Altego Sp. z o.o.

Rajec Szlachecki

Opinie o Altego Sp. z o.o.

Czy cos wiadomo o altego?z0

ja

Trzeba teraz cos z tym zrobic...

Firma Altego

Mam nadzieję, że nie mam domu w kredycie i wakacji w Egipcie

ja

Pytanie co teraz bedzie w zwiazku z faktem pzreslania skanu....

ja

witam mam ten sam problem...

Firma Altego

Witam, Jakiś czas temu zostałam powiadomiona przez firmę Altego Sp. z o.o na drugi etap rekrutacji, po wcześniejszym wysłaniu dokumentu potwierdzającego mą tożsamość. Oto treść ogłoszenia:Pracownik biurowo-administracyjny Firma Altego Sp. z o. o. działająca na rynku obrotu surowcami wtórnymi zatrudni osobę na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego Obowiązki:- zarządzanie wysyłkami oraz korespondencją firmową- współdziałanie z pozostałymi działami firmy - pomoc w przygotowaniu dokumentów przekazywanych księgowości- aktualizację wewnętrznych baz danych firmyWymagania:- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- obsługa pakietu MS Office- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 - wiek do 30 lat Oferta:- praca od zaraz- umowa stała- stawka godzinowa 13pln/h- możliwość rozwoju i awansuKontaktOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres (usunięte przez administratora)Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.” (usunięte przez administratora) W swej naiwności,wysłałam skan owego dokumentu, jednak nie zostałam zaproszona na rozmowę. I tu moje pytanie:Czy ktoś z was miał kontakt z tą firmą. Sprawa jest dziwna, gdyż nie ma żadnych informacji na temat tej firmy w internecie (oprócz tego, że szukają pracowników w całej Polsce)

Zostaw opinię o Altego Sp. z o.o. - Rajec Szlachecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altego Sp. z o.o.