Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea

Kraków

Opinie o Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea

RomanB

Muszę tutaj przyznać, że Bona Dea zwraca szczególną uwagę na potrzeby pacjentów ich problemy. Szczególnie polecam masaże lecznicze, relaksacyjne, gorącymi kamieniami jak również leczenie bólu głowy i kręgosłupa.

Ania www

Cudowna klinika depilacja bezbolesna sam relaks . po powtocie do domu juz nie moglam sie doczekac kolejnej wizyty

ark

no cóż może warto spróbować jak tak polecasz i zrobić żonie niespodziankę

edyta

Jeśli chodzi o depilację i polecane miejsce to ja muszę podać tutaj nazwę gabinetu Bonadea w Krakowie. Robiłam tutaj nie nogi a bikini, w całości. Bardzo jestem zadowolona, 3 sesje i już właściwie jest gładko. Szybko, bezboleśnie i super gabinet. Tak się tam relaksowałam, że nie chciało mi się wychodzić. Zamierzam zrobić jeszcze nogi ale to za jakiś czas, na razie cieszę się, że mam z głowy depilację okolic bikini.... Polecam. Sam gabinet jest bardzo profesjonalny , i przyjazny kobiecie, która przychodzi tam na różne zabiegi.

Zostaw opinię o Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea