Opinie o Intersoft Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intersoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intersoft Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersoft Sp. z o.o. w Łódź

Jaka atmosfera jest między działami w Intersoft Sp. z o.o.?

Radek Nowy wpis

Dobra atmosfera oraz fajni ludzie, to bez wątpienia jedna z najsilniejszych stron firmy.

Katarzyna Nowy wpis

Cały zespół INTERsoft to bardzo zgrani ludzie. Niektórzy pracują od 25, 20 czy 15 lat. Pracownicy poza codzienną pracą chętnie spędzają wspólnie czas na firmowych wyjazdach czy okolicznościowych spotkaniach. Czy to znaczy, że nigdy nie dochodzi do nieporozumień? Oczywiście nieporozumienia zdarzają się. Czy nie ma lekkich "przepychanek" między działami? Niezbyt często, ale bywają. Jednak wszystkie te sytuacje rozwiązywane są w taki sposób, aby możliwie nikt nie czuł się pokrzywdzony. Z całą pewnością atmosfera w INTERsoft diametralnie różni się od korporacyjnego "wyścigu szczurów".

Atmosfera tragiczna. Jeden na drugiego zgania … brak zgrania, co rzutuje na brak chęci pracy tam. Wypłata kiepska, brak rozwoju w nowszych technologiach, brak szkoleń.

Agata

A dlaczego sami sobie tworzyliście taką atmosferę? To co pomiędzy pracownikami to ich sprawa raczej szefostwa się w to nie miesza. :/ Złe osoby się trafiły w zespole? Ktoś konkretny?

OLO Nowy wpis
@Agata

Ja wiem, że ci płaca za wybielando pracodawców, ale rybka psuje się od głowy, a szeregowców nie wiń, bo donosami do IP nieiwele wskórasz, a pracy można nie mieć i być uchodźcą.

Krzyś

Wymagania ogromne. Płace kiepskie. Załoga raczej mało się angażuje. Kierowanie firmą fatalne. Plus- pensja zawsze na czas. Ogólnie praca dla mało ambitnych. Kto się ceni popracuje trochę i ucieka.

Bruno
@Krzyś

Firma działa od ponad 20 lat, trudno więc uznać, że jest źle zarządzana. Spora część załogi przepracowała w INTERsofcie 10, 15 lat, niektórzy są od założenia firmy. To zgrani i bardzo zaangażowani ludzie, potrafią świetnie współpracować, ale też dobrze razem się bawić. Zarzucanie im braku ambicji jest delikatnie mówiąc niegrzeczne. Wymagania wydają się być normalne- tak to już jest, że w pracy trzeba pracować i znać się na tym co się robi. Oczywiście nie każdy wszędzie pasuje i nie zawsze umiejętności dorównują ambicji.

Krzyś
@Bruno

20 lat o niczym nie świadczy. Kazdy ma prawo do wlasnej oceny.

nyly
@Bruno

Szkoda, że wynagrodzenie nie dorównuje umiejętnościom

Agata
@nyly

Rozwiniesz to trochę? Jakie umiejętności masz na myśli?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Intersoft Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Radek

W firmie obowiązuje miesięczny okres rozliczeniowy dla pracowników.

Grzegorz
@Radek

A kiedy wpływa pensja dla pracownika? 10-tego czy pod koniec miesiąca?

@Grzegorz

Pensja wpływa do 10 dnia każdego miesiąca.

Firma Intersoft Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Yoda

Jeśli ktoś zaczyna swoja karierę w programowaniu to jest to dobra opcja. Minusem jest to że nie można rozwinąć się w pełni, panuje chaos organizacyjny i co najgorsze, (usunięte przez administratora) atmosfera też średnia. kasa marna, nieadekwatna do kompetencji pracownika

Grzegorz
@Yoda

Skoro według Ciebie nie można rozwinąć się tu w pełni to ile warto tu pracować, aby nabrać tych podstawowych umiejętności i doświadczenia? Jaki czas jest optymalny dla pracy w tej firmie jako programista?

Co jaki czas w Intersoft Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Radek W

W mojej opinii nie ma ustalonego okresu, co jaki można ubiegać się o podwyżkę. Myślę, że jest to indywidualne. Samo ubieganie się o podwyżkę nie jest chyba konieczne, bo w miarę nabywania nowego doświadczenia i umiejętności zmienia się też poziom wynagrodzenia.

Sebastian
@Radek W

To często te podwyżki są? Raz na rok czy częściej się da? :)

Majk
@Sebastian

Chociaż raz na rok by było już dobrze!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Intersoft Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Katarzyna

Najczęściej tak, chociaż firma jest otwarta na wszelkie inne formy komunikacji, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Sebastian
@Katarzyna

Czyli rozmowa zdalna też wchodzi w grę?

Majk
@Sebastian

Też na to liczę

Awar

Kiepska kasa no i dziury w oprogramowaniu.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Intersoft Sp. z o.o.?

Katarzyna

Wszystkie potrzebne do wykonywania powierzonych mu zadań.

@regi a to nie obowiązuje wszystkich ta sama ?

Regi
@Kasia

Tego nie wiem, ale wyobrażam sobie, że inną umowę dostaje asystent, inną sekretarka, a inną dyrektor. pzdr

Jan
@Regi

Masz rację, długość umowy zapewne się różni w zależności od zajmowanego stanowiska Możesz powiedzieć jakie kontrakty są najczęściej podpisywane z nowymi pracownikami - zlecenie, czy na czas nieokreślony? To istotna informacja więc warto ją zamieścić na forum.

Jaka umowa obowiązuje w Intersoft Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Regi

Pewnie indywidualnie to jest w zależności od stanowiska. Najlepiej zapytać podczas rozmowy. pzdr

Jonasz

Firma dobra pod wieloma względami. Praca z całą pewnością dla ludzi ambitnych i pracowitych.

Sporo plusów i sporo minusów. Łatwo nie jest. Zarobki skromne jak na tak duży wysiłek pracy.

Misza

Zalążki korpo, ludzie jak z korpo :/. Kasa zależna od skilla w sprzedaży.

Olek

Zawsze można znaleźć coś do poprawienia. Grunt, że to fajna firma i świetnie się pracuje!!

lexi

Korporacja to zdecydowanie nie jest, których w Łodzi ostatnio coraz więcej. Zarobki jak na polską firmą całkiem ok, choć na pewno mogłoby być lepie i przydałoby się by więcej zachęt dla pracowników jak to ma miejsce w korporacjach. Niestety chyba nie bardzo dostrzegają to jak szybko zmienia się rynek pracy :(. Duży plus to w firmie pracują fajni i zaangażowani ludzie, można się sporo od nich nauczyć jeśli dopiero zaczyna się pracę, nie robią presji jak w dużych firmach. Tak poza tym to robią naprawdę fajne rzeczy, jeśli kogoś interesuje budownictwo to pewnie chętnie zostanie tam dłużej, tak jak ja.

Jacek

@inter wynagrodzenie zależy między innymi od stanowiska na którym pracujesz oraz od Twojego doświadczenia. Obecnie firma INTERsoft Sp. z o.o. szuka pracowników między innymi na stanowisko programisty oraz asystenta działu handlowego. Jeżeli skontaktujesz się z firmą w sprawie pracy z pewnością poznasz szczegóły ich ofert.

Pracodawca całkiem dobry. Praca w IT ciekawa i bez większego stresu. Pracownicy bardzo zgrani i pomocni. Brakuje jedynie nowych technologii.

Ja pracuje pięć lat i spokojni emogę polecić i programy i pracodawcę. Bardzo elastyczne warunki, pieniążki jak na polskie warunki całkiem dobre. Plusem jest to że praca jest stała, pewna , zapłata zawsze o czasie i mega atmosfera. W dziale handlowym zawsze najtrudniej ale handlowcem trzeba się urodzić.

inter
@Kasia

Kasia, pieniążków ile można zarobić?

olo

Sprzedawcy pierwszej wody.

kolo
@olo

dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Intersoft Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Intersoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Intersoft Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Sienkiewicza 85/87
    90-057 Łódź