Lobos Meble Biurowe

Rzeszów

Opinie o Lobos Meble Biurowe

Maja

@wimr zostałeś przedstawicielem w Lobos Meble Biurowe? Teraz też do Rzeszowa jest potrzebny przedstawiciel https://sklep.lobos.pl/informacje,kariera,artykul,45.html#career-ph-rzeszow W ofercie pracy zawiera się praca w dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód i telefon. Jakbyś się zdecydował daj znać na forum.

Maja

@Pablo to ważne, żeby w pracy panowała dobra atmosfera. Co na nią najbardziej wpływa? A co możesz powiedzieć na temat benefitów na jakie mogą liczyć pracownicy Lobos?

wimr

Ba dumc @Jasiek, mówisz i masz, w tej chwili poszukują Przedstawiciela Handlowego, oczywiście do Łodzi, ogólnie nie wymagają doświadczenia, no i potrzebne jest zaledwie wykształcenie średnie, masz zapewnione do tego niezbędne narzędzia jak np samochód

hubi
@wimr 16.05.2016 17:56

zaledwie średnie hahahaha, chłopaku ci z wyższym to się do roboty nie nadają. Zero kreatywności, nic tylko siąść i płakać. Miałem takich kilku w pracy i już nie pracują. Za to w pośredniaku największy procent z tym "wyższym: zarządzanie i marketing

Pablo

Jeśli chodzi o Kraków to nie można narzekać. Spokojna, dobra atmosfera, brak nadgodzin i wyścigu szczurów.

Zostaw opinię o Lobos Meble Biurowe - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobos Meble Biurowe