Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Hamer Kraków Sp. z o.o.?

hmm Nowy wpis

@loko a żadnych pozytywów nie znajdziesz w tej firmie?

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hamer?

loko Nowy wpis
@Pytanie

Po niewielkich podwyżkach zmniejszono liczbę godzin i tak czy inaczej nie pozwolą Ci zarobić godziwych pieniędzy. A urlop???? W maju już musisz brać bezpłatny bo z byle powodu trzeba zostać w domu. Dobra atmosfera ?? Jak sobie stworzysz ...

Ziko ##

Marna firma kto ma dobre chody i gadane ma kasę. Cd nastąpi ciekawszy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Abdul

to wszyto 100 %%% prawda nie polecam pracowałem tam to wiem szkoda życia na taką firmę wyzysk i nic więcej no chyba że chcecie zarabiać grosze to polecam Pozdrowienia dla pana Pawła i jego ekipy

Tomek

Zgadzam się z wszystkimi z wyjątkiem RAKSO. To chyba ktoś z kadry zarządzającej napisał. Pozdrawiam pana Tadzia i powrotu do zdrowia życzę .

roko

socjal spoko, jeden z szefów też ok a ogólnie firma tragedia ludzie tam pracujący nie wszyscy ale większość to mało zarabiające sprzedawczyki i gbury do potęgi kierownictwo nie mający pojęcia o niczym cwaniaki. Raczej radził bym poszukać czegoś innego

były pracownik

Jeżeli ktoś poszukuje firmy w której chce się rozwijać to tej firmy absolutnie nie polecam. Marne zarobki, praca po 12 lub więcej godzin. Przelewy za podstawowe godziny, reszta w koperty. To firma na przetrwanie do momentu znalezienia czegoś lepszego. Firma dla ludzi którzy nie potrzebują wiele zarobić, ale którzy chcą prawie na legalu napić się w pracy. Na te rzeczy są przymykane oczy.

rakso

solidna

Zostaw merytoryczną opinię o Hamer Kraków Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hamer Kraków Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.
Hamer Kraków Sp. z o.o.