Opinie o Lidia Banach Antrakt w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lidia Banach Antrakt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lidia Banach Antrakt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidia Banach Antrakt w Kraków

baner wywiady
gość Nowy wpis
Były pracownik

Szefowa nie ma szacunku do pracowników. Niemiła i oziębła osoba. 5 darmowych spektakli, które nie są wspomniane w umowie uzasadnia słowami ,,szkolenie", podczas którego jedynie w ramach wolontariatu wiesza się kurtki, bo w pierwszych miesiącach pracy nie ma możliwości wykonywania ,,bardzie odpowiedzialnych" funkcji. Eleganckie ubrania, które trzeba zakupić samemu, wysokie buty podczas ważniejszych eventów, w których trzeba biegać po schodach, aby upominać widzów, żeby nie rejestrowali spektakli narażając przy tym swoje zdrowie. Czerwone x- czyli mimo że nie podajesz dyspozycji do pracy to, jeśli jesteś stosunkowo nowym pracownikiem to MUSISZ pod groźbą kary pieniężnej przyjść na zmianę, na którą brakuje osób. Jedynym plusami są jedynie świetna ekipa i atmosfera.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Hanna Nowy wpis

A podobno kazali dodawać pracownikom pozytywne opinie... "Nieludzkie podejście" czyli w praktyce jakie? Coś jeszcze tam się dzieje? Bo żadna nowsza informacja się nie pojawiła na temat tych negatywnych warunków. Później już ostatecznie ile tutaj płacą?

anonim Nowy wpis
Pracownik
@Hanna

jak widać komuś przeszkadzają prawdziwe opinie :) -wystarczy pogadać z jakimkolwiek pracownikiem jak sytuacja w tej pracy wygląda. Zarobki to minimalna godzinowa plus trzeba doliczyć kary pieniężne w umowie za np: nie wywiązanie się ze zmiany lub inne niedociągnięcia :)

Hanna Nowy wpis
@anonim

Jak duże są te kary umowne, one jakoś precyzyjnie są ujęte przy podpisywaniu? Czym może być to wspomniane niedociągnięcie?

Anonim
Były pracownik

Nie polecam-każe pracownikom dodawać pozytywne opinie ;) -polityka pięciu darmowych zmian nie jest zawarta w umowie, wyzysk studentów oraz brak szacunku. Bardzo nie polecam

Hanna
Inne
@Anonim

No tak, a z tymi opiniami to jak to udowodnić? Bo co jak co ale to byłoby mocno nie fair. :/ masz jakieś dowody przykłady ?

Bożena
Inne

Napisano tutaj wcześniej, że firma dodaje obowiązków, które nie były zawarte wcześniej w umowie, a które trzeba wykonać na własny koszt. Może ktoś powiedzieć o jakie obowiązki tutaj chodzi?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lidia Banach Antrakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Basia
Były pracownik

Bardzo mila atmosfera z dziewczynami z zespolu bileterskiego. Przede wszystkim zalety to praca wieczorami oraz w weekendy a takze mozliwosc poznania teatru od kuchni. Istnieje nieograniczona mozliwosc ogladania spektakli. Bardzo dobrze wspominam przygode z Antraktem !

Karolina
Inne
@Basia

wspominasz o pracy wieczorami. Czyli zmiany od 14:00 do 22:00 czy jest jakiś inny podział godzin ?

Brygida
Były pracownik

Dla firmy Antrakt pracowałam przez rok i było to wartościowe doświadczenie. Jest to moim zdaniem fajna praca dla studentki studiów dziennych ponieważ pracuje się głównie wieczorami i w weekendy. Największą zaletą tej pracy jest możliwość oglądania spektakli i poznania teatru. Pracodawczyni miła, pomocna i chętna do wystawienia opinii/referencji. Gdyby nie zmieniła się moja sytuacja życiowa chętnie zostałabym w tej pracy na dłużej. Polecam :)

Karolina
Były pracownik

Przez firmę Antrakt byłam zatrudniona przez około trzy lata na czas studiów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i dobrze wspominam ten czas. Nie było problemów z dopasowaniem grafiku, młody zgrany zespół, możliwość pracy w kulturze i zobaczenia wielu spektakli. Pracodawczyni była zawsze przyjazna i pomocna, po zakończeniu współpracy nie ma problemów z uzyskaniem referencji. Bardzo przyjemna praca na dobrych warunkach dla osób studujących :)

Ania
Były pracownik

Tak. Zdecydowanie nie polecam pracodawczyni. Za pierwsze 5 spektakli nie płaci. Pracownik nie jest szanowany. Dodaje obowiązków, które nie były zawarte wcześniej w umowie, a które trzeba wykonywać na własny koszt. Nie szanuje pracownika, jego czasu. Jest arogancka i niekulturalna. Zdecydowanie odradzam, strata czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Lidia Banach Antrakt - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lidia Banach Antrakt?

  Zobacz opinie na temat firmy Lidia Banach Antrakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Lidia Banach Antrakt
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Chmieleniec 35 lok. 17
  30-348 Kraków
 • NIP: 6771195134 REGON: 123040300
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Lidia Banach Antrakt
Przejdź do nowych opinii