Kuehne-Nagel

Opinie o Kuehne-Nagel

wer

nie widze @myszka zeby poszukiwali na staz..jednak jest oferta na stanowisko magazyniera- operatora wozka widlowego w Poznaniu trzeba miec odpwieidnie kwalifiakcje

a ja wręcz przeciwnie. Korzystam notorycznie z usług tej firmy i sobie chwalę. W przeciwieństwie do Rabena czy Schenkera bardzo profesjonalna obsługa. Zawsze można się dodzownić i poprosić o informację, która jest udzielana dość szybko. Serwis drogowy spisuje się całkiem dobrze. Robią mi transporty co najmniej raz w tyg i jest ok. Polecam i pozdrawiam.

Tragiczny spedytor to już moja 3cia opinia w internecie. Od problemów z odbiorem towaru, przez zniszczenie w transporcie i problemy ze zwrotem. Nie polecam, ta firma jest nieodpowiedzialna pod każdym względem.

Błonie

Banda chamów [usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez żadnego doświadczenia ,pracuje tam pare lat i nic dobrego mi sie tu nieprzytrafiło niepolecam bardzo niskie zarobki 1600 za 200/h

Zostaw opinię o Kuehne-Nagel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuehne-Nagel