Opinie o Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. w Łódź

Emila Nowy wpis

Salony w Toruniu robią sobie żarty z kandydatów. Dzwonią, przeprowadzają rozmowę wstępną przez telefon, mówią o wszystkich szczegółach, zapraszają juz na szkolenie. Pierwszy etap oceniają pozytywnie, po czym trzeba czekać na telefon od kierownika w celu umówienia się na konkretną godzinę rozmowy w salonie i tu nastaje cisza...nikt już nie oddzwania a człowiek czeka.. Tak zostałam potraktowana i 2 moje koleżanki, każda opisała to tak samo. Nie wiem tylko po co dają nadzieje i marnują czas ludziom...Może tak naprawdę zatrudniają po znajomości, a "góra" każe im zamieszczać ogłoszenia i przeprowadzać rekrutacje żeby była podstawa.

@Emila

Na jakie ogłoszenie odpowiadałyście z koleżankami? I co było mówione przez telefon, o co pytali i co sami o tej pracy mówili?

Natka Nowy wpis
@Emila

Do mnie niedawno dzwonili.. Też pozytywna odpowiedź i czekam na kontakt od kierownika... Czyli mam się spodziewać ciszy? ????????

@Natka

Trochę czasu już minęło. Ktoś się w końcu odezwał (pytanie kieruję zarówno do @Natka jak i do @Emila)? Niezależnie od wyniku rekrutacji taka odpowiedź byłaby wskazana.

Czy Kierownik Sklepu jest możliwy w firmie Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Na pracuj.pl wisi oferta dla senior logictics i tak się zastanawiam ile firma jest w stanie zaproponować jeśli ktoś spełnia wszystkie wymagania. Jakie są tu dodatkowe świadczenia socjalne, bo nie zostało wymienione w ogłoszeniu? Od początku podpisuje się umowę o pracę, bez okresu próbnego?

mp

Jestem klientką salonu Change od wielu lat. Moje doświadczenia z firmą były bardzo pozytywne, a wizyta w sklepie zawsze kojarzyła mi się przemiło. Zawsze chodziłam aby poznać zdanie i zdobyć poradę od naprawdę kompetentnych pracownic, które kochałam całym sercem. Jednym słowem, firma zatrudniała cudowne osoby, o genialnym podejściu do klienta - przychodząc do sklepu nie czułam się jak obca osoba, a jak przyjaciółka pań sprzedających. Niestety przy mojej ostatniej wizycie okazało się, że owe przemiłe Panie zostały zwolnione i już nie pracują z powodu głupiego widzimisię kogoś z góry. Szkoda, ponieważ były to odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. Niestety, firma nie szanuje ludzi, a jedynie zysk. Przykre.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Senior Logistics Specialist
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kamila

Wyczytałam tu w komentarzach, że atmosfera nie jest zbyt dobra. Chciałabym dopytać czy coś się zmieniło w tym temacie? Poprawiła się ta atmosfera? Nowi pracownicy są bardziej akceptowani?

TenodTamtego

Gdzie można łamać wszelkie przepisy BHP ???? Tylko w Change pozdrawiamy serdecznie szefa który sam zawinął się do domu a pracownikom kazał pracować bez prądu w magazynie gdzie nie można było normalnie spożywać posiłków ani skorzystać z toalety z obawy że do niej nie trafi ????

Dominika
@TenodTamtego

Co Jak to się stało? Opowiesz coś więcej o tym dniu jak to wyglądało? Bo to serio ciekawe może być, normalnie do końca pracowaliście?

Szczera
@TenodTamtego

TVN uwaga Ryszard cebula następnym razem wjedzie na magazyn ;)

Szczera
@Dominika

Pierwsza zmiana pracowała normalnie natomiast druga do 18 po wielkich licytacjach ze ,,szwem ,,, sam zawinął się o 14 do domku. Dodam że praca odbywała się na wysokim składzie po ciemku ! Ludzie musieli jeść zimne obiady które przynieśli z domu.widac że sortowanie gaci jest ważniejsze niż ludzkie bezpieczeństwo ????

fuego

Ciężka atmosfera w biurze, mocno zamknięte środowisko obecnych pracowników - nowy pracownik może się czuć mocno wyoutowany, duża rotacja, spora część osób odchodzi po okresie próbnym lub wcześniej. Komunikacja między działami leży, brak wsparcia działu IT przy potrzebie rozwiązywania problemów z systemami. Bardzo skromne wynagrodzenie mimo szeregu wymogów, które nawet w trakcie pracy nie znajdują swojej przydatności.

Proponuję zarządowi tej spółki aby wprowadzili program szef jak szpieg w w oddziale Zalom to jest nie dopuszczalne traktowanie pracowników przes dyrektora i ich podwładnych niekompetentnych pupili typu liderzy gamonie bałaganiarze. Przez tych gamoni załoga traci premie a o uzasadnienie o zabraniu premii dyrektor nie ma czasu o wytłumaczenie dlaczego nie mam np 300 zł na wypłatę ten dyrektor wcześnie został (usunięte przez administratora) Z innej firmy na tym samym parku jak go zatrudnili niech zarząd się wypowie

Udo
@Adam

Nowo przyjęty człowiek ma stanowisko kierownik ta osoba to jasna kpina nieodpowiedzialny i niekompetentny gbur nie potrafiący odpowiedzieć pracownikom na proste pytania czyżby to był pociotek tego dyrektorka co wprowadził zmiany jak w obozie zagłady ta praca w tym oddziale to jest katorga nie szanuje się pracownika i mogę powiedzieć że to (usunięte przez administratora) co miesiąc zmieniają grafik pracy tym powinien zająć się PIP mam nadzieję że już nie długo będzie kontrola czasu pracy itp a w niedziele niech sobie dyrektor pracuje tazem z właścicielem

Katarzyna
@Adam

Cześć, a czy możesz doprecyzowac, czym się to niewłaściwe traktowanie objawia? Bardzo mnie zaniepokoiła twoja wypowiedz.

Katarzyna

Czy firma Change ma jakieś oferty pracy do swoich salonów w Polsce? Niestety nie mogę znaleźć niczego na temat tego, czy poszukują aktualnie pracowników, być może na forum zajrzy ktoś, kto ma jakąś wiedzę na ten temat. Pozdrawiam.

Kostek

Firma mimo dość małego stażu pracy dobrze jest oceniana, a szczególnie dobrze jako pracodawca.

Alicja

witam pracowałam firmie Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. szczecin Dąbie ul.kablowa dodam swoją opinie podczas rozmowy kwalifikacyjnej była że tak powiem fajnie przedstawiona firma ale jak już poszłam do pracy to był inna bajka a więc tak bardzo słabe światło na magazynie między regałami co przeszkadza podczas zbierania zamówień ze skanerem,szef niby zrobi ale to już trwa tak 4 lata.Byłam mowa o pomoc i wsparciu dla nowych pracowników podczas nauki ale nie wszystkie dziewczyny są chętne do pomocy potrafię powiedzieć po dwóch dniach ty już powinnaś wszystko wiedzieć ooo tak to się nazywa nauka dla nowych pracowników.Co jaszcze praktycznie jest straszny bałagan na magazynie towar jest porozrzucany na paletach nie ma swojego miejsca trzeba chodzić i szukać a poza ty nie wszyscy nie są skłonni do pomocy a wiec traci się na to dużo czasu.Nowy pracownik w pierwszych dniach pracy jest rzucany wszędzie więc szkolenie jest krótke tylko pokażą i pracuj i masz wszystko wiedzieć ogólnie nie polecam tej firmy.

Igor

Liczyłem,że na forum dowiem się coś o atmosferze w pracy, warto aplikować?

księgowy

Zainteresowała mnie oferta na młodszego księgowego. Czy ktoś może podzielić się opinią o firmie? Jaki wg firmy jest poziom komunikatywny angielskiego? Jest na co dzień używany?

Dominika

Widziałam, że obecnie firma Change Of Scandinavia poszukuje pracowników na stanowiska Specjalistów IT. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Dariusz
@Dominika

Zapraszamy na rozmowę, wszystko wytłumaczymy. Nie gryziemy ;)

Stefan
@Dariusz

Jesteś obecnym pracownikiem firmy Change Of Scandinavia SSC, czy może osobą, która odpowiada za proces rekrutacji? Jeżeli możesz, to podziel się z nami na forum informacjami na temat stanowiska specjalistów IT. Przede wszystkim chodzi mi o warunki oferowane przez pracodawcę oraz dodatkowo chciałbym dowiedzieć się, czy możliwe jest odbycie stażu w tym miejscu pracy? Mógłbyś opisać, jak to wygląda?

Tragedia brak planu działania wszystko schodzi na szarego pracownika jak nie liże dupki komu trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o.?

Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gen. Lucjana Żeligowskiego 8/10
    90-753 Łódź

Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o.