Opinie o Kuehne-Nagel w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kuehne-Nagel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kuehne-Nagel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne-Nagel w Warszawa

AdamGski Nowy wpis

Jakiś feedback a propos pracy w magazynie EADS, do której pojawiło się ogłoszenie?

Czy w Kuehne-Nagel pracuje się na open space?

Junior informatyk Nowy wpis

Ktos wie, czy robia jakies rekrutacje na juniora w IT? Nie chodzi o programowanie, ale o komputery, drukarki, serwery i sieci. Mozna sie tam nauczyc pracy informatyka? Jak placa? Sa nadgodziny, praca w weekendy i swieta?

Kierowca Nowy wpis

Дуже погана логістика на подобі ДСВ збирають рвзний мотлох, 60-70% загрузок в розгрузок в дуже тяжких доя заїзду тіром місцях! По 2,3,4 загрузки розгрузки. Аби хоч один логіст сів за кермо і поїздив в ті місця що вони дають може б щось змінилось, а наразі самі негативні враження про фірму нікому не раджу до співпрацв, а і ще постійні проблеми з адресами приїдеш під подану адресу а то не тут треба їхати в інше місце стратив свіц час, розгрузився в понеділок рано наступна загрузка аж після обіду приходить, планування праці теж на самому низькому рівні, одним словом безкомпетентна фврма, думав що це тільки в польщі так, бельгійський відділ ті самі проблеми, як кажуть риба гниє з голови а чистять її з хвоста☹️

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kuehne-Nagel? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kier

Pracowałem w innym mieście i niestety nie z mojej woli bardzo krótko. Moja opinia będzie negatywna głównie z tego powodu, że firma nie dała mi się dobrze poznać ani nie chciała poznać mnie. Od razu przekreślili mnie praktycznie na starcie. Wszystko to przez to, że u mnie pracownicy byli zatrudniani przez śmieciowe umowy agencyjne a długość tych umów to jakiś żart. Pierwszą umowę dostałem na 2 tygodnie, drugą na kolejne 2 tygodnie a potem finito. O tym, że nie przedłużą mi umowy po niecałym miesiącu dowiedziałem się w bardzo niekulturalny sposób za pośrednictwem kobiety z agencji, która poinformowała mnie o tym przez SMS. Nawet nie potrafili się zdobyć na jakąś kulturę, powagę i zadzwonić lub przekazać mi to osobiście w siedzibie firmy. Z rzeczy, które mi się nie podobały to bardzo wyraźny podział na tych lepszych pracowników z firmy i tych gorszych pracowników z agencji. Pracownicy z firmy z wyrzutem od razu zakładali, że nam nie zależy bo jesteśmy "tylko z agencji" a to im będą jechać po premiach. Kolejne moje zastrzeżenie to lekki chaos na magazynie, koperty z ticketami były niestabilnie przytwierdzane do paczek przez co łatwo było je pogubić. No i mam wrażenie, że firma nie dawała szans, nie wykazywała się cierpliwością i oczekują, że pracownik nauczy się wszystkiego w kilka dni. Jeden pracownik starszy stażem z pretensjami raz do mnie powiedział "Jesteś już tu 3 tygodnie i powinieneś już wszystko wiedzieć!". Jakie 3 tygodnie? W większości poważnych firm szkolenie i wdrożenie trwa 3 MIESIĄCE - i po upływie 3 miesięcy większość firm stwierdza, że pracownik przeszedł ten czas, w którym jest już gotowy do samodzielnej pracy. W Kuhne widocznie nie ma czegoś takiego jak wdrożenie lub trwa ono w trybie wyjątkowo ekspresowym dlatego nie dziwię się, że zwalniają pracowników z potencjałem po miesiącu kierując się takimi zasadami. Oczywiście praca miała swoje plusy. Należą do nich z pewnością wolne weekendy. Podobała mi się duża i przestronna stołówka, w której chciało się spędzać czas na przerwie. Również szatnia była duża i wygodna. No i poza kilkoma zje.ba.mi (takimi jak ten co mnie rzekomo "uczył" na dziale inbound) poznałem kilku spoko i pomocnych ludzi. Do brygadzistów też nie mam zastrzeżeń, ani razu nie usłyszałem od nich nic przykrego. Oceniam negatywnie głównie przez to, że nie pozwolili mi się wykazać, nie dali mi szansy. Szkoda, bo nie wszyscy pracownicy są szybkimi starterami, niektórzy potrzebują więcej czasu a tutaj nie minęło nawet "przysłowiowych" trzech miesięcy. Jedno czego mogę być pewien to to, że przykładałem się do pracy, słuchałem rad innych, wykonywałem polecenia. Tego nie mogę sobie zarzucić.

@Kier

No jakieś spore te oczekiwania tu chyba mają z tego co tu piszesz. No a skoro tak się starałeś to tym bardziej zbyt pozytywnie to nie wygląda niestety. :( Myślisz, że taka selekcja jest dla nich jak najbardziej efektywna skoro ją stosują? Bo raczej nie każdego po tych 3 miesiącach odrzucą...

Kier
@Beata

Punkt widzenia pewnie zależy od stron. Oni pewnie uważają, że nie mają zbyt dużych wymagań. Ten pracownik, o którym pisałem wyżej w głównym wątku mówił "Jakbyś pracował w Amazonie to by dopiero Cię przeczołgali". Ale jak poczytałem o Amazonie to mają tam lepsze warunki pracy - umowa od razu bezpośrednio z Amazonem bez pośrednictwa żadnych agencji, na 3 miesiące czyli właśnie jest pełne wdrożenie, wyższe zarobki, codzienne obiady za 1 zł. Znaczy na Kuhne też nie ma co narzekać bo jeden darmowy obiad w miesiącu jest i się na niego załapałem, pracownicy zatrudnieni przez firmę też dostają jakieś benefity, widziałem jak jakaś pracownica dostawała paczkę ze środkami piorącymi. Mi chodzi głównie o te umowy agencyjne to one są najbardziej niekorzystne dla pracownika moim zdaniem.

Pracuje w KN od kilku lat. Najlepsza firma, w jakiej robilem. Owszem, nie jest idealna, ale wiele zalezy od tego co robisz i z kim pracujesz. No i jak robisz to, co masz do wykonania. Sa ludzie bardzo ok, sa tez nerwusy lub tacy, w zespole ktorych niechcialbym byc. Czyli jak wszedzie. Niemniej przytlaczajaca czesc ludzi jest NAPRAWDE OK. Jak dowozisz, to problemow nie ma. Nagodziny rozliczaja. Jak ich nie rejestrujesz, to ich nie masz. No i nowe biuro jest super.

Beata

No wygląda nawet reprezentatywnie ale ktoś tu kiedyś pisał o ucinaniu premii za chęć skorzystania z urlopu, serio bywały takie dziwne sytuacje tutaj?

@Beata

Szczerze, nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, ani o niej nie słyszałem nawet w korytarzowych plotkach. Co więcej, pomijając stronę prawną takiego procederu, to jest to dziwne, bo sa 2 podstawowe formy premii w firmie: a) nagrody roczne, określone "umową bonusową" i wzorami matematycznymi, gdzie kasa zależy od wyników finansowych firmy (zazwyczaj 50 lub 75% składowej nagrody) oraz realizacji celów własnych. Cele własne muszą być bardzo mierzalne (wyniki nie mają prawa być uznaniowe). Z tego, co slyszalem, jest to weryfikowane przez HR, jako stronę trzecią, czy manager przestrzega tej reguły. Nie mam podstaw, by nie wierzyć. b) nagrody kwartalne (zależne od wyników operacyjnych spedycji - dla spedytorów). Wtedy pracownik nie ma premii rocznej. Tu potrącenia z wyliczeń muszą byc wyraźnie uzasadnione. Bywa, że klient nie zapłacił (reklamacja, albo sporo zalega), a zespół kasę dostał, choć firma przelewu za fakturę nie ma. Chyba tylko sprzedaż ma jeszcze inną formę premii, ale tego nie jestem pewien. Mogę mówić za siebie, ale moim zdaniem ktoś tu conajmniej koloryzuje z cięciami kasy za urlop. Nigdy nigdzie (nie tylko w tej firmie) nie spotkałem się z takim postępowaniem. To jest naprawde duza firma miedzynarodowa i maja swoje standardy. W ubiegłym roku na przyklad prezes na spotkaniu z nami (takie wideokonferencje ze wszystkimi pracownikami) mówil o przygotowanym wiekszym pakiecie swiatecznym, bo nie bylo integracji w oddzialach itp. (covid). No i faktycznie. Poszly duzo wieksze przelewy. Jeszcze wczesniej kazdy (globalnie) dostal ekstra platny dzien wolnego z centrali - za to, ze mimo Covidu firma nie stanęła.

i jeszcze jedno - nie wiem, jak jest z premia w magazynach. Ja robie w biurze w WAW

Beata

No fakt, że covid niczego nie przyblokował to akurat spory atut, chyba dzięki temu można czuć się bezpiecznie jeśli chodzi o zatrudnienie? A co do magazynu to pracownicy z biura ogólnie nie interesują się specjalnie tym, co tam się dzieje? Miewacie jakąkolwiek większą styczność ze sobą?

Ex kandydatka

Żenujący proces rekrutacji. Po pierwszym etapie telefonicznym i rozmowie z managerem zero informacji zwrotnej.Minely 4 tygodnie. Nie polecam aplikować, brak szacunku do kandydatów.

@Ex kandydatka

Słabo. :/ Ale ogólnie to tylko to było żenujące tutaj? Ta rozmowa telefoniczna jakaś szczegółowa była czy jak?

Buba

Firma działającą na granicy kodeksu pracy. Niby masz umowę, ale jak chcesz skorzystać z dnia urlopu na żądanie to ucinają premie. Poszedłeś na zwolnienie - kolejna kasa z premii. Chcesz iść na urlop? Spoko,ale tylko wtedy gdy szefostwo pozwoli. Oprócz tego picie i jaranie zioła na magazynie to normalka, nikt nie zwraca na to uwagi. Zatrzymują tylko pracowników, którzy albo potrafią się podporządkować albo kapują na innych. Ogólnie nie polecam. Płacą słabo, atmosfera stresująca.

Tomasz
@Buba

Zielsko się pali za skrzyniami razem z liderami, którzy siedzą przy brygadziście... Im wolno więcej... Premię zawsze ucinali pracownikom żeby mieć więcej dla siebie.

Maria
@Tomasz

a to palisz razem z nimi że wiesz o takich rzeczach czy jak ?

pracownik amazon

(usunięte przez administratora) pakujecie tiry co to za (usunięte przez administratora) grafiti w kontenerech 0 zabespieczeń siatki

Pracowałam w Warszawie w finansach, w większości z Logistyką Kontraktową. Bardzo fajna firma, ale niestety wynagrodzenie nie jest najlepsze. Ciężko uzyskać podwyżkę, nawet jeżeli Twój kierownik tego chce. Praca ciekawa, menadżerowie super, dużo można się nauczyć, ludzie są pomocni. Rzadko są nadgodziny, nie są płatne, ale są do odebrania.W okresie w którym pracowałam firma przeszła dużo zmian, ale większość na lepsze, pojawilo się dużo nowych kompetentnych kierowników. Ogólnie polecam dla osób, którzy cenią sobie ciekawa prace, dobra atmosferę i korpo w najlepszym tego znaczeniu.

Weronika

Tak naprawdę to wiesz, kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Tobie może ono się wydawać zbyt niskie, a drugiej osobie może już pasować. Chciałam jednak zapytać o ewentualne staże w Kuehne-Nagel. Czy firma organizuje jakieś? Liczę na odpowiedź.

@Weronika

Tak, jak najbardziej - tak właśnie tam trafiłam. I serdecznie polecam, bo można dużo się nauczyć. Ja znalazłam swój staż przez pracuj.pl

@dyrektor a opowiesz co się dokładnie stało?

Dyrketor

Byłem tam na rozmowie, niestety spotkałem się z brakiem ogłady i szacunku ze strony prezesa.... Jeżeli tak traktuje swoich podwładnych to mogę tylko im współczuć...

Magda

pracuje sie doskonale jestem tutaj juz ponad 11 lat i sobie bardzo chwale!

Tonik

Taka cisza na forum może być efektem dobrej pracy, fajnej atmosfery i nie ma maruderów!

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Świeciu i może się podzielić opinią na temat pracy, atmosfery, zarobków.

Może nie jest idealnie ale skoro dzieją się nieprawidłowości i nikt tego nie zgłasza to jest wina każdego pracownika.

młodzian

Jestem pracownikiem od początku zeszłego roku i pracowałem na kilku platformach spedycyjnych i nigdy nie widziałem takiego złodziejstwa które się szerzy po firmie, wynoszony sprzęt firmowy meble również ( nie mówię tu o długopisach ) (usunięte przez administratora) z kumplami wynosi co podejdzie pod rękę. Co chwile zmienia sobie auto, wygląda często jak otępiały po alko i dragach. Co do samej pracy też nie polecam bo jest mało płatna. Dla tego pewnie moi koledzy sobie w taki sposób dorabiają. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!

Karol

Mocno przesadzone opinie. Jeśli prawdą jest to co piszecie to wystarczy zgłosić szefostwu.

Mefisto

Banda oszustów, same (usunięte przez administratora) i sprzedawczyki! Szeroki uśmiech do złej gry. Omijać szerokim łukiem!!! Moje sugestie dla Kuehne-Nagel: Zmienić kierownika bo wali ludzi na kasę!

Saila

Cóż mogę rzec na temat pracy w tej firmie....Jeżeli chcielibyście pracować w (usunięte przez administratora) za miskę ryżu z kierownikiem, którego śmiało mogę porównać do kapo to gorąco polecam. Korporacyjne zasady, czyli poklepywanie po plecach, uśmiech Judasza, a później nóż w plecy. Nie dość, że na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiona oferta bardzo odbiega od rzeczywistości, to przy pierwszej lepszej okazji chcą oszukać na pieniądze, bo przecież każdy nowy to jeleń, który ma pracować na premie kierownika i pozostałych, którzy dzięki donoszeniu i kłanianiu się w pas siedzą troszkę wyżej. Także jeżeli lizusostwo, brak ambicji, brak samodzielnego myślenia to Twoje cechy, zapewniam, że możesz wspiąć się tam po drabinie kariery na sam szczyt. Natomiast, jeżeli jesteś człowiekiem z odrobiną honoru , ambicji, oczekujesz dobrych zarobków i rozwoju zawodowego, trzymaj się z daleka od tej firmy. Moje sugestie dla Kuehne-Nagel: Moja sugestia, poszukajcie wyrobników w swoim kraju, albo doceńcie Polaków pracujących na Wasz chleb i nie tylko

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne-Nagel - Warszawa

• Jak się pracuje w Kuehne-Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne-Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne-Nagel?

Kuehne-Nagel