Lobos - Meble Biurowe Oddział

Katowice

Opinie o Lobos - Meble Biurowe Oddział

Ja

W czasie rozmowy kwalifikacyjnej firma wiele mówi o kulturze osobistej, zapewnia o informacji zwrotnej z wynikiem rekrutacji. bez względu na jej wynik. Niestety firma nie raczy oddzwonić mimo zapewnień. Wymagając kultury osobistej od swoich przyszłych pracowników najpierw trzeba ją samemu posiadać.

nie polecam pracy w tej firmie

oskarek

mega akcja, można podjąć z nimi współpracę jako architekt :) spójrzcie: "Jeżeli Twoją pasją lub profesją Twojej firmy jest projektowanie i aranżacja wnętrz, zapraszamy do zarejestrowania się w strefie architekta Lobos. (..) W celu otrzymania pełnego wsparcia projektowego i kosztorysowego."

tomek

naprawdę jest dobrze :) pracujemy już chyba więcej niż 10 lat !!! jak chcesz prawdziwych opinii przyjedź do nas do Katowic i pogadaj z ludźmi :)))

Tom

Jest super, ludzie bardzo fajni ✌️

ciekawy

jest oferta pracy na ph w kato.napiszcie jak wyglada praca,wynagrodzenie,samochód

Zostaw opinię o Lobos - Meble Biurowe Oddział - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobos - Meble Biurowe Oddział