Opinie o DH Vitkac w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DH Vitkac. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DH Vitkac o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DH Vitkac w Warszawa

@Noname

Opinia będzie dotyczyć Vitkac-odział Kraków. Tak wiec ciężko od czegokolwiek zacząć bo jest tego tak dużo…Osoby które zarządzają tym miejscem nie maja zupełnie kompetencji aby to robić, nie mam pojęcia skąd oni się tam wzięli… główna manager nie zna angielskiego nawet w stopniu komunikatywnym, pozostałe „kierowniczki” podobnie. Jedyne co potrafią to upominać, wykorzystywać do takiego stopnia że każda po sobie zmywać kubki itp są opryskliwe chamskie ale widocznie taki maja system obronny. Zarobki w tym miejscu to najniższa krajowa plus „premia uznaniowa” która nie ma wśród nikogo uznania (: bo jest losowa, nikt tam nie patrzy na twoje kompetencje to jest naprawdę zabawne, przyjmą do pracy w zasadzie każda osobę z ulicy dlatego wewnątrz panuje ogromny chaos. Jak wytrzymasz tam miesiąc to dostajesz już nowe osoby do nauki.Rotacja jest niesamowita ale to tylko i wyłącznie przez to, że ktoś nie potrafi tym umiejętnie zarządzać, nie patrzy szerzej. Miejsce ma ogromny potencjał ale nie wróżę im długiej przyszłości…ciężko tam o rozwój w zasadzie przy takim podejściu można o nim zapomnieć…A jeśli aplikujesz na miejsce sprzedawcy to zapomnij, że do twoich obowiązków należeć będzie sprzedaż i obsługa klienta… Głównymi obowiązkami jakie otrzymasz na początku to mycie kibli, sprzątanie magazynu, robienie wszystko za SV butików, będziesz również magazynierem, będziesz odwalał każda brudna robotę plus będziesz pracował za innych nawet za dział online ;) i jak tylko spróbujesz się wypowiedzieć to zleje sie na Ciebie wiadro pomyjów. Zapomnij o szkoleniu z sytemu, co podpatrzysz, to twoje jeszcze za to dostaniesz ochrzan że czegoś nie wiesz :D Ogólnie większość rzeczy tam jest żenująca. Jak już przepracujesz 3 miesiące masz szansę na zniżkę pracowniczą! Gdzie i tak dostaniesz upomnienie, nieraz usłyszałam, że jak mogę sobie pozwolić na taka rzecz skoro nawet tyle nie zarabiam…zniżki tez są do określonej kwoty, wiec zapomnij, że weźmiesz stamtąd jakąkolwiek droższa rzecz. Ogólnie system zarządzania (usunięte przez administratora) zbiorcza odpowiedzialność ze wszystko, jak zginie coś z butiku potrącają Tobie z premii. Ochroniarze dorabiający do emerytury. Wiec można domyśleć się jak są zwinni ;) Oszczędzanie na każdej możliwej rzeczy od kawy pracowniczej po personel.Codziennie na koniec dnia sprzątasz butiki gdzie w oczach klientów wyglada to conajmniej dziwnie… klientela stała bardzo specyficzna. Przyzwyczajeni do ciągłych rabatów, traktują Cię mocno z góry bo w końcu ubierają się w domu mody :) A wiedzą, że jeśli tam pracujesz to nie masz szacunku do siebie wiec oni nie wiele więcej maja do Ciebie. Jedyny plus to taki ze można poznać tam fajne osoby, pełne pasji ale jak zorientują się co jest grane szybko odchodzą z tego miejsca.Mogłabym napisać jeszcze wiele ale szkoda już mi czasu, wolę zapomnieć o tym miejscu.

@@noname

Cześć, wyżej było wspominane o tych dodatkowych obowiązkach. O co chodzi z tym robieniem pracy za osoby pracujące online? Jakie obowiązki związane z ecommerce trzeba ogarniać? Jeszcze mnie ciekawi czy umowa reguluje fakt, ze jeśli coś zginie ze sklepu to pracownikowi potrącają za to z premii? W butiku jedna mała rzecz potrafi kosztować kilka tysięcy.. ciężko mi to sobie wyobrazić :/

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Magazynier w DH Vitkac i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Hej, pokazała mi się taka oferta dla asystenta stylisty do sklepu internetowego. Chodzi głownie o pomoc w przygotowaniu stylizacji do zdjęć ale czy opowiecie coś więcej o takiej pracy? i czy po dłuższym stażu będzie można liczyć na wyższa stawkę?

Ona Nowy wpis

Niestety ze wszystkimi opiniami na temat pracy w budynku Vitkac Waw musze się zgodzić. Prace wykonujemy za najniższa krajowa. Mnóstwo obowiązków, od sprzedawcy po ochronę do kelnera. Praca w stresie po ostatnich naprawdę żałosnych zwolnieniach wszystkich pracujących na parterze. Co chwile dowiadujemy się o nieprawidłowościach, w budynku znajduje się socjal na parkingu połączony ze śmierdząca szatnią. Nie da się tam zjeść czegokolwiek bo jest (usunięte przez administratora) Szef i jego zastępca oderwani od rzeczywistości, nie można liczyć na żaden rozwój, premia strasznie słaba, sprzedajesz jedna rzecz za 5 tysięcy i wychodzi na to ze to 1,5 miesiąca Twojej ciężkiej i wymagającej pracy. Nie ma wczasów pod grusza, wyzywanie, pomawianie, (usunięte przez administratora) to na co dzień norma w tym budynku, zwolniłem się jakiś czas temu i wcale nie żałuję. Omijajcie to miejsce, prowadza to nieodpowiedzialne osoby które nie maja za grosz szacunku do człowieka.

Słuchajcie jak już dla pełnej jasności to jak to jest z tymi magazynierami? Wiadomo, że tu głownie opinie odnośnie sprzedawców się pojawiają i tez taka nazwę spółki widzę przy ogłoszeniach w sieci, ale widzę ze podpięta tez jest spółka o innej nazwie dla ludzie chociażby na magazyn właśnie. Czy to ten sam pracodawca?

Sprzedawca

Przywitanie, rozmowa na temat marki oraz moich ulubionych modowych marek. Sprawdzanie znajomości materiałów i umiejętności sprzedażowych. Ogólnie rozmowa była dosyć trudna ale bardzo pryjemna

sprawdzenie znajomosci branzy modowej- domow mody, projektantów, modelek itp

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
@Byłypracownik

Opinia o pracy w krakowskim oddziale. Właścicielem firmy jest milioner, którego nie obchodzi inflacja, podwyższenie czyjegoś kredytu czy czynszu. Wychodzi z założenia że jeśli nie ten pracownik to inny. Cała firma obsadzona jest jego znajomymi. Zazwyczaj są to osoby całkowicie nie znające się na modzie czy zarządzaniu zespołami. Warunki zatrudnienia są proste. Umowa o pracę lub zlecenie. Kwota na umowie o pracę trochę ponad najniższą. Do wypłaty doliczana jest premia. Premia uznaniowa, rozdzielana przez kierownika. Nikt nie wie dokładnie od czego zależy wysokość całej premii i jakie warunki trzeba spełnić, żeby była wyższa. Zazwyczaj kwota ta oscyluje w okolicach 300zł-900zł. Proces rekrutacji przebiega w prosty sposób. Kierownik przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną z wydrukowanymi papierami. Był okres że brali wszystkich, była bardzo duża rotacja pracowników, każdy kto miał chociaż trochę więcej ambicji lub znalazł inną pracę zwalniał się. Na rozmowie nie ma sprawdzenia znajomości angielskiego. Odnośnie kierownika jest on tylko z nazwy, nie ma poważania u pracowników. Pracownicy wręcz cieszą się kiedy go nie ma, ponieważ wprowadza niepotrzebną, napiętą atmosferę. Nie ma pojęcia jak dobrze zarządzać ludźmi, często robi aferę, próbuje krzykiem podkreślić swoją pozycję. Osoba ta również nie zna systemu i języka angielskiego. Kiedy są wizytację gości z zagranicy wysyła do nich osoby znające język. Nie potrafi nawet dobrze wymówić nazw marek sprzedawanych w sklepie. Non stop siedzi na kamerach i czepia się pracowników o to że rzekomo nic nie robią. Przez to znajdują sobie zajęcia na siłę. Wysługuje się swoimi dwoma zastępcami, robi tak naprawdę tylko grafik, resztę robią ludzie za nią. Miewa też bardzo błyskotliwe pomysły jak mycie podłóg lub dywanu domestosem. Premia dla każdego ustalana jest przez kierowniczkę. Nikt nic nie powie ponieważ boi się o swoje pieniądze. Wystarczy się odezwać lub pójść na L4 i można pożegnać się z jakąś częścią premii. Jest to osoba która liczy każdy grosz firmy. Nie potrafi nic załatwić, boi się zadzwonić lub napisać maila do właściciela. O większości problemów jak i próśb pracowników właściciel nie wie ponieważ kierownik boi się zapytać lub o coś poprosić. Pracownicy myją podłogi starymi, brudnymi mopami, odkurzają starymi i głośnymi odkurzaczami. Jedzą posiłki siedząc na rozciętych, starych sofach, nie mając wystarczającej ilości sztućców lub kubków. Nie ma wyjść pracowniczych, wigilii lub innych spotkań integracyjnych. Pracownicy non stop słyszą że nie ma pieniędzy, że jest kryzys. Można zapomnieć również o outfitach pracowniczych. Reasumując osoba na stanowisku kierowniczym pcha to miejsce w dół. Jest trzymana ponieważ ma znajomości i wydaje mało kasy. Pracuje się w kamienicy obok rynku. O ile butiki na pierwszy rzut oka wyglądają na zadbane, magazyny to istny dramat. Ubrania, buty i inne rzeczy układane są zazwyczaj na metalowych pułkach, wysokich na kilka metrów. Zdarzy się że trzeba ściągać daną rzecz z najwyższej półki. Trzeba wtedy stać na wysokiej drabinie, która nie spełnia norm BHP(osoba przeprowadzająca szkolenie BHP sama to powiedziała). Większość magazynów znajduje się na poziomie -1, trzeba przejść cały pasaż, żeby przynieść klientowi np. buty. W magazynach jest pełno kurzu i sufit leci na głowę. Jeśli ktokolwiek będzie coś mierzył to niech nie zdziwi się że na ubraniu są pozostałości po cegle. Magazyny te nie są odpowiednie jak dla sklepu z odzieżą luksusową. Informacja że ktoś spadł z drabiny i nabawił się uszczerbku na zdrowiu nie była by zaskoczeniem. Pracę zaczyna się o 10:30 wtedy jest odprawa i wyjście na butiki. Jeśli ktoś myśli że obowiązki ograniczają się tylko do obsługi klienta jest w błędzie. Kiedy jest dostawa jesteś zmuszony do przewalania ciężkich kartonów. Następnie na butikach panuje nieporządek, wszystko jest przyjmowane, metkowane i dopiero na końcu rozwożone do magazynu. Towar rozwozi się wózkiem towarowym, po wąskich korytarzach i windach. Cały czas czujesz na sobie presję. Kamery są non stop włączone na telefonie kierownika. Jeśli trafi się dzień w którym jest sporo klientów można dostać reprymendę, że robisz coś za wolno, lub się opierdzielasz. Według kierownictwa przyjmowanie wszystkiego na sklepie jest ok, chociaż klienci muszą przedzierać się obok kartonów. Jest przerwa 30 minutowa, rozpisana przez osobę prowadzącą zmianę. Jak dobrze trafisz to masz przerwę o 16, jak źle to o 13 i potem 7 godzin chodzisz głodny. Około godziny 20:30 następuje sprzątanie butików. Praca kończy się o 21 odprawą. Są dwa plusy tej pracy. Zniżki i ludzie. Większość pracowników jest naprawdę w porządku. Można się z nimi zaprzyjaźnić i pracować z miłymi ludźmi. Problemem jest kierownictwo i uciekanie od jakichkolwiek podwyżek i udogodnień przy pracy. Na szczęście ten etap już za mną. Współczuje osobą które nie mogą pozwolić sobie na opuszczenie tego miejsca z przyczyny braku innej pracy, myślę że nic innego ich tam nie trzyma.

Oks
@@Byłypracownik

Zastępczynie wcale nie są lepsze… Racja, okropne miejsce.

A bezpośrednio przy pakowaniu zamówień robił ktoś ostatnio? Poszłabym chyba do tej pracy, bo akurat będzie czegoś potrzebować a lokalizacja mi odpowiada. Przy tych opiniach jednak wole się upewnić co do atmosfery. nie jest to praca na sklepie bezpośrednio, to może nieco luźniej będzie? jest tuk ktoś kto teraz się tam zatrudnia i by ocenił?

DobryDuszek

Nie pracowalem tam dlugo ale wystarczająco żeby zorientować się co jest grane myślałem czy pisać to w ogóle bo trochę mi wstyd po tym co napotkalem w tej robocie ale niech inni wiedza i chronią siebie przed tym chorym miejcem. Potwierdzam opinie wyżej to sama prawda. Najlepiej to wspominam menagerke która kaleczy angielski i jest tam zapewne po znajomosci bo nikt normalnie by jej nie zatrudnil, siedzi w podziemiu jak piwniczak i lampi w kamery i przy… jak ktoś usiądzie na 10 sekund bo nie wolno Czasami to czułem się jak woźny a nie jak sprzedawca w butiku balenciagi pelny etat mycie kibli socjalu i sprzedawanie butow za 5 kafli w pakiecie tez ochroniarz bo klientela rożna od żuli po milionerów. Myślałem ze to naprawdę ekskluzywne miejsce ale po tym co tam mnie napotkalo to słowo luksus to ostanie z czym mi się kojarzy.

Byly pracownik

Jestem byłym pracownikiem, jestem teraz zna zwolnieniu psychatrycznym "dzieki" tej okropnej pracy ktora wykonywalam przez kilka lat tutaj, czuje sie (usunięte przez administratora) i okradziona wykorzystana. Praca za najnizsza krajowa na umowie sprzedawca a w realu ( ochrona, sprzataczka, kasjer, magazynier, VM , kelner) musialam robic to wszytstko na zawolanie. Zero dziekuje, pieniadze musimy zanosci sami do banku bez żadnego ubezpieczenia. bo firmy nie stać na konwojentów. Premia bardzo słaba ze nie utrzymasz sie samodzielnie za ta smieszne pensje. W najlepszej sytuacji sa osoby donoszace kierownikom ktorzy nie maja zadnych kwalifikacji do kierowania zespolem. Ponadto kierownicy biora w kieszen za euro czyli roznice w kursie, nie dajac nic od siebie i splacajac swoje zadluzenia wobec banku pozyczki itd. zero zasad bhp zapomnij o zasadach moralnych. praca smiechu warta. karma do was wroci drodzy kierownicy butików! W żadnym butiku nie ma liczarki do pieniędzy, trzeba wszystko liczyc recznie w gotowce 30 tysiecy czasami. Wczasy pod grusza - zapomnij! za to milion różnych przekretow bo kazdy orze jak moze. NIE POLECAM

@Noname

alek
@@Noname

Uwielbiam wracać na to forum i czytać jak NIC się nie zmieniło. W Vitkacu nie pracuje już kilka lat, ale podpisuję się pod tymi słowami w 1000%. KIedyś jeszcze nie było limitów dla zniżek pracowniczych, więc jest jeszcze gorzej niz bylo.

@alek

Nie było mnie tu jeszcze, wiec na 100% nie wiem jak te warunki ostatecznie wyglądają, ale skoro tak to jakim cudem firma się kreci od tych jak dobrze widzę prawie 20stu lat? widzę, że dostępna jest praca dla magazynierki na Bracką. Jest tez równoległe na piętro męskie, ale piszą już o magazynierze, kobieta tam nie może pracować? wiadomo czemu?

@noname
@@Noname

Opisujesz dokładnie tak jak tam jest: totalne(usunięte przez administratora), brak szacunku, wyzysk i niszczenie psychiki a obowiązki sprzedawcy pozostawiają wiele do życzenia …

@@noname

Czy to dosłownie prawda, że dokładnie co miesiąc są te nowe osoby? wiadomo zatem tak dla pewności ile okresy próbne trwają i późniejsze okresy wypowiedzenia? Nie prowuja tu w żaden sposób ludzi u siebie zatrzymać mimo wszystko? I stale są chętni?

Odniosę się do Vitkaca w Krakowie. Oceniam na 0/10. 10 godzin stania w miejscu, najniższa krajowa, (usunięte przez administratora) i niepoczytalni współpracownicy. Każdy kto pracuje tam dłużej niż 3 miesiące ma syndrom sztokholmski. Nie róbcie sobie tego i uciekajcie z tego (usunięte przez administratora) na kółkach :) Obsługa w Żabce jest bardziej sympatyczna i profesjonalna

@Karolina

Ten syndrom który tu przytaczasz to z czego tak w sumie wynika? teraz nie wiem czy gdyby cały skład się zmienił to atmosfera może i także? w sumie piszesz o uciekaniu, a zespół tam rotuje czy właśnie nie? ciekawi mnie ich zdanie na temat pracy. tej stawki najniższej i tak nie przeskoczysz?

Napiszesz przykład jakiejś sytuacji, w których wychodzi takie podejście i ten brak szacunku? Trudno mi zobrazować sobie, o co może chodzić, a tak szczerze to chciałam aplikować. Ktoś tu bardzo dobrze opisał co się dzieje, ale o oddziale w Krakowie. Tobie chodzi o Warszawę, tak?

Mira

Cześć, widziałam te opinie, w której ktoś pisał o premiach, które są uwarunkowane nieosiągalnymi progami, czy to prawda? Do teraz tak jest? to ile one w zasadzie wynoszą na dzień dzisiejszy i kto tak w sumie je ustala? Są mimo wszystko osoby, którym udaje się je przekroczyć?

Jaka jest stawka początkowa w DH Vitkac? 5 czerwca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

T

Najniższa krajowa + premia której nie dostaniesz bo progi są nierealnie wysokie a sprzedaż za niska

Co do rekrutacji- były 2 spotkania na 2 różnych piętrach. Mimo że, mam kilku letnie doświadczenie W pracy na magazynie to nie dostałem informacji zwrotnej. :D Tu pojawia się pytanie... "Jak bardzo odpowiedzialna musi być praca na magazynie w vitkacu?" Skoro nie zatrudniają kogoś kto pracował w bardziej odpowiedzialnej pracy niż sprzedaż (usunięte przez administratora) do podłogi za 5 tyś. No nic. Proces rekrutacji w tej firmie jest non stop. Nie warto wysyłać CV bo, za każdym razem obiecują odpowiedź A później cisza. Z resztą to marnowanie czasu na przyjazd do sklepu, nie ma opcji na rekrutację zdalną. (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@.

Ale skąd wiesz że każdemu nie odpowiadają po rekrutacji? Pytałeś kogoś? Czy wnioskujesz tylko na podstawie swojego doświadczenia? Tak w ogóle to o co pytali skoro były aż dwie rozmowy?

K.
@.

Tak, to prawda. Mi też nie odpowiedzieli. Marnotractwo czasu potencjalnych pracowników.

Zuzia

Witam. Dostałam propozycje pracy w tym sklepie w Krakowie. Twierdzą, ze płaca 5200 netto przez pierwszy miesiąc a później 6200 netto na czas nieokreślony. Czy ktoś może się do tego odnieść...?

ODP
@Zuzia

Widziałem to ogloszenie i wydaje mi sięże to (usunięte przez administratora) ponieważ wymagaja skanu dowodu osobistego bez zadnej rozmowy, ponadto żadna firma nie wymaga tego. lepiej uważać bo to bylo by zbyt piękne że dostajesz 7 tyś za lekką robote bez kwalifikacji a na dowód osobisty można wziaść chwilówke.

Zuzia
@Zuzia

Czy ja wiem ... 6200 na rękę w Krk to chyba nie jest dużo. To odnośnie wynagrodzenia za prace. W dodatku oni sprzedają ciuchy za ciężkie pieniądze. Duża odpowiedzialność żeby ktoś nie ukradł czegoś wiec ... w Biedronce zarabiają 4300. A odnośnie skanu dowodu osobistego to nie wysłałam oczywiście. Tylko niezbędne dane do umowy o prace wg kodeksu pracy art 22.

Odp
@Zuzia

A tez dostałem wczoraj wiadomość od nich i wysłałem skan bo mnie znajomi nakręcali XXDD a teraz ogłoszenie z (usunięte przez administratora) znikło i pojawiło się takie samo w Warszawie i raczej to (usunięte przez administratora)

Xd
@Odp

Idź lepiej zastrzeż dowód bo się obudzisz z długiem. Vitkac wystawia ogłoszenia na pracuj.pl i już dawno temu było głośno ze to scam. zmień znajomych jak można być tak głupim.

odpowiedź
@Zuzia

To jest (usunięte przez administratora) moja siostra też otrzymała taką ofertę (aplikowała przez (usunięte przez administratora). Wydało się jej to dziwne i napisała do Customer Service... Okazało się, że to nie jest ich ogłoszenie.

Arek

(usunięte przez administratora)pensja (najnizasza krajowa) i premia uznaniowa, ktorej albo nie da sie wyrobic bo pracownicy sami pod soba kopia dolki (co mnie absolutnie nie dziwi bo kazdy chce zarobic jakie kolwiek pieniadze) albo menager ci jej nie da bo nie i juz. Kierownicy nie maja zadnych szkolen ani zadnych kwalifikacji do bycia na tym badz co badz odpowiedzialnym stanowisku, (usunięte przez administratora), ochorna ktora boi sie wlasnego cienia. Na zapleczu brud i smrod. Wlasciciel chodzi tylko z wysoko zadarta glowa i zaszczytem jest, ze raczy spojrzec a skrajnoscia ze odpowie „dzien dobry”. Typowa firma Januszex sp z o o wszystko po rodzince i na ukladziku. Skrajny wyzysk, obraca setkami milionow rocznie a nie stac go na to zeby zaplacic ludziom uczciwe pieniadze za ich prace. Wlasciciel jawnie ma cie za gorszego od siebie i oczywiscie sie tego nie wstydzi to samo jego poplecznicy przyjda i beda ci opowiadac o tym jakie to drogie rzeczy kupili a ty sluchasz i myslisz czy do 10 dnia miesiaca starczy ci pieniedzy zeby miec za co zjesc. Praca po 13h-14h dziennie do czego jestes zmuszany oczywiscie nikt ci za to nie zaplaci. O niedzielach nie wspominajac po taniosci i tyle to tez wina pracownikow ze sie na to zgadzaja ale chyba kazdy wie jakie sa teraz realia na rynku pracy. Uciekac stad jak najdalej i nigdy nie wracac.

Kaja

Slyszalam że w balenciadze maużeństwo bylych managerów R. zrobiło niezły cyrk

Patrycja

Poziom (usunięte przez administratora)został już dawno przez właścieciela osiagniety, płaci ludziom najniższa krajowa zatrudniajac ich do sprzedaży dóbr luksusowych. Człowiek ten powinien się wstydzić, wielki bogacz a nie stać go na godne pensje dla ludzi. Zero kontroli nad czym kolwiek nikt nic nie wie i wiecznie ma pretensje kazdy pracownik chodzi zly nikt nie jest zadowolony z tego ile zarabia ani jakie sa warunki jego pracy ale kazdy boi sie odezwac i wlasnie przez to doszlo do tego ze z kazda wyplata wlasciciel pluje ci w twarz.

Gdyby nie wypłata to ta praca nie była by takim koszmarem. Ledwo starcza mi od 1 do 1 a przychodząc do pracy musze patrzeć jak na moich oczach ludzie trwonią pieniądze na zbytki.

Zostaw merytoryczną opinię o DH Vitkac - Warszawa

• Jak się pracuje w DH Vitkac?

Zobacz opinie na temat firmy DH Vitkac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DH Vitkac?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DH Vitkac?

Kandydaci do pracy w DH Vitkac napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DH Vitkac
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa