Hamer
3 18 6 5 1

Opinie o Hamer

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak przedstawia się sytuacja Hamer na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kraków i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

TakNie

Abdul
 Opinia

to wszyto 100 %%% prawda nie polecam pracowałem tam to wiem szkoda życia na taką firmę wyzysk i nic więcej no chyba że chcecie zarabiać grosze to polecam Pozdrowienia dla pana Pawła i jego ekipy

Tak13Nie

Tomek
 Opinia

Zgadzam się z wszystkimi z wyjątkiem RAKSO. To chyba ktoś z kadry zarządzającej napisał. Pozdrawiam pana Tadzia i powrotu do zdrowia życzę .

Tak12Nie

roko
 Opinia

socjal spoko, jeden z szefów też ok a ogólnie firma tragedia ludzie tam pracujący nie wszyscy ale większość to mało zarabiające sprzedawczyki i gbury do potęgi kierownictwo nie mający pojęcia o niczym cwaniaki. Raczej radził bym poszukać czegoś innego

Tak6Nie

były pracownik
 Opinia

Jeżeli ktoś poszukuje firmy w której chce się rozwijać to tej firmy absolutnie nie polecam. Marne zarobki, praca po 12 lub więcej godzin. Przelewy za podstawowe godziny, reszta w koperty. To firma na przetrwanie do momentu znalezienia czegoś lepszego. Firma dla ludzi którzy nie potrzebują wiele zarobić, ale którzy chcą prawie na legalu napić się w pracy. Na te rzeczy są przymykane oczy.

Tak16Nie

rakso

solidna

TakNie1

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Hamer - Kraków