Opinie o Lobos

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobos

Jacus
użytkownik zarejestrowany

Co takiego się dzieje w Lobos, że firma ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty czy inny powód?

Jacus
użytkownik zarejestrowany

Może Lobos nie jest idealna firmą ale chyba niektórzy przesadzają z tym narzekaniem! Nie rozumiem dlaczego niektórzy dają sobie prawo do oceny firmy wg własnego wzoru? Może trzeba popracować dłużej i wówczas poznamy więcej tematów, będziemy mogli oceniać

Nicko
@Jacus tydzień temu
Może Lobos nie jest idealna firmą ale chyba niektórzy przesadzają z tym narzekaniem! Nie rozumiem dlaczego niektórzy dają sobie...

Co masz na myśli pisząc o własnym wzorze oceniania firmy?

były już pracownik

pracowałem tam mniej już rok i szczerze sam nie wiem dlaczego tak długo tam wytrzymałem... głównym moim zarzutem jest niekompetencja menadżera (pracowałem w teamie marketingowym)., który nie ma zielonego pojecia o zarządzaniu zespołem, nie mówiąc już o marketingu. Co do firmy to nie można doprosić sie o minimalna podwyżke ale na imprezy firmowe zawsze znajdują sie pieniądze. pomine juz wszechobcny nepotyzm

Iza
użytkownik zarejestrowany

@były już pracownik mógłbyś się podzielić z użytkownikami forum czemu nie polecasz Lobos? Jak długo tam pracowałeś? Zawsze warto uzasadniać swoje zdanie. Osoby, które chciałyby się zatrudnić w firmie Lobos na pewno będą zainteresowane tematem.

były już pracownik

Nie polecam pracy w firmie Lobos nikomu

Iza
użytkownik zarejestrowany

Czy są na forum aktualni pracownicy firmy Lobos, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania użytkowników @Miętus i @Gość? Może sami już próbowaliście na własną rękę się dowiedzieć i teraz możecie innym użytkownikom odpowiedzieć?

Miętus
użytkownik zarejestrowany

Widziałem pracę dla przedstawiciela handlowego. Może mi ktoś podpowiedzieć co dostaje się na wyposażenie? Na jakie premie lub dodatki można liczyć i po jakim czasie dostaje sie podwyżkę? Słyszałem dobre opinie o Lobos.

Gość

Podbijam pytanie które ktoś napisał wyżej: Czy może ktoś napisać kto w tej firmie pracuje, ile na rękę zarabia magazynier i czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy w sobotę też trzeba przyjść ?

Iza
użytkownik zarejestrowany

@zoltan89 Proponuję zapytać o wszystkie kwestie dotyczące pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w Lobos pod adresem e-mail: biuro@lobos.pl

Zainteresowany

Czy może mi ktoś napisać kto w tej firmie pracuje, ile na rękę zarabia magazynier i czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy w sobotę też trzeba przyjść ? Dzięki za odpowiedź.

Były pracownik

nie polecam pracy w tej firmie

zoltan89

Witam, czy ktoś wie jak się pracuje jako PH w oddziale w Krakowie? Jakie warunki zatrudnienia ?

tomrk
użytkownik zarejestrowany

No ale nie kżdy przecież będzie pracował na własną działaność, wydaje mi się, że powinni jednak dawać normalne umowy.

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

Grono

Podobno....

rt
@Grono 07.10.2016, 02:58
Podobno....

Nie jest tak źle :), a przynajmniej całkiem korzystnie to wychodzi jak ktoś chce na działalność jak w moim przypadku.

Krystek

Ile osob tyle opinii. Gdy ja sie tam zatrudnialem 2 lata temu przekonalo mnie jedno - wiekszosc osob miala tam po 10, 15 niektozy po 20 lat stazu pracy. Dodam ze te osoby nadal tam pracuja, mysle ze reszta dywagacji jest zbedna.

Zibi

mój kumpell pracuje w Lobosie ponad 10 lat jako PH i wiem ze jest tam dużo pracowników z podobnym stażem , bardzo chwali pracę jest na własnej działalności już kawałek czasu i nie lamentuje :)

tomrk
użytkownik zarejestrowany

no własnie dla mnie to też jest na minus, bo jednka za swoją działalnośc to musisz płacić tez konkretną kwotę za co miesiąc i też nie masz pewnosci czy faktycznie na plus na tym wyjdziesz tak co miesiąc.. no sam teraz nie wiem już w sumie na co się zdecydować. Mam nadzieje, ze teraz pojawią się jakieś nowe oferty pracy od nich.

zadowolony

Większość z tych opinii jak widać pochodzi z przed dwóch lat, w tym czasie wiele się w firmie zmieniło. Moja współpraca z firmą Lobos, jeszcze jak pracowałem w innej firmie, układała się na tyle dobrze że teraz szukając nowej pracy chce aplikować do nich i tak właśnie znalazłem tą stronę z opiniami. Od 2012 roku minęło trochę czasu więc uważam iż każdy powinien sam spróbować i samodzielnie ocenić.

ciekawy

Jak się pracuje w oddziale w Nowym Sączu? Nie oferują normalnego etatu tylko śmieciówki?

gość

Czy ktoś jeszcze może się podzielić opinią na temat pracy w LOBOSIE, oddział Nowy Sącz? Wybieram się na rozmowę na stanowisko handlowiec-fakturzystka. Jakie obowiązki, wynagrodzenie, atmosfera pracy?

Zapytanie

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy jako koordynator handlowy, a dokładnie podejżewam że jest to praca jako przedstawiciel handlowy. czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat tej firmy ? Jakie zarobki, jak wygląda rekrutacja itp?

Zostaw opinię o Lobos - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobos