Medias Mobile Katarzyna Mysiorek

Łódź

Opinie o Medias Mobile Katarzyna Mysiorek

mirrol

A ja polecam . To co miało być wykonane przez inną agencje w 2,5 tygodnia w mediasmobile 1 tydzień i 20 % taniej. Rzetelnie ,profesjonalnie ,tanio i przed czasem

M.

Witam, Jeśli firma lub instytucja potrzebuje profesjonalnego organizatora konkursów na facebook-u, sms lub działań reklamowo-marketingowych to polecam firmę MediaS Mobile. Sprawne i szybkie działanie oraz doświadczenie wpływa na wysoką jakość usług realizowanych przez firmę.

Wojtek Maruniak

Pomówienie i zniesławienie to poważne naruszenia dóbr osobistych - szczerze współczuję autorowi wpisu bowiem nosi on znamiona przestępstwa. Autora można bardzo łatwo ustalić po adresie IP. Współpracuję z tą spółką od wielu lat - szczerze jestem zaskoczony takim stekiem kłamstw.

cb

Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Medias Mobile Katarzyna Mysiorek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medias Mobile Katarzyna Mysiorek