Polski Tytoń

Radom

Opinie o Polski Tytoń

Nicko

Prawda to że Japan zerwał z nami umowę? Konkurencja jeździ po naszych sklepach i mówią że my nie będziemy handlować wyżej wymieniana marka? A zaś na stanach magazynowych zaczyna brakować lub już nie ma papierosów.

niestety
@Nicko 13.11.2017 22:50

prawda

Iwona

@nickz czego jesteś niezadowolony z pracy w firmie Polski Tytoń? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy różni się od siebie i są inne warunki pracy.

nick

Można by było napisać wiele, ale szkoda słów na to co się dzieje z Polskim Tytoniem

Iwona

@gregkow czy wiesz może co jest powodem zwalniania pracowników? Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat pracodawcy? Jak pracuje się w firmie Polski Tytoń? Co lubicie najbardziej w pracy? Co byście zmienili?

Programista Wyklęty
@Iwona 08.09.2017 19:20

proszę zadzwonić do firmy o dowiedzieć się jakie są powody zwolnień pracowników i ilu ich zostało zwolnionych. też jestem ciekaw :D

gregkow

wielka szmira, zwalniają ludzi z nienacka, zero szacunu,

Iwona

@Basia co masz na myśli? Rozumiem, że pracujesz jako handlowiec w Polski Tytoń. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym dziale firmy?

kasia

Witam, chciałabym podjąć prace w PT na stanowisku referent ds sprzedaży, napiszcie czy warto, jaka jest realna płaca, jaka atmosfera?bede wdzięczna,pzdr

Basia
@kasia 25.05.2017 19:40

mozesz smialo podjac prace nie bedziesz miala co robic bo nie ma czym handlowac

ogór

Może do K wpadnie Inspekcja Pracy, Sanepid i inne podobne służby. ;Węgorz; być może by się nie wyślizgnął.Oczywiście bez wcześniejszej zapowiedzi.Jak na razie sadzę kloka na głównym kiblu i nie sprzątam po sobie.

5fd
@ogór 17.04.2017 11:03

A co ty fekalista

Iwona

Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Jakie możliwości rozwoju oferuje Polski Tytoń?

Lolo
@Iwona 27.03.2017 11:16
Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Jakie możliwości rozwoju oferuje Polski Tyto...

Nic nie oferuje . Ludzie zwalniajcie sie

cotam

a co tam u Jarka?

Nick

W lidlu i biedrze zarabiaja 50%więcej, ha ale jaja,wstyd

Iwona

@Sara długo już pracujesz w firmie? Co możesz powiedzieć więcej na temat warunków zatrudnienia? Chętnie dowiemy się co uważasz za największy plus pracy w firmie?

sara

@66666 18.02.2017 20:54
A co tam w łodzi słychać

Nic tonie

Zawiedziony

Nie polecam tej firmy w żaden sposób. W Gorzowie przekręty na wielką skalę lewe faktury klienci (poszkodowani) sami zglaszaja to na policje kilka osób w to zamieszanych a dyrektor hmmm nic nawet nie zglasza na policje kradziezy towaru przez kierowce tylko zwala wszystko na magazynierów którym Radom każe płacić. Nikt nie sprawdza tego nie bada tylko mają zapłacić. Radom chyba kryje swoje przekręty że tak podchodzi do tego nie próbując nic wyjaśnić. Chcesz mieć problemy i płacić za coś czego nie zrobiłeś to chętnie cię zatrudnią.

Zawiedziony
@Sara 15.02.2017 22:01
a co robi teraz Piękny Roman

Teraz nie wiem co robi ale miał zdaje się zostać dyrektorem regionalnym czy coś takiego

Sara
@Zawiedziony 16.02.2017 18:22

a Shrek z Bydgoszczy pracuje?

Waldek

@Waldek 25.01.2017 13:31
Listy godzinowe narzucane od górnie chodź pracuje sie 8++ 0 premii 0 za nadgodziny Inspekcja pracy Wita...

No to zgloŚ do PIP-U

EX pracownik

jak lubisz placic za cos czego niezrobiles to zapraszamy - ptD

Magazynier

Gorąco NIEPOLECAM tej firmy

żorzanin

witam, jaka sytuacja panuje w Żorach, atmosfera kierownik zarobki itd?

DODA

Najlepsza to jest Pani " kieroniczka "Ala " PANI Dorota Wellman " błyskotliwa inteligenta która zawsze dba o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brawo Pani kierownik

Voldemort

W Polskim Tytoniu Dystrybucja w Radomiu to sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dwie osoby popełniły przestępstwo. Przedstawicielka handlowa wystawiła fikcyjną fakturę a jeden z kierowców zabrał towar i faktury nie skanując faktur i nie rozliczył się. Przez to Polski Tytoń Dystrybucja W Radomiu obciążyła wszystkich magazynierów. Są sprawcy to niech ich ścigają. Sprawę zgłosiliśmy na policji i w prokuraturze. Firma nas obciążyła za to czego nie zrobiliśmy. Choć wiedzą kto popełnił przestępstwo to woleli obciążyć magazynierów. Firma w Radomiu to sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Niewinny
@Voldemort 03.01.2017 22:02

Ten dwa lata wojowałem z firma i wygrałem ... I tez za coś czego nie zrobiłem ... Długo sprawa trwała ale udowodniłem ze tego nie zrobiłem i dostali za swoje ... Gdyby to była ostatnia firma w Polsce gdzie są wolne miejsca pracy to nigdy bym nie poszedł juz. Stracone lata i zdrowie przez sady itd ... Głupiego słowa przepraszam nie usłyszałem bo nie stać ich na takie coś. Oszuści i naciągacze i tyle.

@Niewinny 13.01.2017 22:27

Sprawę zgłosiliśmy na policję. Trwa ze cztery miesiące. Podejrzane są dwie osoby. Przedstawicielka handlowa która wystawiła fikcyjną fakturę po to aby jeden z kierowców ten towar z faktury fikcyjnej mógł wywieźć nie skanując faktur. W firmie mówią że to ponoć kto inny.

red

Tryb oszczędnościowy firma wprowadziła, bony śmiechu warte i Poznań zlikwidowany.

Bezstronny

Pewna osoba nadużywa tam swojej posady aby zatrudnić swoją kobietę. Jako bezstronny obserwator nie polecam tej firmy jako miejsce pracy.

a
@Bezstronny 21.11.2016 19:30

Twoja bezstronność mnie powala ....

3sde
@a 22.11.2016 18:55
Twoja bezstronność mnie powala ....

Moźe to jakiś szpicel

tttt

Janka wróć

klijent

info ze szczecina magazyn chaos kierowniczkę Panią D.U. powinni zdegradować do sprzątaczki kiedyś byłem i widziałem

lep

Widocznie nie pokazuje się żadna oferta pracy @rer, bo na razie nie ma potrzeby przeprowadzać żadnej rekrutacji, ale i tak najlepiej dowiadywać się o nowych ogłoszeniach bezpośrednio u nich, co już jest dobrym znakiem na to co się teraz dzieje. Pozdrawiam

ktos

Gruba w cd jeszcze urzeduje?

ktos

Gruba w cd jeszcze urzeduje?

xds

Zainteresowani wiedza

zade

I jak tam zadowoleni?

Kiedy spotkanie w Porcie?

koio

ktoś dostał grusze po urlopie ?

nikt

SPADAJCIE J,SZ, I TWOJE PIESKI W TYM CI CO ICH TU ZAINSTALOWALES I CO KASE WYCIAGNELISCIE ZEGNAJ ZORY I SPOLKA AKCYJNA GLUPIO CI KIER ZAPARCIA SPRZEDAZY PIES WAS J.....................

coś

Temu od zaparcia i wsparcia i poparcia i odparcia sprzedazy podobno jego wytrzeszczone galy odbily sie o piwnice w Radomiu ze strachu!!!!!! Alenie przejmuj sie K.Ł. Jaro pomorze!!!!

Byly

W łodzi zarabia 2 handlowców powyżej 3 tys....reszta masakra. Na początek dostaniecie 1600 podstawy,brak bazy klientów, za płatności obcinaja, za prywatne jazdy też. Magazyn działa jak by chciał a nie mógł....a klientom wy się tlumaczycie.... Polecam tym co chcą w cv wpisać nowe doświadczenie. Żaden z branży się nie podejmie....co lepsze w rynku już zajęte a rejonizacji praktycznie nie ma.

vod

macie już u siebie Gutt-a ciekawe komu to się uda wcisnąć?

las

ale dostałem premie , szok wy też???

wera
@las 28.06.2016 15:42
ale dostałem premie , szok wy też???

Ja 3 kolka

ph

Mam pytanie odnośnie Poznania, jak nazywa się dyrektor oddziału?

dawidow

a czy komuś coś wiadomo jakoby kierowcy mieli przechodzić na działalność gospodarczą?

oi

@oi 16.05.2016 09:02
Irek K. gdzie rządzi?

warszawa

stary

teraz Białystopk do zamknięcia przy takim kierowniku

darko

witam.jak tam zielona góra,słyszałem ze jest zamknięta.

@darko 10.05.2016 19:09
witam.jak tam zielona góra,słyszałem ze jest zamknięta.

Hurtowni w Zielonej Górze już niema. Przeją Gorzów a Gorzów Szczecin. Rozpier**** bo twierdzą że robia oszczędności, a jakie straty z tego są. Farmacja to już tylko pozostała w Gorzowie. Obsługuję całą Polskę a jest obawa że farmację może przejąć Szczecin.

darko
@Voldemort 03.01.2017 22:14

a co tam u Leszka słychać w Szczecinie?

now

przesadzacie GP położyła Ip a ST kupił BAT bo nie wiedział na co wydać 3 miliardy i padło na ST, a dzięki RW fikusy dostały 120 mln i wpakowały w PT i teraz jest panika dlatego wrócił wielki czyściciel

iiii

Zapomniałeś o S.T

wiesio

a RW położył GP ,położy i PT

Tata

No z jego brzuchem akurat

Rw

Ciekawe czy wróci z Radomia -pociagiem

EL45

Podobno kier z Lodzi leci znajomek R,W, Szuka Roboty

now

czyli u ciebie jeszcze spoko, jak zacznie będziesz wiedział o co chodzi- piszę oszczędnie bo administrator ostro kosi wypowiedzi. O nowym kier.magazynu W-wa wykasował:(

weqd

co masz na mysli że ostro działa?

Zostaw opinię o Polski Tytoń - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Tytoń