parku a nie u mnie w aucie niedouku!

mega

Może czas zapoczątkować coś nowego a mianowicie zbieranie się w 10-15osób i przeganiać betonów z dobrych postoi! nas jest 2000 a ich garstka. Jak ich pogonimy to zdechną z głodu hehehe To nie jest żart, bardzo łatwo można by ich pogonić z taką przewagą liczebną!

@głupiicarowiec

jak ty chcesz ze mną jechać dziadu jak wasze tępe gęby każdy taksówkarz zna na pamięć?!Siedzicie i wywalacie gały za każdym razem jak przejeżdża obok was taksówka sieciowa. Beton to największa niedojda taksówkowa.Szczycicie się tym że nie będziecie jeździć za darmo ale prawda jest gdzie indziej.Macie stare rupiecie i wielkie ambicje.Prawdziwy beton to kierowca 919.Ma porządny samochód i odpowiednie stawki.Betonuje na postoju a i z radia czasem pojedzie ale bez zniżek. Taki jak ty tam nie ma szans bo nie masz porządnego samochodu,wyglądu ani kultury osobistej.Nie potrafiłbyś nawet obsłużyć radia czy aplikacji na telefonie.Siedź i gnij w tym rupieciu geniuszu!!!!

@mega

jak nasi szefowie będą dalej przyjmować to nawet nie będziemy musieli się zmawiać żeby im wjechać masowo na postoje i rogi ulic w centrum.U nas puścili już androida więc zaraz będą kolejki do darmowego przyjęcia.

Realny tax

Tylko fantazja Ci pozostała ,naoglądałeś się filmów z SEGALEM i szalejesz ,tylko aby tak zrobić jak mówisz wsiąść do betona i wysiąść bez płacenia musiałby pozwolić Ci najpierw ten drugi a ten drugi to jest STRACH!!!

@icar

No popatrz jaki gieroj, a jaki bystry, jaki spryciarz. Co z tego baranku, że się nie logujesz jak wjeżdżasz na postój. Widać, że w icarze wasz PAN Raś przyjmuje coraz bardziej światły element, średnie IQ w firmie icar skoczyło o ładnych parę punktów w górę, jak ciebie przyjęli. A nie zwróciłeś uwagi inteligencie, że im dłużej stoisz na postoju tym więcej twoich kolegów jedzie na minę, nie wiesz, że właśnie tak to działa ;-))))))

@icar

Jeszcze jedno gamo...niu. Akurat wysyłając was na minę, nawet startówek nie trzeba kupować, bo wasz PAN, ma gdzieś, że wszyscy was minują, ja dzwonię do icara od kilku lat z tego samego numeru i automat lub panie na centrali, przyjmują wszystkie moje zlecenia bez mrugnięcia okiem ;-))))))) Już nawet w caro, czy eko po kilkudziesięciu minach z jednego numeru, trzeba zmienić numer, w medze najlepiej to działa bo już po kilku minach blokują numer, ale mega ma bardzo dobry program do minowania, ściągamy go sobie na smartfona i minujemy ich dziesiątkami:-))))) Mam kolegów w wielu sieciach sam jeżdżę w jednej z trochę mniejszych sieci i wiem, że już nie jeden ma na smartfonie ściągnięty nowy program megi do zamawiania taksówek. Ot byłem przeciwny smartfonom, ale teraz widzę, że trzeba iść z duchem czasu ;-)))))))

@gienek

mam to w du pie!!!Jak bym chciał jeździć z radia to bym jeździł.W centrum sie nie zapisuję i staję koło takich dziadów jak ty żeby ciśnienie im skakało na maxa.Jeszcze żaden sie nie odważył podejść sam żeby ewentualnie mnie ładnie poprosić o opuszczenie pojazdu.Chciałeś dziadu żebym zdał egzamin więc zdałem i będę stawał na postoju zawsze kiedy będę chciał. A gość o nicku realny strach ma pewno 150 cm wzrostu,bmw 5 z 88 r i gruby łańcuch z tombaku.Myśli że ktoś normalny się go wystracha.Kilka leszczy poszło od nas na betona i stoją przy rynku na anny,szewska/jagielońska,krzyża/mikołajska i jakoś nikt ich nie przepędził.Twardzi jesteście w grupie i na forum.

icar

po co tracić czas na jazdę ich trupami.Po prostu zamiast stać tam gdzie kończymy kurs wjeżdżajmy na najbliższy postój w krakowie.Jak tak kozakuja niech zobaczą ile przywiozą kasy do domu.Od dziś zmawiam chłopaków. Wcześniej nie chciało mi się dojeżdżać na postoje,pilnować kolejki i zabierać robotę betonom.Ale skoro tak skaczą to czas ich uczyć że już dawno nie są "Panami Taksówkarzami" Większość z nich to chłopy ze wsi którzy zapomnieli że Kraków to nie ich miasto!!!

Icar

Świętą prawde pisze kolega. Smutne ale prawdziwe. Jesteśmy cipusiami, nie robimy nic żeby było lepiej. Jest nas 700 aut, weszła możliwość jazdy na androidzie za 3 miesiące będzie nas ponad 1000 a wtedy będą problemy żeby zarobić nawet w weekend. Pamiętacie jak radio padało co weekend? Dlaczego wtedy potrafiliśmy sie zebrać i wparowac do biura w tylu chłopa że Ras musiał krzyczeć do mikrofonu. Czemu teraz nie chwycimy sie za jaja? Jeśli do Icara dojdzie jeszcze 200 aut nie będzie już odwrotu czysta matematyka już teraz przypada 230 zleceń na kierowcę. Albo teraz albo będzie po nas.

...

słuchaj no du..ny betonie a powiedz na którym winklu stoisz...udowodnię Ci że bez żadnego problemu na nim stane i nie tylko ja...jak tylko będziemy chcieli..możesz nam naskoczyc ...

@icar

tu panie (usunięte przez administratora) jesteś w błędzie-to ty nie znasz przepisów a wiesz prawdopodobnie tylko to co ci pan (usunięte przez administratora) powiedział a ty to łyknąłeś j(usunięte przez administratora)

@ot cała prawda

oj słabo znasz przepisy....klient wsiada do auta na postoju i ma prawo życzyć sobie tak samo jazdy jak i postoju-po to m.in.została ustalona. opłata za godz.postoju.fakt,że wasz szefuncio z niej zrezygnował nie ozn.że przepisy dla was są inne niż dla reszty taksówkarzy.-zanim odpiszesz opisując jaki jesteś cwany i co ty byś niezrobił zadzwoń do U.M. i spytaj co możesz w takim wypadku.jak ktoś jest mądry i uparty to leżysz(i nie pisze tego złośliwie ).teoretycznie :na taksometrze jest 20 zł -jedna osoba wychodzi druga zostaje-żebyś sie nie martwił dostajesz 30zl-i co ? drukujesz następne patagony co 10 minut?zapytaj w U.Mczy ci wolno.....przykład 2-jest 1klient zamówił z radia-zostawia ci 50zł na kasie jest np.15 i idzie na zakupy- ty odjechałeś(już ci niewolno bo musiałbyś mieć 50 na kasie)ale pomińmy to narazie-klient nie zdążył na samolot gdzie bilet kosztował np.900.przegrywasz w każdym sądzie-zamówił usługe,nadpłacił przy wysiadaniu a fy odjechałeś-NIE WOLNO CI TAK SAMO JAK MI(tylko ja mam czasówke).usługa taxi to nie zawsze przejazd-składową jest postój który każdy klient ma prawo ZARZĄDAĆ a jak ci sie to nie podoba to powiedz to do swojego pana-zgodnie z literą prawa nic nie możesz zrobić więc dziękuj bogu,że taki klient ci sie nie trafił bo nie wierze,że twój pan by ci wtedy pomógł.....chcesz dalej rozmawiać to ok.ale na argumenty(pierwsze poczytaj co to jest usługa taxi i zadz.doU.M.)-ja narazi . przyłączam sie do sugestii minowania oszustów i chwilowego odpuszczenia "innym tematom" więc jeżeli nie chcesz dyskusjii na argumenty to uważam,że to koniec dyskusji- jeżeli chcesz na argumenty to czekam gdzie znajde te przepisy mówiące,że klint może tylko jechać lub,że w trakcie kursu moge bez zgody klienta kończyć i zaczynać nowy kurs w trakcie jednej usługi przewozowej taxi naliczając mu 2 razy lub więcej opłate startową.

głupiicarowiec

z icarami akurat jrst najłatwiej wiec nie zgrywaj cwaniaka-podjedzie pod ciebie 8u kolegów na mine to ci sami podziękują a jak stoisz na postoju to ja sam moge wsiąść i podjade pod pierwszy parking i tam sobie postoimy 2 godzinyto zmiękniesz(na koniec paragon dasz a ja ci 6 zapłace-nie dasz wezwe policje-będziesz mnie chciał wyrzucić to złoże skarge w UM bo nie masz takiego prawa pajacu-a to,że masz czasówke 0.... no cóż ból....)albo wiesz z dwoma kumplami przytrzymamy cie 6godzin- i co zrobisz? kurs to kurs,stałes na postonu spytałem czy wolny...a jak skłamiesz,że byłemnp.agresywnya nie potwierdzi tego mój dyktafon kręce ci normalnie sprawe,wiec nie pizz,że postój jest dla ciebie.ty obniżając ceny nie pomyslałes:zamiast10 kursów musze zrobic 20 żeby zarobić to samo, czyli komuś te 10 odbiore bo jestem pazerną świnią i ten ktoś niezarobi- to kto cie teraz ma żałować egoisto ?minki wczoraj:półanki,mieczykowa,armii kraków,przewóz-która z icara niepamiętam ale dziś przysięgam za twoje cwaniakowanie dwóch poleci do swoszowic-i co mi zrobisz?dzwoń do mnie :86 końcówka baranie:))))))

dr wiktor wektor

jesli wladze nie widza problemu w tych szmatowozach to ja stwierdzam ze uczciwie nie warto pracowac w tym kraju. po co mi licencja? po co mam prowadzic dzialalonosc gosp>? odprowadzac zus? itp? trzeba na chama, koguta na dach taksometr i jazda. ile razy w roku mnie ktos skontroluje????

dr wiktor wektor

zastanawiam sie nad jakims oficjalnym protestem pod urzedem Miasta przeciwko tym caro eko itp, nasze władze maja wszystko w (usunięte przez administratora) nie pomogą protesty? to sami bedziemy wymierzać sprawiedliwośc, ale już nie minami.

gienek

Poszli następni. Różne adresy szpital okulistyczny na Wzgórzach, os. Piastów, os. Złotej jesieni, kopalnia soli w Wieliczce. Dzisiaj szm....tki mają ruch od rana :-)))))))))))) Panowie dzwońcie, bo naprawdę ta zaraza się szerzy poczytajcie ogłoszenia o pracy na gumtree jak się szm .... cairze ogłaszają. I o zgrozo w caro juz mają tyle aut, że nawet do huty w dzień i w nocy (testowałem) mają czas dojazdu 10 minut, a podjeżdżali nawet szybciej, na lotnisku gość był po niecałych 15 minutach.

macho

Najlepsi są panowie macho ze spółdzielni na rogu szpitalna pijarska. Stoja tam goście z barbakanu, mpt i jeszcze paru niedobitków. Panowie spółdzielcy obstawiają ta krzyżówkę od jakiegoś czasu i chwała im za to, ze zabierają chociaż część klienteli szma....ciarzy. Jest tylko jeden problem, jakiś czas temu stanąłem im tam, tak bardziej dla jaj, żeby sprawdzić reakcję (mam swój winkiel) - jeden macho z mpt otworzył okno i poprosił, żebym tu nie stawał bo to ich miejsce, oczywiscie zlałem gościa i zaczekałem aż ktoś mi wsiądzie i dopiero odjechałem z klientem. Ale do czego zmierzam? Otóż praktycznie codziennie tamtędy przejeżdżam i niejednokrotnie widziałem jak twardziele stoją na krzyżówce, a pozostała część spólłdzielców czeka na swoją kolej na postoju. Najlepsze jest to, że na tym samym postoju razem z nimi stoi gość z caro(prawdopodobnie z licencją, bo ma herb z numerem bocznym, koguta i naklejkę na przedniej szybie) dodatkowo szczególnie w weekendy na tym samym postoju oprócz nich i gościa z caro stoi zazwyczaj 2 lub 3 icary!!!!! Twardziele próbowali pogonić betona, a stoją razem z caro i icaritasami - PRZYJACIELE Z PODWÓRKA UHAHAHAHAHA Nie dość że boją się podejść do szmacia .... rzy żeby ich pogonić to nawet na minę ich nie puszczą i tak sobię tworzą spółdzielnię z caro i icarami o megach nie wspominając którev też tam widziałem. BRAWO PANOWIE OBY TAK DALEJ!!!!!

romek

W icarze ruch taki jakby go wogóle nie było to co sie dziwisz ze na postoje wjezdzają. Coś do gara trzeba wlożyć.

mirek
@romek

Dzwoniłem właśnie do biura. Powiedzieli, ze można podjeżdzać jak chce się pracować na telefonie. działa to równolegle tj można jeżdzić z tym i z tym w aucie. Teraz to już będzie armagedon z nowymi kierowcami...

xxx

i co w tym dziwnego że icar przechodzi na androida wszyscy nie długo przejdą nie rozumiem o co znowu kręcicie aferę przechodzą to przechodzą plus tylko dla tych co będą chcieli do nich przejść ( mniejsze koszty )

Icar

Nie ma żadnego androida przez najbliższe dwa lata skończ (usunięte przez administratora)

obserwator
@Icar

Jest. Sam już widziałem auto icara z androidem. Systemy dIalają rownolegle.

BETON NOWY

Beton 2 ,bardzo dobrze napisałeś -WYOBRAŻNIA i nie potrzeba ITD

bet

Na ul. Suchy Jar Eko czas realizacji pół godziny auto jedzie z centrum Ford Modneo "kurs" do Michałowic pewnie sobie trzepal jak jechał.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR