Hamer

Kraków

Hamer

Opinie o Hamer

Jak przedstawia się sytuacja Hamer na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kraków i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Abdul

to wszyto 100 %%% prawda nie polecam pracowałem tam to wiem szkoda życia na taką firmę wyzysk i nic więcej no chyba że chcecie zarabiać grosze to polecam Pozdrowienia dla pana Pawła i jego ekipy

Tomek

Zgadzam się z wszystkimi z wyjątkiem RAKSO. To chyba ktoś z kadry zarządzającej napisał. Pozdrawiam pana Tadzia i powrotu do zdrowia życzę .

roko

socjal spoko, jeden z szefów też ok a ogólnie firma tragedia ludzie tam pracujący nie wszyscy ale większość to mało zarabiające sprzedawczyki i gbury do potęgi kierownictwo nie mający pojęcia o niczym cwaniaki. Raczej radził bym poszukać czegoś innego

były pracownik

Jeżeli ktoś poszukuje firmy w której chce się rozwijać to tej firmy absolutnie nie polecam. Marne zarobki, praca po 12 lub więcej godzin. Przelewy za podstawowe godziny, reszta w koperty. To firma na przetrwanie do momentu znalezienia czegoś lepszego. Firma dla ludzi którzy nie potrzebują wiele zarobić, ale którzy chcą prawie na legalu napić się w pracy. Na te rzeczy są przymykane oczy.

rakso

solidna

Zostaw opinię o Hamer - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamer