Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

mowie jak jest

i co z tego ze tu piszecie koledzy i koleżanki ph robimy za woły na wyplate 2500 na lape i będzie tak dalej bo nikt z nas sie nie postawi temu choremu systemowi zamykanie planów przed czasem to niech licza plany na 3 tygodnie a nie ... strach u dyrektorów na oddziałach nic nie powiem nie stanę za wami bo mnie zwolni to jest prawda cala o tej firmie wszyscy wiedziemy w tym gownie wiec zrobmy cos razem i postawmy sie temu 70 zl jak planu sie nie zrobi mysle ze korona z glowy nam nje spadnie a pokazemy im ze nie godzimy sie na takie traktowanie

logista
@mowie jak jest

Realizacja zadań dystrybucyjnych jakimi są między innymi punktoindeksy, jest podstawową koniecznością każdego dystrybutora. Kalkulacja ceny opiera się o dopisy, a te są wypłacane, kiedy są zrobione zadania. U innych dystrybutorów w ogóle nie płacą dodatkowo za zadania! Po prostu PH muszą je robić. U innego dystrybutora płacą 400 zł brutto za realizację wszystkich zadań, nie tylko na pi., ale też podterminy itd. Jak nie zrobisz jednego, w ogóle nie masz premii. Jak ma ktoś konkretne pomysły to niech wali i pisze, ktoś to może przeczyta.

Logista

W sytuacji w jakiej jest dzisiaj rynek dystrybucji , nie pozostaną na nim najwięksi, czy najsilniejsi, tylko pozostaną Ci, którzy potrafią się przystosować do nowych warunków i otoczenia. Dotyczy to również każdego z Zespołu PT. Niech zostaną u nas najlepsi, bo realne plany rozwoju i integracji rynku, zostały oparte na doświadczonej kadrze z jednym zastrzeżeniem, jeśli się przystosują.

OJOJOJ

Co ty brales?

hehe

grubo

@Logista

Wątpię czy najlepsi za 1600 zł zostaną w tej "firmie" to jest żałosne co piszesz ????????????????

Ziom
@Logista

Logista a może (usunięte przez administratora) O czym ty piszesz najlepsi to złożyli wypowiedzenia pisząc o potrzebach rynku trzeba mieć kasę i towar którego brak na magazynach pustki aż myszy latają i kurz na pulkach

Express PT
@Logista

Tak, zostaną najlepsi....ale z pewnością PT nie będzie w tym gronie...co do super kadry, to na pewno nie w oddziale Gdynia.....jedną wielka pomyłka

@Logista

Żałosne to co piszesz za 1700 zł pracować w tej firmie to jakiś żart śmieszne z czym do ludzi z pustymi magazynami

Xyz
@Express PT

Ojej a co takiego się wydarzyło w mieście z morza i marzeń ?

dawidof

A co jest grane we firmie?

Magnat
@dawidof

Inwestorzy wycofują swoje pieniądze, kwestia czasu jak to wszystko padnie. Dużo może okazać się w następny poniedziałek.

Hanka
@Magnat

Co to znaczy ze inwestorzy wycofują pieniądze? Czy będą redukcje zatrudnienia i mamy sobie czegoś szukać? Co się ma wydarzyć w poniedziałek? Napisz proszę jeśli coś wiesz.

@Hanka

To co wiem zaraz tej firmy nie będzie, już nie mają kasy nawet na zatowarowanie magazynu...

Hanka
@Janusz

Janusz, ale skąd to wiesz? Też słyszę różne rzeczy. Dobrzy doświadczeni pracownicy odchodzą. Towaru jakby mniej. Wyjaśnić sytuacji nikt nie chce. Czy to jednak oznacza, że ,,zaraz tej firmy nie będzie"? Mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Kukuniek

Yes, yes , yes!

zainteresowany

Widziałem ogłoszenie na kierowcę, może wiecie jakie płace, jaki samochód i ile godzin dziennie się pracuje i jak są płatne nadgodziny jeśli są?

@zainteresowany

Nadgodzin nie placa , zarobki to 1800 przy odpowiedzialnosci za towar , przesiejesz pakiet papierosow i juz masz - 120zl. Nie warto

Helena
@Marek

Piszesz, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia za nadgodziny - czy zatem pracownikom za dodatkowo przepracowany czas przysługuje dzień wolny? Jak dużo tych nadgodzin jest i czy są one jedynie dla chętnych? Poruszyłeś też temat wynagrodzenia - czy poza podstawą składa się na nie coś jeszcze? Może w Polski Tytoń pracownikom przysługują premie bądź też innego typu dodatki?

@Helena

Zero premii tylko chłopacy jeszcze dokladali do interesu bo magazyn czegoś nie dal

Kukuniek
@Marek

Potwierdzam, chyba w całej Polsce tak jest!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
zenek

Nie wiem czy wiecie ale prezes dał zielone ,światło DARKOWI gdyż napisał że przedstawiciele zarabiają tak dobrze że jest z czego zabierać.Tylko niech pamięta że ph robią punkto indeksy i firm na tym zarabia kase,Więc jak ich nie zrobią to Darek może za to oberwać i więcej straci niż (ukradł) przedstawicielom.

@zenek

Przedstawiciele wciąż wystawiają lewe faktury na towar którego klient nie zamawiał. Jak się dzwoni do takiego klienta to oznajmia że towaru nie zamawiał. Przedstawiciel zdziwiony że klient odesłał towar. A przedstawiciele po to wystawiają lewe faktury żeby pod koniec miesiąca dostać premię. Magazynierzy ryją jak głupki za grosze. Przedstawiciele mają więcej kasy. Dwie premie i prezenty dostają. Ostatnio ponoć dostali tablety. Magazynierzy robią całą robotę za psie pieniądze. Żadnych premii nie dostają ani prezentów. Takie pieniądze i prezenty to mają dla najlepszych. Magazynier jest tym gorszym pracownikiem od przedstawiciela handlowego.

Nico
@anonymous

Co ty wypisujesz ja jestem ph od kilku lat i ostatnia moja pensja to 1.700zl więc nie opowiadaj głupot że ph tyle zarabiają a kolejna sprawa właśnie tak powinno być żeby ph więcej zarabiał niż magazynier bo żeby nie my to ty nie miałbyś roboty!!!

@Nico

… święte słowa NICO, święte słowa a jak chce to nich jedzie w teren wówczas nie będzie taki mocny w gębie i uśmiech zniknie z jego twarzy!!!

@anonymous

Tak zawsze było że magazynier jest na parterze a czarna robotę robią ph proste

Pracowałem w Polskim Tytoniu. Odszedłem prawie 10 lat temu po przepracowaniu ok 6 lat. Czasem wchodzę na gowork.pl by poczytać opinię i najbardziej śmieszą mnie te, że firma upada. Powiem Wam, że jak przejrzycie starsze opinie to zobaczycie, że ona "upada", ma być"przejęta" lub dziesiątki innych komentarzy w podobnym tonie już kilkanaście lat temu. A co do firmy, to zarobki za moich czasów nie były porażające ale znam osoby, które pracują tam wiele, wiele lat. Ja odszedłem bo perspektywa ich wzrostu była dla mnie niezadowalająca.

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Małgosia

Jakie warunki mają Przedstawiciele Handlowi? 1. Jaki samochód? 2. Czy można użytkować prywatnie, jeśli tak to jak wyglądają koszty? 3. Ile wynosi średnio podstawa netto? 4. Czy premie są realne i jak wyglądają? Dzięki za odpowiedź ;-)

Wiśnia
@Małgosia

1. Nowy Ford Focus 2. Można bez limitu, płacisz tylko 150 zł miesięcznie 3. 2800 brutto 4. Realne bez granic. Wykonujesz plan i dostajesz. Dodatkowo duże dodatki z firm które sprzedajesz w postaci bonów. Zapraszam , wysyłaj CV bo szukamy pracowników

qwdqw

Dobre!!!

Bartek
@Wiśnia

Z tego co kojarzę do jeździcie chyba Skodami Fabia a podstawy to ok 2500 - 3000 na rękę, coś się zmieniło???

@Małgosia

Jakie warunki mają Przedstawiciele Handlowi? 1. Jaki samochód? Ford Fiesta 2. Czy można użytkować prywatnie, jeśli tak to jak wyglądają koszty? można ale się płaci około 30 gr za km 3. Ile wynosi średnio podstawa netto? 1800 4. Czy premie są realne i jak wyglądają? jak najniższe :D oszczędności w firmie ale o premiach i kwotach nikt nie wie :) Dzięki za odpowiedź ;-)

samochody co roku wymieniane :D

Firma dno nawet papierów nie składaj pracowałem tam 6lat jeden wielki plajt

Darek

Popieram Janusza niedługo padną

Morris
@Małgosia

1. Ford Focus ST 2.Tak, bez ograniczeń 3.3000 4. Oczywiście, że realne. Co miesiąc 200-2500 i kwartalna około 3000-4000

@Janusz

Wiem coś na ten temat. Pracuję na farmacji w Gorzowie. Farmacja należy do Polskiego Tytoniu. Zarobki gówniane. Ja mam na rękę 1750 zł. Żadnej podwyżki lub miesięcznej premii. W Gorzowie był również magazyn z napojami, alkoholami, papierosami, tytoniem itp. Przychodziliśmy na szóstą. Rypaliśmy po 10, 12, 15 godzin. Żadnej podwyżki czy nawet miesięcznej premii. W dodatku jeden z kierowców z firmy przewozowej która do tej pory świadczy usługi przewozowe ukradł towar na 10 500 tysiąca. (usunięte przez administratora) do tej pory nic nie zrobili. Za te pieniądze założył pizzerię. Firma zamiast tego złodzieja od razu by się wzięła to w dodatku centrala postanowiła obciążyć magazynierów. Za tą kradzieżą stoją trzy osoby. Kierownik kierowców - Lech. Lech przy przyjęciu tego kierowcy wiedział że jest karany. Mimo to jego przyjął mimo że wymagane jest niekaralność. Drugą osobą jest przedstawicielka handlowa. Wystawiła lewą fakturę na klienta z Baczyna. Okazało się że klient nie zamawiał towaru. Trzecią osobą jest ten kierowca którego Lech przyjął. Nikt tej kradzieży nie zgłosił ani do prokuratury ami na policję. Po miesiącu przyszło nam zrobić inwentaryzację i co się okazało dyrektor nam oznajmił że Łukasz Ź. ukradł towar i że firma będzie go ścigać. Miną gdzieś jakiś miesiąc lub dwa, jak nam dyrektor oznajmił że za skradziony towar przez Łukasza Ź. będą płacić magazynierzy. Wszyscy byli mocno zdziwieni tymi słowami które wypowiedział dyrektor. Na policja po jakimś czasie, może po miesiącu lub dwóch zgłosił Lech - kierownik kierowców. Sprawa z kradzieżą ciągnie się do tej pory. Do kradzieży doszło w 2016 we wrześniu. Dokładnie pierwszego września. Sprawa w dalszym ciągu jest w toku. A (usunięte przez administratora) się śmieje ze wszystkich że dali się zrobić w ch***. Do tej pory jest na wolności a powinien dawno siedzieć a firma powinna obciążyć go za kradzież towaru.

@Wiśnia

Ta co ty człowieku dajesz ... Kłamcą masz Meksyk w głowie robimy za 1600 na rękę .. auta stare strach wsiadac nie liczycie się z pracownikiem ... Nie ma kasy na towary brak plików premiowych widzimisię się z inspekcja pracy ! Nie polecam obecnie każdy szuka nowej pracy

mariolka

prawda

zzzzz

Co tam w Lodzi

nic
@zzzzz

Nic

DIDO

Ilu w Polsce firma posiada PH?

zagrożony
@DIDO

bylo 96 a jak jest nowy w Radomiu dyro zrobilo sie 75

@DIDO

W Gorzowie były dwa magazyny. Jeden to z lekami a drugi to z napojami, alkoholami, papierosami, tytoniem itp. Było tak że w Zielonej Górze też był ten drugi magazyn. Z Zielonej Góry przenieśli do Gorzowa a z Gorzowa do Szczecina. W Szczecinie magazyn zaczął się sypać to wynajęli w Gorzowie magazyn. Ten który jeszcze jest do tej p[ory w Szczecinie będzie w Gorzowie.

Czarny

Panowie i Panie dzieją się cyrki towaru nie ma nie ma jak zrobic zadań z towarem i tak są nie do zrobienia ... Dostajesz teraz 80 nie 100 zł więc o czym tu jest mowa.. firma leci na łeb ma szyje nie ma pliku premiowego nie wiemy nic robią nas jak chcą inprkcja pracy wita ....

Y

Strajk włoski !! Teraz to na modzie jest i pomaga

@Czarny

Cyrki to są od samego początku. Byle kto rządzi firmą.

rydzyk

w końcu co z tym tajemniczym inwestorem , ktoś coś wie? bo plotki krążą że to jakiś chińczyk czy Hiszpan?

Wiśnia

Sam jestem ciekaw...

@rydzyk

Nie ma i nie będzie zmieniać pracę GDZIE SA PLIKI PREMIOWE !!!

Dupa Jasiu

Pliki wiewiórki zabrały :D

@rydzyk

W Gorzowie na farmacji mięliśmy wizytację. Przyjechał facet z Hiszpanii. Obejrzał farmację. Ogólnie to zobaczyć jaka jest hala. Gałki mu wyszły na wierzch jak zobaczył w jakich warunkach pracujemy. Widocznie chciał wejść w spółkę. Wyszło na to że zrezygnował. Magazyn jest totalną ruiną, nie przystosowany pod farmację. W dodatku powiedział że w Hiszpanii magazyny są w trzydziestu procentach zmechanizowane. I już więcej się nie pojawił.

jaa

Jako pracownik biurowy (archiwista) ile można zarobić pracując tam. Minimalna czy więcej.

@jaa

Firma Polski Tytoń poszukuje obecnie nowych pracowników? Na oficjalnej stronie internetowej nie widnieją żadne nowe oferty pracy, dlatego zastanawia mnie, czy rzeczywiście poszukiwani są obecnie pracownicy na stanowisko archiwistów? Jest to firma, która jest jednym z największych ogólnopolskich dystrybutorów produktów FMCG działających na rynku polskim, dlatego zastanawia mnie, w jaki sposób firma ogłasza nabory na nowych pracowników.

on
@Andrzej

Ogłasza się na stronie pracuj.pl jak miliony innych pracodawców.....

@jaa

minimalna

Wyjadacz

Witam.Czy ktoś z osób piszących na tym forum pracuje w Radomiu i byłby w stanie rzetelnie i uczciwie napisać jak wygląda sytuacja z naszym nowym inwestorem ktorym którym ma być Logista?W naszym oddziale jest dużo sprzecznych informacji na ten temat,ale myślę że jest tu ktoś kto jest bliżej oddziału radomskiego i z tej racji pewnie więcej się tam o tym mówi.

@Wyjadacz

W firmie Polski Tytoń jest obecnie nowy inwestor? Słyszałeś coś może o ewentualnych zmianach dla pracowników w związku z tym, że do zarządu firmy weszła nowa osoba? Czy nowy inwestor związany jest z tym, że firma przechodziła przez jakiś mały kryzys, czy może są zupełnie inne powody takiej decyzji? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

eio
@Wyjadacz

Poczytaj o Logiscie w necie to sie dowies

@eio

Masz może informacje o artykułach, gdzie opisane są te zmiany? Niestety samemu nie mogłem nic znaleźć, dlatego może będziesz tak uprzejmy i w skrócie opiszesz, jak ma to wszystko wyglądać? Najważniejszą dla mnie informacją jest to, czy będą jakieś kluczowe zmiany dla zatrudnionych osób. Proszę o odpowiedź.

Czarny

Co myślicie o nowych plikach premiowych (czy wszystkie haczyki są nam znane..? ) i czy w ogóle je dostajecie do wypłaty

biedak
@Czarny

Premią są aż za wysokie powinni je troszkę zmniejszyć

@biedak

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz dokładnie, jak obecnie premiowana jest praca w firmie Polski Tytoń? Jakie zmiany zaszły w systemie premiowania w ostatnim czasie? Każdego miesiąca są szanse, aby móc uzupełnić swoje wynagrodzenie o ten dodatek? Czy tylko najlepsi pracownicy kwalifikują się do jego otrzymania? Przedstaw, jak to wygląda z Twojej wiedzy.

biedak
@Tomasz

nie będę bo są one żałosne

@biedak

Rozumiem, że możesz je postrzegać w taki sposób, ale pamiętaj, że Twoja wypowiedź na temat premii i szczegółowe ich przedstawienie będzie pomocne dla osób, które przeglądają ten wątek i rozważają pracę w tej firmie. A co mógłbyś napisać o atmosferze, która panuje w tym miejscu pracy? Można liczyć na wsparcie i pomoc pozostałych pracowników?

Ale o co chodzi?

pytajacy
@dawidof

Witam inwestor jezdzi po zakładach i wypytuje dyrektorów ,chodzą słuchy że część zakładów ma przejść na van -selling .

@pytajacy

investor ma zainvestowac 4.5 pln i zagrac w stsie z Andrzejem

sTEFAN KUDŻAWA

Witam mam pytanie czy na każdym oddziale są takie braki asortymentowe jeśli tak to czy ktoś wie czym to jest spowodowane ?

ztyrany
@sTEFAN KUDŻAWA

Na moim są, ale nie wnikam, czym one są spowodowane, można sobie tylko pogdybać.

Balcerzak
@ztyrany

Braki magazynowe są spowodowane uszczupleniem środków finansowych ze względu na zakup nowych Fordów Focusów dla PH.

ktos
@Balcerzak

HAHA dobre

On
@ztyrany

Skoro nie wnikasz to po co się odzywasz.Jak chcesz pogdybać to zostań filozofem...

ztyrany
@On

Co się tak napinasz ? Przez internet jesteś taki odważny, bo jesteś anonimowy? To moja sprawa, co o tym wszystkim myślę i nie będziesz mnie tutaj pouczał.

wrc
@Balcerzak

Focusów WRC zapomniałeś dodać

Jarek

Jak się pracuje? Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

A co jeszcze tracimy?

h

Czy to prawda że od sierpnia tracimy Lotosy.

JA
@h

TAK

@JA

I nie tylko

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń