counter
2 28 73 5 1
Pozdrawiam

Zarobki 2500 plus premia uznaniowa, wedle uznania managera, który zazwyczaj nie ma pojęcia co się dzieje w zespole i wynagradza pracowników zależnie od humoru i potrzeb łatania braków w budżecie firmy. Managerowie nie znający języka angielskiego to wstyd szczególnie na piętrach high fashion. Upokarzanie pracowników przy klientach i wulgaryzmy, na porządku dziennym. W Vitkacu nie ma praktycznie żadnych możliwości awansu, chyba ze w niewyjaśnionych okolicznościach :) w tym miejscu nie liczą się dobrzy sprzedawcy, którzy rzekomo zatrudniani są po to żeby pracować czyli sprzedawać. Wazne żeby nie wychylac się poza szereg i przytakiwać. Sprzedawca jest śmieciarzem, workiem treningowym, sprzątaczka, kasjerem. Kpiny z próśb o urlopy, brak elastyczności o której tak duzo się pisze. Inwentaryzacja co 3 miesiące, podczas której nie jest zapewniony nawet posiłek czy woda. O zniżkę trzeba wręcz błagać na kolanach, co w teorii jest benefitem, tylko w teorii jak większość obietnic.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Wiecie może czy w DH Vitkac szukają chętnych na staż?

Ka

Czy sa jakies znizki dla pracownikow?

xolo
@Ka

tak, są znizki

Ola
@xolo

Zniżki haha dobre sobie. Jak będziesz chodzić 3 tyg za MK, albo za KK, to MOŻE dostaniesz. Musisz mieć zgodę i najlepiej na piśmie oświadczenie ze to zniżka dla ciebie a nie „koleżanki”.

kajaka Nowy wpis
@Ka

40% trzeba błagać o to na kolanach, chyba że liżesz (usunięte przez administratora) lub dajesz (usunięte przez administratora) MK to możesz zostać nawet menagoo

Jaka umowa obowiązuje w DH Vitkac podczas okresu próbnego?

Olaaa Nowy wpis
 Rekomendacja
@Pytanie

Przez pierwszy miesiąc zlecenie, później o pracę

Paulina Nowy wpis
@Olaaa

Czyli rozumiem, że na początek w DH Vitkac otrzymuje się umowę zlecenie na okres próbny, dziękuję za informację. A na jaki okres jest późniejsza umowa o pracę, o której wspominasz?

Alan
Klient

Reklamacje w tym sklepie to jakaś masakra. Reklamowałem buty odpowiedź dostałem po półtora miesiąca nie mogłem się od niej odwołać, ponieważ od razu odesłali buty. Po ponownym odesłaniu butów dostałem zwrot ich z powrotem bez żadnego wyjaśnienia. Wada była oczywista a oni nie raczyli wyjaśnić, dlaczego nie uznają reklamacji. Dodzwonienie się do nich graniczy z cudem na e-mail odpisują bardzo późno. Myślałem, że to prestiżowy sklep jednak bardzo się pomyliłem. Odradzam kupowania czegokolwiek w tym sklepie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hhhh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 258 dni.

Czy szesnasto latek może pracować w Vitkacu ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 305 dni.

Czy pracownicy w DH Vitkac dogadują się między sobą?

Pozdrawiam

@Pozdrawiam

Podpisuje się rękoma i nogami. 100% prawdy a ostatnie zdanie o tych zniżkach jest tak smutne, ze się w głowie nie mieści. Prosząc o zniżkę na buty sportowe z LABu czujesz się jak śmieć proszący Pana o jałmużnę

K.Anne

Jakie sa w tym momencie zarobki w Vitkacu? Bede bardzo wdzieczna za info ;) dzieki

Paulina
@K.Anne

Także chciałabym wiedzieć, jak na ten moment przedstawiają się zarobki w Vitkacu. Trochę martwi ta cisza na forum, ale mam nadzieje, iż jednak znajdzie się tu ktoś, kto nam odpowie. Pracowałaś już kiedyś w tak ekskluzywnym centrum handlowym?

Dominika
@Paulina

Podstawa 2200 na początek, później 2300, +premia uznaniowa, która jest zależna od widzimisie menagerow. W dobrych miesiącach sprzedażowo można zarobić trochę lepiej, ale szału nie ma. Obsługa klienta w Vitkacu nie istnieje.

Tak Tak Tak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 376 dni.

Czy firma obecnie rekrutuje?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 406 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie DH Vitkac?

jag

Towar bez metek i orginalnego opakownia kupiony na prezent ! po telefonie otrzymałem informacje ,że towar otrzymują w workach foliowych chodzi o firme Etro prawie jak zakupy w biedronce .Po chwili rozmowy Pani odłożyła słuchawkę jak w filmie Bareji Nie polecam !

Użytkownicy czekają na odpowiedź 522 dni.

Czy pracownicy DH Vitkac chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Cecylia

To nie jest właściwe miejsce na uwagi klientów ponieważ tu pracownicy mają zostawiać informacje o pracy.

klient

Nie byłem w Vitkacu wiele razy, ale mimo to z doświadczenia mogę powiedzieć że jest to miejsce bardzo nieprzyjemne. Jako sprzedawca, zakładałbym, że klient który wchodzi do takiego sklepu jest gotowy wydać ciężkie pieniądze, ale sprzedawcy w Vitkacu albo nie zgadzają się z tym tokiem myślenia, albo najzwyczajniej w świecie mają go w dvpie. Nie wiem czy gdziekolwiek indziej na świecie musiałbym latać po gigantycznym piętrze z bluzą Off White czując się jak (usunięte przez administratora) żeby tylko znaleźć kogoś kto powie mi czy jest mój rozmiar. Ale, jest jeszcze inny wariant obsługi w Vitkacu: ktoś z obsługi snuje się za tobą jak duch (każdy głupi wie, o co chodzi z tym łażeniem), ale nie spyta się ciebie czy potrzebujesz pomocy z wyborem albo czy chciałbyś poprosić o jakiś rozmiar. Raz w życiu zdarzyło mi się tam że ktoś z obsługu do mnie podszedł i kulturalnie zaoferował mi swą pomoc. Kiedy pierwszy raz byłem w Vitkacu, czułem się nie na miejscu a obsługa ostentacyjnie dawała mi do zrozumienia że nie jestem tam mile widziany. Oprócz tego, widocznie mają zbyt mało pracowników, bo czasem zdarza się że niemalże na całym piętrze nie widać żywej duszy. Nie polecam tego miejsca nikomu, a jeśli ktoś chciałby mimo to skorzystać z usług Vitkaca to polecam raczej sklep internetowy (mimo że z wpisów wynika że ten skelp to też dno) Nie polecam DH Vitkac.

gośćM

jestem klientką DH Vitkac, i czytając komentarze rzekomych pracowników, czy byłych pracowników mam wrażenie że mówimy o innym DH Vitkac. Dziwię się że ktokolwiek tam otrzymuje premię, bo za tak "sympatyczną" obsługę klienta to ja dziękuję, wydajesz po kilkadziesiąt, czasem set tysięcy a pracownik zamiast Ci pomóc cały czas nos w telefonie i tylko do "kolegów z pracy" leci. w kwestii premii ktoś napisał: że nie wie jak to się dzieje że nie otrzymuje jej w przypadku gdy dojdzie do jakiejś kradzieży. to ja w prosty sposób wytłumaczę: jeśli byś komuś dała do pilnowania swoje mieszkanie a ktoś by Ci je okradł w czasie tego pilnowania na sumę równowartości 6000zł, to zapłaciłabyś komuś premię? czy nawet podstawową pensję ? więcej wymagaj od siebie później od innych-wtedy coś w życiu osiągniesz. a kradzieże to mnie nie dziwią, wchodzę na piętro z działem damskim. idę w prawo, idę w lewo a tam żadnej żywej duszy, wszyscy "pochowani" na zapleczach. może warto stać na przysłowiowym "sklepie"a nie plotkować w "składziku"

Mp
@gośćM

O czym pieprzysz kobieto?! Od dłuższego czasu jest jedno zaplecze na końcu a praca nie polega tylko i wyłącznie na obsłudze klienta, ale tez na przyjmowaniu towaru, magazynowaniu, sprzątaniu itd. Zazwyczaj jeden klient przypada na jednego pracownika przy obsłudze. W każdym innym sklepie jest ochrona której w takim miejscu gdzie torba kosztuje 10 tys nie ma! Jako pracownik nie masz prawa nawet sprawdzić osoby podejrzanej a tym bardziej za nią wybiegać gdyż ryzykujesz swoim życiem i zdrowiem i to może obciążyć firmę (już taka sytuacja miała miejsce ze ktoś wybiegł za (usunięte przez administratora) i dostał upomnienie) Po wpisie widać ze nowobogacka która ma innych ludzi za nic. Pracownicy tego miejsca zarabiają tyle ze nie stać ich nawet na jedna z tańszych rzeczy które ty kupujesz

Matt
@gośćM

Jako GM w jednej z największych grup dóbr luksusowych na świecie, jestem w szoku jak niska jest płaca w Polsce i jakiś obowiązki maja sprzedawcy. Klienci tego nie rozumieją i odnoszą mylne wrażenie. Ponadto nie dziwie się ze uciekają lub się chowają nowobogackie Polki i Rosjanki to najgorszy typ klienta. Rosjanki są nie miłe a Polki chytre a wymagają jakby były księżniczkami z Saudi ???? Pozdrawiam

Paulina
@Matt

@Matt DH Vitkac to renomowana marka. Piszesz o niskim wynagrodzeniu, na jakiej kwocie ono się opiera? Jakie obowiązki ma sprzedawca w tej firmie? Rozwiń swoją wypowiedź proszę, będzie to bardzo pomocne dla osób ubiegających się o pracę w tym miejscu.

rekrutująca

Nie polecam! Nieprofesjonalne traktowa ie ludzi, szkoda czasu. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w niemiłej atmosferze, brak odpowiedzi o wynikach rekrutacji mimo wcześniejszego zapewnienia, że takowe będą. Szkoda czasu

nat

witam, jaka jest stawka netto na pełen etat?

Angelika
@nat

Na okresie próbnym 1800 na rękę + premia, po okresie próbnym 2100 na rękę + premia. Premia jest uznaniowa, zwykle około 500 zł, ale w czasie wyprzedaży może być wyższa (przy wysokim utargu), moze byc też zabrana lub obniżona z różnych powodów (przewinienia, L4, kradzieże, błędy finansowe).

Do Angelika
@Angelika

czy premia uznaniowa jest co miesiąc? czy w inny cyklu? czy jest ona rzeczywiście, czy jak uznaniowa, to widzi się ją raz na rok? zabranie premii za L4 - naprawdę?

Angelika
@Do Angelika

Premia jest co miesiąc. Z założenia powinna być taka sama dla wszystkich pracownikow, ale tak jak mówię, ze względu na urlop lub l4 możesz jej dostać mniej lub wcale. W przypadku kradzieży lub pomyłek finansowych na duże kwoty cały zespół może mieć obniżoną premię. Dostajesz premię tylko za te dni, które przepracowałeś w danym miesiącu. Czyli jak jesteś na pół etatu to dostajesz pół premii. Jak z powodu L4 zrobisz na przykład tylko jeden tydzień w miesiącu to dostajesz premię proporcjonalnie za ten jeden tydzień. Jak będziesz cały miesiąc chora, to dostaniesz tylko 2100. Aha, i na okresie próbnym w 1 msc masz 50% premii, a przez następne dwa miesiące 70-100% premii.

eee tAm
@Angelika

Hmm czyli podstawa netto to 2100 i będąc na l4 cały miesiac nadal dostajemy 2100 ? Deal życia :D

XXX
@eee tAm

Jak pójdziesz na L4 na okresie próbnym to Sylwia Cię zwolni przy najbliższej okazji, a jak pójdziesz na L4 po okresie próbnym to będzie Cię tak dręczyć, że sam się zwolnisz.

@XXX

to samo z uż :) na tym piętrze l4 i uż odpadają

Lu
@Angelika

No to jest się o co bić :) Prawie Biedra :)

Lena
@eee tAm

A przepraszam bardzo, w której firmie dostaje się premie za czas nieprzepracowany? Chętnie poznam adres. Twój komentarz jest absurdalnie niedorzeczny, bo który pracodawca będzie płacić premie, pracownikowi który jest nieobecny w pracy czy to z powodu L4 czy UŻ? Sama sobie odpowiedz na pytanie, czy ty jako szef byłabyś taka hojna i nagradzała nieobecność, niewywiązywanie się z obowiązku pracy itd - ludzie no hello z jakiej wy się planety urwaliście!!! Dziwne, że w ogóle tutaj jest poruszony od razu temat L4 i UŻ - pytasz o warunki pracy, a nie czy, po miesiącu czy tygodniu pracy możesz sobie bez konsekwencji pójść na L4. Według prawa na okresie próbnym nie przysługuje urlop. Jeśli takie macie podejście, czyli mieć wymagania i pretensjonalne podejść czytaj, premia za L4, premia za urlop, premia za nic nie robienie i najlepiej pensja za siedzenie w domu, to gratuluje!

Ktosiek
@Lena

A juz ci mowie kochana :) adres to plac czerwca 1976 r. 6 :)

Kasia
@Ktosiek

Bez żartów. W życiu nie marudzilabym, że nie mam premii w sytuacji, gdy nie pracowałam. Premia jest uznaniowa za dobre wyniki etc. Jak można chcieć premię za siedzenie w domu? Litości.

Inkka

Może ktoś napisać cos o pracy na pietrze męskim? Mam informacje ze jest tam (usunięte przez administratora) i pomiatanie pracownikami. Ktoś potwierdzi albo napisze cos więcej?

Alibaba
@Inkka

Nikt nic nie napisze bo ludzie są zastraszani.

Qwe

Nie polecam. Słabo płaca. Wychodzi Ok 18zl/h a stać trzeba 10h dziennie

Qwert
@Qwe

To chyba menadzer ma taka stawkę ???? pracownicy zarabiają 13zl/h

Iza

Fajna firma i praca jest dobra. Myślę, że dobry pracownik nie ma powodu do narzekania.

Zostaw merytoryczną opinię o DH Vitkac - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DH Vitkac
2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Górczewska 53