Scorpio Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Scorpio Sp. z o.o.

Aneta

W Scorpio Sp. z o.o. znajdą teraz pracę specjaliści Techniczno-Handlowi w Dziale Technologii Cyfrowych oraz w obszarze Technicznym, Handlowym, Marketingowym, Serwisowym. https://www.scorpio.com.pl/pl/kariera Są tu osoby którejś z tych branż i zaaplikują?

Izolda

Znalazłem fajną ofertę obsługi sklepu internetowego, czy tam sie zarobi?

Aneta

@Marcinobecnie firma poszukuje handlowca, ale do pracy w Łodzi. Chętnie dowiemy się więcej o pracy na tym stanowisku od obecnych pracowników Scorpio. Czego mogą się spodziewać osoby odpowiadające na tą ofertę pracy?

zainteresowany kupnem

Kto na polskim rynku sprzedaję surowe fotopolimery Flint poza Scorpio? Pytam bo słychać, że sprzedaje towar dużo taniej.

Izolda

SCORPIO jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim.Taka firma musi trzymać standardy, w przeciwnym razie może się wszystko rozjechać i po firmie.

Marcin

Może szukacie Państwo przedstawicieli handlowych do pracy w W-wie ?

Aneta

Scorpio Sp. z o.o. poszukuje obecnie pracowników na stanowiska Pracownik Biura Obsługi Klienta oraz Przedstawiciel handlowy. Co myślicie o oferowanych warunkach? Pracujesz już w firmie? Podziel się tym jak wygląda atmosfera pracy!

Dni

Pewne rzeczy jest dość trudno ocenić z tego co ja wiem, trzeba przepracować przynajmniej 2 lata, aby zrozumieć faktyczny stan rzeczy i firmy, ale wydaje mi sie, że akurat jeśli chodzi o Scorpio to można się zorientować tak na początek tutaj na forum jak jest

Ten co widział wiele

Oceń sam .I będziesz wiedział .

Eska

Zbyt duże aby tam iść.

Ten co widział wiele

Firma jak firma wszystko można powiedzieć .Moja opinia co do zarządu OK .Prezes Tomek brak mi słów .I to w tym pozytywnym znaczeniu żeby nikt nie odczytał tego inaczej . Ale są osoby, które nie są prawdziwe i później obrabiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolegą z pracy .I to do Walczaków . Pozdrawiam kolegę .

eska
@Ten co widział wiele 29.09.2016 20:17

od ok. 3 lat tak jest i jak widać umiejętnie lawirują. Reszta się uczy i stara się naśladować.

Krzysiek

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie. Bez perspektyw.

Fiucik

Szkoda, że nie wiedziałem o tym forum wcześniej :( Stanowczo odradzam pracy w tej firmie. Nikomu nie polecam.

it

ile można sobie życzyć na stanowisko w dziale zaopatrzenia do, którego trwa rekrutacja. Dodam, że mam 9 letnie doświadczenie w logistycznej obsłudze klienta?

Cyfra

Teraz juz chyba dwoch szukacie. Kolejny mial Was dosc. Do tej firmy specjalista ? Chyba desperat ze spalonego teatru..

SC

Tradycyjnie prawda przekrecona. Niewinne osoby obciazone a Panowie dalej beda podpierac palety i sie obijac. Pozdrowienia dla kierownika sciemniacza tym razem wszystko wyjdzie przed sadem.

Zbigniew G.

Tydzień temu miałem okazję poznać, młodego człowieka od Was w Casto i poznać jego kulturę osobistą w negatywnym słowa znaczeniu. Nigdy bym się nie spodziewał tyle chamstwa, względem sporo starszej osoby. Tylko chciałem doradzić, że warto wynająć za 20 PLN transport marketu a nie dociążać 30 workami zaprawy, nową Skodę. Zapewne nie płacił z własnych ciężko zarobionych pieniędzy za to auto, to po co dbać. Życzę samych sukcesów wyszczekanemu blondynowi.

Kik

Bez zmian czyli co laska. Chyba ze do offsetu to masz dotacje.

jarek

na jakie zarobki można liczyć?

Zdzichu

Meli, duży wybór obecnie. Nastąpiła kolejna fala eksodusu z tonącego okrętu. Do wzięcia są jeszcze stanowiska: - specjalist ds. Technologii flekso - specjalista ds. Technologii cyfrowych - księgowa Chodzą słuchy, ze wkrótce bedą wakaty w dziale tampo i serwisie.

Kosa
@Zdzichu 12.05.2016 21:49

Nawet lampkę na biurko trzeba przynieść z domu bo im szkoda.

Pigment

Taa Łebsko, ale bredzisz łebsko. Same dyrektory, kierowniki i zastępcy kierowników w tym waszym dziale, a robić nie ma komu. Stwórzcie sobie jeszcze jedno kierownicze stanowisko, a same menadżery bedą.

Barbi

Czy ktos mi moze powiedziec, kto z serwisu gra ciągle w tetrisa????

Harry

Ty Wurst, od serwisu to się odczep. Jak trzeba jechać cos naprawić, to jedziemy, a jak nic sie nie psuje to czekamy w gotowości! Tak praca! Czep sie lepiej obibokow od klejów.

zauważone

"K" nie tylko w W-wie a na całej A2 w obie strony na Blablacar niektórzy latają jak napisałeś.

Wurst

Prawdziwy, jak juz nie pracujesz u nas, to opuść ten kanał. To jest strona dla prawdziwych krewetek! Krewetka nie jest dla wszystkich! Nie kazdy potrafi grać 8h dziennie, codziennie, od 15 lat w Tetrisa. To jest misja!

prawdziwy

Jak widać, po wpisach, sama "inteligencja" pracuje teraz w "krewetce". No cóż tym co się chciało pracować już dawno odeszli. A swoją drogą to klienci coraz bardziej narzekają na "krewetkę" i ich pracowników. Dziwne ruchy się teraz tam wykonuje, coś zarządzania niedomaga.

Romek

Weź sie do roboty nierobie. Sprzedaj paczkę kleju, wiadro farby, albo obciągnij sobie obciąg, a nie na jakimś blabla car przesiadujesz i czas trwonisz. Blabla to masz w głowie dinozaurze poligrafi.

K

Dziwnym trafem konta na Blabla zostały szybko usunięte.

Romek

Sam jestes matoł! Tych nierobów z ofsettu juz dawno powinni wyrzucić. Tylko koszty generują, a zarabiają wiecej od nas, pomimo tego, ze to my robimy największy obrót, a dla nas nie ma na podwyżki. Co do blabla car to pudło matole! Ale słyszałem, ze ty na Uberze zacząłeś latać.

K

Matole takie sprawy załatwiaj indywidualnie a nie na forum publicznym. Widzę, że jesteś lekko upośledzony i taka kanalię powinno się usunąć z tej firmy. Różnimy się tym, że my pracujemy uczciwie i nie dorabiamy na Blablacar jak niektórzy. Jedna wizyta w W-wie i jest stówka ? Wystarczy tylko dużo jeździć ? Mamy 1:1 ? Namierzą Cię i wypi…., będzie wtedy 1:2.

Romek

Chętnie przyłączę się do związków. Irytuje mnie kwestia, że płaci się niezłe wynagrodzenia za kiepskie efekty handlowcom z offsetu a inni mają duże lepsze wyniki a brakuje odzwierciedlenia w portfelu. My też chcemy mieć godziwe zarobki. Nie będzie pieniążków to polubię konkurencję.

Robótka

Dzieki Musik za merytoryczne uwagi. Mozesz podeslac swój adres email? Chciałbym wyslac ci moje CV, żebyś dokonał wstępnej weryfikacji. Czy praca w Scorpio jest ciekawa i pełna wyzwań?

Sprzątaczka ze Strykowa

Ciekawski, czy masz na myśli te gorące narady w Strykowie?

Amorek

Sodomia i gomoria tam panuje. Kiedyś napisze o gorących romansach na szczytach. Bara Bara Bara, riki tiki Andrew tak:)))

Ciekawski

Czy ktos moze rozwinąć kwestie płacenia prowizji przez krewetki dla kierowników działu zakupów klientów krewetek? Czy jest to stała kwota, czy procent od dokonywanych zakupów? Jezeli jest to sprawa nagminna, to moze warto zainteresować służby państwowe! Przecież cierpi na tym zdrowa konkurencja, nie wspominając juz ze takie praktyki narażają na extra koszty właściwie firm, które zaopatrują sie u krewetek. Przecież możnaby kupić taniej taki sam towar!

Robotka

Czy waszym zdaniem jest sens aplikowac na handlowca w tej dziedzinie? Pracowalam jako handlowiec w logistyce i za bardzo nie wiem czy warto isc w ta strone :)

ytre

Erty, to właśnie tak gwiazda ze spalonego teatru. Zgadnijcie kto zawsze uzywał w różnych hasłach pierwszych kilku liter z klawiatury...??? Nie wiecie? Oczywiście Naczelny Informatyk krewetkarni:). Poza tym Paie Erty-cie, marny z ciebie moderator dyskusji na tym formu. Zamiast pisać jakieś farmazony w stylu: " właśnie widziłem coś", napisz nam lepiej coś o tematach wczesniej poruszanych na formu przez bylych pracowników tj. zmowach cenowy za które firma została oficjalnie ukarana przez UOKiK ogromną karą finansową, "kupowaniu" zakupowcow u klientów...

Bogu

Związkowiec masz we mnie poplecznika. Uważaj tylko na fałszywych pseudo przyjaciół.

Związkowiec

To wszystko jest mega drażniące i mam serdecznie dość. Proponuje założenie związków zawodowych. Przepraszam, że umieszczam to tutaj ale najszybciej się rozniesie i może zbierze się spora grupa, zwolenników tego pomysłu. Mam dość być popychadłem i słuchania pomysłów gwiazd ze spalonego teatru.

byly

Jak to żenada, że scorpio zawiadamia o śmierci swojego byłego pracownika i informuje o dniu jego pogrzebu w nekrologach. Takie rzeczy to robi rodzina zmarłego - tak dla Waszej informacji. Scorpio co najwyżej może wyrazić swoje kondolencje i smutek z powodu śmierci. Jak zawsze przekraczają wszelkie granice dobrego zachowania.

były

AG tak mówił na reklamówki - siatki. A te "gamonie" jak nick: raczek nadal tak powtarzają.

raczek

Krewetka podjedź to dostaniesz całą zgrzewkę siatek.

krewetka

U nas na miescie tez sie pojawily ostatnio te reklamowki z krewetkami, chyba dawali za darmo :)

Maryann

Bonarka, wrzuć jakieś cytaty. Czy zawiadomiłas juz UOKiK i CBA? erfgtHuju i ligo - marni z was prowokatorzy. Strasznie ponaciągane te wasze niby spontaniczne wymiany na forum. Najlepiej to oddaje poziom intelektualny obecniej kadry tejże firmy. Ośmieszacie sie tylko i wystawiacie genialną laurkę papie i jego drużynie.

erfgthyuj

Dzieki Ligo, skontaktuje sie z nimi

Bonarka

Zerknij sobie bo moze masz dostep jak nadal kilku nielicznych. Na rozgrzewke 19.11.13 g. 11.00 spotkanie Prezesa i wspolwlasciciela.

Ligo

Hej, taka firma napewno caly czas poszukuje specjalistow techniczno-handlowych

Cwaniak

Prezes to bedzie mial juz dosc swojego crm. Tam sa wszystkie dowody.

UOKiK

Dwa lata temu ta firma została już ukarana przez UOKiK kilkuset tysięczną karą za ustawianie cen na rynku farb offsetowych. Jezeli faktycznie potwierdzi się to, o czym pisze Bonarka, to kary zapewne bedą wielomilionowe. Krzesło prezesa gorące.

Fifi

Spider - stare czasy już minęły! Teraz samochodu już nie dostaniesz jak za dawny czasów Drupy z 2008 roku. Co to było? Land Rover? Teraz jest godnie, ale skromnie. Popytaj innych kolegow zakupowców z branży.

Zostaw opinię o Scorpio Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scorpio Sp. z o.o.