Opinie o Intersoft Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Intersoft Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intersoft Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersoft Sp. z o.o. w Łódź

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Intersoft Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Katarzyna Nowy wpis
@Pytanie

Najczęściej tak, chociaż firma jest otwarta na wszelkie inne formy komunikacji, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Awar Nowy wpis

Kiepska kasa no i dziury w oprogramowaniu.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Intersoft Sp. z o.o.?

Katarzyna Nowy wpis
@Pytanie

Wszystkie potrzebne do wykonywania powierzonych mu zadań.

Krzyś

Wymagania ogromne. Płace kiepskie. Załoga raczej mało się angażuje. Kierowanie firmą fatalne. Plus- pensja zawsze na czas. Ogólnie praca dla mało ambitnych. Kto się ceni popracuje trochę i ucieka.

Bruno
@Krzyś

Firma działa od ponad 20 lat, trudno więc uznać, że jest źle zarządzana. Spora część załogi przepracowała w INTERsofcie 10, 15 lat, niektórzy są od założenia firmy. To zgrani i bardzo zaangażowani ludzie, potrafią świetnie współpracować, ale też dobrze razem się bawić. Zarzucanie im braku ambicji jest delikatnie mówiąc niegrzeczne. Wymagania wydają się być normalne- tak to już jest, że w pracy trzeba pracować i znać się na tym co się robi. Oczywiście nie każdy wszędzie pasuje i nie zawsze umiejętności dorównują ambicji.

Krzyś
@Bruno

20 lat o niczym nie świadczy. Kazdy ma prawo do wlasnej oceny.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Intersoft Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Programista. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

@regi a to nie obowiązuje wszystkich ta sama ?

Regi
@Kasia

Tego nie wiem, ale wyobrażam sobie, że inną umowę dostaje asystent, inną sekretarka, a inną dyrektor. pzdr

Jan
@Regi

Masz rację, długość umowy zapewne się różni w zależności od zajmowanego stanowiska Możesz powiedzieć jakie kontrakty są najczęściej podpisywane z nowymi pracownikami - zlecenie, czy na czas nieokreślony? To istotna informacja więc warto ją zamieścić na forum.

Jaka umowa obowiązuje w Intersoft Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Regi
@Pytanie

Pewnie indywidualnie to jest w zależności od stanowiska. Najlepiej zapytać podczas rozmowy. pzdr

Jonasz

Firma dobra pod wieloma względami. Praca z całą pewnością dla ludzi ambitnych i pracowitych.

Sporo plusów i sporo minusów. Łatwo nie jest. Zarobki skromne jak na tak duży wysiłek pracy.

Misza

Zalążki korpo, ludzie jak z korpo :/. Kasa zależna od skilla w sprzedaży.

Olek

Zawsze można znaleźć coś do poprawienia. Grunt, że to fajna firma i świetnie się pracuje!!

lexi

Korporacja to zdecydowanie nie jest, których w Łodzi ostatnio coraz więcej. Zarobki jak na polską firmą całkiem ok, choć na pewno mogłoby być lepie i przydałoby się by więcej zachęt dla pracowników jak to ma miejsce w korporacjach. Niestety chyba nie bardzo dostrzegają to jak szybko zmienia się rynek pracy :(. Duży plus to w firmie pracują fajni i zaangażowani ludzie, można się sporo od nich nauczyć jeśli dopiero zaczyna się pracę, nie robią presji jak w dużych firmach. Tak poza tym to robią naprawdę fajne rzeczy, jeśli kogoś interesuje budownictwo to pewnie chętnie zostanie tam dłużej, tak jak ja.

Jacek

@inter wynagrodzenie zależy między innymi od stanowiska na którym pracujesz oraz od Twojego doświadczenia. Obecnie firma INTERsoft Sp. z o.o. szuka pracowników między innymi na stanowisko programisty oraz asystenta działu handlowego. Jeżeli skontaktujesz się z firmą w sprawie pracy z pewnością poznasz szczegóły ich ofert.

Pracodawca całkiem dobry. Praca w IT ciekawa i bez większego stresu. Pracownicy bardzo zgrani i pomocni. Brakuje jedynie nowych technologii.

Kasia

Ja pracuje pięć lat i spokojni emogę polecić i programy i pracodawcę. Bardzo elastyczne warunki, pieniążki jak na polskie warunki całkiem dobre. Plusem jest to że praca jest stała, pewna , zapłata zawsze o czasie i mega atmosfera. W dziale handlowym zawsze najtrudniej ale handlowcem trzeba się urodzić.

inter
@Kasia

Kasia, pieniążków ile można zarobić?

olo

Sprzedawcy pierwszej wody.

kolo
@olo

dlaczego?

JoannaDark

Witam, pracowałam na stanowisku asystentki w dziale handlowym, pracę da się pogodzić z studiami dziennymi, jednak zarobki dawały dużo do życzenia... Nacisk na sprzedaż bardzo duży, a prowizja od sprzedaży 0% także praca dla mało ambitnych.

adam

spotkałem ofertę pracy w INTERsoft na stanowisku asystent działu handlowego, jest to praca na zlecenie dla studentów @P chciałbym wiedzieć przed aplikowaniem, czy rzeczywiście da się pogodzić pracę ze studiami?

P

Pracowałem. Kasa dobra - w termin. Handel jak handel trzeba lubić i nadawać się.

Paw.

Skala błędów w programach spora, a od wewnątrz też odradzam - popieram wpis powyżej. Wieloletni pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Intersoft Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Intersoft Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sienkiewicza 85/87