Nasz dom sp. z o.o

Łódź

Opinie o Nasz dom sp. z o.o

gana

masz rację @OLO Nasz dom jest rzeczywiście firmą w likwidacji

OLO

Firma to oszuści same długi w urzędzie miasta, ZUS, US Pani B.D i A.D to inicjały właścicieli , którzy tylko umieli oszukiwać nie tylko pracowników ale i klientów. Nie płacili za czynsze, dostawcą potem zmienili nazwę na NASZ DOM w Likwidacji, po czym aby uniknąć długów znowu się przekształcili w MARCEL. Nareszcie padli i nikt już im nie wierzy sklepy stoją puste. Panią B.D powinni zamknąć za oszustwa podatkowe oraz za naciąganie prawa pracy praca ponad godziny około 200 godzin w mc a pensja poniżej krytyki. Chwała Bogu, że ta firma już nie prosperuję bo to jeden wielki oszust, który wszystkich ma za nic. Ocena niedostateczny to i tak za dużo

anominowo

pracowalam juz prawie 5 lat, nigdy nie zatrudniaj pracy, przez 5 lat pracowalam powiem szczere : - niska pensja 1.100 zl - nie ma premii - praca tez na weekendy po 12 godzin - wolne raz na dwa tygodnie pomysl ile mam to pracowac? takie pierdoly pensj dostaje? po za tym sprzedaje poterminowane produkty i inne obciagaja premie za kradziezy itd. najgorsza praca w zyciu!

mala

Witam wszystkich i przestrzegam- nigdy przenigdy nie zatrudniajcie sie w tej firmie(dla jasności oni są właścicielami sklepów Marcel w Łodzi). Wynagrodzenie najniższe bez żadnych profitów, premie choć obiecane nigdy nie wypłacane, obciążanie pracowników kosztami za kradzieże, przeterminowańce(albo zaklejanie, zdrapywanie dat i sprzedaż). Na sklepie żadnych zasad- oczywiście wiele zależy od osób z którymi się pracuje, ale i tak pomimo największych starań nie usłyszycie nawet słowa dziękuję nie wspominając już o czymś więcej. I jak popytacie to 90 procent załogi pracuje tam max 6 miesięcy bo później zmykają na L4, bo są wodwirowani z wszelkich motywacji. Pozdrawiam wszystkich którzy szanują swoje zdrowie i proszę nie podejmujcie złej decyzji :) P.S. Aha ocena mierny tylko za to że zatrudniają na cały etat

Zostaw opinię o Nasz dom sp. z o.o - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nasz dom sp. z o.o