Euroglater Sp. z o.o.

Radom

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Euroglater Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Euroglater Sp. z o.o.

Administrator

Czy są jakieś zmiany w Euroglater Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

New5

Nie polecam! Owszem pensja na czas, ale ta sama od początku umowy - nie ma co liczyć na podwyżki, jakieś bony na święta, czy chociażby premie na koniec roku. Każdy kto popracuje tam 2-3 lata sam odchodzi bo szefowie ciągle dokładają obowiązków a kasa ta sama. (usunięte przez administratora)Poza tym nie ma w tej firmie żadnych szans rozwoju, awansu. Stoisz w miejscu i nawet nie masz co liczyć na jakieś dofinansowanie do szkolenia. Jest dużo lepszych firm na rynku, które potrafią docenić pracownika i jego wkład w rozwój firmy.

M89

Firma może i solidna i wypłacalna w terminie, ale jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie jest zbyt skora do podwyżek (usunięte przez administratora)

admin

Można dobrze zarobić w firmie Euroglater Sp. z o.o. czy jednak zdobycie dobrej wypłaty wymaga sporo wysiłku? Jak oceniacie pracodawcę? Czekamy na Wasze komentarze na forum!

Zostaw opinię o Euroglater Sp. z o.o. - Radom

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroglater Sp. z o.o.