Mex Polska S.A.
counter
1 4 9 5 1
Marta Nowy wpis

@ojniee a możesz napisać czy tam jakieś dodatki się dostaje, jakiś socjal ? Czy niebardzo?

Ojniee Nowy wpis

Ja również podzielam opinie z wcześniejszych komentarzy. Właściciele to wg mnie ludzie z problemami psychicznymi, którym przyjemność sprawia wyżywanie się na innych. Pensja bardzo marna, dużo wymagań i nadgodzin, oczywiście niepłatnych. Brak organizacji, brak planu działania. Przychodząc tutaj na prawdę nie sądziłam, że spółka notowana na giełdzie może pozwolić sobie na mobbing, poniżanie pracowników i kontakt jak z kumplem spod budki z piwem. Przekleństwa (również te bezpośrednie, personalne) na porządku dziennym. Opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń na porządku dziennym. Teoretycznie wielka firma, a sekretarki pozwalają sobie nawet na selekcję przychodzącej korespondencji, zaglądają do środka i decydują, które listy przyjąć, a których odbioru nie podpisywać. Na prawdę szczerze odradzam jakiekolwiek kontakty z tą "instytucją".

Ojniee Nowy wpis
@Ojniee

Cały komentarz napisałam oczywiście o firmie Mex Polska, chociaż de facto zatrudniona byłam w jednej w kilkudziesięciu spółek-córek, ale moja praca była tak na prawdę pracą dla Mex Polska.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Mex Polska S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Klawix

Podzielam opinię wujka. Totalne dno. Spółka notowana na GPW, a działa jak mała firemka. Zarządzający nie mają za grosz kultury osobistej, nie mówiąc o szacunku do pracowników. Totalna dezorganizacja, chamstwo i poniżanie ludzi. Zarobki na średnim poziomie, ale oczywiście bez płatnych nadgodzin, premii i żadnych dodatków. Na początku pracy ok, ale szybko okazuje się jak jest na prawdę. Na prawdę odradzam, można sobie tylko zdrowie popsuć. Szkoda nerwów.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

wujek

Tragedia. Firma pełna prostaków i chamów. Brak kultury i szacunku do współpracowników.

wujek
@wujek

A odpowiadając na pytanie, czy firma pozwoli na rozwój - tak, pozwoli na rozwój choroby psychicznej. Nie polecam !

imadło

atmosfera może jest istotna, ale dla mnie liczy się to, czy Mex Polska pozwoli mi na rozwój. Zatrzymanie się w miejscu nie widzi mi się :)

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie Mex Polska S.A.? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Mex Polska S.A. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mex Polska S.A.