Opinie o WOLW-POL Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WOLW-POL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WOLW-POL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOLW-POL Sp. z o.o. w Warszawa

Byłem na rozmowie. Warunki zatrudnienia koszmar. Praca za najniższą krajową. Taka bogata firma a tak poniża pracowników...

@Weronika

Podstawy też różnią się pomiędzy pracownikami, przed zrównaniem wypłat mogła być różnica ponad 500 złotych między pracownikami na tym samym stanowisku, teraz dalej mam kolegów którzy zarabiają tą stówkę czy dwie więcej ode mnie. Rozmowy z dyrektorem przynoszą nic, tylko głosi banały przez 20 minut, jeżeli stwierdzi, że ma ochotę dzisiaj przyjść do magazynu. Miałem z nim "rozmowę", w której (bez wyolbrzymiania) powtarzał to samo zdanie ok. 8 razy. Teraz pan kadrowy nawet nie przychodzi do magazynu, kontakt tylko telefoniczny.

Miki

Niestety nie mam dobrych wspomnień z tej pracy . I jeśli ruda ostrzega przed pisaniem opinii to stosuje (usunięte przez administratora) poniewaz mam prawo do tego . Ogólnie powiem tak praca w niby exkluzywnym domu handlowym dla klientów jest ekskluzywna z punktu widzenia pracownika wygląda to tak Zero premii Zero dodatków Żadnych wczasów pod grusza Nie ma imprez integracyjnych Odchodzisz stąd jak ktoś kto był zbędnym pionkiem Ja akurat po kilkunastu latach miałam 3100 podstawy do ręki .Za ostatni miesiąc pracy nie otrzymałam premii wogole bo nie uwzględnia się pracowników którzy zwalniają się.

Miki

Mnie juz tam nie ma . Jest konflikt między sklepami . Ogólnie miało być miejsce skupiające wiele wspaniałych marek światowych projektantów mody a stało się miejscem udawanego luksusu z pracownikami najniższej kategorii ponieważ większość z nich nie stać na naukę angielskiego np. jest to miejsce opuszczone moim zdaniem przez ludzi którzy byli godni uwadze . Przez tych którzy to tworzyli od zera od 2011 roku . Nie zatrzymano nas . Lepiej zatrudnic byle kogo aby tanio !!!

Martysia Nowy wpis

Cześć a z tym elastycznym czasem pracy magazyniera o który ktoś spytał jeszcze wcześniej to nie chodziło o to, że czasami można pójść na inna zmianę niż docelowo jeśli wcześniej to uzgodnisz? Idą w wyjątkowych przypadkach na rękę?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Ciągła faworyzacja ulubieńców. Od ostatniej kontroli PIP nic się nie zmieniło i chyba jeszcze raz trzeba zorganizować kontrolę na te firmę. Od trzech lat nie było podwyżek, teraz dostali je nieliczni w tajemnicy przed innymi pracownikami. Większość zarabia najniższa krajową, a na magazynie synowie kierownika, dziewczyny, które całymi dniami siedzą na czterech literach i składają ubrania dostali podwyżki ponad 1700zl brutto co trzymane było w tajemnicy. I to się nazywa porządna firma :D nie pchajcie się do tej firmy, niech dyrektor że swoimi "przydu pasa mi" sam przenosi sobie magazyn zbiera (usunięte przez administratora) z magazynu :)

A ja w ofercie na magazyn do was widziałem wzmiankę o pracy w przyjaznej atmosferze… możecie mi wyjaśnić o co chodzi z tym elastycznym czasem pracy z opisu? jest przecież napisane, że to praca na 2 zmiany, mogę mimo wszystko jakoś inaczej w godziny trafiać?

XD Nowy wpis

Nie, nie możesz, to kłamstwo. Są dwie zmiany i tyle. Przyjazna atmosfera istnieje między pracownikami, ale nie licz, że jak poprosisz o pomoc kierownika lub powiesz, że coś jest nie tak w dostawie lub czymkolwiek to nie się na Tobie nie wyżyje. Nie pracuj tam, dla swojego dobra i zdrowia.

Zośka

To prawda z tym ukrywaniem informacji o przeniesieniu magazynu? z premedytacja to robiono? Ktoś teraz zdradził, że informacja wypłynęła z działu odpowiedzialnego za sklep internetowy. Jeśli to prawda to czy ktoś mógł mieć z tego tytułu jakieś konsekwencje?

Przemek rybak

Omijajcie tą chorą firme z daleka. Porażka największa na świecie, cieszę się, że sam się zwolniłem i nie muszę użerać się ze śmiesznymi brygadzistami i prezesem, który nie ma pojęcia o biznesie tylko jest z zawodu synem bogatego faceta.. najniższa krajowa gdzie ciuchy sprzedawane są 10x drożej niż śmieszny prezes je kupuje od producenta, a sknera nawet grosza na święta dla pracownika nie da. Firma od roku wie o zmianie lokalizacji magazynu ale było to ukrywane w tajemnicy przed pracownikami żeby nie zmienili pracy bo puści kierownicy by sami musieli (usunięte przez administratora) z przeprowadzka. Gdyby nie dziewczyny ze sklepu internetowego to do tej pory nikt by o przeprowadzce nie wiedział. @Pracodawca o kant (usunięte przez administratora) całym zarządem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier w firmie WOLW-POL Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zofia

Ano tak jak ktoś zwrócił już uwagę ponownie jest oferta na magazyn wystawiona. Piszą konkretnie w opisie, że od października miejscem pracy będzie MLP Pruszków. To teraz można się tylko na parę miesięcy jeszcze przyjąć czy jednak od razu dają umowę na stałe?

Informacyjnie

Informacja dla kandydatów do pracy, cały magazyn przenosi się poza Warszawę.

starypiernik
@Informacyjnie

Hej. Wiadomo co z pracownkami ktorzy nie zgodza sie pracowac pod wawa? Jest ogloszenie z dzis na pracuj.pl . Jak wyglada temat ogarniania grafiku pracownikow? Sa brane powaznie propozycje pracownikow?

i to ta zmiana o którą ktoś pytał czy zaszła jakaś od nowego roku? przeniesienie magazynu poza stolicę? Może ktoś wyjaśnić przyczyny? i co teraz z osobami, które stale pracowały? I kiedy ma to ostatecznie nastąpić?

Czemu ktoś przywołał ofertę z sierpnia na magazyn? wznowili ją może? ja aktualnych nie widzę a ciekawi mnie właśnie czy teraz od nowego roku zaszły jakieś zmiany? czy wiadomo? Były podwyżki?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w WOLW-POL Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Magazynier, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 16 sierpnia.

@Miki

No ale dlaczego firma nie daje żadnych benefitów? Nie ma na to kasy czy nie chce pod tym kątem dbać o pracownika? Pracownicy domagali się i rozmawiali o tym, że chcą dodatków, a firma odmawia? Wgl była dyskusja o benefitach?

Miki

Niestety nic nie zmieni się w tej kwestii ponieważ kierownictwo przekazuje nam tylko to co zarządził właściciel nic z tym nie robiąc . Za błędy innych odpowiadają wszyscy - zarządzenie z lipca o braku premii za wystawienie na stronie pre kolekcji zbyt wcześnie . W dodatku straszą ludzi jeśli ktoś nie odda karty wstępu kara 50 zł . Oraz nie wystawieniem świadectwa pracy . ! Mam nadzieję że kiedyś odwiedzi ten zakład pracy inspekcja pracy. ! Jedyne co było dobre to wypuszczanie ludzi godzinę lub półtorej wcześniej z pracy . W soboty były to dwie godziny wcześniej . :)

@Miki

Czemu dwie godziny wcześniej? Dosłownie nie było co robić? I teraz tylko zastanawia mnie jedno… czy te godziny były wtedy normalnie opłacone? Zgodnie z sobotnimi stawkami? I czy ta premia wynosiła 600 zł? gdzieś co mi takiego mignęło w komentarzach ale teraz nie mam pewności. Chyba ze do dziś wzrosła?

Miki

Premia jest uznaniowa . Każdy nie wie ile dostanie za dany miesiąc. Za wychodzenie nie było odliczenia godzin . Nie wiem gdzie przeczytałeś o 600 zł . Nic takiego nie było. Jedyne co to była pewność że Ciebie stąd nie zwolnią . Ludzie sami odchodzą . Przyjęcia są wstrzymane ale nie dla UA. Żałuję tylko tego że zarząd nie zdaje sobie sprawy co tak naprawdę dzieje się wewnątrz. Żeby To funkcjonowało konieczna jest zmiana kierownictwa aby wyprostować to co nie działa .

@Miki

Ja kwotę „600” widzę w takim komentarzu z lutego jeszcze tego roku i właśnie cos do premii wtedy nawiązywali. Piszesz przy tym o zmianach na górze. Czy jakiekolwiek w ogóle miały tu miejsce, że je sugerujesz? A z innymi działami jak w tym przypadku jest?

Miki

Jak się pracuje z ludźmi z WOLW-POL Sp. z o.o.?

Pracownicy spoko ale dyrektor, kierownicy, śmieszni brygadziści to porażka. Nie potrafią nic załatwić, aby mydlą oczy i robią tak żeby im było dobrze. Dyrektorzyna w styczniu obiecał podwyżki, że będą w czerwcu, a teraz od czerwca ucieka przed pracownikami żeby nie zrobić zebrania, o które już prosimy dziesiąty raz... jednym słowem porażka jak pewnie ich życie osobiste. Jedyny plus to taki, że rozdają ciuchy, które powinny iść na utylizację między pracowników i chyba myślą, że tym zamydlą im oczy ;)

Ale co to za ciuchy? Chodzi o odzież roboczą ochronną? Czy to jakaś forma benefitu pracowniczego te cichy? Jak często taka odzież jest rozdawana ludziom?

Ubrania te, które są sprzedawane w vitkacu. Są to ubrania z reklamacji, ze zwrotów. Są rozdawane jak nie ma dyrektora i dziewczyn ze sklepów internetowych, najczęściej w soboty. Rozdają markowe ciuchy może po to żeby ludziom buzię zamknąć podartą (usunięte przez administratora) Co prawda można też trafić coś ładnego co później możesz sprzedać ale to już zabawa bo nie każdy ufa w oryginalość tych ubrań. Na dobrą sprawę ciuchy powinny trafiać do utylizacji, tak jak życzy sobie producent ale forma nie tylko pracowników ma w czterech literach ale jak widać i producentów, od których kupują za bardzo małe pieniądze towar....

Adela

Jak sytuacja na magazynie? widzę ze jest dostępna oferta na takim portalu, ktoś jeszcze w czerwcu sugerował ze raczej często będą się pojawiać. Ogólnie to co do tych świadczeń socjalnych, o których ktoś także pisał to są może jakieś plany żeby je wprowadzić? W opisie widzę ze multisport i opieka już są

Nie polecam pracy na tym magazynie!! Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych ( wczasów pod gruszą, wspomogi dla bardziej potrzebujących). Ludzie przebierają się w ciągu komunikacyjnym bo brak szatni dla takiej ilości ludzi. Brak podwyżek od trzech lat, mimo że dyrektor w styczniu obiecał podwyżki na czerwiec i nadal nikt ich nie widział, od dwóch miesięcy prosimy dyrektora o zebranie żeby nam wyjaśnił brak wczasów pod gruszą i braku podwyżek (obiecanych), a dyrektor chowa się w swoim gabinecie albo nie przyjeżdża do pracy i udaje, że go nie ma, dla pracowników jest to tchórzowskie zachowanie i brak szacunku do ludzi tam pracujących... Jedynym plusem pracy na magazynie są rzeczy z reklamacji, które są rozdawane między pracowników magazynu, a nie trafiają do utylizacji, dzięki temu można sobie czasem dorobić i nikt nie widzi w tym problemu ;)

Jaka atmosfera panuje w firmie WOLW-POL Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 2 kwietnia. Czy jest rotacja?

Anon

Atmosfera okropna, morale wszystkich siedzą pod ziemią lol. Dużo pracowników się ostatnio pozwalniało. Aktualnie nie zauważyłem dużej ilości nowych pracowników (magazyn główny), ale jest teraz okres kiedy nie ma bardzo dużo do roboty, zgaduję, że się to zmieni na miesiącach.

Alicja
@Anonim

W rekrutacji na jakie stanowisko brałeś udział w WOLW-POL? Bo dzwoniłam do nich i mówili, że szukają pracownika ds. obsługi sklepu internetowego. Z góry dzięki za info.

@Anonim

Typowe. Ciuchy za kilkanaście tysięcy a wypłata niewiele większa niż w zarze i myśle, ze nawet więcej obowiązków, bo nie ma takich stanowisk jak magazynier, sprzątacz, ochrona. Sprzedawca robi to wszystko :)

Mrówa

To, że towar ma wysoką cenę sprzedaży, nie znaczy, że firma zarabia krocie, bo za towar też musi zapłacić. To, ile zarobi firma, zależy od tego, jak tanio kupi, z jaką różnicą sprzeda. Jeżeli kupi spodnie za 700zł, a sprzeda za 720zł to raczej mały zysk, rozkładając czynniki kosztów stałych, jak wynajem magazynów, transport, kurierzy, pracownicy, i kilka innych, to 5-6% jest zyskiem bardzo dobrym, ale czy faktycznym?

@Mrówa

Co Ty bredzisz... ten człowiek kupuje np. buty GUCCI za 300zł, a sprzedaje za 3000 tys. Nie gadaj farmazonów, będziesz chciał dowody to Ci zdjęcia faktur wyślę. To jest jeden z przykładów, a marża na niektórych markach jest jeszcze większa!

Izabela

Czy Ty właśnie zdradzasz tajemnice przedsiębiorstwa? :( Są tu jeszcze jakieś sekrety, które warto znać? Ale chodzi mi teraz o takie z perspektywy pracownika nie klienta

@Izabela

Nikt w tej firmie nie podpisywał papierów o poufności więc prawnie mogą się szczypać.. dla pracownika, hmm. (usunięte przez administratora) brak wykształcenia kierowniczego zarządzających na magazynie, liczą się interesy firmy kosztem pracownika, straszenie upadkiem firmy gdzie towar wylewa się z magazynu, a ludzi na magazynie 3x więcej niż rok temu. Premie uznaniowe, czyli kolesiostwo i kto komu lepiej się podliże

Izabela

mimo wszystko jakieś wysokości tych premii są ustalone? podasz widełki dla neutralnych osób? czyli sugerujesz też przy tym stały rozwój skoro 3 razy więcej osób jest? Co zachęca do zatrudnienia w takim razie skoro takie negatywy tu przytaczasz?

@Izabela

Wg mnie zachęca oferta ale jak już się zatrudnisz to warunki trochę inne niż na rozmowie.. Widełki premii? 120, 240, 360 i chyba 600 oczywiście brutto ale żeby dostać 600 to chyba ciastka trzeba kierownikom przynosić ;)

@Anon

No i ile razy te ciastka w miesiącu? Dobrze przeliczyć czy się zwrócą. Z tymi premiami to jest tak, że mają budżet i dzielą na każdego? I muszą tak całość rozłożyć czy co się z tymi pieniędzmi dzieje jak nie wszystkie zostaną przyznane?

@Izabela

Może nieprzydzielone pieniądze z premii trafiają do kierownictwa.. Dlatego nie potrafią wytłumaczyć za co są przydzielane premie i pytanie o nie wzbudza w nich tyle złości ;)

@Anon

Nie wiem na ile sugestia mogłaby być słuszna ale ktoś tutaj to księguje? nikt nie zwróciłby na to większej uwagi? kto nad nimi pełni nadzór?

Aktualny pracownik
@Izabela

Mamy kadrowego, który aktywnie okłamuje pracowników w sprawach płatności, dyrektora placówki, który umywa ręce, gdy pojawia się jakikolwiek problem i zewnętrzna firmę księgową z którą wszyscy mają zerowy kontakt.

Weronika
@Aktualny pracownik

Ale to dotyczy tylko tych premii tak? Wysokość podstawy jest zawsze ok? Ja bym się jednak upominała jakby kasa mi się nie zgadzała... Nie da się dogadać w ogóle? Ale w sumie jak nikt nie wie za co są premie to ciężko dyskutować z tym pewnie.

@Weronika

Koniec

Pora cos z tym zrobic to jest nasza wina wina pracownikow ze dajemy soba tak pomiatac. Tratuja nas jak (usunięte przez administratora)i swietnie sie przy tym bawia

Grażyna

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane o tej firmie, ludzie traktowani gorzej niż zwierzęta bez żadnych środków socjalnych i wczasów pod gruszą, lewe przekręty żeby upłynnić pieniądze na zachcianki pożal się Boże szefa A który myśli że może zatrudniać ludzi w nieskończoność tylko chyba nie o to tu chodzi. Na piętrach ludzie zwalniają się co chwila bo nikt nie będzie słuchał krzyków T i L. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) owinięte w złoty papierek, tak to wyglada z zewnątrz. Płaca jest żadna bo 3000 na rękę a premia albo będzie albo nie bo jest kryzys od 3 lat, takie mydlenie oczy. Ludzie zarabiają więcej na start w sieciówkach. Wiec to nie jest żaden prestiż tam pracować, a szanowny menago MK cały czas powtarza, że jak komuś nie pasuje to może się zwolnić bo on ma 300 cv na moje miejsce - śmiech na sali. Nie polecam się tam zatrudniać tylko uciekać bo to jest wyzysk. Były pracownik.

Lolek

Nie polecam pracy na magazynie... Dyrektor wszystkie sprawy, z którymi przychodzą pracownicy zamiata pod dywan, kierownictwo i śmieszni brygadziści nie znający się na zarządzaniu ludźmi myślą, że krzykiem załatwią sprawę, a nikt ich poważnie nie traktuje... Jeden to nawet chodzi w stroju wędkarza i chce być traktowany poważnie.. Dyrektor mydli oczy kryzysem, którego w tej firmie nie ma i zasłania się CCC, że zgłasza upadłość, a żadna firma nie upadła tak nisko jak ta... Żadnych zmian w stronę pracownika żeby polepszyć morale i zadbać o dobre imię firmy, tylko kolejne zakazy, nie można już nawet słuchać muzyki bo komuś przeszkadza.. (usunięte przez administratora)

To mek

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownictwo po znajomości (kierownik, szwagier- zastępca kierownika, kierownicy zmiany- koledzy), bez jakiekolwiek umiejętności zarządzania ludźmi. Straszenie zwolnieniem przy małej pomyłce, brak kultury rozmowy, podniesiony ton, czasem krzyk, przekleństwa i nerwy... (usunięte przez administratora)na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) podejście do pracownika i jego obowiązków. Pieniądze z funduszu socjalnego nie wiadomo gdzie trafiają.. Brak dodatków na święta, paczek dla dzieci, wakacji pod gruszą, wspomogi dla pracownika mimo odprowadzania z wypłaty pieniędzy na fundusz socjalny! Temat poruszony przy dyrektorze, odpowiedz: "ciężki temat". Mimo, że praktycznie cały magazyn ma stanowisko MAGAZYNIER to wypłaty różnią się o 800 zł.. Premie uznaniowe, według uznania kierowników zmianowych. Tzn. czym bardziej się podliżesz tym więcej dostaniesz, a nie daj boże coś powiesz nie pomyśli przełożonego to nic nie dostaniesz, bo wyrażasz swoje zdanie... Firma będzie zgłoszona do inspekcji pracy, radze omijać szerokim łukiem. Były pracownik

Dawid
@To mek

Czyli jednym słowem atmosfera nie do pozazdroszczenia, współczuję ... Zastanawia mnie skąd te różnice o 800 zł na takim samym stanowisku, wiesz coś więcej na ten temat? Może chodzi o staż pracy?

kkk
@To mek

@Dawid

Różnice stąd, że nie potrafią zarządzać firmą i myślą, że ludzie ze sobą nie rozmawiają i oszukają tych co się nie interesują.

Anon

Nie polecam tej placówki, a w szczególności magazynu.. Brak świadczeń takich jak wczasy pod gruszą, premie świąteczne mimo tego, że firma obraca milionowymi przychodami w ciągu tygodnia.. Marki premium, a dyrektor tłumaczy się, że prezes nie ma pieniędzy na podwyżki i straszy upadkiem, a na magazynie towaru na 2mld zł... Premia uznaniowa, która jest dawana tylko pupilkom kierownictwa, nie ważne czy starasz się czy nie, jeśli nie.. Niektórzy brygadziści nie mają żadnych zdolności zarządzania, a mimo to tam pracują, nie potrafią nawet w spokojny sposób rozmawiać z pracownikiem. Za plecami obrażają Ukraińców (których jest już z pół magazynu..), czy innych polaków.. Dyrektor zatrudniony żeby mydlić oczy pracownikom, a nic nie zmienia na lepsze. Jest jeszcze taki łysy, mały, który myśli, że coś znaczy na magazynie i się panoszy, a nikt go poważnie nie traktuje ;) Omijać, nawet się nie zastanawiać!

Zostaw merytoryczną opinię o WOLW-POL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WOLW-POL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WOLW-POL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOLW-POL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOLW-POL Sp. z o.o.