Opinie o Zakłady Piwowarskie Głubczyce S.A. w Głubczyce

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zakłady Piwowarskie Głubczyce S.A.?

Hadziuk Nowy wpis

Nie polecam tam nikomu pracy. Dla nowicjuszy zero odpoczynku, a inni pracownicy to lepiej nie podchodz do nich. Sam mam tam umowę na okres próbny, podpisaną 12 czerwca, ale już dzisiaj rezygnuje z pracy, właśnie ze względu na takie spartanskie warunki pracy. To już wiadomo, dlaczego tyle ludzi odeszło z tego pseudozakładu. Brygadzisci kompletni idioci, a pracownicy kompletnie niepomocni. Nawet do toalety nie wolno wyjść bo non stop musisz stać przy tasmociagu. A jak jakaś puszka piwa wyleci to jest już dla nich wielka tragedia. Nie polecam nikomu takiego pracodawcy. Lepiej poszukać sobie innej pracy przy normalnych ludziach niż przy takich. A żeby gdzieś wyjść, potrzebujesz zgody kierownika albo brygadzisty. Nieludzkie warunki w szatni, stare toalety, to samo szafki dla pracowników, niedomykajace się. Nie polecam.

Znasz pracowników firmy Głubczyce S.A. Zakłady Piwowarskie i wiesz co się w niej dzieje? Daj nam znać i zostaw opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Piwowarskie Głubczyce S.A. - Głubczyce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Piwowarskie Głubczyce S.A.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • I-Ej Armii Wojska Polskiego 16-18
    48-100 Głubczyce
  • NIP: 7480002208 KRS: 0000031608
Zakłady Piwowarskie Głubczyce S.A.