Hamer
3 18 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Hamer?

TakNie
Abdul Nowy wpis

to wszyto 100 %%% prawda nie polecam pracowałem tam to wiem szkoda życia na taką firmę wyzysk i nic więcej no chyba że chcecie zarabiać grosze to polecam Pozdrowienia dla pana Pawła i jego ekipy

Tak13Nie

Tomek Nowy wpis

Zgadzam się z wszystkimi z wyjątkiem RAKSO. To chyba ktoś z kadry zarządzającej napisał. Pozdrawiam pana Tadzia i powrotu do zdrowia życzę .

Tak13Nie

roko Nowy wpis

socjal spoko, jeden z szefów też ok a ogólnie firma tragedia ludzie tam pracujący nie wszyscy ale większość to mało zarabiające sprzedawczyki i gbury do potęgi kierownictwo nie mający pojęcia o niczym cwaniaki. Raczej radził bym poszukać czegoś innego

Tak6Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
były pracownik

Jeżeli ktoś poszukuje firmy w której chce się rozwijać to tej firmy absolutnie nie polecam. Marne zarobki, praca po 12 lub więcej godzin. Przelewy za podstawowe godziny, reszta w koperty. To firma na przetrwanie do momentu znalezienia czegoś lepszego. Firma dla ludzi którzy nie potrzebują wiele zarobić, ale którzy chcą prawie na legalu napić się w pracy. Na te rzeczy są przymykane oczy.

Tak17Nie

rakso

solidna

TakNie2

Zostaw opinię o Hamer - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie