Polski Tytoń

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Polski Tytoń

Dominika

@Gość, w takim razie brakuje pracowników? Być może będą poszukiwali kogoś do pracy i będą prowadzili rekrutację, skoro twierdzisz, że personel się zmniejszył? Daj znać ,jeżeli będziesz w posiadaniu takich informacji,ponieważ lato to najlepszy okres na znalezienie pracy.

Gość

Ponoć w Szczecinie co mają trzy punkty sprzedaży to została zaledwie garstka ludzi. Chyba 5 czy 8. Na tyle się nie wyrabiają że kierowcy w Gorzowie ładują się gdzieś o 14 tej. Wracają dopiero gdzieś o 22 ga. Ci co w Szczecinie zbierają to znają się na tym jak elektryk na hydraulice. Słyszałem że jak w Gorzowie były dwa punkty sprzedaży to było 9 osób i jakoś sobie radzili. A w Szczecinie mają trzy punkty sprzedaży i wszystko leci na łeb, pysk. Tacy z nich magazynierzy. Ponoć robią takie błędy że co chwila trzeba robić korekty. A ciekawe kto robi. Powinien Szczecin. Przecież nawet nie potrafią zbierać. Jak by nie umieli czytać. Kierowcy w Gorzowie zaczęli narzekać że muszą przyjeżdżać na drugą zmianę. Niektórzy chcą zrezygnować. W Szczecinie podobno mają 200 - cie faktur zaległości. Co to za magazynierzy??? Teraz w Gorzowie , tak słyszałem, jest na razie na magazynie jedna osoba. Kierowcy narzekają na ciulowe pieniądze. Praktycznie muszą objechać całą Polskę.

Voldemort

W Polskim Tytoniu Dystrybucja w Gorzowie nie warto się zatrudniać. Zostało popełnione przestępstwo przez dwie osoby. Przedstawicielka handlowa wystawiła fikcyjną fakturę VAT na dane jednego z klientów w Baczynie. Co się okazało klient nie zamawiał towaru. Jeden z kierowców towar załadował na busa nie skanując faktur i zabierając wszystkie faktury ze sobą. Nawet się z tego towaru nie rozliczył. Kwota wynosi 10 462,36 zł. Kierowca z tej kwoty się nie rozliczył. Firma w Radomiu stwierdziła że winni są magazynierzy. Obciążyli magazynierów po 1162,48 na głowę. Magazynierów było wówczas dziesięć osób. Firma w Radomiu zamiast obciążyć sprawców to bezkrytycznie solidarnie obciążyła wszystkich pracowników - magazynierów. Kierowca do tej pory nie rozliczył się z towaru. A winne tego przestępstwa są oczywiście dwie osoby. Przedstawiciel handlowy i kierowca. Jeszcze nie wiadomo czy tenże kierowca nie robił przekrętów wcześniej w tejże firmie i czy nie robił wałów gdzie indziej. My magazynierzy sądzimy że to nie pierwszy tego kierowcy wał. Sprawę zgłosiliśmy w prokuraturze lecz do tej pory ani widu ani słychu. Jeżeli w prokuraturze nie będzie rezultatu to trzeba będzie wejść na drogę sądową. itd itd...

Acobytujeszcze
@Voldemort 02.01.2017 22:41

Współczuje drogi sądowej z ta firma to samo przechodziłam przez ponad dwa lata ale na szczęście wygrałam ... nawet głupiego słowa "przepraszam" nie usłyszałam ... ale na szczęście jestem juz wolna od tej firmy ... zycze powodzenia !!!

@Acobytujeszcze 17.04.2017 21:55

Sprawa z kradzieżą ciągnie się rok. Złodziej przyznał się do kradzieży lecz i tak chc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] magazynierów. Towar ukradł jeden z kierowców. Winę ponosi ten co tego kierowcę przyjął do pracy a nie powinien bo karany. W centrali o tym wiedzą że kierowca został przyjęty do pracy który wcześniej robił w innej firmie to samo co w Tytoniu. Jego przyjął kierownik kierowców. Kierownik kierowców wiedział że był karany to go nie powinien przyjmować. Sprawa jest w toku, może potrwać jeszcze od kilku miesięcy do roku. A już miną rok.

Zawiedziony

Cała ta gorzowska filia to jedno wielkie nieporozumienie ! Facet,który mieni sie dyrektorem nie posiada podstawowych walorów kreujących go na kierownika . Milion decyzji na sekunde a jedna wyklucza kolejną. Całkowity bezład organizacyjny,nieustabilizowane godziny pracy.Najważniejsza dewiza komanda firmy - praca do efektywnego zakończenia.10-12 godzin rozładunek,przygotowanie trasy,załadunek i rozwózka. Życie na kanapkach i wodzie butelkowej,zbieranie kasy i przekroczenie limitów pracy dla kierowcy oto motto kierownictwa tego wytworu. Zdecydowanie odradzam chtnym,którzy cenią ustabilizowane formy pracy.

praca jako kierowca to syf zero szacunku dla kierowcy odbierasz tel i to co ci karzą musisz robić bo jak nie to cię straszą dyrektorem on nie ma pojęcia na temat swojej pracy Pan Piotruś szef kierowców niestety chyba nie do końca można go nazwać szefem bo nie ma własnego zdania jest kukiełką Pana dyrektora i tak na prawdę bierzesz towar i do puki go nie rozwieziesz to nie wracaj na bazę a przedstawiciele co nie którzy lecą sobie w kulki i nie biorą kasy od klijenta a ty musisz a sumka to 15 do 45 tysięcy zł a ty zarabiasz 1800zl i warto się narażać ??????totalny syf i bałagan jedyni w porządku Pan Władziu i Kamil reszta wazeliniarze

Xxx

Powiem jedno, przedstawiciele przychodzą, biorą z biurka czyjś identyfikator i zbierają zamówienia i często nie zdają wztki, a pozniej na danego pracownika przychodzi kara pieniężna za nie zdanie wz. Stanowczo odradzam i żałuję, że tam pracowałem. Ludzie na magazynie wporzadku tylko tyle, że jeden wielki burdel

nie znajomy

Odradzam prace jako kierowca zero szacunku nic nie możesz powiedzieć Pan dyrektor wogle nie powinien tam pracować nie potrafi nawet zaplanować trasy dla kierowców a jak już zaplanuje to jeden ma mało o drugi nawet do 21.00 będzie rozwoził towar i nie masz prawa sie odezwać ze nie dasz rady rozwieść i nie którzy mają przy sobie wazeline :) wszyscy wiedza ze dyrektor tam sie nie nadaje ale nikt mu w oczy nie powie tylko ja sie odezwałem i dlatego już tam nie pracuje Pan Piotruś uczciwy jesli chodzi o sprawy finasowe ale niestety co Pan dyrektor powie tak musi byc także niewolników tam potrzebują

olek

pracuje tam ale nie długo uciekam bo bałagan popieram wpisy ze Pan Władek jest spoko

edr

No skoro zapewniona jest umowa @Kama, to już jest dobrze, bo to podstawa stabilnej pracy, a pewnie i tak dorzucają do tego jeszcze odpowiednie premie czy benefity.

były pracownik

Gdzie co i jak z tymi zarobkami? Na magazynie w Gorzowie 1660 netto z nadgodzinami 1800-2000 praca po 10 godzin bo Gorzów przejął Zieloną Górę. Premie? jakie premie nic nie ma. Pójdziesz na śniadanie to po 5 minutach już cię szukają bo trzeba zamówienia "zbierać". A jak jest obsuwa z szykowaniem tras to zapomnij o śniadaniu. Totalny chaos i dezorganizacja. Nie polecam tam pracy

hgf

jakie zarobki na magazynie ?

Voldemort
@hgf 28.07.2016 23:49
jakie zarobki na magazynie ?

Zarobki gówniane. 1600 na rękę mam.

uśmiech

Jako przedstawiciel w Pt kup sobie taśmę klejąca aby przykleić telefon do ucha bo klienci będą dzwonic nawet jak bedziesz spal w niedziele o 22

lego

Prosta wyliczanka,jako kierowca zarabiasz 1600 zł,zbierasz kase dzień w dzień po 20/30 tys a w towarze masz jeszcze wiecej,przyjmujac się podpisujesz odpowiedzialność za wszystko!!!pierdolna ci 20 koła i masz pozamiatane!!!jak jest ktoś upośledzony lub psychiczny życzę powodzenia w Pt Gorzowskim

S.

Witam pracowałem tam Polski Tyton Wrocław i nie polecam omijajta firmę ja jak najwiekszym łukiem magazynierzy płaca po 1900 zł na osobe bo dzielą brak np. kwotę 15 tyś zł na ilość osób pracujacych na magazynie zdarza sie to bardzo często za braki które nie wiadomo skąd się biorą nie ma żadnego wglądu w dokumenty podpisuj albo wypad takze jak pasuje Ci pszyszły pracowniku płacenie takich duzych kwot i pracowania za fre bo trzeba spłacić to zgłoś sie do psychiatry 1 wypłata oki ale dalej już kiepsko...Łamane jest prawo pracy,BHP oraz dziwne układziki nikomu tam ufać nie można.Jak ktos cos ukradnie i nie wyczają kto to też Ty zapłacisz.Urlop w okresie wakacyjnym ? Zapomnij może w lutym lub listopadzie.Także nawet nie polecam pujścia na rozmowe w tej firmie szkoda Twojego czasu pozdrawiam S.

rob son

Praca jako Przedstawiciel w Polskim Tytoniu to dramat!!!Odradzam każdemu!Zarobek 1600 netto,telefony ze sklepów zaczynają się o 6 rano i tak przez cały dzień,nawet o 22 potrafią dzwonić,oczywiście telefony w sobote,niedziele to standard.Musisz oczywiście odebrać i przyjąć zamówienie bo jak nie to wielka afera będzie.W firmie musisz być o 7 a najlepiej już po 6 rano ,odpowiadasz za sciąganie płatności od klientów,zbierasz pieniądze,koló 17 jak wrócisz do firmy musisz jeszcze rozliczyć odebrane pieniądze,poukładać,wypisać przelew do banku itd.,jak ci się uda o 18 bedziezsz w domu,chyba ze jeszcze dłużników w Gw musisz objechać.Straszny bałagan,brak profesjonalizmu.Wspólczuje naiwnym którzy pójdą tam do pracy.Wyzysk człowieka to najdelikatniejsze określenie na to co tam się wyprawia.Aha,bajki o premiach ,bonusach,itd które są dodatkiem do pensji to tylko ktoś mega naiwny w to uwierzy.!!

4 lata

Muszkieter ludzie pracuja po tyle lat bo wolą siedziec w jendnym syfie ktory znają niż isc do innego syfu ktorego nie znają,po drugie w Gw nie ma pracy i pracujesz z zacisnietymi zebami w jednej firmie,jak mieszkasz z mamusia to ci wystarczy 1500 zł,życze powodzenia na nwoej drodze z PT :)

słodka prawda

Pan dyrektor niech tam sie obudzi z tymi kierowcami i zakłamaniem jednych z nich,gdyby nie pomoc żonki nie wracał by o 13 a inni o 20 tej

kierowca

Witam,jesli ktos chce tam isc na kierowce to z góry odradzam!!!zarobek 1600 zł,prace zaczynasz od 7 godziny,najlepsze jest to ze nie dosc ze pracujesz do godziny 17/18 tej to zbierasz pieniadze ktore tak naprawde musza zbierac przedstawiciele,wracajac na firmie musisz jeszcze je poukladac i zawiesc do banku,ty przywozisz 30 /40 tys a przedstawiciel ktory ma od tego prowizje przywozi 4/5 tys :) ostrzegam przed ta pracą!!!!!!!!!

Alfa

Ile zarabia kierowca w Gorzowie?

@Alfa 03.06.2014 09:14
Ile zarabia kierowca w Gorzowie?

2500 netto

@kierowca 24.06.2014 09:19
2500 netto

Chyba przez dwa miesiące hahahaha.

słowian

Jak najdalej o tej firmy!!!juz nie mowie o nie prawidłowościach przy zaniżaniu cen na fakturach i okradania właścicieli z Radomia

radom

walki w firmie

Drezdenko

Zawsze sie nad tym zastanawialem,czy w Radomiu wiedzą o tych wszystkich wałkach:)

Pracownik-MIESIACA

Pracowałem rok w Polskim Tytoniu na Magazynie, razem z Panem W[usunięte przez moderatora]. Szczerze podobało mi się, Pan W[usunięte przez moderatora] jako kierownik ma cały magazyn na głowie. To oczywiste, że jak ktoś jest obibok lub źle wykonuje swoją prace to zostanie podpierniczony do szefa :). Z wielką chęcią bym wrócił na to stanowisko.

AAAAAAAA

UCZCIWY p. W[usunięte przez moderatora]???????

x

To fajnych macie magazynierów jak pod nieobecność jednego człowieka doprowadzacie do takiego manka. Gratulacje.

stan magazynowy

Jestem ciekaw co bys pisal jeden z drugim jak by przyszlo do płacenia za manko na magazynie np 20 tys zl ,a pan W[usunięte przez moderatora] byl by w tym czasie na urlopie!gdyby nie on nikt by tam nie pracował

obrona

Jesli piszesz ze cie podpiernicza do szefa to sam sobie momentalnie wystawiasz opinie ze cos złego robiłes w czasie pracy na magazynie !!!

aga

Informacja dla podejmujących prace w Polskim tytoniu Gorzów.Strzeżcie się i pilnujcie przed "święta trójcą" Pracowałam i wiem co to za ludzie.

Łoś Superktoś
@Zbieracz 10.09.2015 22:50
W hurtowni Polski Tytoń Dystrybucja Hurtownia Farmaceutyczna w Gorzowie odbywałem trzymiesięczny staż i jestem zadowolony niż...

Farmacja w Gorzowie jest jedyna. Obsługuje całą Polskę.

@Zbieracz 10.09.2015 22:50

Farmacja w Gorzowie jest jedyna na całą Polskę.

Zostaw opinię o Polski Tytoń - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Tytoń