Mex Polska S.A.

Łódź

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Mex Polska S.A.
1 2 6 1

Opinie o Mex Polska S.A.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Mex Polska S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Klawix

Podzielam opinię wujka. Totalne dno. Spółka notowana na GPW, a działa jak mała firemka. Zarządzający nie mają za grosz kultury osobistej, nie mówiąc o szacunku do pracowników. Totalna dezorganizacja, chamstwo i poniżanie ludzi. Zarobki na średnim poziomie, ale oczywiście bez płatnych nadgodzin, premii i żadnych dodatków. Na początku pracy ok, ale szybko okazuje się jak jest na prawdę. Na prawdę odradzam, można sobie tylko zdrowie popsuć. Szkoda nerwów.

wujek

Tragedia. Firma pełna prostaków i chamów. Brak kultury i szacunku do współpracowników.

wujek
@wujek 09.03.2017 23:45

A odpowiadając na pytanie, czy firma pozwoli na rozwój - tak, pozwoli na rozwój choroby psychicznej. Nie polecam !

imadło

atmosfera może jest istotna, ale dla mnie liczy się to, czy Mex Polska pozwoli mi na rozwój. Zatrzymanie się w miejscu nie widzi mi się :)

admin

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie Mex Polska S.A.? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Zostaw opinię o Mex Polska S.A. - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mex Polska S.A.