Opinie o Lobos

Jacus
użytkownik zarejestrowany

Co takiego się dzieje w Lobos, że firma ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty czy inny powód?

Jacus
użytkownik zarejestrowany

Może Lobos nie jest idealna firmą ale chyba niektórzy przesadzają z tym narzekaniem! Nie rozumiem dlaczego niektórzy dają sobie prawo do oceny firmy wg własnego wzoru? Może trzeba popracować dłużej i wówczas poznamy więcej tematów, będziemy mogli oceniać

Nicko
@Jacus tydzień temu

Co masz na myśli pisząc o własnym wzorze oceniania firmy?

były już pracownik

pracowałem tam mniej już rok i szczerze sam nie wiem dlaczego tak długo tam wytrzymałem... głównym moim zarzutem jest niekompetencja menadżera (pracowałem w teamie marketingowym)., który nie ma zielonego pojecia o zarządzaniu zespołem, nie mówiąc już o marketingu. Co do firmy to nie można doprosić sie o minimalna podwyżke ale na imprezy firmowe zawsze znajdują sie pieniądze. pomine juz wszechobcny nepotyzm

użytkownik zarejestrowany

@były już pracownik mógłbyś się podzielić z użytkownikami forum czemu nie polecasz Lobos? Jak długo tam pracowałeś? Zawsze warto uzasadniać swoje zdanie. Osoby, które chciałyby się zatrudnić w firmie Lobos na pewno będą zainteresowane tematem.

były już pracownik

Nie polecam pracy w firmie Lobos nikomu

użytkownik zarejestrowany

Czy są na forum aktualni pracownicy firmy Lobos, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania użytkowników @Miętus i @Gość? Może sami już próbowaliście na własną rękę się dowiedzieć i teraz możecie innym użytkownikom odpowiedzieć?

Miętus
użytkownik zarejestrowany

Widziałem pracę dla przedstawiciela handlowego. Może mi ktoś podpowiedzieć co dostaje się na wyposażenie? Na jakie premie lub dodatki można liczyć i po jakim czasie dostaje sie podwyżkę? Słyszałem dobre opinie o Lobos.

Gość

Podbijam pytanie które ktoś napisał wyżej: Czy może ktoś napisać kto w tej firmie pracuje, ile na rękę zarabia magazynier i czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy w sobotę też trzeba przyjść ?

użytkownik zarejestrowany

@zoltan89 Proponuję zapytać o wszystkie kwestie dotyczące pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w Lobos pod adresem e-mail: biuro@lobos.pl

Zainteresowany

Czy może mi ktoś napisać kto w tej firmie pracuje, ile na rękę zarabia magazynier i czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy w sobotę też trzeba przyjść ? Dzięki za odpowiedź.

nie polecam pracy w tej firmie

zoltan89

Witam, czy ktoś wie jak się pracuje jako PH w oddziale w Krakowie? Jakie warunki zatrudnienia ?

tomrk
użytkownik zarejestrowany

No ale nie kżdy przecież będzie pracował na własną działaność, wydaje mi się, że powinni jednak dawać normalne umowy.

Grono

Podobno....

rt
@Grono 07.10.2016, 02:58
Podobno....

Nie jest tak źle :), a przynajmniej całkiem korzystnie to wychodzi jak ktoś chce na działalność jak w moim przypadku.

Krystek

Ile osob tyle opinii. Gdy ja sie tam zatrudnialem 2 lata temu przekonalo mnie jedno - wiekszosc osob miala tam po 10, 15 niektozy po 20 lat stazu pracy. Dodam ze te osoby nadal tam pracuja, mysle ze reszta dywagacji jest zbedna.

Zibi

mój kumpell pracuje w Lobosie ponad 10 lat jako PH i wiem ze jest tam dużo pracowników z podobnym stażem , bardzo chwali pracę jest na własnej działalności już kawałek czasu i nie lamentuje :)

tomrk
użytkownik zarejestrowany

no własnie dla mnie to też jest na minus, bo jednka za swoją działalnośc to musisz płacić tez konkretną kwotę za co miesiąc i też nie masz pewnosci czy faktycznie na plus na tym wyjdziesz tak co miesiąc.. no sam teraz nie wiem już w sumie na co się zdecydować. Mam nadzieje, ze teraz pojawią się jakieś nowe oferty pracy od nich.

zadowolony

Większość z tych opinii jak widać pochodzi z przed dwóch lat, w tym czasie wiele się w firmie zmieniło. Moja współpraca z firmą Lobos, jeszcze jak pracowałem w innej firmie, układała się na tyle dobrze że teraz szukając nowej pracy chce aplikować do nich i tak właśnie znalazłem tą stronę z opiniami. Od 2012 roku minęło trochę czasu więc uważam iż każdy powinien sam spróbować i samodzielnie ocenić.

ciekawy

Jak się pracuje w oddziale w Nowym Sączu? Nie oferują normalnego etatu tylko śmieciówki?

gość

Czy ktoś jeszcze może się podzielić opinią na temat pracy w LOBOSIE, oddział Nowy Sącz? Wybieram się na rozmowę na stanowisko handlowiec-fakturzystka. Jakie obowiązki, wynagrodzenie, atmosfera pracy?

Zapytanie

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy jako koordynator handlowy, a dokładnie podejżewam że jest to praca jako przedstawiciel handlowy. czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat tej firmy ? Jakie zarobki, jak wygląda rekrutacja itp?

Zostaw opinię o Lobos - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobos