Lobo sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Lobo sp. z o. o.

Jajos

Oddział sufczyn tragedia kierownik i logistyk dbaja o wlasne d... i nawet aut nienaprawiaja tylko zalatwiaja lewe fv i kase biora do kieszeni niech sami dymaja tone piwa na drugie pietro zlamasy

Doradztwo

Czy zmieniło się coś w firmie? Może jednak poprawiło się w firmie i rzadko piszecie? Pracowałem w Lobo i było super dlatego czasami czytałem opinie o firmie.

Aneta

@msco masz na myśli? Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w kieleckim oddziale?

ms

kto raz pracował w lobo oddział kielce za przedstawiciela handlowego drugi raz już nie będzie chciał....... tak tam jest "dobrze".....

Aneta

@Feleknawet jeśli w tej chwili firma nie ma aktywnych ofert pracy, zawsze warto przesłać swoją aplikację. Możliwe, że w ten sposób uda Ci się dostać do pracy w Lobo.

janek

A kto jest aktualnie prezesem w kielcach? ta sama osoba od wielu lat czy zaszły jakies zmiany i jest ktoś nowy?

Felek

Czy Lobo nie ma zupełnie zapotrzebowania na nowych pracowników? Fajna firma tak słyszałem i szukam pracy.

Zainteresowany

Może ktos coś powiedzieć o pracy w Lobo jako PH. Jaka jest podstawa, czy premie sa realne i w jakich kwotach, jakimi samochodami jezdza PH. Bede wdzieczny za info.

Aneta

Byliście na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lobo? Czego mogą się spodziewać kandydaci?

kilof

Czy firma nie ma w chwili obecnej nowych ofert pracy? Jestem z wykształcenia poligrafem i słyszałem trochę dobrego o Lobo. Gdyby kos mógł podzielić się wiedzą będę wdzięczny.

skromny

cóż jest jak jest ale nie jest tak jak mówili po prostu płaca w terminie a niektórych traktuje się bardzo z góry jak mało inteligentnych , ale widać nie bierze się pod uwagę tego kto co umie tylko przede wszystkim siłe fizyczną, praktycznie brak możliwości rozwoju i jakiegokolwiek awansu a co do donosicielstwa do pokoju 102 to chyba wszyscy wiedzą kto i dlaczego , ja wolę mieć kolegów i przyjaciół niż wystawiać swój honor za kasę więc może ktoś czasem spojrzy na to z drugiej strony , bo jak na razie to tylko wiele niezrozumiałych pomówień co niektórych na szefów i kolegów a prawda jest jaka jest, ale pewnie już niedługo

Memento
@skromny 14.01.2017 13:35

Lobo jest spoko firmą, dbają o pracownika a to jest dużo.

kkk
@Memento 23.01.2017 11:51
Lobo jest spoko firmą, dbają o pracownika a to jest dużo.

Dbają o pracownika ha ha ha.....trochę pracuje w Kielcach jako PH (czas szukać czegoś lepszego) niby kto tam dba o pracownika??wszystko co należy do jednego jaśnie pana chorego na tytuły (były pracownik maspex)spychane jest na zasadzie załatw sobie,to nie moja sprawa,nie mój problem itp itd nie ma do kogo się zwrócić w normalnych codziennych sprawach służbowych bo waść pan robi się agresywny gdy zadzwonisz do niego o jeden raz za dużo......bo przecież on do domciu chce po 15 a PH niech tyra po min 10 h

Jaro

a jak oceniacie ludzi zarządzających tą firmą w Kielcach? bo jak dla mnie oprócz zarobków liczy się też to kto stoi na górze i decyduje o wszystkim

kkkk
@Jaro 16.11.2016 20:15

Jak się nie pomylą to prawdy nie powiedzą,.........

Mnikczej

Ja tam uważam, że Lobo sp. z o. o. jest naprawdę spoko firmą, ja uważam, że warto się nimi interesować, chociażby dla pieniędzy, które można zarobić tutaj

Amika
@Mnikczej 07.09.2016 11:38

Może wiesz coś o pracy w Lobo.? Bardzo chciałabym tu pracować ale kilka informacji jest mi potrzebnych. O jakich pieniądzach można mówić i czy płaca w terminie.?

wirtualjack

Nie mam pojęcia z kąd te opinie. Kawalerzy z długami i małolaci którzy nie pracowali w innych firmach. Czas pracy normowany. Pracujesz więcej zarobisz więcej lecz tylko jeśli chesz. Praca zmianowa? Sam się decydyjesz przy zatrudnieniu. Zarobki! Konwojent bez dłoni zarobi wiecej niż w konkurencji. Rotacja pracowników? 90% załogi pracuje na umowach na czas nieokreślony. Jeżeli byłeś na okresie prubnym 3 miesiące i niepotrafiłeś prowadzić samochodu układać towaru nosić zgrzeweg to sam sobie odpowiedz- jesteś.... Nikt Ci nieda zarobić odrazu trzech tysięy. Może wspomnecie o dodatkach dla pracowników, o premiach kwartalych, o dodatkach dla dzieci, o wyprawkach o paczkach światecznych, o wolnyych weekendach- dużo wymieniać. Zazdrość ludzi którzy niepotrafili sprostać wymaganią Firmy. Trzeba spytać reszty załogi tak poteżnej Firmy dlaczego się nie zwalniają. Ciekawe!

strojny
@wirtualjack 26.03.2015 02:37

cos mi sie wydaje ze jesteś z 2 zmiany, i z akwarium nie wychodzisz, a do tego dobry z ciebie donosiciel do pok.102. tyle w temacie tacy jak ty to może zarobią ale nie o to w pracy chodzi zeby zarabiały nazwiska a nie kwalifikacje

mariola
@wirtualjack 26.03.2015 02:37

I tu tkwi sekret twojej wypowiedzi:" nie bądź mądrzejszy od szefa", sadzisz byki ort, że aż oczy więdną, dlatego jeszcze tam pracujesz.

rafik_rav

witam,czy sa przyjęcie do lobo,jako magazynier/konwojent?ile sie zarabia

PH

Jestem ciekaw ile osób jest na rekrutacji na PH w Tarnowie... Rozmowa z kierownikiem regionu, bardzo inteligenta i dużo można się o pracy dowiedzieć...

nowy

Nie wiem ja byłem na rozmowie niedawno i zaproponowali mi na rękę 2500 netto to chyba nie złe pieniądze. A jak będzie to się okaże

Zostaw opinię o Lobo sp. z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobo sp. z o. o.