Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

miły

Nie polecam zatrudniać się w oddziale w Gdyni młodym i atrakcyjnym fizycznie mężczyznom.

pracownik były w Gdyni
@miły

Można mimochodem zostać zaproszonym na grzybobranie. Nie skorzystanie z zaproszenia może spowodować pogorszenie sytuacji zawodowej. Nagle można zostać kiepskim pracownikiem który później nadaje się tylko do... zwolnienia z pracy.

Ula la

Napiszę tak zwodzenie pracowników żadnego inwestora nie będzie firma się zwija????kwestia czasu jak można było zrujnować taką firmę ????najlepsi składają wypowiedzenia ogólnie porażka brak towaru nie ma czy handlowac

Ace
@Ula la

Jakieś konkrety? Kto zrezygnował (stanowisko, nie nazwisko rzecz jasna) ?

Maga Zynek
@Ula la

A twoim zdaniem bez tego nowego inwestora nie damy rady ? Może jesteś bliżej zarządu i coś więcej wiesz? A jak ten inwestor nie przyjdzie to co zrobią nasi szefowie ?

@Ula la

Czy informacje dotyczące firmy Polski Tytoń, o których piszesz są potwierdzone? Jaka jest aktualna kondycja przedsiębiorstwa? Na swojej stronie nadal zachęcają do składania CV, a to znaczy, że jest zapotrzebowanie na nowych pracowników. Czy osoby zatrudnione w firmie mogłyby napisać kilka słów na temat obecnej rekrutacji i na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie?

Ola
@Andrzej

Kierowcy i magazynierzy

kapitan
@Ace

ph z Bydgoszczy i Pozna,nia odeszli gruby nie kiwną nawet palcem

Bnik
@Ula la

Od Twojego wpisu minęło 2 lata i Firma istnieje :) Nie nadajesz się na wróżkę :)

kuk

Tylko nie zatrudniaj się w Gdyni!

Lenart

Czy pracował ktoś w tej firmie w Żorach i może coś więcej powiedzieć jak tam jest

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Aneta

Aplikowałam na stanowisko Księgowej w Polski Tytoń ( https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/136-ksiegowa,praca.gov.pl27edcddb6ea8b007bfbf2ba14156285b,radom)Czy mogę dowiedzieć się czegoś więcej na temat zespołu? Czy poszczególne działy współpracują ze sobą, czy styl jest bardziej indywidualny?

Ola
@Aneta

Możesz powiedzieć coś więcej o aplikacji? Jaka rozmowa i czy dostałaś pracę?

Ktoś

Czy warto aplikować do Łodzi?

Co słychać w Łodzi?

Czesc. Czy ktos moze opisac ile zarabia kierowca dostawca ile godzin dziennie i jakie ma zadania? Jest oferta na Bydgoszcz i Grudziądz... zastanawiam sie czy aplikowac???

tup
@Nowy

W Grudziądzu jest dobry kierownik, można się dobrze dogadać.

Jacek
@tup

Sam tam pracujesz? Co powiesz o firmie Polski Tytoń jeśli mowa o zarobkach? Jakie są widełki płacowe w tej firmie i ile realnie można tam zarobić? Na pewno wiesz coś na ten temat i mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Jaka umowa obowiązuje w Polski Tytoń podczas okresu próbnego?

Ala

3 m-ce umowa o pracę

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

beza

Tak PT od 1 dnia daje umowę o pracę.

Nigdy wiecej

Przed podpisaniem umowy przychodzisz przez 2 dni porobić po 2-3 godziny aby zobaczyć czy ci pasuje

PH
@beza

Oczywiście od pierwszego dnia najniższa krajowa !!!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Polski Tytoń?

Najniższa krajowa, obecnie to 2600zł brutto

Janek
@Andrzej

min to 2800 brutto

APEL

blog o pracy PH wyraźcie swoja opinię (usunięte przez administratora)

@APEL

Chętnie dołączę to tego forum w tym miesiącu pokazujemy górze że zamykanie zadań i traktowanie nas jak gówno ... Nie opłaca się im to !! Tak trzymać jak będziemy trzymać się razem to damy radę ps co myślicie o tym WB 4 tys trochę przeginają

Zdegustowany

Nie no w tym miesiącu to poplyneli jak można robić 3 warunki brzegowe i jeszcze takie .... Miesiąc w miesiąc nie wiem jak wy ale ja już nie daje rady ... Szukam innej pracy niech się ..... Ps Ja również dołączę do forum jak jest możliwość wysłać e-maila na pH służbowego do wszystkich to nie będą usuwane linki przez administratora ;)

czarny

w odpowiedzi na umieszczone przez Pan post panie Darku ?? tw" Logista ??" chcemy zadać pytania te pytania są skierowana także do innych oddziałów czy wam koledzy ph tez mówione jest ze jakiś oddział jest sprzedany ?,o dziwo jak sie dzwoni do kolegów z innych miast to każdy mówi ze to wasz... a nie nasz jest sprzedany oddział . Pytanie ukierunkowuje do góry czy jest to masowa propaganda i dezinformacja narzucana przez was by utrzymać zamęt i utrzymania pracownika w niepewności ,obłudzie ??...nie szukam czegoś innego bo może będzie lepiej (a nie jest i kozy tak siedzą i dostają okruszki).Posuniecie godne wujaszka stalina:" wmawiaj kłamstwo az stanie sie prawda" .Panowie i Panie PH nie dajmy sie zwieść manipulantom... * Drugie pytanie brak JTI (szacunek kieruje w stronę dyrektora z Krakowa za próby załatwienia w.w towaru) wracając brak rodziny tj PMP JTI IMP bo za Bat nie płacicie . bak rodziny oznacza brak sprzedaży brak marży na papierosach koledzy ph zgodzą sie ze mną ze przez to tracimy minimum 2 tys na papierosach wiec czemu my pracownicy mamy byc poszkodowani złym zarządzaniem WIEC PROSIMY A NAWET WYSUWAMY ŻĄDANIA zmniejsz próg z 5 tys do 4 tys ... jak nie mamy co sprzedać sytuacja odnosi sie tez do WYROBU OKOŁO-TYTONIOWEGO nie ma zapalniczek nie ma Gilz bo FV nie zapłacone hmm zmniejsz do 1800 próg skoro nie ma ... firma kasy na podstawy. Koledzy i czytelnicy pisze wam jak tu jest odczuwamy stan zastraszania i to nie tylko na najniższy szczebel, słyszy sie odpowiedzi zwolnij sie ... bądź słyszysz łacinę .... nie ma nawet podejścia rozmowy tak nie powinno byc w takiej firmie , nie szanujecie pracownika , daj mi Bóg ze już niedługo . Pozdrawiam i czekam z nieniecierpliwienia o odpowiedz Panie Tz Logista XYZ ps Czarny

załmany
@czarny

I co logista prawda kole w oczy,brak odwagi powiedzieć że to koniec.

zastanawia
@czarny

Zastanawia mnie, dlaczego jako pracownicy zadajecie pytania, żądania, propozycje tutaj ?! Nie znacie adresów mailowych w swojej firmie? halo Czarny. Czy chodzi o to, że anonimowo to można nawet (usunięte przez administratora) pisać ? Chciałam dowiedzieć się czegoś, czego na rozmowie mi nie powiedzą,a czytam jakby prywatną korespondencję do jakiegoś przełożonego. Dodatkowo zdradzacie zasady w firmie, które inni wykorzystają przeciwko wam. Chyba nie do tego służy ten portal.

Bo tak
@zastanawia

Jak nikt Cię nie słucha w pracy co mówisz to tutaj wylewaja ludzie swoje żale A opini negatywnych jest 80% czemu nikt z kierownictwa nie czyta tych skarg. Przecież nikt kto tam pracował czy pracuje nie wymyśla sobie tego co pisze.

pH 002
@załmany

Ta jaki logista kto wyprowadził 100 baniek logista haha

pracownik ph

witam czy ktos wie cos na temat zmiany nazwy firmy

janek
@pracownik ph

Od 1go pazdziernika bedziemy nazywac sie Polski Tyton jak bylo dawniej

Wojtas

Witam jak wygląda praca i zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego

Wysłany na wojnę
@Wojtas

Hej ja tam pracuje jako ph było nas 100 zostało chyba 30 ale jak to Radom pisze jak jest wojna to i są straty ;/ 2600 podstawa auto 280 tys km koledzy maja po 300 karta tylko na paliwo olej spryskiwacz kup sobie sam , plany dobite tak ze ze musisz do wszystkich sprzedać na full za plany gówniana kasa jak na start to możne zarobisz 2500 o ile będą ci płacić za fv szybko klienci jak nie to elo i po premii ... chore akcje z warunkami brzegowymi firma chce wejść na leki lecz tych leków nie ma gratisy do usp i innych na 1 tydzień wystarczy potem nie ma i nie będzie radź sobie sam firmę nie obchodzi ze na gazetce jest gratis do pakietu a klient nie dostaje kupuj za swoje i daj a jak nie to inne firmy nie śpią tam jest wypowiedz @Czarny poszukaj bo typ pisze prawdę gdyby nie WIRUS to z mojego oddziału pewnie 3 osoby i w tym ja by już pracowali w innych pracach za lepsza kasę i za mniejsza odpowiedzialność finansowa przemyśl sobie dokładnie firma nie stoi dobrze z kapitałem dalej zaczynają sie problemy z fajkami pozdrawiam wasz wszystkich czytających ! :)

@Wysłany na wojnę

A jak wygląda system premiowania, czy jest procent od marży, określone zadania i kwota czy jakiś inny system premiowania?

@Wojtas

Są progi za bata czyli pallmall i inne nie płaci firma nic za zadania kwoty od 25zl do 120 Oczywiście odlicz podatek od teg PRZEZ OSTATNIE MIESIACE NUE WIEMY ZA CO I JAK PŁACA BO NAM TEGO NIE MÓWIĄ I NIE CHCĄ POWIEDZIEĆ WIEC ROBISZ I NIE MASZ PEWNOŚCI CZY ZAPACA (jeśli to czyta człowiek który jest w solidarność PT rusz temat czlowieku po to pod kodeks pracy podlega juz ) wypracowana toja marża za sprzedaż jest pomniejszona o należności twoich klientów liczone jest to od obrotu sprzedażny do spłaty fv i jak masz duzy % należności to dostajesz 50% premii albo gola podstawę warunek brzegowy .... robisz go dostajesz kasę nie robisz gola podstawa 2500 brutto magazyn i kierowcy maja więcej niz ph na reke , tez sa widełki od marzy wyjściowe to 6 tys zebys cos zarobil oczywiście nie licząc Bata (bat: british american tobacco)

@wysłany na wojnę

3000 netto jest możliwe zarobić?

przemo
@Wysłany na wojnę

Piszesz po prostu bzdury i (usunięte przez administratora) w gniazdo w którym siedzisz. Na kartę flotową nie można kupić płynu do spryskiwacza czy oleju ale nie oznacza to, że pracownik ma sobie to kupić za prywatne pieniądze. Gdy potrzeby jest płyn do spryskiwacza czy inne akcesoria to należy taką potrzebę zgłosić kierownikowi i się dostaje co trzeba.

były

ta chyba w marzeniach :)

@Wojtas

2700-2900-przy dopięciu wszystkiego i jak nie zamkną planów bo widzisz jest 19 maj 2020 dzis i my dzis dostajemy dopiero targety ,wiec masz niecałe dwa tygodnie na plany przepadające na caly miesiąc maj . Powiedz na jaki oddział startujesz ?. ogólnie z 100 ph zostalo 35 ph ( kolega przemo ma racje jest plyn do spryskiwaczy jesli mozna go tak nazwać tu kolego chodzi o to ze jak robimy trase i cos sie skonczy do auta to ty jedziesz specjalnie na baze powiedzmy 20 km zeby dostac plyn czy szanujesz swoj czas i kupujesz gdzie najbliżej sie da a u nas zawsze problemy sa z oddaniem tu protokół opłać tu brakło tam ci brakło i nie ma rozmowy

Kraków lub Kielce

@Wojtas

do krakowa lec zawsze mowia ze krakow najlepszy i tam fajki będziesz mec przynajmniej

otoja
@wysłany na wojnę

Tylko w krakowie zeby nieslusznie nie chcieli Cie o cos posadzic :) Dosc dużo spraw takich było … ogólnie pracowałem i miałem taka sytuacje i osobiście nie polecam ! Ahoj !

Alek
@wysłany na wojnę

A jak wygląda sytuacja na Podkarpaciu

Alek

Witam państwa, jak wygląda sytuacja pod względem zarobków itp na stanowisku Ph lub kierowca na Podkarpaciu

Czym Polski Tytoń zachęcają? Jakie mają dodatki?

Siwy Janusz

No i te poranne awantury lepsze niż kawa po pracujesz to zobaczysz pozdrawiam narkomanów kierowców.

rok pracy

witam pracuje tu rok ... koleżanki i koledzy poruszają te tematy na zabraniach ale nic sie dzieje odpowiedz zmień prace jak ci sie nie podoba albo dzwon sam do ... przerzucanie sie odpowiedzialność i nikt nie słucha , nie dziwie sie ze zaczyna sie bojkotowanie zadań a na rozmowie to słyszysz co chcesz usłyszeć chyba ze lubisz przekonać sie ma swojej skórze mady Polak po fakcie nie obrażając nikogo z uczestników forum oczywiście ja myślałam tak samo kłamią ze tak pisza a widze jak jest

Witam

Umiesz takie rzeczy :) kurczę a ona co umie ??? Tak z ciekawości

abc

Witam mam pytanie na jaką wypłatę mogę liczyć na stanowisku magazynier i czy są jakieś dodatki premie

Zzzz
@abc

2100 , 2200 do reki

magazynier
@abc

My magazynierzy żyjemy jak pączki w maśle, mamy lepiej od kierowców oraz PH.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń